Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

короновірус в Україні

Re: короновірус в Україні

Вія ти в церкву ходиш?

Вона язичниця, але дитину хрестила, здається  :gigi:
   
Re: короновірус в Україні
Via

Дані звідси https://www.worldometers.info/coronavirus/  вісімнадцятий рядок таблиці.

Вія, не намагайся здаватися дурнішою, ніж ти є.
Дякую. Я спитала щось нелогічне, неактуальне, не по темі?
Ваша реакція лише показала, що відповідей катма, але тут вже я ні при чому.
   
Re: короновірус в Україні

Знаю щеплених. Вони й розповідають.

Ти просто нахабно брешеш, тому на хер з гілки. Тут купа щеплених, ніхто не підтвердить твої слова.
   
Re: короновірус в Україні
Via

Ти просто нахабно брешеш, тому на хер з гілки. Тут купа щеплених, ніхто не підтвердить твої слова.
А ти тут модератор гілки, чи що? Сам йди подалі.
Я ніколи не брешу, запиши це у зошит.
А будете, сцуки, мене злити, назбираю сотню постраждалих від щеплень вашим лайном і влаштую прес-конференцію в УНІАНі, отоді ви й всретеся.
Не будіть лихо, поки воно тихо.
Пару днів повивчаю статистику з усіх джерел, окремою гілочкою викладу результати.
   
Re: короновірус в Україні

А будете, сцуки, мене злити, назбираю сотню постраждалих від щеплень вашим лайном і влаштую прес-конференцію в УНІАНі, отоді ви й всретеся.
(tu)  Пані Вія, давайте перформанс!
   
Re: короновірус в Україні
Via

(tu)  Пані Вія, давайте перформанс!
А що робити? Ти ж бачиш, яка маячня відбувається? Дістало до печінок, візьму таки шаблюку знову.
   
Re: короновірус в Україні

А що робити? Ти ж бачиш, яка маячня відбувається? Дістало до печінок, візьму таки шаблюку знову.
Та вже давно час, бо поставлять печатки антихриста усім :(
   
Re: короновірус в Україні

А ти тут модератор гілки, чи що? Сам йди подалі.
Я ніколи не брешу, запиши це у зошит.
А будете, сцуки, мене злити, назбираю сотню постраждалих від щеплень вашим лайном і влаштую прес-конференцію в УНІАНі, отоді ви й всретеся.
Не будіть лихо, поки воно тихо.
Пару днів повивчаю статистику з усіх джерел, окремою гілочкою викладу результати.

============> Ну ти зрозуміла. Чи ти дійсно вважаєш, що ми троля годуватимемо?
   
Re: короновірус в Україні

Та вже давно час, бо поставлять печатки антихриста усім :(

Наскільки їбанута, це просто капець  :gigi:
   
Re: короновірус в Україні

Вона язичниця, але дитину хрестила, здається  :gigi:
В шо так можна було  :laugh:
   
Re: короновірус в Україні

А ти тут модератор гілки, чи що? Сам йди подалі.
Я ніколи не брешу, запиши це у зошит.
А будете, сцуки, мене злити, назбираю сотню постраждалих від щеплень вашим лайном і влаштую прес-конференцію в УНІАНі, отоді ви й всретеся.
Не будіть лихо, поки воно тихо.
Пару днів повивчаю статистику з усіх джерел, окремою гілочкою викладу результати.
та відоазу на CNN FOX та до Грети пиши :laugh:

   
Re: короновірус в Україні

В шо так можна було  :laugh:

І нашим, і вашим  :gigi:
   
Re: короновірус в Україні

І нашим, і вашим  :gigi:
а може і обрізали ;o
   
Re: короновірус в Україні

Людей силой и запугиванием увольнением принуждают к вакцинации из-за того, что у людей больше нет доверия к власти.

Об этом отметила в Facebook медик Нина Козловская.

"Вы так красиво и столько всего за последние годы наобещали людям, и медикам в том числе, а взамен забираете у них последнее. Вы закрываете больницы и школы, медики работают почти даром, у пенсионеров, проработавших всю свою жизнь пенсии по 2000 грн, и ту вы уже хотите совсем убрать ... и вы хотите, чтобы люди после этого вам доверяли и вакцинировались? ", - пишет она.

Медик предлагает сделать людям бесплатные тесты на антитела, а не принуждать к насильственной вакцинации.

"Обследуйте перед вакцинацией тех, кто в зоне риска, сделайте им элементарные анализы. Не всем подходит вакцина. То, что вы скрываете, что после вакцинации много осложнений и даже смертей, и вакцинированы болеют еще скорее, не значит, что люди этого не узнают", - пишет Козловская.

Она обратилась к властям с просьбой улучшить коммуникацию с народом, чтобы восстановить уровень доверия и подумать об украинцах.

"Если вы не улучшите наш уровень жизни, вы просто заведете нас всех, заведете Украину в пропасть", - убеждена медик.

Напомним, в Украине за прошлые сутки, 15 сентября, зафиксировано 5 774 новых подтвержденных случая коронавирусной болезни COVID-19 (из них детей - 629, медработников - 95)
   
Re: короновірус в Україні

Який? Рік назад в цей час хвиля була менша.
Вакцинації ще не було взагалі. Але були карантинні обмеження.
То про який ефект каже пан? Негативний?

Великобританія.

За січень 2021 захворіло 1 297 163 померло 32 539  (2.5% від захворілих)
за останній місяць (15 серпня-15 вересня) відповідно 1 049 725 і 3 706 (0.35% від захворілих)

Пишу це ще раз, спеціально для пана  :D

Попередня хвиля у  Великобританії була в січні.

Я маю на увазі важкість перебігу і смертність.
   
Re: короновірус в Україні

Великобританія.

За січень 2021 захворіло 1 297 163 померло 32 539  (2.5% від захворілих)
за останній місяць (15 серпня-15 вересня) відповідно 1 049 725 і 3 706 (0.35% від захворілих)

Пишу це ще раз, спеціально для пана  :D

Попередня хвиля у  Великобританії була в січні.

Я маю на увазі важкість перебігу і смертність.

і що ж це значить? Ти вдумувався?
Ми спостерігаємо велетенську кількість заражень. 30-40 тищ. І не падає місяцями. МІСЯЦЯМИ. Мегазараження.
І хто ці люди? Я прошу дати відповідь. Чесну. Це дуже важливо.

Тут є версія, що то нещеплені. Тоді чим ти хвалився? Низькою смертністю серед нещеплених?
Якщо там є щеплені, і це вони винні за низький відсоток смертей. Це значить що серед заражених їх тотальна більшість. Майже всі. І заражають, і заражаються.

Цю дичину можна пояснити. Я просуваю версію, яка коректно пояснює дичину математично.
Щеплені після 6 місяців втрачають антитіла та стають офігенно заразними, якщо заразяться. Бо на той момент доки в них виробляться нові антитіла на нові штами, їх оперативний захист відключений. Ніщо не стримує вірус в проміжку до знаходження антитіл.

І тепер все м'яко вкладається на свої місця. Проходить 6 місяців. Щеплені стають мегазаразниками. Заражають спочатку нещеплених. І не тільки. Поступово в орбіту втягуються все нові щеплені. Вони суперзаразні. Заражають ще більше щеплених. Ситуація розвивається по експоненті. Зараження невдовзі вибухають. При цьому, дійсно, смертей мало, бо заражені щеплені не вмикають оперативний захист безпосередньо T-лейкоцитами. Це допомагає позбутися цитокінового шторму. І щасливий випадок рятує ситуацію від катастрофи.
Кількість заражень не спадає місяцями, бо в гру вступають все нові щеплені, у яких закінчився термін захисту.

Останнє редагування: 16 вересня 2021 17:15:44 від etochtod
   
Re: короновірус в Україні

ніколи не брешу, запиши це у зошит.
Чому, брешеш. Нвприклад сказала, що нема надлишкової смертності.
   
Re: короновірус в Україні

і що ж це значить? Ти вдумувався?
Ми спостерігаємо велетенську кількість заражень. 30-40 тищ. І не падає місяцями. МІСЯЦЯМИ. Мегазараження.
І хто ці люди? Я прошу дати відповідь. Чесну. Це дуже важливо.

Тут є версія, що то нещеплені. Тоді чим ти хвалився? Низькою смертністю серед нещеплених?
Якщо там є щеплені, і це вони винні за низький відсоток смертей. Це значить що серед заражених їх тотальна більшість. Майже всі. І заражають, і заражаються.

Цю дичину можна пояснити. Я просуваю версію, яка коректно пояснює дичину математично.
Щеплені після 6 місяців втрачають антитіла та стають офігенно заразними, якщо заразяться. Бо на той момент доки в них виробляться нові антитіла на нові штами, їх оперативний захист відключений. Ніщо не стримує вірус в проміжку до знаходження антитіл.

І тепер все м'яко вкладається на свої місця. Проходить 6 місяців. Щеплені стають мегазаразниками. Заражають спочатку нещеплених. І не тільки. Поступово в орбіту втягуються все нові щеплені. Вони суперзаразні. Заражають ще більше щеплених. Ситуація розвивається по експоненті. Зараження невдовзі вибухають. При цьому, дійсно, смертей мало, бо заражені щеплені не вмикають оперативний захист безпосередньо T-лейкоцитами. Це допомагає позбутися цитокінового шторму. І щасливий випадок рятує ситуацію від катастрофи.
Кількість заражень не спадає місяцями, бо в гру вступають все нові щеплені, у яких закінчився термін захисту.

На фіга такі складні теорії? Просто штам дельта більш заразний і викликає більш виразні симптоми в молодих (яких раніше попередні штами обходили).
   
Re: короновірус в Україні

Просто штам дельта більш заразний і викликає більш виразні симптоми в молодих (яких раніше попередні штами обходили).

тобто ти йдеш по першій гілці.
Тобто, низька смертність - це не заслуга вакцин, а просто такий штам?
   
Re: короновірус в Україні

і що ж це значить? Ти вдумувався?
Ми спостерігаємо велетенську кількість заражень. 30-40 тищ. І не падає місяцями. МІСЯЦЯМИ. Мегазараження.
І хто ці люди? Я прошу дати відповідь. Чесну. Це дуже важливо.

Тут є версія, що то нещеплені. Тоді чим ти хвалився? Низькою смертністю серед нещеплених?
Якщо там є щеплені, і це вони винні за низький відсоток смертей. Це значить що серед заражених їх тотальна більшість. Майже всі. І заражають, і заражаються.

Цю дичину можна пояснити. Я просуваю версію, яка коректно пояснює дичину математично.
Щеплені після 6 місяців втрачають антитіла та стають офігенно заразними, якщо заразяться. Бо на той момент доки в них виробляться нові антитіла на нові штами, їх оперативний захист відключений. Ніщо не стримує вірус в проміжку до знаходження антитіл.

І тепер все м'яко вкладається на свої місця. Проходить 6 місяців. Щеплені стають мегазаразниками. Заражають спочатку нещеплених. І не тільки. Поступово в орбіту втягуються все нові щеплені. Вони суперзаразні. Заражають ще більше щеплених. Ситуація розвивається по експоненті. Зараження невдовзі вибухають. При цьому, дійсно, смертей мало, бо заражені щеплені не вмикають оперативний захист безпосередньо T-лейкоцитами. Це допомагає позбутися цитокінового шторму. І щасливий випадок рятує ситуацію від катастрофи.
Кількість заражень не спадає місяцями, бо в гру вступають все нові щеплені, у яких закінчився термін захисту.
але ж коли всі щеплені заразяться і відповідно отримають "живу" вакцину , хто буде заражатися далі?  Це я до того, що вакцина в першу чергу діє як ліки , послабшуючи перебіг хвороби і в результаті дає можливість отримати природній імунітет вже при зараженні вірусом.
   
Re: короновірус в Україні

але ж коли всі щеплені заразяться і відповідно отримають "живу" вакцину , хто буде заражатися далі?

для цього мало даних. Треба дослідження. Спектр варіантів від поступового зникнення ковіду, до найсуворіших жахів.

щодо послаблення перебігу хвороби, то це палиця о двох кінцях. Легені-то ми збережемо. А ось загальний довготривалий вплив буде більш негативним. Більше клітин пошкодиться. Наскільки це критично? Ніхто без досліджень не скаже.
   
Re: короновірус в Україні

Тобто, низька смертність - це не заслуга вакцин, а просто такий штам?


В Індії від цього штаму смертність була зовсім не низька.
   
Re: короновірус в Україні

Якщо там є щеплені, і це вони винні за низький відсоток смертей. Це значить що серед заражених їх тотальна більшість. Майже всі. І заражають, і заражаються.


Якщо в Вел. Британії майже всі щеплені то що тут дивного? І хто сказав що щеплені не заражаються? Просто при зараженні залежно від напруженості імунітету вірус або нейтралізується відразу, або починає розмножуватися і незначна кількість заражених клітин ліквідується непомітно без ознак хвороби. Такі звичайно можуть заразити інших. Ну або якщо імунітет недостатньо сильний то може бути хвороба в легкій формі. Такі звичайно теж заразні.

І звідки ти висмоктав тих 6 місяців? Імунітет в кожного індивідуальний. Там що через 6 місяців стається квантовий перехід від нормального титру антитіл до нуля?  :D
   
Re: короновірус в Україні

Китай повністю вакцинував від коронавірусної хвороби більше одного мільярда людей, або 70% від загального населення країни.

Про це у четвер повідомила Національна комісії з питань охорони здоров'я КНР, пише Bloomberg.

У країні зробили 2,16 млрд щеплень, кількість повністю вакцинованих - 1,01 млрд осіб.

Для того, щоб досягти такого показника, Китаю знадобилося близько 10 місяців. У країні розроблено та дозволено для використання сім різних вакцин, які застосовуються для осіб віком від 12 років.

Темпи вакцинації в Китаї - найшвидші серед найбільших економік світу. Для порівняння, у США і Японії повністю вакцинували трохи більше половини населення, у Великобританії та Німеччині - понад 60%. Україна, яка не входить до світових лідерів, має набагато гірший показник вакцинації - менше 15%.

Охоплення щеплення у китайських мегаполісах ще більш вражаюче. У Пекіні повністю вакциновано 97% дорослого населення, в сусідньому Тяньцзіні - 80% жителів старших 12 років, у Шанхаї - трохи менше 80%. Провінції в глибинці та далеко на заході країни мають загалом нижчий рівень вакцинації.


https://www.bloomberg.com/news/articles/2021-09-16/china-has-fully-vaccinated-more-than-1-billion-people
   
Re: короновірус в Україні

   
Re: короновірус в Україні

але ж коли всі щеплені заразяться і відповідно отримають "живу" вакцину , хто буде заражатися далі?  Це я до того, що вакцина в першу чергу діє як ліки , послабшуючи перебіг хвороби і в результаті дає можливість отримати природній імунітет вже при зараженні вірусом.
в такому разі, назвемо чесно своїми іменами: це не вакцина (як ми звикли уявляти вакцину) а щось типу імуностимулянта. що теж незле,але не те чого очікували.
   
Re: короновірус в Україні

це не вакцина

Ні одна вакцина не дає захисту від хвороби. Більше того, усі вакциновані від будь-якої хвороби хворіють і хворіють також перехворівші цією хворобою, якщо їх було повторно заражено тим самим сеторипом патогену.
Але симптоми цієї хвороби і її наслідки сильно залежать від стану імунного захисту конкретного організму.
   
Re: короновірус в Україні

але ж коли всі щеплені заразяться і відповідно отримають "живу" вакцину , хто буде заражатися далі?  Це я до того, що вакцина в першу чергу діє як ліки , послабшуючи перебіг хвороби і в результаті дає можливість отримати природній імунітет вже при зараженні вірусом.

якшо так звана вакцина це просто ліки, може тоді почнемо використовувати інші ліки які більш ефективні та безпечні  8-: 
   
Re: короновірус в Україні

Ні одна вакцина не дає захисту від хвороби. Більше того, усі вакциновані від будь-якої хвороби хворіють і хворіють також перехворівші цією хворобою, якщо їх було повторно заражено тим самим сеторипом патогену.


ну якщо безсимптомний процес називати хворобою то можна і так сказати. Вакцина не створює навколо тіла магічного захисного поля.
   
Re: короновірус в Україні

В Індії від цього штаму смертність була зовсім не низька.


у індії смертність нижча ніж  в Україні у 4 рази на 1 млн населення
   
Re: короновірус в Україні

ну якщо безсимптомний процес називати хворобою то можна і так сказати. Вакцина не створює навколо тіла магічного захисного поля.

Можна і так сказати. Не існує чіткої межі між безсимптомним перебігом і "симптомним". Потрапляння достатньої к-ті патогену в огранізм, практично завжди призводить до зараження.
А як відбуватиметься подальший перебіг хвороби, вже залежить від цілого ряду факторів.
   
Re: короновірус в Україні

у індії смертність нижча ніж  в Україні у 4 рази на 1 млн населення

За офіційною статистикою.
   
Re: короновірус в Україні

у індії смертність нижча ніж  в Україні у 4 рази на 1 млн населення

На млн захворілих треба дивитися. Може там купа населення з вірусом не контактувало?

В Укераїні смертність трохи більша за офіційними даними але не в 4 рази явно.
   
Re: короновірус в Україні

За офіційною статистикою.

а у тебе є якась інша?
на шо ще орієнтуватись?
чи брати зі стелі якісь дані?
   
Re: короновірус в Україні

а у тебе є якась інша?
на шо ще орієнтуватись?
чи брати зі стелі якісь дані?

Я би не дуже довіряв індійській статистиці.
   
Re: короновірус в Україні

Людей силой и запугиванием увольнением принуждают к вакцинации из-за того, что у людей больше нет доверия к власти.

Об этом отметила в Facebook медик Нина Козловская.

"Вы так красиво и столько всего за последние годы наобещали людям, и медикам в том числе, а взамен забираете у них последнее. Вы закрываете больницы и школы, медики работают почти даром, у пенсионеров, проработавших всю свою жизнь пенсии по 2000 грн, и ту вы уже хотите совсем убрать ... и вы хотите, чтобы люди после этого вам доверяли и вакцинировались? ", - пишет она.

Медик предлагает сделать людям бесплатные тесты на антитела, а не принуждать к насильственной вакцинации.

"Обследуйте перед вакцинацией тех, кто в зоне риска, сделайте им элементарные анализы. Не всем подходит вакцина. То, что вы скрываете, что после вакцинации много осложнений и даже смертей, и вакцинированы болеют еще скорее, не значит, что люди этого не узнают", - пишет Козловская.

Она обратилась к властям с просьбой улучшить коммуникацию с народом, чтобы восстановить уровень доверия и подумать об украинцах.

"Если вы не улучшите наш уровень жизни, вы просто заведете нас всех, заведете Украину в пропасть", - убеждена медик.

Напомним, в Украине за прошлые сутки, 15 сентября, зафиксировано 5 774 новых подтвержденных случая коронавирусной болезни COVID-19 (из них детей - 629, медработников - 95)
а к медикам-хабарникам довєріє у людей є?
и дійсно, як можна вірити медикам, почитавши, що написало це уйобіще.
   
Re: короновірус в Україні

якшо так звана вакцина це просто ліки, може тоді почнемо використовувати інші ліки які більш ефективні та безпечні  8-: 
інщих немає
(шарлатансьво і фуфломіцини я до уваги не беру)
   
Re: короновірус в Україні

інщих немає
(шарлатансьво і фуфломіцини я до уваги не беру)

ну ддаа, тому ваші уряди які так піклуються про ваше здоров'я їх або заборонили або ускладнили до них доступ... (tu)
   
Re: короновірус в Україні

Однакова чи 2,5-3 рази вища, ти вже якось визначся  :gigi:
   
Re: короновірус в Україні

Однакова чи 2,5-3 рази вища, ти вже якось визначся  :gigi:

Приблизно однакова в невакцинованих і вакцинованих одноразово. І в обох цих групах в 2,5-3 рази вища за вакцинованих двічі.Я звичайно не можу ручатись за велику точність тому що дані наведені за перші шість місяців, а другу вакцину почали колоти лише з початку лютого. Але у всякому разі це не маніпулятивні 87% невакцинованих як на графіку. Логічніше було б аналізувати подібні дані за останні місяці коли кількість вакцинованих і невакцинованих паритетна. Може в кого є такі цифри?
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 3 гостей
 
Повна версія