Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

як каліці стати вояком

як каліці стати вояком

Я є калікою, тобто інвалідом , але хочу записатися у вояки. Як це можна зробити, щоб мене не відкинули через моє каліцтво?
   
Re: як каліці стати вояком

Я є калікою, тобто інвалідом , але хочу записатися у вояки. Як це можна зробити, щоб мене не відкинул через моє каліцтво?

кажи інвалід. каліка страшне слово.
думаю що до нестройовою служби тебе без проблем візьмуть.
   
Re: як каліці стати вояком

кажи інвалід. каліка страшне слово.
думаю що до нестройовою служби тебе без проблем візьмуть
Та ні, мабуть свій шанс я втратив у 2014
   
Re: як каліці стати вояком

Найстрашніше у мойому житті, що я так і не став спражнім вояком
   
Re: як каліці стати вояком

спробуйте блогером, є вже багато Українських блогерів, які виконують корисну справу для країни
   
Re: як каліці стати вояком

Найстрашніше у мойому житті, що я так і не став спражнім вояком
найстрашніше в житті це хвороба і смерті близьких людей - дітей батьків тварин .ти й в космос не полетів і нічого)


В пятнадцать лет, продутый на ветру
Газетных и товарищеских мнений,
Я думал: «Окажись, что я не гений, —
Я в тот же миг от ужаса умру!..»
 
Садясь за стол, я чувствовал в себе
Святую безоглядную отвагу,
И я марал чернилами бумагу,
Как будто побеждал ее в борьбе!
 
Когда судьба пробила тридцать семь.
И брезжило бесславных тридцать восемь,
Мне чудилось — трагическая осень
Мне на чело накладывает тень.
 
Но точно вызов в суд или собес,
К стеклу прижался желтый лист осенний,
И я прочел на бланке: «Ты не гений!» —
Коротенькую весточку с небес.
 
Я выглянул в окошко — ну нельзя ж,
Чтобы в этот час, чтоб в этот миг ухода
Нисколько не испортилась погода,
Ничуть не перестроился пейзаж!
 
Все было прежним. Лужа на крыльце.
Привычный контур мусорного бака.
И у забора писала собака
С застенчивой улыбкой на лице.
 
Все так же тупо пялился в окно
Знакомый голубь, важный и жеманный..
И жизнь не перестала быть желанной
От страшного прозренья моего’..
 
          1984

леонид филатов
   
Re: як каліці стати вояком

   
Re: як каліці стати вояком

Краще вже загинути заради України, аніж жити так як я живу
   
Re: як каліці стати вояком

Краще вже загинути заради України, аніж жити так як я живу

заради України треба не гинути а жити) головне ти не інвалід ментально і морально.
 (tu)

ми цене наші руки ноги голова .ми це наша свідомість, наші вчинки, думки, дії, прагнення
   
Re: як каліці стати вояком

Краще вже загинути заради України, аніж жити так як я живу

Та прямо.
Глаза есть, как минимум одна рука тоже - пишешь ведь.
Чего не хватает - ноги? Двух?
Да, ты не можешь ходить. Но можешь сидеть и ездить. Уже жить можно!
А каково "самоварам" было! Или слепым?
   
Re: як каліці стати вояком

тс, розкажи стівену хокінгу  як то воно :)
   
Re: як каліці стати вояком

Я є калікою, тобто інвалідом , але хочу записатися у вояки. Як це можна зробити, щоб мене не відкинули через моє каліцтво?

Оператором БПЛА пойдешь?
   
Re: як каліці стати вояком

кажи інвалід

В Україні термін "інвалід" офіційно вивели з ужитку, замість слова "інвалід" у всіх законодавчих актах буде "людина з інвалідністю".
 Указ Президента України від 3 грудня 2015 року № 678 «Про активізацію роботи щодо забезпечення прав людей з інвалідністю», щодо виключення із законодавства України та вжитку терміну «інвалід» і заміни його терміном «особа з інвалідністю».

   
Re: як каліці стати вояком

В Україні термін "інвалід" офіційно вивели з ужитку, замість слова "інвалід" у всіх законодавчих актах буде "людина з інвалідністю".
 Указ Президента України від 3 грудня 2015 року № 678 «Про активізацію роботи щодо забезпечення прав людей з інвалідністю», щодо виключення із законодавства України та вжитку терміну «інвалід» і заміни його терміном «особа з інвалідністю».

так ще краще. моя контора майж рік в  свій час займалась встановленнм пандусів по програмі доступості. прибутку з того я не мав.  але було відчуття того що я роблю світ кращим. а це безцінно. в планах булу налогодити випуск електро візків підвищеної прохідності. але забив.
але треба
   
Re: як каліці стати вояком

тс, розкажи стівену хокінгу  як то воно :)
категорично заперечую, бо хокінг вже помер.
   
Re: як каліці стати вояком

категорично заперечую, бо хокінг вже помер.

помер чи ні не суттєво. ми його живим не знали лиш по книгам і відео. а вони і зара з нами. як і думки софокла))
   
Re: як каліці стати вояком

Да нічого страшного. Йди у військомат, розмовляй з полканом, який займається контрактниками. Настоюй, обгрунтуй. Якщо відмовить, йди напряму в військову частину. Брали і кулеметником без кисті руки, і штурмовиком на протезі.
   
Re: як каліці стати вояком

кажи інвалід. каліка страшне слово.
думаю що до нестройовою служби тебе без проблем візьмуть.

Інвалід теж вухо ріже. Правильно буде "людина з обмеженими можливостями".
   
Re: як каліці стати вояком

Правильно буде "людина з обмеженими можливостями".
Ні!
Вже багато років дозволено офіційно лише одне визначення: людина з особливими потребами.
   
Re: як каліці стати вояком

так ще краще. моя контора майж рік в  свій час займалась встановленнм пандусів по програмі доступості. прибутку з того я не мав.  але було відчуття того що я роблю світ кращим. а це безцінно. в планах булу налогодити випуск електро візків підвищеної прохідності. але забив.
але треба
ті пандуси то взагалі повний тотал. Окозамилювання і розпил.Поробили їх, а далі? А далі той пандус впирається у двері, де відкривається лише одна половина, і куди може пройти (не приїхати на візку або зайти на милицях) лише одна людина.А за дверима ще починаються сходинки.А взимку то взагалі повний комон. :facepalm1: І це ще так, легкий аналіз. Дивно шо  борець за справедливість Аеліт не підняв питання. ;)
Якісь космонавти проектували.
   
Re: як каліці стати вояком

Я є калікою, тобто інвалідом , але хочу записатися у вояки. Як це можна зробити, щоб мене не відкинули через моє каліцтво?
Знаю людей, які після ампутацій залишаються служити вЗСУ. Дивись закон про військову службу...в МО затверджено перелік посад, на які беруть з інвалідністю. Наприклад інструктором можливо точно. В мене знайомий з 8 полку так служить. Йди у воєнкомат для початку і спитай, що можуть запропонувати.
   
Re: як каліці стати вояком

Міністерство оборони України повністю врегулювало проходження військової служби військовослужбовцям, які отримали інвалідність.

Тепер прийнято всі необхідні нормативно-правові акти, які дозволять людям з інвалідністю чи частковою втратою працездатності продовжувати військову службу.

23 червня 2018 р. були прийняті зміни до ЗУ «Про військовий обов’язок і військову службу», відповідно до яких військовослужбовці, яким встановлено інвалідність/часткову втрату працездатності можуть бути прийняті на військову службу за контактом/можуть продовжувати військову службу.

Тепер всі необхідні нормативні акти прийнято:

Наказ МОУ від 22.08.2018 №422 «Про затвердження Змін до Інструкції про організацію виконання Положення про проходження громадянами України військової служби у Збройних Силах України»

Для того, щоб бути прийнятим на військову службу за контрактом такі військовослужбовці звертаються з відповідною заявою за місцем проходження служби, а в разі звільнення з військової служби – до посадової особи, до повноважень якої належить прийняття на військову службу за контрактом та призначення на посади, через військовий комісаріат за місцем проживання (реєстрації).

Рішення про продовження проходження військової служби (для військовослужбовців, які були визнані ВЛК непридатними під час проходження військової служби) приймається посадовими особами до повноважень яких належить призначення на визначені посади.

Перелік посад, які можуть бути заміщені військовослужбовцям и, які визнані ВЛК непридатними до військової служби передбачено наказом МОУ від 14.08.2018 №410 «Про затвердження Переліку посад, що можуть бути заміщені військовослужбовцям и, які визнані ВЛК непридатними до військової служби»

Перелік органів військового управління в яких посади можуть бути заміщені військовослужбовцям и, які визнані ВЛК непридатними до військової служби передбачено наказом МОУ від 10.10.2018 №510 «Про затвердження Переліку органів військового управління, військових частин, військових навчальних закладів, установ та організацій, в яких посади можуть бути заміщені військовослужбовцям и, які визнані ВЛК непридатними до військової служби»
   
Re: як каліці стати вояком

Можуть взяти - але в терцентр, в якому кожний буде проклинати.
   
Re: як каліці стати вояком

ніяк не стати. військо не місце для калік бо від тебе залежатиме не тільки твоє життя.
крім того ціль не покласти життя а виконати успішно завдання.
   
Re: як каліці стати вояком

в нашому війську і так багато дрищів і доходяг.
   
Re: як каліці стати вояком

ніяк не стати. військо не місце для калік бо від тебе залежатиме не тільки твоє життя.
крім того ціль не покласти життя а виконати успішно завдання.

ну ти і підараас смердючий. як на мене, каліка моральна це ти...а не тс
   
Re: як каліці стати вояком

Мені цікава фонетична складова. Чому слово каліка стало мало не лайливим, хоча сенс той же самий.
   
Re: як каліці стати вояком




А чо те бомбануло? я сказав людині правду.
   
Re: як каліці стати вояком

Ні!
Вже багато років дозволено офіційно лише одне визначення: людина з особливими потребами.

Пiдaрacи це також "людини з особливими потребами."
   
Re: як каліці стати вояком

Пiдaрacи це також "людини з особливими потребами."
Люди- про що ВИ?!
Людина просить допомоги у влаштуванні на службу.
Мабуть про Маресьева читав.
   
Re: як каліці стати вояком

Мені цікава фонетична складова. Чому слово каліка стало мало не лайливим, хоча сенс той же самий.

особисто мені воно звучить лякливо. хоча схоже на нього слово шуліка - ні 
   
Re: як каліці стати вояком

ніяк не стати. військо не місце для калік бо від тебе залежатиме не тільки твоє життя.
крім того ціль не покласти життя а виконати успішно завдання.

телепню є таке поняття як нестройова служба. та й історія неодноразово демонструвала - що бути воїном не обовязково мати тіло без вад - он в криму ми мали 15 000 бездоганних тілом - проте жодного воїна. воїн це стан свідомості . але кому це я кажу . ти не зрозумієш
   
Re: як каліці стати вояком

ті пандуси то взагалі повний тотал. Окозамилювання і розпил.Поробили їх, а далі? А далі той пандус впирається у двері, де відкривається лише одна половина, і куди може пройти (не приїхати на візку або зайти на милицях) лише одна людина.А за дверима ще починаються сходинки.А взимку то взагалі повний комон. :facepalm1: І це ще так, легкий аналіз. Дивно шо  борець за справедливість Аеліт не підняв питання. ;)
Якісь космонавти проектували.

я не халтурив. робив на совість. тоді я ще допомагав людям . ( зараз лиш тваринам )
мої пандуси впізнати легко . вони з нержавійки - і полотно пандуса з просічного нержавіючого листа - на якому не затримується бруд і не слизько. ну і звісно не ржавіє.
я взагалі люблю нержавійку і дуже часто її використовую.
   
Re: як каліці стати вояком

ніяк не стати. військо не місце для калік бо від тебе залежатиме не тільки твоє життя.
крім того ціль не покласти життя а виконати успішно завдання.

Ну он же не в разведку просится на чужом горбу ехать.
Каждому человеку можно найти место, где он проявит свои способности на пользу обществу. В том числе и в армии.
Просто у нас грамотных организаторов почти нет. Есть только "начальники", умеющие лишь требовать "шоб к вечеру было сделано, как - твоя забота, выполнять!"
   
Re: як каліці стати вояком

телепню є таке поняття як нестройова служба. та й історія неодноразово демонструвала - що бути воїном не обовязково мати тіло без вад - он в криму ми мали 15 000 бездоганних тілом - проте жодного воїна. воїн це стан свідомості . але кому це я кажу . ти не зрозумієш


А чи не ти волаєш кожен раз "чо в країні 100500тис силовиків і чо вони не воюють"  :lol:
   
Re: як каліці стати вояком

А чи не ти волаєш кожен раз "чо в країні 100500тис силовиків і чо вони не воюють"  :lol:

   
Re: як каліці стати вояком

ніколи навіть подумки не назву нікого калікою. якийсь блок
   
Re: як каліці стати вояком
TC

Я є калікою, тобто інвалідом , але хочу записатися у вояки. Як це можна зробити, щоб мене не відкинули через моє каліцтво?

Справа у тому, яке саме каліцтво?
   
Re: як каліці стати вояком

в 2014 було можна легко попасти на передову з добробатами , счас навряд чи вийде , комісія тебе забракуе
   
Re: як каліці стати вояком

в 2014 було можна легко попасти на передову з добробатами , счас навряд чи вийде , комісія тебе забракуе
Він не вказав профіль захворювання.
А якщо опорник?
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія