Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

ФЗВ - Торонто і околиці

ФЗВ - Торонто і околиці

Настав час і мені скористатись силою колективного розуму. Порадьте куди поїхати і що подивитись. Є тиждень часу. Потрібно скласти уявлення про місцевість через можливий переїзд пізніше і цією поїздкою хочемо визначитись чи погоджуватись чи ні.
   
Re: ФЗВ - Торонто і околиці

Все залежить де зупинились і наявність автомобіля.
   
Re: ФЗВ - Торонто і околиці

ПС і звідки переїхали? які критерії для вибору місця проживання? там школи, робота, поля?
   
Re: ФЗВ - Торонто і околиці

І трохи спізнились, були би в суботу, то би попали на Український фестиваль в Місісазі.
   
Re: ФЗВ - Торонто і околиці

lion safari london
   
Re: ФЗВ - Торонто і околиці

І ще http://domiv.ca/viewforum.php?f=2 - той форум трохи вмер, але.
   
Re: ФЗВ - Торонто і околиці

Ну хто ж так робить? створити тему і пропасти? Ми тут походу встигнемо навіть посратись на ковбасну тему поки авто прийде.
   
Re: ФЗВ - Торонто і околиці

на ниагару...
   
Re: ФЗВ - Торонто і околиці

Зупинитись плануємо або в Етобіке або в Місісазі. Те, що пропонує компанія не підходить бо знаходиться в центрі міста. А я не хочу витрачати час на добирання/виїзд звідти кожного дня.
Авто взяли на прокат.
Ніагара і українська діаспора не принципово.
Найближчих три роки цікавить садок.
Зараз живемо у Вінніпегу але компанія пропонує перевід на Вересень. Задумались над цим оскільки є певні ускладнення зі здоров'ям які потребують переїзду у більш вологий клімат.
   
Re: ФЗВ - Торонто і околиці

О це вже краще.
А
Цитувати
українська діаспора не принципово.
- гірше, тоді вам в Норс Йорк, або всякі Скарборо) Якщо все ж таки зацікавить, дайте знати багато розпишу.

Центр добиратись не проблема, якщо не в годину пік. Плюс можна знайти досить дешеві парковки в районі 8 доларів за день. З того що радив би глянути в центрі: Університет Торонто, просто пройтись біля центрального корпусу і між іншими корпусами, уявити що ваша дитина вчиться там. Звідти рядом просто зайти в Сік Кідс госпіталь, він там рядом, просто в хол зайти, щоб просто бути в курсі, що якщо щось... Звідти забігти на Дандас Сквер і там зайти в Ітон центр і пройтись по ньому до Квін стріт, де вийти в сторону ратуші (старий і новий Сіті Хол). А звідти Пройтись до набережної, в Районі роджерс центру і Акваріуму. Назад вернутись 510м трамваєм по Спадайні, через Китайський квартал до того місця де лишили машину.
Або навпаки, запаркуватись за 5 доларів отут IipKw!2e0!6s%2F%2Fgeo0.ggpht.com%2Fcbk%3Fpanoid%3D2__1vFiot52h_D_sXIipKw%26output%3Dthumbnail%26cb_client%3Dsearch.TACTILE.gps%26thumb%3D2%26w%3D392%26h%3D106%26yaw%3D213.01773%26pitch%3D0%26thumbfov%3D100!7i13312!8i6656" rel="nofollow" class="bbc_link" target="_blank">https://www.google.ca/maps/@43.6431284,-79.3941606,3a,75y,237.24h,94.27t/data=!3m7!1e1!3m5!1s2__1vFiot52h_D_sX IipKw!2e0!6s%2F%2Fgeo0.ggpht.com%2Fcbk%3Fpanoid%3D2__1vFiot52h_D_sXIipKw%26output%3Dthumbnail%26cb_client%3Dsearch.TACTILE.gps%26thumb%3D2%26w%3D392%26h%3D106%26yaw%3D213.01773%26pitch%3D0%26thumbfov%3D100!7i13312!8i6656
з зразу поїхати трамваєм на північ до універу, а тоді спускатись тим машрутом що я описав.

Це по центру, одинь день присвятіть, не пошкодуєте, але дивиться щоб не попасти в години пік.
   
Re: ФЗВ - Торонто і околиці

На рахунок, чого очікувати якщо вирішите перебратись. Зайдіть в Костко в Етобіко, щоб порівняти ціни.
Хоча б раз зустріньте захід сонця отут https://www.google.ca/maps/@43.5874155,-79.5095195,3a,75y,48.09h,98.25t/data=!3m8!1e1!3m6!1s-h_R_OnfCFcI%2FVVQpnBllf8I%2FAAAAAAAA4nE%2F7zjGeNskdz86n-etCJOvQiXfBJV5lB-OQCJkC!2e4!3e11!6s%2F%2Flh3.googleusercontent.com%2F-h_R_OnfCFcI%2FVVQpnBllf8I%2FAAAAAAAA4nE%2F7zjGeNskdz86n-etCJOvQiXfBJV5lB-OQCJkC%2Fw203-h100-k-no-pi-0-ya293.73663-ro0-fo100%2F!7i9728!8i4864
   
Re: ФЗВ - Торонто і околиці

http://www.sadochokpreschool.ca/ - за садочок попробуйте домовитись тут за зустріч, за одно і школу побачите. Все ж таки з 4-х років вже школа починається.
   
Re: ФЗВ - Торонто і околиці

А ще чуть не забув. Центеніал Парк. Погуляйте, підніміться на гірку, гляньте на краєвиди. Радив би зайти сюди https://www.google.ca/maps/place/Centennial+Park+Conservatory/@43.6495699,-79.5889087,17.75z/data=!4m5!3m4!1s0x0:0x4dad3d1a7a8a3ea1!8m2!3d43.649387!4d-79.5884968

Якщо будете там в Суботу Неділю, то зайдіть в Олімпійський басейн, є ймовірність, що попадете на якісь змагання. Уявіть що в майбутньому там змагається ваша дитина.
   
Re: ФЗВ - Торонто і околиці

О,  дякую. Дуже розгорнуто.
Щодо діаспори - наразі мета поїздки це визначитись принципово на рахунок переїзду а саме відстані і час на доїзд, райони проживання, парки, віддаленість до зон відпочинку, супермаркети. Діаспори у Вінніпегу дуже багато і я не думаю, що там велика принципова різниця. Найважливіше наявність суботньої школи для дітей та пласту.
   
Re: ФЗВ - Торонто і околиці

Ще на рахунок переїзду. Просто щоб побачити динаміку міста, поїдьте 25-м хайвеєм між Мілтоном і Оквілом, і порівняйте з тим що на гугл мапс) Там за останні роки кілометри нових районів, а в гуглі ще поля.
   
Re: ФЗВ - Торонто і околиці

А нащо вам суботня школа, якщо є 4 цілоденні? Є Пласт, Сум і Сокіл. До кольору до вибору "за політичними поглядами".
   
Re: ФЗВ - Торонто і околиці

Зупинитись плануємо або в Етобіке або в Місісазі. Те, що пропонує компанія не підходить бо знаходиться в центрі міста. А я не хочу витрачати час на добирання/виїзд звідти кожного дня.
Авто взяли на прокат.
Ніагара і українська діаспора не принципово.
Найближчих три роки цікавить садок.
Зараз живемо у Вінніпегу але компанія пропонує перевід на Вересень. Задумались над цим оскільки є певні ускладнення зі здоров'ям які потребують переїзду у більш вологий клімат.
Когда летишь над Онтарио, все блестит внизу. Тысячи озер. Поэтому влажность в Онтарио, по сравнению с Виннипегом, мало не покажется (зимой и летом). B-)
Если нужно еще больше, тогда British Columbia.
   
Re: ФЗВ - Торонто і околиці

В якому районі буде офіс? ну чисто щоб порадив місце проживання з оптимальними машрутами доїзду.
   
Re: ФЗВ - Торонто і околиці

Re: ФЗВ - Торонто і околиці

Настав час і мені скористатись силою колективного розуму. Порадьте куди поїхати і що подивитись. \

В інфоцентрі для туристів купи CityPass. Там за 70 доларів включено

- Вежу CN Tower
- Замок Casa Loma
- Акваріум
- Королівський Музей Онтаріо

На це піде 2 дні.

Поїдь на Ніагару, там побачиш сам водоспад (безкоштовно), а за комбо-квитки можна (і треба!) підплисти кораблем аж під самий водоспад, зайти в нього зсередини через печеру і піднятися на оглядову площадку у вежі Sky Tower.

Якщо є автомобіль - то по дорозі на Ніагару відвідайте винярні, вони вздовж гайвею, і візьміть курс дегустації вин.

В самому місті - відвідайте Дандас Сквер (перетин Дандас/Янг) і Нейтан Філіпс Сквер - біля цього міська управа, варто зайди всередину, цікава архітектура, а також відвідайте кампус Торонтського Університету.

Ледь не забув - відвідайте Йорквіль на північ від центру. Там можна попити кави в симпатичному райончику і зробити закупи (одяг).

Останнє редагування: 19 червня 2017 18:25:58 від GizmoGremlin
   
Re: ФЗВ - Торонто і околиці

На рахунок ніагари, Отут YLWew!2e0!6s%2F%2Fgeo0.ggpht.com%2Fcbk%3Fpanoid%3DuzXKLtuxtxaooyDb1YLWew%26output%3Dthumbnail%26cb_client%3Dmaps_sv.tactile.gps%26thumb%3D2%26w%3D203%26h%3D100%26yaw%3D291.16187%26pitch%3D0%26thumbfov%3D100!7i13312!8i6656" rel="nofollow" class="bbc_link" target="_blank">https://www.google.ca/maps/@43.0683413,-79.0679218,3a,75y,285.79h,90t/data=!3m7!1e1!3m5!1suzXKLtuxtxaooyDb1 YLWew!2e0!6s%2F%2Fgeo0.ggpht.com%2Fcbk%3Fpanoid%3DuzXKLtuxtxaooyDb1YLWew%26output%3Dthumbnail%26cb_client%3Dmaps_sv.tactile.gps%26thumb%3D2%26w%3D203%26h%3D100%26yaw%3D291.16187%26pitch%3D0%26thumbfov%3D100!7i13312!8i6656 безплатна парковка, плюс офігенний парк, там класно перекусити на природі після прогулянки. В торонто вертайтесь по Ніагара Парквей, з заїздом до Метеликів і ботанічного саду і в центр Ніагари он зе Лейк.
   
Re: ФЗВ - Торонто і околиці



В яких числах будете? Можливо вдасться викороїти час, провести міні екскурсію.

ПС: до церкви якоїсь ходите? якщо так, то яка конфесія? тут також є до кольору до вибору.

Будемо між 11 і 17 липня
   
Re: ФЗВ - Торонто і околиці

В якому районі буде офіс? ну чисто щоб порадив місце проживання з оптимальними машрутами доїзду.

Офіс в самому центрі - Fairmont Royal York
   
Re: ФЗВ - Торонто і околиці

Значить на день Канади і Івана Купала не попадете) Цікаво цього року Золотий Клен буде чи вони остаточно загнулись. Зараз гляну.
   
Re: ФЗВ - Торонто і околиці

Fairmont Royal York
Ох йопт, ви в готелі працюєте? Тоді вам в принципі пофіг де селитись в межах Торонто. З Етобіко буде 45 хвилин в час пік на метро до Юніон. Вам треба селитись десь вздовж блурівської лінії метро. Можу підказати які рентовки дивитись, а які не варто)
   
Re: ФЗВ - Торонто і околиці

дивний пост....
сили(бабла) добратися до торонти вистачило, але користуватися гуглом не вистарчило...
   
Re: ФЗВ - Торонто і околиці

Значить на день Канади і Івана Купала не попадете) Цікаво цього року Золотий Клен буде чи вони остаточно загнулись. Зараз гляну.

На День Канади треба бути в Оттаві. До нас монарші особи мають завітати.
   
Re: ФЗВ - Торонто і околиці

А що йому гугл допоможе, якщо українці в за кородоном в інтернеті відсутні. А його цікавить життя, а не туристичне буття.
   
Re: ФЗВ - Торонто і околиці

На День Канади треба бути в Оттаві. До нас монарші особи мають завітати.
Нє ну тут я згоден на всі 150%, але вже що є, то є)
   
Re: ФЗВ - Торонто і околиці

О! Ще одна річ дуже вартовна - візьми паром на Сентер Айленд, так щоб з заходом сонця коли на острові. Чудова панорама міста плюс ресторанчик на протилежному березі де можна смачно повечеряти. А стемніє - вигляд вечірнього Торонто.
   
Re: ФЗВ - Торонто і околиці

О! Ще одна річ дуже вартовна - візьми паром на Сентер Айленд, так щоб з заходом сонця коли на острові. Чудова панорама міста плюс ресторанчик на протилежному березі де можна смачно повечеряти. А стемніє - вигляд вечірнього Торонто.
Нє, цього літа нє. Там все нафіг затопило. Вони навіть пароми відмінили, тільки в аеропорт ходять.
   
Re: ФЗВ - Торонто і околиці

Нє, цього літа нє. Там все нафіг затопило. Вони навіть пароми відмінили, тільки в аеропорт ходять.

:(
   
Re: ФЗВ - Торонто і околиці

:(
http://www1.toronto.ca/wps/portal/contentonly?vgnextoid=3690dada600f0410VgnVCM10000071d60f89RCRD - принаймі до 31-го липня там все закрито.
   
Re: ФЗВ - Торонто і околиці

http://www1.toronto.ca/wps/portal/contentonly?vgnextoid=3690dada600f0410VgnVCM10000071d60f89RCRD - принаймі до 31-го липня там все закрито.

То спробуй по дорозі з Ніагари назад повертатися в місто гайвеєм QEW/Gardiner, там де він підвісний і наближається до центру - офігенна панорама центру, бажано її побачити також вночі.
   
Re: ФЗВ - Торонто і околиці

О що я знайшов http://domiv.ca/viewtopic.php?f=14&t=99
ось фотка з тої теми:
   
Re: ФЗВ - Торонто і околиці

Re: ФЗВ - Торонто і околиці

На День Канади треба бути в Оттаві. До нас монарші особи мають завітати.
Оттаву також розглядаємо але там наразі немає відкритих вакансій а даунгрейдитись я не хочу. Хоча Оттава ДУЖЕ сподобалась
   
Re: ФЗВ - Торонто і околиці

Мені Оттава в перший візит дуже сподобалась, а потім якось забрів в ті райони, що за центральним ринком, а там якись такий капець...  Одним словом на 1-ше липня Оттава саме те, що треба. А в інші дні року... Особисто для мене там замале українське комюніті. Навіть інститут Шептицього звідти в Торонто злиняв.
   
Re: ФЗВ - Торонто і околиці

Перш за все дивися на транспорт. Торонто в цьому сенсі чистий жах. Уникай всіх 400-х хайвеїв. Особливо 401-го. Втрачений у вічних пробках час ніщо не компенсує.
   
Re: ФЗВ - Торонто і околиці

дивний пост....
сили(бабла) добратися до торонти вистачило, але користуватися гуглом не вистарчило...

Щоб повідсіювати все лишнє з пошуку треба з тиждень часу якого немає. До того ж як зауважив Etobicoke Resident переважно то все інфа для туристів а мені цікавіші повсякденні речі. Крім того, як показує мій канадський досвід динаміка змін набагато випереджає відображення цих змін в неті
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія