Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

ЗеФани обіцяли 300 тис під ВР за швидку кенгурацію Термоса

https://fakty.com.ua/ru/ukraine/20161212-storinka-v-facebook-shho-zminyla-majbutnye-ukrayiny/

Все почалося з ФБ ))
До сраки ваші "Факти" :)
Реально все почалося з того, що 30 листопада 2013-го мєнти відпиздили студентів!
Сподіваюсь, Ваш ЗЕ до такого не дійде...
   
https://fakty.com.ua/ru/ukraine/20161212-storinka-v-facebook-shho-zminyla-majbutnye-ukrayiny/

Все почалося з ФБ ))

за прихильники певної політсили такою логікою виходить що все почалося з того що Цукерберг закінчив Гарвард  :super: )))
   
Реально все почалося з того, що 30 листопада 2013-го мєнти відпиздили студентів!
Студенти зреагували на пост в ФБ. Сподіваюсь, Петру вистачить розуму, щоб не повторювати помилки попередників  :rotate:
   
Студенти зреагували на пост в ФБ. Сподіваюсь, Петру вистачить розуму, щоб не повторювати помилки попередників  :rotate:

Ну дик піши..  :)

Хочу подивитися.

На 14 теж був пост в фб.. аууу хде все хде сметана? Хде взбудоражений маніпус ???

Навіть після відеоролика  ПОЦа.. нікого нема..

Тому афтор пиши ще..!!!
   
Ну дик піши..  :)
Хочу подивитися.
Навіщо? Я краще на виборах за БэПэПэ з його "генералами" й споріднені партії голосувати не буду. А як буде відповідна ситуація - напишуть й вийдуть - не переймайтеся.
   
Навіщо? Я краще на виборах за БэПэПэ з його "генералами" й споріднені партії голосувати не буду. А як буде відповідна ситуація - напишуть й вийдуть - не переймайтеся.

Вийдуть в Інстаграмчик. На більше ви не здатні — ви — це агресивно-пасивна більшість. Диванні нікчеми.
   
Навіщо? Я краще на виборах за БэПэПэ з його "генералами" й споріднені партії голосувати не буду. А як буде відповідна ситуація - напишуть й вийдуть - не переймайтеся.
написати може й напишуть, але вийти - не вийдуть.
Принаймі через таку xyйню, як дата інавґурації! :)
   
 
На більше ви не здатні — ви — це агресивно-пасивна більшість.
Не треба підбурювати )) Я не хлопчик з надмірним рівнем гормонів. Пам'ятаєте анек - "А потім ми повільно спустимося з гори й пере##мо все стадо".
 Готуйтеся до виборів, лузери :D
   
Ніхєра не вийде ніхто за Вову ні при яких розкладах.

Це одноразовий проект.

А з виборами в Верховну Раду, взагалі ще вилами по воді писано.

Нахера комусь з олігархів сильну пропрезиденську фракцію в парламенті ? Ну може Бені, і то тільки в тому випадку, якщо Вова постійно буде слухавку піднімати. :gigi:



   

якщо щось тратиться з iнтернетом то краiна залишиться без президента

   
А з виборами в Верховну Раду, взагалі ще вилами по воді писано.
Десь так - будуть місця й для демів, й для Батьківщини... Та й Зе відсоток досить великий візьме. Нажаль й сині пройдуть - в них лохтурат сталий. Тут простіше сказати - для кого місця не знайдеться.
   

якщо щось тратиться з iнтернетом то краiна залишиться без президента
:D
Хіба що кАманда "У Зєлєнскаго" займатиме його посаду.)
ну і головне, що Бєня буде...
   

Под Радой около 150 активистов требуют назначения инаугурации Зеленского на 19 мая

https://ukranews.com/news/631544-okolo-zdaniya-rady-sobralis-aktivisty-s-trebovaniem-naznachit-inauguratsiyu-na-19-chislo

Реально, це смішно. Не буде революції без ідейної Західної України.

"Ну, что, Данила-мастер, не выходит каменный цветок?" (с)

Бойова Західна Україна зайнята зовсім іншими речами.

https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1042716.0


Ти,Олєжка,бачу з мінстецівського порохоюгенда ? Ледве встиг зарегитись перед другим туром ?


Ім'я користувача: OlegSkyДата реєстрації: 18 квітня 2019 09:56:19Повідомлень: 257 (~10 в день)Вік:не зазначений





Тоді тобі,порада. Не використовуй отаку бородату совкову срань.   Ти ж начебто юнак з Західної  України за легендою,
а не старе пердло з  Ольгіно. Чи я помиляюсь ? Таку бородату радянську х.ню молодь в\ принципі не може знати.
Тим більше з Західної України.

"Ну, что, Данила-мастер, не выходит каменный цветок?" (с)


Як там погода в Ольгіно ?



   
порохолохи убоги - убоги порохолохи
   
Бойова Західна Україна зайнята зовсім іншими речами.

https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1042716.0


Ти,Олєжка,бачу з мінстецівського порохоюгенда ? Ледве встиг зарегитись перед другим туром ?


Ім'я користувача: OlegSkyДата реєстрації: 18 квітня 2019 09:56:19Повідомлень: 257 (~10 в день)Вік:не зазначений





Тоді тобі,порада. Не використовуй отаку бородату совкову срань.   Ти ж начебто юнак з Західної  України за легендою,
а не старе пердло з  Ольгіно. Чи я помиляюсь ? Таку бородату радянську х.ню молодь в\ принципі не може знати.
Тим більше з Західної України.

"Ну, что, Данила-мастер, не выходит каменный цветок?" (с)


Як там погода в Ольгіно ?


Нє не з Ольгіно.

ФУП читаю з 2006. Раніше не писав, але бачу що ви трохи двинулись на тому Вові, то надумав трохи висловитися.

То що ти Людас завжди стогнав по житті  :gigi: , це я пам'ятаю, але чого ти так топиш за Вову не розумію.

Вова мені не подобається, своєю залежністю. Зрештою, за Петра я також не топлю, так що ти мене в порохоботи даремно записав.






   
А ось булибив них дудка та барабан...

Вручили би прапора ... І возглавілі би оні колону ідущіх на... Тобто до . Носителя паспортів..

в них піаніно...
   
Ну, в принципі, Вова сказав, що його Парубій обдурив сьогодні. Так, що підтримка народу була б нелишня.

"Але з того роя, не буде ні..чого" :gigi:

Бо одне діло лайкати, а інше революцію робити.



   
Ну, в принципі, Вова сказав, що його Парубій обдурив сьогодні. Так, що підтримка народу була б нелишня.

"Але з того роя, не буде ні..чого" :gigi:

Бо одне діло лайкати, а інше революцію робити.

Так як там погода в Ольгіно, хлопчику /радянське пердло  з  порохоюгенду?
   
Нє не з Ольгіно.

 (P) ФУП читаю з 2006. Раніше не писав, але бачу що ви трохи двинулись на тому Вові, то надумав трохи висловитися.

То що ти Людас завжди стогнав по житті  :gigi: , це я пам'ятаю, але чого ти так топиш за Вову не розумію.

Вова мені не подобається, своєю залежністю. Зрештою, за Петра я також не топлю, так що ти мене в порохоботи даремно записав.

І що,пляць, терпець урвався у 2019 за три дні до другого туру,пєтрушка ?

Щоти можеш пам*ятати про мене ,хлопчику ?
   
Так як там погода в Ольгіно, хлопчику /радянське пердло  з  порохоюгенду?

Людас, я не хлопчик.  Я ще "рождённый в СССР". Так що не кіпішуй. :gigi: 

Я думаю таке ж радянське пердло як  і ти. :gigi:

   
І що,пляць, терпець урвався у 2019 за три дні до другого туру,пєтрушка ?

Щоти можеш пам*ятати про мене ,хлопчику ?

Що тобі завжди було хєрово в Україні.
   
Що тобі завжди було хєрово в Україні.

Буду краток. НЕ пзди,пєтрушка.

Цей тест ти теж проїпав. 


Хєрово не тільки мені , а і Україні десь з 2010 року. Зовсім хєрово. Бо риги.

Останнє редагування: 14 травня 2019 18:53:59 від Людас
   
Ну, в принципі, Вова сказав, що його Парубій обдурив сьогодні.

А ещё, в принципе -  говорят, что вова не достаёт до чёрных клавиш :) 

   
А ещё, в принципе -  говорят, что вова не достаёт до чёрных клавиш :) 

в тітратку  :lol:
   
Прикрываясь деревянными клавами 73% штурмуют ВР??? :gigi:
   
Прикрываясь деревянными клавами 73% штурмуют ВР??? :gigi:

Наразі пан ляшко не сповіщає про проникнення із заднього ходу
   
Наразі пан ляшко не сповіщає про проникнення із заднього ходу
Нема никого...видимо штурмують....а мы тута мешаемо..
Вперед!!! В атаку!!! СмЭрть Свинарчукам!!!! :lol:
Даёшь инннамгурацию 19!!!
   
А хороший у мене нік — кожний ватний дебіл атакує, думаючи, ніби я з Харкова  :lol:

в самом деле?
https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=219916.msg1132046
   

Дядя Анкл
‏ @Vjt3M71hyLgqUCg
В ответ @Vasserlron @BorisBorisenko5

А Киеву на надо,их и так не плохо кормят . Шокорыги сделали точно как в раше , отделили столицу от других регионов , стала внушать Киевлянам что они особенные а все остальные быдло . Вот только росийская модель не сработала на выборах ибо основная масса украинцев живет не в Киеве
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія