Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

бубочка відфутболив петицію щодо лаври

бубочка відфутболив петицію щодо лаври

у відповідь на петицію з вимогою  розірвати договір оренди Києво-Печерської лаври з УПЦ МП та передати релігійну святиню у використання ПЦУ.

Президент Володимир Зеленський заявив, що питаннями оренди Києво-Печерської лаври Українською православною церквою Московського патріархату займається Кабінет міністрів.

Дослівно відповідь Зеленського: "Відповідно до пункту 5 статті 116 Основного Закону України Кабінет Міністрів України здійснює управління об'єктами державної власності.

тобто йдіть к шмигалю, а я нє прі дєлах
   
Re: бубочка відфутболив петицію щодо лаври

це тому, що він не може знайти міністра культури
   
Re: бубочка відфутболив петицію щодо лаври

бугага. а доручити чи навіть попросити шмигаля розглянути, нє ? щось нове ліцо дуже швидко опанувало старі і ефективн і методи клятих попередників:K
   
Re: бубочка відфутболив петицію щодо лаври

юльку в прем'єри треба.
ця одразу припинить аренду  :super:
   
юльку в прем'єри треба.
ця одразу припинить аренду  :super:

швидше зацементує навічно....
   
Re: бубочка відфутболив петицію щодо лаври

   
Re: бубочка відфутболив петицію щодо лаври

   
Re: бубочка відфутболив петицію щодо лаври

образчик ватного юмора, в ролике все - томос, безвиз, декоммунизация, армия, мова, вира. В общем все то, что бесит ватанов до скрежета зубов.

В конце последняя фраза ватного гондона Зеленского (будущего Президента Украины):

 - Я единственный(!) в этой стране, кто видит хоть какой-то смысл в законах Порошенко!

   
Re: бубочка відфутболив петицію щодо лаври

швидше зацементує навічно....
   
Re: бубочка відфутболив петицію щодо лаври

це тому, що він не може знайти міністра культури
ні, це тому що він малорос
   
Re: бубочка відфутболив петицію щодо лаври

це тому, що він не може знайти міністра культури
Можна припустити, що ще за Нищука стільки "наворотили" (при Бородянському навіть переглядали серпневі рішення держкіно про фінансування фільмів), що новий міністр, якщо не почне війну з крадіями в вишиванках, стане співучасником розкрадання через бездіяльність.
   
Re: бубочка відфутболив петицію щодо лаври

Не для того кацапи Зе-лену квіточку ростили, щоб в них Лавру забрали
   
Re: бубочка відфутболив петицію щодо лаври

Не для того кацапи Зе-лену квіточку ростили, щоб в них Лавру забрали
   
Re: бубочка відфутболив петицію щодо лаври

Лавра наша святиня.
Якшо не зараз то вже невідомо коли.
Вона має бути музеєм.
   
Re: бубочка відфутболив петицію щодо лаври
ATF

Рузгіє сваіх не бросают!
   
Re: бубочка відфутболив петицію щодо лаври

у відповідь на петицію з вимогою  розірвати договір оренди Києво-Печерської лаври з УПЦ МП та передати релігійну святиню у використання ПЦУ.

Президент Володимир Зеленський заявив, що питаннями оренди Києво-Печерської лаври Українською православною церквою Московського патріархату займається Кабінет міністрів.

Дослівно відповідь Зеленського: "Відповідно до пункту 5 статті 116 Основного Закону України Кабінет Міністрів України здійснює управління об'єктами державної власності.

тобто йдіть к шмигалю, а я нє прі дєлах
Сорри, я не розбираюсь в вашей кухне, но.. Вы можете тока скулить и брызгать чернилом? Или просто репосты за копейки??? Вас шота не утсривает- так вперед- блокируйте и все такое. Сорян, но не знаю как у вас там принято...
   
Re: бубочка відфутболив петицію щодо лаври

   
Re: бубочка відфутболив петицію щодо лаври

Сорри, я не розбираюсь в вашей кухне, но.. Вы можете тока скулить и брызгать чернилом? Или просто репосты за копейки??? Вас шота не утсривает- так вперед- блокируйте и все такое. Сорян, но не знаю как у вас там принято...
а почему вас должно волновать, что там на нашей украинской кухне происходит?
проходите мимо
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія