Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

В Україні заборонили встановлювати газові котли в нових квартирах

не, ну самым оптимальным вариантом есть продажа той голубятни и
переезд в индивидуальный дом
никто ж не спорит
тоже не то.
жил я.
гниды жгут листья, выбрасывают мусор на дорогу, двигают заборы и оставляют от двухполоски одну полосу.
еще и паркуются перед воротами что хер проедешь.
потому что не подумали что может быть две машины в семье.
и место во дворе планировали для одной.

   
Шось я трохи не зрозумів.
У Вінниці дофуя новобудов здаються й будуються вже з газовим котлом у кожній квартирі, який винесено на балкон.
Це їх шо заборонено буде чи як?  :-o
Думаю, что это мертворожденная норма, за которую внесли немалую денежку.
Напрасно кстати. B-)
P.S. Как результат объемы строительства упадут, а цены за метр вырастут. Это наверняка.

Останнє редагування: 20 грудня 2018 20:48:11 від Totenhead
   
Гонишь - это ты
и причем херню пережеванную тут сотни раз уже

причем тут мафия ...
когда элементарно вероятность чего-то увеличивается на число квартир в доме
я не против чтобы ты удавился лично у себя дома угарным газом
но я против чтобы из-за тебя кто-то еще пострадал и даже в теории были такие шансы
Слухай кому ти втираєш???? До того як в бгатьої містаї стали індивідуальні котли, котельні з алкашами котельщиками взривались а коли стали більшітсь індивідуальні, Тотже Ужгород, перестало таке ставатись, газовики находять здирати капусту але робиться робота...

Практика показує що котельні частіше вривались з їх безпекою, а індивідуальні менше...

Я вірю практиці не умозаключенням які покликані підтримувати комунальні мафію, у неї і без цього вистачає заробітків. Зажрались вони.

По теліку рідко показували що взривались котельні, а статистика була жахлива, зараз більшість індивідуальне, за винятком великих міст і взривається менше....
   
http://propan24.ru/articles/ballony-propana-ves-davlenie-obyom
160 кубов - 16 50ти литровых баллонов.
каждые два дня менять.

 :facepalm1:
Бльоооо
   
Думаю, что это мертворожденная норма, за которую внесли немалую денежку.
Напрасно кстати.

Може балкон, який відокремлено від кухні склопакетом, це вже не вважається житловим приміщенням?
   
Думаю, что это мертворожденная норма, за которую внесли немалую денежку.
Напрасно кстати. B-)
тут деякі вумні пробують за це жопу рвати... Практика показує коли газовики приходять і трошки впираються усі сусіди находять алкаша, бо отключається дом і дають йому в зад пенделя... Теоритично багато чого можна обосновати, наприклад тееоретично можна велосипедом на Марс доїхати, а практика показує що літати доводиться ракетами... І тут теж практика показала що коли газовики роблять роботу то проблем менше, дом не договориться в тотчас як велика котельна просто продавлює порушення і газовик змешений мовчати... Практика показала що все діє по іншому ніж в теорії.
   
Може балкон, який відокремлено від кухні склопакетом, це вже не вважається житловим приміщенням?
Надеюсь, что это далеко не единственная лазейка. B-)
   
Надеюсь, что это далеко не единственная лазейка.
Ні, ну це реально дупа. є багато прикладів, шо будується великий масив, у якому 3-4 під'їзди вже здано, люди живуть, котлами опалюють. І  у тому самому будинку  ще добудовують 5 під'їздів, бо там є лише стіни та перекриття. Це виходить, що ті 5 під'їздів здавати не можна. Звісно що ніхто не буде будувати окрему котельню на ті кілька під'їздів, як й проектувати окреме опалення.
   
Ні, ну це реально дупа. є багато прикладів, шо будується великий масив, у якому 3-4 під'їзди вже здано, люди живуть, котлами опалюють. І  у тому самому будинку  ще добудовують 5 під'їздів, бо там є лише стіни та перекриття. Це виходить, що ті 5 під'їздів здавати не можна. Звісно що ніхто не буде будувати окрему котельню на ті кілька під'їздів, як й проектувати окреме опалення.

Прийдуть і знімуть у вже зданих під'їздах. От це буде нєжданчик!
   
я немножечко не согласна с вашей постановкой вопроса, хотя бы потому, что
осбб не может продавать теплоенергию
оно не для этого создавалось и лицензию на это ему никто не даст
и индивидуалка победила не поэтому
а потому, что колхоз есть колхоз,
хоть и с крышной котельной
Цілком вірно !

Якщо забороняють газові котли з ізольованою камерю згорання, то чому не забороняють газові плити ? В газову котлі, навіть найдешевшому, є кілька рівнів захисту. Так просто він не зірветься і газом нікого не потруїть. Хоча б тому, що камера згорання в ньому ніяк не контактує з повітрям в приміщені. Це в рази безпечніше, ніж та ж газова плита, в якої систем захисту немає взагалі ! Де логіка такої заборони ?
   
я немножечко не согласна с вашей постановкой вопроса, хотя бы потому, что
осбб не может продавать теплоенергию
оно не для этого создавалось и лицензию на это ему никто не даст
и индивидуалка победила не поэтому
а потому, что колхоз есть колхоз,
хоть и с крышной котельной

Ще раз - співробітниця казала, що газ для дахової котельні держава продає по ціні як для юросіб. Вроді я тоді і законі це знаходила. Зараз напр це 500 дол за тисячу кубів. Тому тепло то виходило дуже дороге. Плюс треба людину, щоб за тим дивилася. Плюс там обладнання і ремонт обслуговування значно дорожчі, ніж індивідуальний котел.
   
Цілком вірно !

Якщо забороняють газові котли з ізольованою камерю згорання, то чому не забороняють газові плити ? В газову котлі, навіть найдешевшому, є кілька рівнів захисту. Так просто він не зірветься і газом нікого не потруїть. Хоча б тому, що камера згорання в ньому ніяк не контактує з повітрям в приміщені. Це в рази безпечніше, ніж та ж газова плита, в якої систем захисту немає взагалі ! Де логіка такої заборони ?
Ви не знаєте де логіка, у нас кучу приймають всяких законів де логіки не потрібно шукати вся логіка,
це чиїсь інтереси , які протягують у вР і не тільки...
Логіка одна де ще рубанути бабла.
У нас в новостроях всі квартири із газовими котлами, які мають кілька рівнів захисту, які економні і дуже зручні, але мабуть хтось буде не дополучати бабло,
тому це все протягнули , ось і вся логіка...
   
Прийдуть і знімуть у вже зданих під'їздах. От це буде нєжданчик!
Та ніфуя. Вже здані під'їзди будуть в шоколаді. А решта - посмокчуть прутня, люди, які купили  там квартири - будуть дуже "вдячні".
   
Цілком вірно !

Якщо забороняють газові котли з ізольованою камерю згорання, то чому не забороняють газові плити ? В газову котлі, навіть найдешевшому, є кілька рівнів захисту. Так просто він не зірветься і газом нікого не потруїть. Хоча б тому, що камера згорання в ньому ніяк не контактує з повітрям в приміщені. Це в рази безпечніше, ніж та ж газова плита, в якої систем захисту немає взагалі ! Де логіка такої заборони ?

Бггг!
Тссс, не підказуй. Коли люди, як в 90-х, почнуть грітися духовками - всьо буде! І заборона газу для приготування - також!
   
Бггг!
Тссс, не підказуй. Коли люди, як в 90-х, почнуть грітися духовками - всьо буде! І заборона газу для приготування - також!

А я еще на первой странице предлагал.
прекратить это индивидуальное кашеварение.
и ввести единые нормы здорового общественного питания.
в централизированных кормоблоках (tu)
   
Ще раз - співробітниця казала, що газ для дахової котельні держава продає по ціні як для юросіб. Вроді я тоді і законі це знаходила. Зараз напр це 500 дол за тисячу кубів. Тому тепло то виходило дуже дороге. Плюс треба людину, щоб за тим дивилася. Плюс там обладнання і ремонт обслуговування значно дорожчі, ніж індивідуальний котел.

Для отримання пільгової ціни на газ ( ЖКГ) треба таки мати ліцензію на теплопостачання, тариф і т.д.
   
можно сколько угодно упражняться в остроумии,
но колхоз многоэтажек никуда от вашего искрометного ума не денется
никто не хочет иметь гемор с обслуживанием, но все хотят минимизировать свои расходы на содержание,
в том числе и за счет соседа,
улучшить свои жилищные условия
опять жеж за счет соседей
потому и ограничения всякие придумывают для таких колхозов

пс и совсем не факт, что выхлоп из того котла на фасаде
не попадает в форточки квартир, расположенных выше его





   
можно сколько угодно упражняться в остроумии,
но колхоз многоэтажек никуда от вашего искрометного ума не денется
никто не хочет иметь гемор с обслуживанием, но все хотят минимизировать свои расходы на содержание,
в том числе и за счет соседа,
улучшить свои жилищные условия
опять жеж за счет соседей
потому и ограничения всякие придумывают для таких колхозов

пс и совсем не факт, что выхлоп из того котла на фасаде
не попадает в форточки квартир, расположенных выше его

І як до вищенаписаного відносяться новобудови, в яких проектом закладено встановлення при будівництві котла на кожному балконі?
   
Не вигадуйте велосипед. Візьміть проект будь якого типового багатоповерхового будинку США, Канади, Північної Європи, та скопіюйте систему опалення на будинок. Це буде перевірено ефективно та безпечно. За вас вже все подумали та шляхом помилок та успіху знайшли оптимальний варіант.
   
так хто може толком пояснити, як нововведена норма стосується для незавершеного будівництва, яке вже має затверджені (в т. ч. і газовими печатками) проекти, в яких передбачено індивідуальні внутрішньоквартирні газові котли?
   
так хто може толком пояснити, як нововведена норма стосується для незавершеного будівництва, яке вже має затверджені (в т. ч. і газовими печатками) проекти, в яких передбачено індивідуальні внутрішньоквартирні газові котли?

Ніяк.
Зворотної сили ДБН не має
   
можно сколько угодно упражняться в остроумии,
но колхоз многоэтажек никуда от вашего искрометного ума не денется
никто не хочет иметь гемор с обслуживанием, но все хотят минимизировать свои расходы на содержание,
в том числе и за счет соседа,
улучшить свои жилищные условия
опять жеж за счет соседей
потому и ограничения всякие придумывают для таких колхозов

пс и совсем не факт, что выхлоп из того котла на фасаде
не попадает в форточки квартир, расположенных выше его

Пані живе в  будинку в селі з власним котлом?
   
І як до вищенаписаного відносяться новобудови, в яких проектом закладено встановлення при будівництві котла на кожному балконі?

хіба має закон зворотню дію?
якщо робочий проект багатоповерхового будинку таки є, затверджений та погоджений відповідно до законодавства,
то до прийняття будинку до експлуатации тре залучати суди
а якщо будується без проекту, то це таки попадалово
   
Пані живе в  будинку в селі з власним котлом?
так
та має голубятню в Києві
   
В чём проблема с котлами?
   В их количестве. Если допустить в многоэтажном доме 100% установку газовых котлов в каждой квартире, дышать жильцам будет нечем. Проверено на практике. Я как-то по молодости лет налепил котлов в пятиэтажке-новостройке. Мысль была не самая здравая. Возможно, какие-то архитектурные решения могут позволить выйти из ситуации. Но в стандартной типовой  "коробке" сие не допустимо.
  Выход- установка отопительных модулей на каждый подъезд отдельно. Или блочно-модульной котельной на весь дом. Причем первый вариант мне нравится гораздо больше, чем второй. Но не в этой стране,увы. Как-то так...
   
А я еще на первой странице предлагал.
прекратить это индивидуальное кашеварение.
и ввести единые нормы здорового общественного питания.
в централизированных кормоблоках (tu)

До речі. Більшовики в перші роки радянської влади житло проектували без кухонь. Але зате в будинку була фабрика-кухня чи як воно там називається. І мова не про гуртожитки, а саме про квартири. Щоб звільнити жінку від побутового рабства. Но ідея тоді не прижилася.

Но баригам є шанс втілити більшовистські проекти сьогодні.
   
Для отримання пільгової ціни на газ ( ЖКГ) треба таки мати ліцензію на теплопостачання, тариф і т.д.

Ну так а я про що? Дахова котельня не вигідна.
   
так хто може толком пояснити, як нововведена норма стосується для незавершеного будівництва, яке вже має затверджені (в т. ч. і газовими печатками) проекти, в яких передбачено індивідуальні внутрішньоквартирні газові котли?

я так розумію

ті шо навіть котловани поробили

то вони будуть з котлами

а от уже нові будівництва - хер там
   
Таку уйню може писати тільки людина, яка ніуя не розуміє, або один із тих хто приймає всяку уйню. Яку самі не виконують...
Аби ще бабла зрубати...

я смотру у вас аргументация как у общественного туалета
видимо ученный вы
и отъявленный потомственный газовщик ?))
   
   В их количестве. Если допустить в многоэтажном доме 100% установку газовых котлов в каждой квартире, дышать жильцам будет нечем. Проверено на практике. Я как-то по молодости лет налепил котлов в пятиэтажке-новостройке. Мысль была не самая здравая. Возможно, какие-то архитектурные решения могут позволить выйти из ситуации. Но в стандартной типовой  "коробке" сие не допустимо.
  Выход- установка отопительных модулей на каждый подъезд отдельно. Или блочно-модульной котельной на весь дом. Причем первый вариант мне нравится гораздо больше, чем второй. Но не в этой стране,увы. Как-то так...

вот вот ...
причем тут вообще я смотрю есть экспонаты
которые и понятия не имеют что бывает и обратная тяга в вытяжках
и штиль - когда выхлоп  из старого тарантаса  в 30 метрах от дома
запах от него слышен аж на 6 этаже ... и вентиляция вообще как бы и не работает
а бывает работает так что надо все щели затыкать чтобы тепло не уходило
   
До речі. Більшовики в перші роки радянської влади житло проектували без кухонь. Але зате в будинку була фабрика-кухня чи як воно там називається. І мова не про гуртожитки, а саме про квартири. Щоб звільнити жінку від побутового рабства. Но ідея тоді не прижилася.

Но баригам є шанс втілити більшовистські проекти сьогодні.

а електро плиту поставити - релігія не дозволяє?

я весною планую викинути накуй газову плиту і поставити електричну, бо це значно комфортніше та зручніше - немає кіптяви від газу, не має шансів загасити вогонь водою з каструлі, зате можна чітко регулювати температуру, як на варочній поверхні, так і в духовці, що абсолютно не можливо в газовій плиті та ще й з нашим газом.
   
   В их количестве. Если допустить в многоэтажном доме 100% установку газовых котлов в каждой квартире, дышать жильцам будет нечем. Проверено на практике. Я как-то по молодости лет налепил котлов в пятиэтажке-новостройке. Мысль была не самая здравая. Возможно, какие-то архитектурные решения могут позволить выйти из ситуации. Но в стандартной типовой  "коробке" сие не допустимо.
  Выход- установка отопительных модулей на каждый подъезд отдельно. Или блочно-модульной котельной на весь дом. Причем первый вариант мне нравится гораздо больше, чем второй. Но не в этой стране,увы. Как-то так...
решение есть - дымоход по фасаду.
если б не дебильное законодательство я бы такой за свои деньги повесил.
 и брал плату за "присоединение"  :D
   
а електро плиту поставити - релігія не дозволяє?

я весною планую викинути накуй газову плиту і поставити електричну, бо це значно комфортніше та зручніше - немає кіптяви від газу, не має шансів загасити вогонь водою з каструлі, зате можна чітко регулювати температуру, як на варочній поверхні, так і в духовці, що абсолютно не можливо в газовій плиті та ще й з нашим газом.
А як же електричні мережі ? Тут недавно народ кричав на весь ФУП, що буде кінець світу і армагедець, якщо всі становлять електричні бойлери, бо "мережі не витримають".
А тут зразу всім пропонують перейти на електричні плити. Це вже як в тому анекдоті: "Ви, Іван Соломонивич, або хрестик зніміть, або труси надіньте."  :D
   
Згідно з новими будівельними нормами, в житлових будинках не допускається розміщення побутових газових теплогенераторів з закритими і відкритими камерами згоряння.
Про це повідомив віце-прем'єр-міністр Геннадій Зубко, передає прес-служба Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства.

Зубко пояснив, що зі вступом в дію нових ДБН допускається встановлення в індивідуальних житлових будинках і багатоквартирних житлових будинках до 3 поверхів теплогенераторів потужністю до 30 кВт для забезпечення потреб опалення та гарячого водопостачання.

Обов'язкові умови для установки - приміщення кухні висотою не менше 2,2 м з наявністю природного освітлення (незалежно від наявності плити).
Внутрішній об'єм кухні при застосуванні теплогенераторів із закритою камерою згоряння повинен бути на 6 кубометрів більше, ніж передбачений пунктом 9.27 ДБН, а площа припливного засобу повинна становити не менше 0,025 кубометрів.
У приміщеннях кухонь, інтегрованих в структуру житлової кімнати, допускається установка тільки теплогенераторів з закритою камерою згоряння.

Норми писав гуманітарій?
   
А тут зразу всім пропонують перейти на електричні плити. Це вже як в тому анекдоті: "Ви, Іван Соломонивич, або хрестик зніміть, або труси надіньте."  :D

например, у нас в селе
уже три года все на электричестве
газовый баллон и плита валяются уже как антиквариат

удобно да
и особенно индукционная плита
причем это понравилось моей маме
которая сразу сказала - никакого газа и так дышать нечем
сказала как отрезала и гаплык газовой индустрии в нашей семье ))
   
не понимаю..
застройшик строит маеток в 20 домов. 5 этажных
5 сдал, люди живут, котлы у всех свои
еще 5 на подходе, там ремонты
5 заложены и проданы загодя
и что теперь
там проект на котлы, на то и купились люди.
кидок?
   
решение есть - дымоход по фасаду.
если б не дебильное законодательство я бы такой за свои деньги повесил.
 и брал плату за "присоединение"  :D

И это не единственное решение. Уверен, что можно запроектировать дымоходы и вентсистемы не только по фасаду. :)
   
Вангую розквіт газобалонного бізнесу!  :lol:

100% дешевле чем содержать барыг
   
Ще раз - ОСББ є юрособою. Якщо воно купує газ для надання послуг теплопостачання - воно стає на рівні любої комерційної котельні. З усіма витікаючими. Знаю, бо в колишньої співробітниці в будинку була дахова котельня. на той час - 2012 рік, навить ЦО було дешевше. Скінчилося тим, що всі поставили індивідуалку.
ОСББ не надає послуг теплопостачання. У вашої колишньої співробітниці власник будинку для обслуговування котельні створив окрему юрособу і продавав опалення населенню - просто заробляв гроші на тих кому продав у власність квартити. ОСББ безприбуткова організація тарифи такі самі як і для населення.
   
Не вигадуйте велосипед. Візьміть проект будь якого типового багатоповерхового будинку США, Канади, Північної Європи, та скопіюйте систему опалення на будинок. Це буде перевірено ефективно та безпечно. За вас вже все подумали та шляхом помилок та успіху знайшли оптимальний варіант.
Коли пропонується брати досвід сінгапурів (посади друга) сша (легалайз зброі) будівництва (неапольскі нетрі) стає і смішно і сумно одночасно.
П.Добре Украіна століттями мала центально і східноєвропейських стандарти побудови суспільних відносин. Магдебурзьке право через РПосполиту і Австрію діставало до Полтави і Балти. То є наша основа і слухати брєд Петра про далеке місто державу сінгапур з жовтими людьми і іншим розрізом очей було з самого початку дивним. Тому вибачте з того не розуміння призедентом якоі краіни його вибрав манюпас він і обісрався з тими сінгапурськими гаслами.
Про темі:
Містобудівні норми будівництва значною мірою в Украіні походять з двох краін. Австрійські з середини 19ст. І норми кацапоімперіі які значною мірою запозичені від німців.
Щодо газифікаціі 95% норми розроблялися в Австріі в кінці 19 на початку 20ст і через Галичину розповсюдилися в Украіну післчя 2СВ. Газифікація в ссср пішла з дашави на Киів і далі на москву.
То є основа розуміння.
У Львові всі норми влаштування газового обладнання в житлових будинках до 70-80х  років були подібні як у Відні. Все було однаковим. Влаштуванея і облік газу. Січення труб кількість і розташування засувок. Розрізи і заломи каналів для відведення продуктів згоряння. І тд ітп. В останні 30 років норми почали розбігатися. Збільшенея тиску і відпрвідно зменшення січення труб призвело до іх заміни в старих будинках. І в Відні залишилася стара норма влаштування газових труб в закритому вигляді (в тч в каналах закритих штукатуркою чи гіпсоконструкціями а у Львові труби прокладаються відкрито і закривати навіть зємними конструкціями газові магістралі і внутрішню розводку в житлових приміщеннях заборонено.
Я б багато міг написати пл даному питанню бо маю однакове газове "господарство" в своіх помешканнях що у Львові що у Відні. І бачу різницю також.
У Відні наприклад перевірка тяги здійснюєттся в березні і оплачує його обслуговуюча компанія. В разі провтикування майстра до травня замовляєш його самостійно. Коштує то 180є за 15хв роботи. Якщо до квітня не замовиш газова служба може відключити газ. Перевіряючий приходить з компом і тягу перевіряє електронно щупами. Кожен газовий прилад забитий в базу. Він перевіряє також номери приладів. Самостійно змінити колонку чи плиту в Австріі неможливо. Був випадок коли на одному каналі комп показав тягу 78% при нормі не нижче 80% і перевіряючий викликав сажотруса. Не пустити в Відні перевіряючого по газу в квартирі нереально бо лишишся відєднаним від мережі. В Украіні система контролю практично розвалена. Більшість народу робить що ввважає за потрібне. Бетонує чужі канали пхає несертифіковані котли. В Відні з вересня 2016 за євродерективою дозволяться влаштовувати лише пароконденсаційні котли (вдвічі дорочжі з обовязковим дуже дорогим гільзуванеям каналу) і котлів таких може всього два десятки видів в наявності. В Украіні таких жорстких норм немає і котлів набагато більше. Ставлять іх інколи самоучки. Плани січень каналів втрачені або змінені без погодження.
Норми і сертифікація обладнання в Відні проти укр норм тепер просто драконівські. Але з іншого боку не уявляю смертельного випадку з угаром в Австріі. В Украіні десятки якщо не сотні смертей щороку. А през чеше про сінгапур замість того щоб розуміти де Украіна і де штати  і сингапур.  Туму в Украіні не реформи а гасла. бла бла замість розуміння того що козаченьки мають нагадати про елементарний порядок в контролі і приклад для того не в далекому сингапурі а поруч. В Відні чи хоча би в Кракові.
Чрму важко навести порядок?
Бо є інша перепона.
"Недоторканість" житла. Украінці добре вивчили що заходити в помешкання можна лише з санкціі суду. Знову "сінгапур". На цей раз американський. Вірніше з американських фільмів :)
Але чому у Відні жодному австрійцю не спаде на думку не пустити до будинку перевіряючого чи інспектора бауполіціі а в Украіні крикнув через двері інспектору: Йди ти нафуй, забетонував чужий канал і подушив сімю сусіда разом з його дітьми.
Хто винен?
Питанеяня риторичне.
В Украіні кожен сам собі козаченько під бла бла про сінгапур амєріка і інший брєд. А по факту часто спостерігається розпад і деградація до рівня сомалі.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія