Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

агов українці. співбраття. тест на ваш словниковий запас

https://myvocab.info/ua?w=78000

мій різалт

Ваш пасивний словниковий запас — 74000 слів. Ваш індекс уважності — 92%. Ви обрали неправильні значення у наступних перевірочних слів: 1. Незважаючи на це, ви пройшли велику частину перевірок, і результатам тесту можна довіряти.



Останнє редагування: 21 березня 2019 21:38:59 від Aelit
   
Результати

Ваш пасивний словниковий запас — 54000 слів. Ваш індекс уважності — 100%, ви не відзначили жодне несправжнє слово як знайоме і правильно уточнили значення всіх перевірочних слів. Цікаво порівняти з результатами інших?
   
я крассавчик .. Гонсалес, б***ь.. ходи сюда
   
я крассавчик .. Гонсалес, б***ь.. ходи сюда
(tu)
   
У мене 67 тис,  :(
Хоча 100% уважності .



Останнє редагування: 21 березня 2019 21:40:51 від Aelit
   
Ваш пасивний словниковий запас — 79000 слів. Ваш індекс уважності — 92%. Ви відмітили наступні несправжні слова: обкаживатися. Незважаючи на це, ви пройшли велику частину перевірок, і результатам тесту можна довіряти
   
блінн . я можу редагувати чужі пости в моїй темі?тисячу прпрробачень люстрацєю не знав . я машинально
   
))))і ці люди будуть мені вказувтаи на мою недостатню укрраїнськість. та я українськіший папиримського епіфанія
   
Ваш пасивний словниковий запас — 59000 слів. Ваш індекс уважності — 100%, ви не відзначили жодне несправжнє слово як знайоме і правильно уточнили значення всіх перевірочних слів. Цікаво порівняти з результатами інших?
   
Ви відмітили наступні несправжн і слова: обкаживатися

Ось Оля і обкажилася!  :pooh_lol:
А так цмудлила, так цмудлила!  :pooh_lol:
   
Ваш пасивний словниковий запас — 51000 слів. Ваш індекс уважності — 100%, ви не відзначили жодне несправжнє слово як знайоме і правильно уточнили значення всіх перевірочних слів
   
Ваш пасивний словниковий запас — 79000 слів. Ваш індекс уважності — 92%. Ви відмітили наступні несправжні слова: обкаживатися. Незважаючи на це, ви пройшли велику частину перевірок, і результатам тесту можна довіряти
внізапно. від кого кого а від емігрантки неукраїномовної і непедротки такого не очікував))
   
олька поки що чемпіон. я йду своїм шляхом
   
внізапно. від кого кого а від емігрантки неукраїномовної і непедротки такого не очікував))

Там много полонизмов. Легко узнаются.
   
Там много полонизмов. Легко узнаются.

то чому ти шифруєшя під юлю латиніну?)))
   
Ваш пасивний словниковий запас — 54000 слів. Ваш індекс уважності — 100%, ви не відзначили жодне несправжнє слово як знайоме і правильно уточнили значення всіх перевірочних слів.
   
то чому ти шифруєшя під юлю латиніну?)))

Потому как владение мовой именно пассивное. Слова узнаю а предложения строить сложно.
   
. Ваш результат кращий, ніж у 99.9% респондентів.
Ваш пасивний словниковий запас — 78000 слів. Ваш індекс уважності — 100%, ви не відзначили жодне несправжнє слово як знайоме і правильно уточнили значення всіх перевірочних слів. Цікаво порівняти з результатами інших?

 :king2:
   
Ваш пасивний словниковий запас — 54000 слів. Ваш індекс уважності — 100%, ви не відзначили жодне несправжнє слово як знайоме і правильно уточнили значення всіх перевірочних слів. Цікаво порівняти з результатами інших?
   
Re: агов українці. співбраття. тест на ваш словниковий запас

))))і ці люди будуть мені вказувтаи на мою недостатню укрраїнськість. та я українськіший папиримського епіфанія
якщо ІУ не 100%, то ти махлював
   
ужас, 54 тысячи.
   
Re: агов українці. співбраття. тест на ваш словниковий запас

Ваш пасивний словниковий запас — 55000 слів. Ваш індекс уважності — 100%, ви не відзначили жодне несправжнє слово як знайоме і правильно уточнили значення всіх перевірочних слів.
   
якщо ІУ не 100%, то ти махлював

не махлював.там же після неправильного попадання йде кількаразове перевірняння. слово на якому я попався - мультизначне
   
Там много полонизмо в. Легко узнаются.

Тамдохера старопердунізмов.  :laugh:

Ваш пасивний словниковий запас — 59000 слів. Ваш індекс уважності — 92%.  :weep:  :cray:
   
. Ваш результат кращий, ніж у 99.9% респондентів.
Ваш пасивний словниковий запас — 78000 слів. Ваш індекс уважності — 100%, ви не відзначили жодне несправжнє слово як знайоме і правильно уточнили значення всіх перевірочних слів. Цікаво порівняти з результатами інших?

 :king2:

скажи що ти не запетра . будь ласка )))
   
скажи що ти не запетра . будь ласка )))

що ти не запетра
   
що ти не запетра
хух. я б це не пережив)))
   
Ваш пассивный словарный запас — 102000 слов. Ваш индекс внимательности — 100%, вы не отметили ни одно ненастоящее слово как знакомое и правильно уточнили значения всех проверочных слов. Интересно сравнить с результатами других?
Начнем с распределения результатов всех, кто прошел тест. Чем выше кривая — тем больше людей имеют соответствующий словарный запас. Площадь закрашенной области пропорциональна доле респондентов, словарный запас которых меньше, чем у вас, незакрашенной — доле тех, у кого словарный запас больше вашего. Ваш результат лучше, чем у 99% опрошенных.
это приговор.
   
Ваш пассивный словарный запас — 102000 слов. Ваш индекс внимательности — 100%, вы не отметили ни одно ненастоящее слово как знакомое и правильно уточнили значения всех проверочных слов. Интересно сравнить с результатами других?
Начнем с распределения результатов всех, кто прошел тест. Чем выше кривая — тем больше людей имеют соответствующий словарный запас. Площадь закрашенной области пропорциональна доле респондентов, словарный запас которых меньше, чем у вас, незакрашенной — доле тех, у кого словарный запас больше вашего. Ваш результат лучше, чем у 99% опрошенных.
это приговор.

То ти, напевно, до цього часу товк той тест, поки він не здався і не погодився, що "скорчимбатько" - справжнє слово!

 :pooh_lol:
   
Результати
Ваш пасивний словниковий запас — 74000 слів. Ваш індекс уважності — 100%, ви не відзначили жодне несправжнє слово як знайоме і правильно уточнили значення всіх перевірочних слів. Цікаво порівняти з результатами інших?
Чим вище крива — тим більше людей мають відповідний словниковий запас. Площа зафарбованої області пропорційна частці респондентів, словниковий запас яких менше, ніж у вас, незафарбованої — частці тих, у кого словниковий запас більше, ніж у вас. Ваш результат кращий, ніж у 99.9% респондентів.
   
Ваш пассивный словарный запас — 102000 слов. Ваш индекс вниматель ности — 100%,

   
та не, это два теста, второй не по теме ветки, а на русском. Я ж говорю, приговор, 54 тыс на украинском тесте и 102 на русском. Плоды русификации, епта.
   
и английский)
Ваш пассивный словарный запас — 4800 слов. Ваш индекс внимательности — 71%. Вы выбрали неправильные значения у следующих проверочных слов: upset, purchase. Вы прошли тест недостаточно аккуратно, вряд ли его результатам можно доверять. Много это или мало?

Для начала сравним ваш результат с теми, для кого английский — не родной. Ваш результат лучше чем у 25% опрошенных.
   
Форум віртуальних мільйонерів і віртуальних українолінгвістів.    :pooh_lol:



Ваш пасивний словниковий запас — 999 000 слів. Ваш індекс уважності — 100%, ви не відзначили жодне несправжнє слово як знайоме і правильно уточнили значення всіх перевірочних слів. Цікаво порівняти з результатами інших?


Чим вище крива — тим більше людей мають відповідний словниковий запас. Площа зафарбованої області пропорційна частці респондентів, словниковий запас яких менше, ніж у вас, незафарбованої — частці тих, у кого словниковий запас більше, ніж у вас. Ваш результат кращий, ніж у 99.99% респондентів.



«Які проблеми? І ви говоріть...»  (с)     :pooh_lol:



Останнє редагування: 21 березня 2019 22:18:31 від Aelit
   
сорі знову замість цитувати натисну редаггувати

текст меседжу

о. перший брехунець. з почином
   
Ваш пасивний словниковий запас — 65000 слів. Ваш індекс уважності — 100%, ви не відзначили жодне несправжнє слово як знайоме і правильно уточнили значення всіх перевірочних слів. Цікаво порівняти з результатами інших?


   
Навмисно спробував російську мову
 :S Шо називається, бля, - там немає жодного російського слова! Суцільна грека і латина  :D

Ваш пассивный словарный запас — 111000 слов. Ваш индекс внимательности — 90%. Вы выбрали неправильные значения у следующих проверочных слов: проприоцепция. Несмотря на это, вы прошли большую часть проверок, и результатам теста можно доверять. Интересно сравнить с результатами других?

Ваш результат лучше, чем у 99.9% опрошенных. Если сравнивать только с респондентами вашего возраста, ваш результат лучше, чем у 99% опрошенных.


   
Re: агов українці. співбраття. тест на ваш словниковий запас

не махлював.там же після неправильного попадання йде кількаразове перевірняння. слово на якому я попався - мультизначне
не після неправильного, а вибірково. тобто ти частину слів обирав навмання, а коли була перевірка, то не завжди відповідав правильно. тому твої 75000 - брехня
   
Your receptive vocabulary is 22900 word families. Your attention index is 100%, you didn't check any non-words and chose right options for all multiple-choice questions. So, how do you stack up?

First, let's compare your results to the ones of non-native speakers. Your result is better than 99.9% of test takers'. On the following histogram, which shows a distribution of results obtained so far, the dark blue area is proportional to the number of test takers with vocabulary smaller than yours.

Бред. Английский тест лучше не трогать. 23000 слов это трёхлетка.
   
сорі знову замість цитувати натисну редаггувати

текст меседжу

о. перший брехунець. з почином

То був стьоб. В українській мові немає 999 000 слів. Всього українська мова має десь близько 300 000 слів. Навіть багата англійська має «всього» біля пів мільйона слів.

Це у відповідь на те, що навіть ольгінські, які знають 20 українських слів, при цьому не можуть їх правильно виговорити і написати, і невірно знають значення тих слів, пройшли тест краще за етнічних українців.

Тобто, написати можна що завгодно, папір все стерпить.

Мій справжній результат 58 000 і 100%.

   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія