Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

бореліоз :(

Re: бореліоз :(

А це боляче, гадюка? Я грався з ними як був малим. "Цегляна степова гадюка". астраханський степ. Вони нас не кусали. Іх довго тримати не можна, до місяця, потім, кажуть, стають дратівливі. Не знаю, чі правда.

абсолютно не боляче, якась мабуть анестазія є
побачив 2 укуси на правій руці, 2 рази кусала,
мабуть рука була в русі, між укусами десь см із 10,
між ними 2 полоси зубів , одина полоса глибока.
перший укус типу примірочний - неглибокий, 2-й глибокий
рука була кольорів веселки,  вкусила 30 квітня у 18.00 +/-
все літо ходив в сорочці із довгими рукавами, щоб людей не шокувати  :D
останні цятки від укусів відпали аж 10 вересня

все про гадюк прочитав, гинуть тільки малі діти і то , якщо пізно побачили
Степова набагато ядовітіша !

саме цікаве, просто випадково їхала Швидка, на якій племінниця дружини працювала 
заїхала на город подивитись  :)  удачно І основне, на городі був тесть - директор медучилища  :D
він першу допогу і оказав.
просто перекрили, кров спустили . промили і все, у вену не попала, далі чистили рану, бо гнила


   
Re: бореліоз :(

Воно не з'ість вже дохле, йій, гадюци, треба живе
 Миша, та дежь іі візьмеш. Я мав 3х20 копійок на тиждень на басейн. Як два тижні прогуляти по разу, ті 40 копійок як раз молодий хомяк.
   
Re: бореліоз :(

скажить, вони гарні? Це вам не дурацкі вужи.

В нас, в долині Дінця, живе, в більшості, гадюка Нікольського.
То, що називається "аспідово-чорна".
Вужі, вони, як шланги в мене повзають, і не воняють, бо звикли )))
А гадюка, хоч і значно коротша, вона, швидше, на списа схожа.
Серйозний звір.
Тільки їм в мене незатишно: кошу все.
   
Re: бореліоз :(

скажить, вони гарні? Це вам не дурацкі вужи.

гадюки в кліточку ромбовидну, як правило тікають, мене вкусила біля ями з перегноєм,
мабуть там було потомство, захищала, після того всі дірки були залиті бензином
і випалені !
маленьких вужів брат ложив в кармани, закривав папером, щоб не вилізли, і йшов в клуб в кіно.
там бумагу витягував і починалося ШОУ  :D
   
Re: бореліоз :(

Дитині утримувати гадюку - справа затратна. Як нам і платили за розгрузку арбузів, то арбузом. В совке дитині на гадюку можна було обманом лише з'економити.
   
Re: бореліоз :(

В нас, в долині Дінця, живе, в більшості, гадюка Нікольського.
То, що називається "аспідово-чорна".
Вужі, вони, як шланги в мене повзають, і не воняють, бо звикли )))
А гадюка, хоч і значно коротша, вона, швидше, на списа схожа.
Серйозний звір.
Тільки їм в мене незатишно: кошу все.
вужа, коли чіпаєш, то він бризкається і ВОНЯЄ !
"аспідово-чорна" - це степова ? і де це ?
Дінець довгий, я був у Чугуєві, там обриви страшні, аж голова крутилась
А в Святогірську просто прекрасно !

Останнє редагування: 22 червня 2021 18:02:12 від Polischuk
   
Re: бореліоз :(

вужа, коли чіпаєш, то він бризкається і ВОНЯЄ !
"аспідово-чорна" - це степова ? і де це ?
мене вкусила в Обухові під цегляним заводом, там город був

В мене ставок на ділянці. Вужі, черепахи (кілька десятків) різних розмірів постійно мешкають.
Майже не бояться. Вже кілька років в очереті влітку виводить пташенят болотна курочка з чоловіком,
чорні такі, з червоним гребінцем. На вигляд, як курки невеликі, тільки плавають.
Дикі вутки ночували кілька тижнів. Лелека регулярно приліта. Рибалочки в воду ширяють.
Взагалі, яких тільки птахів не побачиш: коршун, сім'я змієядів, сови, ББЦ, чаплі, чайки...
Але за все це треба платить: змії, кліщі )))
Вчора їжак приходив. Старенький вже, голки жовті.
З кліщем на пиці, як вишня.

Степові гадюки - вони сірі, з шахівницею на спині.
Г. Нікольського - вони чорні-чорні. Як вугілля.   
   
Re: бореліоз :(

Степова цегляна в нас не буває, ну, хіба може херсонщина. Сірокорічнева, дуже спокійна. На морді зверху - цегляна кладка. Заводиться та стає агресівною, під час як "полює", як хомяка ій дати. Гарна зміюка. Не штиняє, не кусає просто так. Всім рекомендую. Та, як вже лізе на людину спати, то час нести до степу. Ій ховатися час.
   
Re: бореліоз :(

В мене ставок на ділянці. Вужі, черепахи (кілька десятків) різних розмірів постійно мешкають.
Майже не бояться. Вже кілька років в очереті влітку виводить пташенят болотна курочка з чоловіком,
чорні такі, з червоним гребінцем. На вигляд, як курки невеликі, тільки плавають.
Дикі вутки ночували кілька тижнів. Лелека регулярно приліта. Рибалочки в воду ширяють.
Взагалі, яких тільки птахів не побачиш: коршун, сім'я змієядів, сови, ББЦ, чаплі, чайки...
Але за все це треба платить: змії, кліщі )))
Вчора їжак приходив. Старенький вже, голки жовті.
З кліщем на пиці, як вишня.

Степові гадюки - вони сірі, з шахівницею на спині.
Г. Нікольського - вони чорні-чорні. Як вугілля.   

якщо в дворі є їжаки, то змій(вужів) не повинно бути
у нас в селі живе сімя їжаків в сараї, де вугілля 2 тони.
Палимо газом, але запас жопу не пече  :D
так от кожен ранок і вечір приходять на веранду молочка попити
собака, чорний ретрівер, навіть на них не гавкає, хоча раніше рвав і метав  :)
під носом бродять
   
Re: бореліоз :(

В мене вдома дуже сухо, змій нема, а от іжачків достатньо. Вони собаку ставлять в незручне положення весь час. Вона не знає, що то за поебень і що з нею робити.
   
Re: бореліоз :(

В мене вдома дуже сухо, змій нема, а от іжачків достатньо. Вони собаку ставлять в незручне положення весь час. Вона не знає, що то за поебень і що з нею робити.

беггі, якщо живуть їжаки, то змій не повинно бути
Їжаки полюють на змій
Наші їжаки виходять тільки зранку або  перед заходом сонця
До молока до веранди !  :D
Їжак великий і їжачиха менша, і виводок десь 4 штуки
фукають - типу лякають
   
Re: бореліоз :(

Гюрза, то теж гадюка. Видобував іх Степашка в якоісь Бухарі, назва гарна. Перевозив в мішку за панелями обліцовкі потягу. Вони там перегрілися та оскаженіли. Молоденька гюрза впилася йому в пальца. Він майже відгнив, чувак великого пальця рукі лишився. А вказівний теж постраждав. От так бува з неправільнимі гадюками та довбойобами.
   
Re: бореліоз :(

беггі, якщо живуть їжаки, то змій не повинно бути
та і нема в мене змій. І без іжаків би не було. Наши тутешні зміі люблять вологу. А іі нема.
   
Re: бореліоз :(

Іжачки жирують от зараз на хрущах. Дай боже ім здоровья.
   
Re: бореліоз :(

Іжачки жирують от зараз на хрущах. Дай боже ім здоровья.
Їжачки теж переносять бабезиоз?
   
Re: бореліоз :(

Їжачки теж переносять бєбєйоз?
вони дохера чого переносять. Сказ, наприкрад. Береш іжачка, кусає і тобі капец, як не пішов до лікара.
   
Re: бореліоз :(

вони дохера чого переносять. Сказ, наприкрад. Береш іжачка, кусає і тобі капец, як не пішов до лікара.

беггі, яка в тебе професія ? біохімік ? військовий ?
можеш не відповдати  :)
   
Re: бореліоз :(

беггі, яка в тебе професія ? біохімік ? військовий ?
можеш не відповдати  :)
то навіщо питати?
   
Re: бореліоз :(

Освіта хіміко-біологічна. Кандідат хімічних наук. Спеціалізація - блокатори рецепторів ангіотензіну II. Сталася війна. Що мені було робити? Виявилося шляхом випробувань, що маю деяки властивості, що не розповсюджені. Зараз більше 5-7 км бігти не спроможен. Мало не каліка.

Останнє редагування: 22 червня 2021 19:59:58 від beggy
   
Re: бореліоз :(

Фторовмісні блокатори АнгіотензінуІІ.
   
Re: бореліоз :(

Я достатньо розлого пояснив?
   
Re: бореліоз :(

Освіта хіміко-біологічна. Кандідат хімічних наук. Спеціалізація - блокатори рецепторів ангіотензіну II. Сталася війна. Що мені було робити? Виявилося шляхом випробувань, що маю деяки властивості, що не розповсюджені. Зараз більше 5-7 км бігди не спроможен. Мало не каліка.
от бачиш, я з першого разу вгадав  ;)
я працював на біохім заводі
і таких кадрів, як ти за кілометр відчуваю

у нас на біохімі була лабораторія (для основної маси закрита, навіть не знали, що існує),
де тримали ядовитих змій і їх доїли, мені показували, Ужас  :(
Питаю, кусали ? Так, але є сироватка.
іх бін фантастіш !
   
Re: бореліоз :(

Як вам ще треба, то з біологіею я займавсі в свій час перепончастоклилими . Мурахі, оси, бджоли, бджмелі, наіздники, а також  препарував людські органи в моргу першоі лікарні Чернігова. Був ще апаратчіком лікувальних газів в лікарні радіозаводу, маю допуск до апаратів під тиском, лентончнік- мотальщік четвертого розряду, слюсар-дізеліст четвертого розряду. Начебто, нічого не забув.
   
Re: бореліоз :(

Життя, воно, кругле, пане Поліщук. Аж ніколи не ясно, коли та що знадобиться.
   
Re: бореліоз :(

Провів одну весну літо та осінь на Десні, тоді ще баржи ходили. Дізелістом. Мене мало не виперли з виша. Знатний досвід.
   
Re: бореліоз :(

Я, як побачивши що на нозі, в декількох см від яєць, присмоктався кліщ, просто запалюю цигарку, роблю пару довгих затяжок...і потім кінчик сигарети міцно притуляю до кліща....Трішки не зручно...але дієва метода.....
   
Re: бореліоз :(

Провів одну весну літо та осінь на Десні, тоді ще баржи ходили. Дізелістом. Мене мало не виперли з виша. Знатний досвід.
Беггі, життя - не поле перейти
Ви цікава людина !
я також пройшов крим і рим  :D
Після республіканської фізматшколи і факультету кібернетики
почав ... слюсар КІПіА 4,5, 6 розряду
наді мною сміялись , далі я став нач. АСУТП біохімзаводу,
далі сміявся я, коли здавали екзамени на підвищення розряду,
я приймав екзамени ! у тих, хто сміявся  :D

ми випускли кормові добавки на основі лізіну,
лізін, це складова білка, яку організм ні людини, ні тварини не виробляє
це діаміновакарбонова кислота

я робив проект АСУТП і запустили випуск чистого лізіну порошку для людей
Працював з докторами наук, прості мужики,
Але ЗЕЛЕНІ (типу партія) все похєріли, чомусь всі зелені були кацапами
короче проект вбили
Плюнув і , створив невеличку компанію і займались АСУТП на біохімах і цукрових заводах
Автоматизовували ТЕЦ, технологію( дифузія, сатурація, випарка і тд)
працювали із профільними інститутами України, поїздки по всій Україні,але кілька аварій
і дружина сказала - ВСЕ, дома
і дома , в смислі працюю рядом з домом. до роботи 12 хв (900 м) :D



   
Re: бореліоз :(

Шостий розряд.... Ні по чому не маю, я лох. Так, чомусь навчіли різному, та до шостого, то не дорос ніде.  Був от інструктором з одноі справи. Там формально нема розрядів. Та є таріфна сітка. Теж десь четвертий рівень, не шостий. Невдаха.

Останнє редагування: 22 червня 2021 21:31:46 від beggy
   
Re: бореліоз :(

Я, як побачивши що на нозі, в декількох см від яєць, присмоктався кліщ, просто запалюю цигарку, роблю пару довгих затяжок...і потім кінчик сигарети міцно притуляю до кліща....Трішки не зручно...але дієва метода.....
чахлик сам до того ж прийшов. Та краще не зразу його вбивати, а щоб незручно йому стало, сам відпав. Потім вбити.
   
Re: бореліоз :(

А ви лаетесь чорними словами на паління. Воно інколи допомогає, і не тільки з клещами.

Останнє редагування: 22 червня 2021 21:42:21 від beggy
   
Re: бореліоз :(

Як бичкувати цигарку об клеща, він прікольно тріскає.
   
Re: бореліоз :(

вони дохера чого переносять. Сказ, наприкрад. Береш іжачка, кусає і тобі капец, як не пішов до лікара.
Нахєра його брати? :facepalm1:
   
Re: бореліоз :(

Ви знаете, що смак диму міняеться, як в повітрі ціанід? Діціан, хлорціан, або HCN? Якщо сінтез з тим, то в лабораторіі неофіційно палити предписано. В нас більшость вже покидали палити, то маю я з цігаркою поручь стояти під час сінтезу. Нас на відділ аж двоє курячіх.
   
Re: бореліоз :(

Нахєра його брати? :facepalm1:
воно забавне. Як не взяти?
   
Re: бореліоз :(

Ви знаете, що смак диму міняеться, як в повітрі ціанід? Діціан, хлорціан, або HCN? Якщо сінтез з тим, то в лабораторіі неофіційно палити предписано. В нас більшость вже покидали палити, то маю я з цігаркою поручь стояти під час сінтезу. Нас на відділ аж двоє курячіх.

вумний :)
курячих ковід не бере...

/
   
Re: бореліоз :(

Ви знаете, що смак диму міняеться, як в повітрі ціанід? Діціан, хлорціан, або HCN? Якщо сінтез з тим, то в лабораторіі неофіційно палити предписано. В нас більшость вже покидали палити, то маю я з цігаркою поручь стояти під час сінтезу. Нас на відділ аж двоє курячіх.

у мене на роботі 90% курящих - жінки, про весь поверх, одна курилка, все видно

я наприклад не курю, каву не п'ю, вино горілку  не вживаю - із 2016 року,
просто кинув і все !
коньяк вживаю
   
Re: бореліоз :(

у мене на роботі 90% курящих - жінки, про весь поверх, одна курилка, все видно

я наприклад не курю, каву не п'ю, вино горілку  не вживаю - із 2016 року,
просто кинув і все !
коньяк вживаю
то просто техніка безпекі. Я встану, запалю, вона буде загружати, пріемна розмова, то файна дуже жиночка. Як почую, що смак диму зминився, він стає гірким, ми спокійно вийдемо з лаби на 2-3 години. То жинка мого учня, чудова жинка. Я не хочу ій щоб шкода будьяка була.

Останнє редагування: 22 червня 2021 22:48:32 від beggy
   
Re: бореліоз :(

коньяк вживаю
Буду знати, чім прігостити вас за нагодою.
   
Re: бореліоз :(

Вони з чоловіком роблять імітатори наркоти для тренувань собак ментів, сбу, погранцив, таможні і вже для іранців.
   
Re: бореліоз :(

В нас дві лаби воняють тою наркотою. А тоне є наркота.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія