Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Хто винен?

Хто винен?

Чия вина?

Ровериста чи мотоцикліста?

   
Re: Хто винен?

Чия вина?

Ровериста чи мотоцикліста?

https://youtu.be/GWURncxgm5I?t=66

Один далбайоб поїхав на червоне, а інший далбайоб об'їжжає вєлосіпедіста справа.
   
Re: Хто винен?

Ten film mocno podzielił internautów, nie tylko w Kanadzie, gdzie doszło do zdarzenia, ale także w innych krajach, gdzie nagranie zostało udostępnione. Część komentujących wskazuje, że winę za zdarzenie ponosi motocyklista, inni nie mają wątpliwości, że to rowerzysta jest sprawcą.

Ale po kolei. na jednym ze skrzyżowań w Kanadzie doszło do potrącenia rowerzysty. Już od początku nagrania widać, że cyklista dość swobodnie traktuje przepisy i porusza się po drodze ze sporą nonszalancją. Jedno ze skrzyżowań pokonuje na czerwonym świetle, a do drugiego zbliża się w sposób, który uniemożliwia rozpoznanie zamiarów rowerzysty.

Kiedy wreszcie wjeżdża na środkowy pas, motocyklista, jadący prawym pasem, decyduje się go wyprzedzić. W tym momencie rowerzysta, bez sygnalizowania zamiaru zmiany pasa ruchu, zjeżdża na prawo, wprost pod koła motocyklisty. Zdaniem kierowcy roweru winny jest biker, ponieważ "nie wolno mu wyprzedzać z prawej strony".

Ubezpieczyciel, który analizował przebieg tego zdarzenia, aby rozstrzygnąć kwestię ubezpieczenia, ocenił, że całkowitą winę ponosi rowerzysta. A jakie jest wasze zdanie?
   
Re: Хто винен?

Я вважаю, що роверист винен.
Зміна ряду без сигналізації.
Роверист заїхав дорогу мотоциклісту.
   
Re: Хто винен?

два идиота нашли друг друга
   
Re: Хто винен?

По контексту виглядає мотоцикліст вирішив провчити велосипедиста.
   
Re: Хто винен?

Я вважаю, що роверист винен.
Зміна ряду без сигналізації.
Роверист заїхав дорогу мотоциклісту.

Що ти мелеш, який ряд? Велосипедист може взяти всю лінію і ти не маєш права його обійти справа.
   
Re: Хто винен?

Мені подобаються португали в подібних ситуаціях. Ніколи на дорозі не виясняють хто винен. На то є компетентні служби. Толку з того бігання і факання
   
Re: Хто винен?

Мені подобаються португали в подібних ситуаціях. Ніколи на дорозі не виясняють хто винен. На то є компетентні служби. Толку з того бігання і факання
Це Канада.
   
Re: Хто винен?

велосипедист мав рухатись по правій полосі цілий час, для повороту вліво має злізти лісапеда і перейти перехрестя як пішохід
   
Re: Хто винен?

Велосипедист однозначно не правий.

Він стверджує, що їхав у ПРАВІЙ смузі, точно як і мотоцикліст. І мотоцикліст повинен був їхати позаду велосипедиста, а не об‘їздити велосипедиста з правого боку В ОДНІЙ СМУЗІ руху.

Але на відео чітко видно, що велосипедист перед зіткненням переїхав в ЛІВУ смугу, а потім раптово повернув назад в праву смугу, коли мотоцикліст вже порівнявся з велосипедистом.

Тому, якщо ви маєте гроші щоб купити транспортний захід, то не поскупіться на якісь копійки і купіть відеорекордер, який буде ввімкнений ВЕСЬ ЧАС коли ви рухаєтесь. Як той мотоцикліст. Це може оберегти вас від серйозних проблем, серйозних грошових втрат а іноді і від тюрми.
   
Re: Хто винен?

Це Канада.
Та бачу, що не пост совок. Там вже би билися.
   
Re: Хто винен?

Та бачу, що не пост совок. Там вже би билися.

Взагалі то, для Канади ці розмови були аж занадто бурхливі. Як правило при аварії першою справою визначаються чи всі живі-здорові, потім спокійно обмінюються своїми даними і якщо потрібно викликають арбітра, тобто поліцію.
   
Re: Хто винен?

Зійшлись 2 довбойоба.
   
Re: Хто винен?

Зійшлись 2 довбойоба.

В принципі, так.

Але велосипедист в даному випадку не правий. Почав перед перехрестям петляти по різних смугах без попереджень іншим учасникам дорожнього руху.
   
Re: Хто винен?

Номінально до мотоцикліста таки не придовбешся, правда. Він почав обходити лісапедиста коли той був вже на лівій полосі і той мав би дивитися направо перед поворотом направо.

З власного досвіду можу сказати що велосипедисти рідкісні підарюги. Особливо такi ось у правільній уніформі і все таке.
   
Re: Хто винен?

а с какого перепуга он его объезжал справа? Велик перестроился влево, а мотик увидел свободную полосу и перестроился на нее. Велик тормоз, допетлялся. У нас бы ему и в табло прилетело за такое.
   
Re: Хто винен?

В принципі, так.

Але велосипедист в даному випадку не правий. Почав перед перехрестям петляти по різних смугах без попереджень іншим учасникам дорожнього руху.
Ну мотоцикліст вже бачив, що перед ним ідіот. Перед тим проскочив на червоне, але вирішив провчити. Був би той вбився об нього нафік, то би на пару років мав клопоту.
   
Re: Хто винен?

Велосипедист незаконно заняв полосу мотоцикліста.
   
Re: Хто винен?

велосипедист мав рухатись по правій полосі цілий час, для повороту вліво має злізти лісапеда і перейти перехрестя як пішохід
він збирався повернути праворуч і взяв лівіше щоб збільшити радіус. явний дебіл
   
Re: Хто винен?

Номінально до мотоцикліста таки не придовбешся, правда. Він почав обходити лісапедиста коли той був вже на лівій полосі і той мав би дивитися направо перед поворотом направо.

З власного досвіду можу сказати що велосипедисти рідкісні підарюги. Особливо такi ось у правільній уніформі і все таке.
підарюги є всюди. Я знаю кілька Петрів підарюг
   
Re: Хто винен?

деду напоследок тоже зарядить не помешало бы
   
Re: Хто винен?

підарюги є всюди. Я знаю кілька Петрів підарюг

А, видно ти з велосипеда не злізаєш.  :gigi:
   
Re: Хто винен?

Що ти мелеш, який ряд? Велосипедист може взяти всю лінію і ти не маєш права його обійти справа.

гиии...
а чи можите дати сцилу на   пункт правил руху?
   
Re: Хто винен?

гиии...
а чи можите дати сцилу на   пункт правил руху?

По правилах в Штатах і Канаді. А ви там в Україні такі всі знавці правил, тільки i встигаєте відшкрябувати одне одного від асфальту.
   
Re: Хто винен?

Ну мотоцикліст вже бачив, що перед ним ідіот. Перед тим проскочив на червоне, але вирішив провчити. Був би той вбився об нього нафік, то би на пару років мав клопоту.

Не думаю. Відеорекордер оправдав би мотоцикліста в такому випадку.
   
Re: Хто винен?

Тут також винен роверист, бо через перехід треба переходити, а не їхати на ровері.
Мені, коли такі попадаються, я їх матюкаю.  :X

Але тут взагалі інша ситуація. Там була стежка для роверистів. І роверист в такому випадку мав право їхати на ровері. І якби не червоне світло, то роверист мав би першість проїзду.
Але для ровериста було червоне світло. Тому він винен.

   
Re: Хто винен?

два идиота нашли друг друга
+100500
   
Re: Хто винен?

ублюдок на велике виноват
   
Re: Хто винен?
tyv

В принципі, так.

Але велосипедист в даному випадку не правий. Почав перед перехрестям петляти по різних смугах без попереджень іншим учасникам дорожнього руху.
А мотоцикліст з попередженнями?)
   
Re: Хто винен?
tyv

ублюдок на велике виноват
Плят, ти починаєш набридати
   
Re: Хто винен?

ВЕЛОСИПИЗДИСТ !!!!

1 зміна смуги руху, без сигналу
2 на червоне світло - то вже робота поліціїв
   
Re: Хто винен?

Бачу аналогію. Саме зараз дивлюсь на живо польську Екстралігу зі спідвею. В цьому спорті в кожному заїзді чотири гонщика долають чотири кола. Так в цьому спорті однозначно винуватцем був би велосипедист.
   
Re: Хто винен?
N88

Мотоцикліст з таким рівнем читання дорожної обстановки довго не проживе.
   
Re: Хто винен?

Мотоцикліст з таким рівнем читання дорожної обстановки довго не проживе.
Невже коронавірус його підкосить?
   
Re: Хто винен?

Мотоцикліст з таким рівнем читання дорожної обстановки довго не проживе.

що дійсно страшить, в цьому відео, - агресія на дорогах !!!!
   
Re: Хто винен?
N88

Невже коронавірус його підкосить?

Знайде свого неадеквата
   
Re: Хто винен?

Знайде свого неадеквата
Не менше, ніж електрик  :laugh:
   
Re: Хто винен?

Що ти мелеш, який ряд? Велосипедист може взяти всю лінію і ти не маєш права його обійти справа.
Обгону з права не буває, це було випередження згідно правил, а велосипедист змінив смугу не переконавшись, що це безпечно і ніяк не показавши зміну напрямку руху. Не знаю в якій це країні, але в нас він взагалі не мав права виїзджати на другу смугу (Велосипедисти повинні рухатися по велодоріжках, а якщо їх немає — по крайній правій смузі проїзної частини)
   
Re: Хто винен?
N88

Велосипедист збільшувпв радіус повороту щоб зайти на більшій швидкості.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія