Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

В Калифорнии коммунизм наступил :)

Re: В Калифорнии коммунизм наступил :)

Согласно этой поправки даже сейчас за кражу на такую или меньше сумму полагается наказание до 6 месяцев в кутузке, штраф или испытательный срок. Если вы не преступник со стажем.

Ось бачите, то в кого комунізм, якщо в Україні за таке навіть не садять.
Насправді в Україні також є виправні роботи, та адміністративний арешт але це ніщо в порівнянні з пів року тюрми.

Приємно дивитись як бригада розказує про загниваючу Каліфорнії, напевно хто більше брехні наростить того у відрядження вишлють щоб вони самі могли накласти на 949 доларів і їм за це нічо не було, ну хіба якийсь безхатько може в голову заїхати через конкуренцію.
   
Re: В Калифорнии коммунизм наступил :)

А зря Джо что ли две немецкие овчарки стерегут. Что бы не сбежал. Лучшие сторожевые псы.

Подожди, они же говорили что после того как одна из них кого-то из стаффа куснула их в Делавер отправили.

А может от греха подальше, что бы Джо их опять выходя из ванны за хвост не хватал.


Останнє редагування: 18 червня 2021 22:56:56 від Valentyn
   
Re: В Калифорнии коммунизм наступил :)

Час тобі тікати в кацапстан, там буде добре - ніякого БЛМ, ЛГБТК, суцільні скрепи, вічний лідер, все як ти хочеш.  :good:
Довбню

за 2020 в Калiфорнii в перший раз за ii iсторiю негативний прирiст населення

Не зважаючи на розквiт БЛМ, ЛГБТК i прочих в мiре жiвотних.

Правiльной дорогой iдьом таварiщi!
   
Re: В Калифорнии коммунизм наступил :)

Подожди, они же говорили что после того одна из них кого-то из стаффа куснула их в Делавер отправили.

А может от греха подальше, что бы Джо их опять выходя из ванны за хвост не хватал.

Так по-моему и Джо в основном проводит время в родном ему подвале Делавера.                 
   
Re: В Калифорнии коммунизм наступил :)

Довбню

за 2020 в Калiфорнii в перший раз за ii iсторiю негативний прирiст населення

Не зважаючи на розквiт БЛМ, ЛГБТК i прочих в мiре жiвотних.

Правiльной дорогой iдьом таварiщi!

В Каліфорнії і так дофіга народу, якщо ще й кацапи виїдуть назад в кацапстан, то всім стане краще.  :good:
   
Re: В Калифорнии коммунизм наступил :)

В Каліфорнії і так дофіга народу, якщо ще й кацапи виїдуть назад в кацапстан, то всім стане краще.  :good:
Я не знаю як на рахунок кацапів, але в основному з Каліфорніі виіхав високооплачуваный народ а не всяка така бомжатня типу Гавнуся.

Але звідки тобі це знати в твоіх ібенях, ти в тій Каліфорніі даже проіздом не був
   
Re: В Калифорнии коммунизм наступил :)

С Калифорнией более-менее понятно. Вот в NY пока еще свирепствует пролетарский террор.


   
Re: В Калифорнии коммунизм наступил :)

Но тут большое но. Прокуроры в Калифорнии просто не возбуждают дела по таким кражам. Вообще. Соответственно полиция не особенно и напрягается. Соответственно народ тащит все что до 950$ даже не скрываясь.
Значить можна "шопитися" конвеєром - виніс на 949 $ і назад за наступною партією товару?  :idea:
   
Re: В Калифорнии коммунизм наступил :)

Значить можна "шопитися" конвеєром - виніс на 949 $ і назад за наступною партією товару?  :idea:

Можна прийти сімейним підрядом наприклад.

Тобі вже ж було сказано вище що з Луі Вітона недавно винесли на $100 000 за один раз

Ось е така схожа на Татуся мерша Чікаго (справа, це вона зi свою дружиною-лесбiянкою):



Так ця мерша, коли ii спитали що робити з тим що в мiстi епiдемiя гоп-стопiв з вiдбором у людей автомобiлiв, вiдповiла що нiчого не треба робити, бо озброенi дiти вiдбирають в расистiв машини бо iм, дiтям, треба на чомусь в школу iздити.
   
Re: В Калифорнии коммунизм наступил :)

Так ця мерша, коли ii спитали що робити з тим що в мiстi епiдемiя гоп-стопiв з вiдбором у людей автомобiлiв, вiдповiла що нiчого не треба робити, бо озброенi дiти вiдбирають в расистiв машини бо iм, дiтям, треба на чомусь в школу iздити.
Це, щось нове
Давай лінк на Фокс нювс, а то я не вірю, що з твоїм інтелектом ти міг таке придумати
   
Re: В Калифорнии коммунизм наступил :)

Можна прийти сімейним підрядом наприклад.

Тобі вже ж було сказано вище що з Луі Вітона недавно винесли на $100 000 за один раз

Ось е така схожа на Татуся мерша Чікаго (справа, це вона зi свою дружиною-лесбiянкою):

Показати зображення...
Так ця мерша, коли ii спитали що робити з тим що в мiстi епiдемiя гоп-стопiв з вiдбором у людей автомобiлiв, вiдповiла що нiчого не треба робити, бо озброенi дiти вiдбирають в расистiв машини бо iм, дiтям, треба на чомусь в школу iздити.

Як страшно жити в штатах, напевно час тобі тікати назад в кацапстан, там тобі буде добре - ніякого ЛГБТК, БЛМ, суцільні скрепи, сильний лідер, все як ти мрієш.  :good:
   
Re: В Калифорнии коммунизм наступил :)

Tatus [ Відповісти в приват ] [Не ігнорувати]
cьогодні в 02:12
IP/Host: ---.bstnma.fios.verizon.net
Автор ігнорується
==================

Розвелось,сцуко, йїпанатів... 8-:
Чи то місячник відчинених дверей в  божевільнях??? :X
   
Re: В Калифорнии коммунизм наступил :)

Обговорення на 5 сторінок того що трапляється в дуже обмежених районах, де мешкає дуже специфічне населенн, де передозування це щоденна подія.

Проте висновки робляться на весь штат та всю краіну. Ви дійсно в США живете а якщо живете, то хоч раз бачили те про що пишете там де ви живете?
   
Re: В Калифорнии коммунизм наступил :)

Це, щось нове
Давай лінк на Фокс нювс, а то я не вірю, що з твоїм інтелектом ти міг таке придумати

Это просто уникальная дама. Пару недель назад она заявила, что будет давать персональные интервью только черным и латино журналистам. С белыми расистами, по видимому она гидує общаться.

Так сказать, будем бороться с белым расизмом с помощью черного.


А вот из последнего. Она публично заявила, что "расизм" в городе это "чрезвычайная ситуация в области общественного здравоохранения». И перенаправила на это дело около $10 млн. полновесных долларов. Особая ирония в том, что эти деньги ушли из фонда предназначенного для борьбы с китайским вирусом.


Все как завещал "великий" Чикагский коммунити органайзер господин Обама Хуссейнович.


   
Re: В Калифорнии коммунизм наступил :)

Обговорення на 5 сторінок того що трапляється в дуже обмежених районах, де мешкає дуже специфічне населенн, де передозування це щоденна подія.

Проте висновки робляться на весь штат та всю краіну. Ви дійсно в США живете а якщо живете, то хоч раз бачили те про що пишете там де ви живете?

Если вы живете в gated community с охраной где-то в Belair или Beverly Hills и видите окружающий мир из окна своего ветолета. Тогда да, это немного exaggeration.
   
Re: В Калифорнии коммунизм наступил :)

Это просто уникальная дама.

Я про це не питав, унікальна вона чи ні.
Де новина про "Так ця мерша, коли ii спитали що робити з тим що в мiстi епiдемiя гоп-стопiв з вiдбором у людей автомобiлiв, вiдповiла що нiчого не треба робити, бо озброенi дiти вiдбирають в расистiв машини бо iм, дiтям, треба на чомусь в школу iздити."?
   
Re: В Калифорнии коммунизм наступил :)

Если вы живете в gated community с охраной где-то в Belair или Beverly Hills и видите окружающий мир из окна своего ветолета. Тогда да, это немного exaggeration.

Не має значення в gated чим не gated community я живу і я точно не користуюсь гелікоптером. Головне є те що в будь якому напрямку від мене на десятки миль нічого подібного немає, ні БЛМ, ні особливого криміналу і більшість викликів поліції це на домашнє насильство коли жінка біє чоловіка або дві собаки яких вигулювали подерлись.

Я знаю де я можу знайти те що описано напочатку. Але це приблизно 30 миль на південь від мене або 80 миль на північ. Знаю на який з’їзд з фрівею я маю повернути. Але навіщо? Щоб побачити як швидка заберає когось хто передозувався чи хворих що йдуть посеред вулиці розмовляючи самі з собою та розмахують руками та інший подібний контингент?

Останнє редагування: 19 червня 2021 07:44:44 від Dobre
   
Re: В Калифорнии коммунизм наступил :)

Не має значення в gated чим не gated community я живу і я точно не користуюсь гелікоптером. Головне є те що в будь якому напрямку від мене на десятки миль нічого подібного немає, ні БЛМ, ні особливого криміналу і більшість викликів поліції це на домашнє насильство коли жінка біє чоловіка або дві собаки яких вигулювали подерлись.

Я знаю де я можу знайти те що описано напочатку. Але це приблизно 30 миль на південь від мене або 80 миль на північ. Знаю на який з’їзд з фрівею я маю повернути. Але навіщо? Щоб побачити як швидка заберає когось хто передозувався чи хворих що йдуть посеред вулиці розмовляючи самі з собою та розмахують руками та інший подібний контингент?
ну, якшо в тебе нема, то слава Богу! але це не означає, що такого немає ще десь
   
Re: В Калифорнии коммунизм наступил :)

ну, якшо в тебе нема, то слава Богу! але це не означає, що такого немає ще десь

"Десь" все що завгодно можна знайти.
Проблема в тому, що кацапські пропагандончики намагаються видати оте "десь" за "всюди".
   
Re: В Калифорнии коммунизм наступил :)

Так насколько там сегодня в Калифорнии можно ограбить лавку без последствий?   :-)o
   
Re: В Калифорнии коммунизм наступил :)

Не має значення в gated чим не gated community я живу і я точно не користуюсь гелікоптером. Головне є те що в будь якому напрямку від мене на десятки миль нічого подібного немає, ні БЛМ, ні особливого криміналу і більшість викликів поліції це на домашнє насильство коли жінка біє чоловіка або дві собаки яких вигулювали подерлись.

Я знаю де я можу знайти те що описано напочатку. Але це приблизно 30 миль на південь від мене або 80 миль на північ. Знаю на який з’їзд з фрівею я маю повернути. Але навіщо? Щоб побачити як швидка заберає когось хто передозувався чи хворих що йдуть посеред вулиці розмовляючи самі з собою та розмахують руками та інший подібний контингент?

Я очень за вас рад. Что вы живете в таком безопасном месте. И предпочитаете это не замечать, для своего самоуспокоения. Но как тут уже сказали если вы этого не видите, то это не значит, что этого нет.

Где я с вами согласен, так то что даже в Калифонии это еще не везде. Но это пока.
   
Re: В Калифорнии коммунизм наступил :)

Я очень за вас рад. Что вы живете в таком безопасном месте. И предпочитаете это не замечать, для своего самоуспокоения. Но как тут уже сказали если вы этого не видите, то это не значит, что этого нет. Где я с вами согласен, что даже в Калифонии это еще не везде. Но это пока.

 :weep:

Валік із Нью-Йоркським ІР доказує людині із Каліфорнії, як погано жити в Каліфорнії.  :fool:
   
Re: В Калифорнии коммунизм наступил :)

Я очень за вас рад. Что вы живете в таком безопасном месте. И предпочитаете это не замечать, для своего самоуспокоения. Но как тут уже сказали если вы этого не видите, то это не значит, что этого нет.

Где я с вами согласен, так то что даже в Калифонии это еще не везде. Но это пока.

Ну почему "не замечать" ему отлично видно как прямо сейчас всё берут под контроль. Что такому глазастому с десяток миль :)
   
Re: В Калифорнии коммунизм наступил :)

Ну почему "не замечать" ему отлично видно как прямо сейчас всё берут под контроль. Что такому глазастому с десяток миль :)

Ти ж помічаєш з протилежного боку земної кулі. З кацапстану тобі краще знати що саме відбувається в Каліфорнії.  :fuck:
   
Re: В Калифорнии коммунизм наступил :)

Не только я помічаю, но есть и другие люди которые считают что что-то не ладно в Калифорнии, в частности в LA.



   
Re: В Калифорнии коммунизм наступил :)

Не только я помічаю, но есть и другие люди которые считают что что-то не ладно в Калифорнии, в частности в LA.

Показати зображення...

Да не обращайте внимания на этого Татуся. Он человек с тяжелым психическим расстройством в поисках внимания. А так понятно что Калифорния прежней уже не будет. Особенно по мере исхода полиции и захода "покупателей" на $950.
   
Re: В Калифорнии коммунизм наступил :)

А так понятно что Калифорния прежней уже не будет. Особенно по мере исхода полиции и захода "покупателей" на $950.

Всі терміново емігруют  в Кацапстан, там поліції вже більше ніж інших громадян.  :super:
ОТ взагалі нікуди не треба їхати, вона і так в кацапстані сидить.  :fuck:
   
Re: В Калифорнии коммунизм наступил :)

Обговорення на 5 сторінок того що трапляється в дуже обмежених районах, де мешкає дуже специфічне населенн, де передозування це щоденна подія.

Проте висновки робляться на весь штат та всю краіну. Ви дійсно в США живете а якщо живете, то хоч раз бачили те про що пишете там де ви живете?

и если это такие редкие случаи, кое где , единично, и никто не сталкивался, то зачем законодатели штата принимают целый закон ?
где логика? 

может всё таки это стало большой проблемой, поэтому и целый закон приняли для разгрузки полиции ?
   
Re: В Калифорнии коммунизм наступил :)

Да ну, это же Калифорния. Кто-то из уважаемых людей Штата денег из бюджета получит. Много. Проблема никуда не денется благо прекраснодушных болванов с кооторых просто можно взять очередной налог там всё ещё очень много.
   
Re: В Калифорнии коммунизм наступил :)

Всі терміново емігруют  в Кацапстан, там поліції вже більше ніж інших громадян.  :super:
ОТ взагалі нікуди не треба їхати, вона і так в кацапстані сидить.  :fuck:
це канєшно безпрограшний прийомчик, бо більшість на цьому ресурі з відразою до кацапів ставиться.
але все таки хотілося б прояснити питання, чи за такі очевидні грабунки серед біла дня затримує порушників поліція? вони отримують строки(умовні чи ні) увязнення/штрафи?
   
Re: В Калифорнии коммунизм наступил :)

Да ну. Россия в понимании Татуся это просто кусочек Ада где живут все его форумные враги.
   
Re: В Калифорнии коммунизм наступил :)

Dobre - blm, лібераст, толераст, шавка сороса, агент ЛГБТ.
   
Re: В Калифорнии коммунизм наступил :)

це канєшно безпрограшний прийомчик, бо більшість на цьому ресурі з відразою до кацапів ставиться.

А отут ти не права, всі ті хто тут розганяють зраду (оля тейлор, ваня кацап#1, аміран) або самі прямо топлять за кацапів як аміран

Re: Неужели у нас осталось СБУ...
Амиран [ Відповісти в приват ] [Ігнорувати]
15 березня 2014 17:39:00
IP/Host: 95.215.112.---
Ну так вот и закрой свой хавальник. Российская армия пришла в Крым по нашей просьбе, по просьбе народа Крыма. А тебе, маргиналу, если что-то не нравится - собрал манатки и на материк.

Або виправдовують такі дописи.

Якщо ти віриш в їхні казки про США, а навіть в цій гілці дописувачі із Каліфорнії заявляють, що то все маячня і пропаганда, то ти також віриш в то, що в Криму був "референдум", про "мальчіка в трусіках", про те що малазійського боїнга збив 5-ти кілометровий український винищувач.

Ти повелася на кацапську пропаганду. Саме так кацапська пропаганда розводить простих кацапів і накачує їх ненавистю до України.
   
Re: В Калифорнии коммунизм наступил :)

Dobre - blm, лібераст, толераст, шавка сороса, агент ЛГБТ.

Тобто просто чесна людина.  :good:

   
Re: В Калифорнии коммунизм наступил :)

Хоч і тривожні відео, але все одно нагадує істерику на кшталт північної, що долар ось-ось знеціниться та стане фантиком, так і тут - Каліфорнія ось-ось стане як у Скаженому Максі та Втечі з Нью-Йорку.
   
Re: В Калифорнии коммунизм наступил :)

Хоч і тривожні відео, але все одно нагадує істерику на кшталт північної, що долар ось-ось знеціниться та стане фантиком, так і тут - Каліфорнія ось-ось стане як у Скаженому Максі та Втечі з Нью-Йорку.

Такі відео можна зняти в будь-якій країні, але пропаганда видає це за норму, наче так відбувається всюди і постійно.

Саме такі історії розповідали про США за часів СРСР.
   
Re: В Калифорнии коммунизм наступил :)

Такі відео можна зняти в будь-якій країні, але пропаганда видає це за норму, наче так відбувається всюди і постійно.

Саме такі історії розповідали про США за часів СРСР.
Іґнорувати політику пацифікації люмпенізованої прошарки суспільства дозволом безкарного грабування (декриміналізація до $950) де факто теж не можна. Бізнес вже реагує радикальним зменшенням ризиків - припиненням бізнесу.

Взагалі сучасна пропаганда вирізняється миттєвим зведенням до крайнощів: перші вже ховають Каліфорнії, інші роблять вигляд, що нічого не сталося.
   
Re: В Калифорнии коммунизм наступил :)

Іґнорувати політику пацифікації люмпенізованої прошарки суспільства дозволом безкарного грабування (декриміналізація до $950) де факто теж не можна. Бізнес вже реагує радикальним зменшенням ризиків - припиненням бізнесу.

Взагалі сучасна пропаганда вирізняється миттєвим зведенням до крайнощів: перші вже ховають Каліфорнії, інші роблять вигляд, що нічого не сталося.

Декриміналізація не дорівнює безкарності.

За перевищення швидкості також відсутня кримінальна відповідальність, але не значить, що відсутнє покарання.

А закони приймають такі, бо були випадки, коли заарештовували за відсутність чеку на 2 (два!) долари.
   
Re: В Калифорнии коммунизм наступил :)

Я же говорила что Татусь просто болен, даже не понимает о чём речь.
   
   
Re: В Калифорнии коммунизм наступил :)

Хоч і тривожні відео, але все одно нагадує істерику на кшталт північної, що долар ось-ось знеціниться та стане фантиком, так і тут - Каліфорнія ось-ось стане як у Скаженому Максі та Втечі з Нью-Йорку.

Или как в Чикаго. Ни какой истерики, просто сьогодення.

   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія