Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Послухав сьогодні ..

Re: Послухав сьогодні ..

Розраховувати варто тільки на власні сили.
А їх немає. І майже не було.
   
Re: Послухав сьогодні ..

Вінниця буде стояти до останнього.
В нас навіть буде вимушено-тимчасова столиця України (вже прецеденти були в часи Петлюри).
Фабрики Рошен  будуть як будинок Павлова в Сралінградє. [ua]
Сороко, от нахєр оце геройство "стоятиме до останнього" - не стоятиме. Пара балістичних ракет - і нічого й ніде не стоятиме.
   
Re: Послухав сьогодні ..

А їх немає. І майже не було.
Все буде добре: скоро тобі Зеленський повістку пришле...
   
Re: Послухав сьогодні ..

Згадалось про Англію, Теж казали що острів паде і німці їх побють, Черчіль поміняв командувача.

Хто виграв війну?
   
Re: Послухав сьогодні ..

   
Re: Послухав сьогодні ..

Серйозно? 5 років робилось явно недостатньо для підвищення боєздатності нашої армії, два роки робилось ніфуя (навіть гірше) а тепер стало страшно? У вас же всіх були серйозніші проблеми в житті і ви втомилися від війни... Ви ж всі кричали що "а то хуйло нападе" то "політтехнологія свина".

Тепер якось не смішно стало з клоуном у керма коли заходимо в справжній шторм? Тепер якось не смішно коли в парламент замість людей з бойовим досвідом та доведеною державницькою позицією обирали весільних фотографів бо вони з каманди бубачкі яки пообіцяв зменшити тарифи та ще багато чого смачного? А за все треба платити.

Може якось і пропетляємо, в 2014-му багато чого було гірше. Але ви ж знову забудете про досягнення, про диво (а в 2014\2015-х українським народом було зроблено ДИВО, ми, по всім параметрам, мали програти і дивитись на Новоросію по Дніпро), про тих хто пожертвував своїми життями і знову почнете нити за тарифи, курс гривні чи ще якусь фуйню.

Ач як гарно пеесмикуєш, цілком по-радянському, мовляв нє да оддиха била би родіна с єжєднєвними барадіно. Та от хєра тобі. І тарифи і курс гривні - це те, що створює державу як таку й її можливість будувати свою оборону. А в нас все будувалося для задоволення апетитів Свина і компанії+ когось  з наближених олігархів. Потім Свина одігнали од миски і жерти почали лише Пінчук з Ахмєтовим. Про оборону ніхто не думав і не думає.
   
Re: Послухав сьогодні ..

Все буде добре: скоро тобі Зеленський повістку пришле...
А, ну якщо вже 57-річних на війну гонять, ясно що то воно за держава.
   
Re: Послухав сьогодні ..

https://youtu.be/Qtvo9VEfN-s
Іди нахєр з цим мудилом, воно постійно щічки надувало й сипіло "пууууутін нападе уууууу" ну то все. Напав. А пастор втече.
   
Re: Послухав сьогодні ..

Зєбвльйо огидне і водночас ржачне
Як цирк уродів   B-)
Не сцить зєбіли - хоч поржем  :laugh:

ЗІ полтавські зубожілці ви вже власівське шмаття шиєте потай?
   
Re: Послухав сьогодні ..

Зєбвльйо огидне і водночас ржачне
Як цирк уродів   B-)
Не сцить зєбіли - хоч поржем  :laugh:

ЗІ полтавські зубожілці ви вже власівське шмаття шиєте потай?
Росіяни взагалі-то у вас швидше будуть, так що зустрічай,дурепо.
   
Re: Послухав сьогодні ..

А, ну якщо вже 57-річних на війну гонять, ясно що то воно за держава.
нічого страшного: за батька сини воювати підуть...
   
Re: Послухав сьогодні ..

Іди нахєр з цим мудилом, воно постійно щічки надувало й сипіло "пууууутін нападе уууууу" ну то все. Напав. А пастор втече.
в 14 му невтік і зараз невтече а ось у зеленському я не впевненний: може здриснути, причому зразу до москви
   
Re: Послухав сьогодні ..

а люди захищати державу не хочуть
Ну країну я б ще подумав, якщо б не голі сідниці можна й спробувати, а от державу, саме таку державу точно не хочу і іншим не раджу.
Нехай діамантові прокурори власні діаманти самі захищають або горять в пеклі. А ми якось і до гітлера прилаштуємось, не один хєр
який з євреїв буде останні труси стягувати, кремлівський, вашингтонський чи місцевий князьок з прикормленими ментами.
   
Re: Послухав сьогодні ..

О, бачу старий хлопчик вже озброївся кацапськими картінками пра США і разбужєного яраснага  мєдвєдя :weep:
   
Re: Послухав сьогодні ..

Ну країну я б ще подумав, якщо б не голі сідниці можна й спробувати, а от державу, саме таку державу точно не хочу і іншим не раджу.
Нехай діамантові прокурори власні діаманти самі захищають або горять в пеклі. А ми якось і до гітлера прилаштуємось, не один хєр
який з євреїв буде останні труси стягувати, кремлівський, вашингтонський чи місцевий князьок з прикормленими ментами.
хороша відмазка, треба мураєву і його посіпакам взяти на озброєння
   
Re: Послухав сьогодні ..

Росіяни взагалі-то у вас швидше будуть, так що зустрічай,дурепо.
Нє, буде нова палтавская бітва зубожілців з бурятами  :weep:
   
Re: Послухав сьогодні ..

Ну країну я б ще подумав, якщо б не голі сідниці можна й спробувати, а от державу, саме таку державу точно не хочу і іншим не раджу.
Нехай діамантові прокурори власні діаманти самі захищають або горять в пеклі. А ми якось і до гітлера прилаштуємось, не один хєр
який з євреїв буде останні труси стягувати, кремлівський, вашингтонський чи місцевий князьок з прикормленими ментами.
Точняк, хай синки Зєбіла і Коломойші воюють  B-)
   
Re: Послухав сьогодні ..

хороша відмазка, треба мураєву і його посіпакам взяти на озброєння
Та беріть що хочете. Вас 25 відсоткових довбограїв я тим більше захищати не збираюсь.
Нехай вас чорти в пекло разом з вашим Петром забирають і всіх упоротих провокаторів, що стіни розмальовують разом з поярковим.
   
Re: Послухав сьогодні ..

Точняк, хай синки Зєбіла і Коломойші воюють  B-)
Між перспективою скласти голову за жидівськи статки і прилаштуватись до
нового пана, не залишаючи дітей і онуків без батька та діда я оберу друге.
Досить вже мені в житті цього упоротого довбограйства. Воно не вирішує
а ні власних питань, а ні родичів чи друзів. Тільки якихось панів-царів що ділять
землі та ресурси.
   
Re: Послухав сьогодні ..

в 14 му невтік
А чого йому було тікати від свого кореша, який навіть бізнес не припинив в росіі і акумулятори та гравій на кримський міст постачав.
   
Re: Послухав сьогодні ..

Між перспективою скласти голову за жидівськи статки і прилаштуватись до
нового пана, не залишаючи дітей і онуків без батька та діда я оберу друге.
Досить вже мені в житті цього упоротого довбограйства. Воно не вирішує
а ні власних питань, а ні родичів чи друзів. Тільки якихось панів-царів що ділять
землі та ресурси.
Всьо пральна (tu)
Цілющі голодомори і участь дітей в загарбницьких нищівних війгах від нових панів ще нікому не завадили
   
Re: Послухав сьогодні ..

Та беріть що хочете. Вас 25 відсоткових довбограїв я тим більше захищати не збираюсь.
Нехай вас чорти в пекло разом з вашим Петром забирають і всіх упоротих провокаторів, що стіни розмальовують разом з поярковим.
та я усьо понімаю. Ви ж за бубочку тому і галасавалі шоб он с хуйло всьо порєшал і подготовіл всє докумєнти по капітуляції, але кловун лінується цім займатись тому хуйло вирішив йому трохи допомогти
   
Re: Послухав сьогодні ..

та я усьо понімаю. Ви ж за бубочку тому і галасавалі шоб он с хуйло всьо порєшал і подготовіл всє докумєнти по капітуляції, але кловун лінується цім займатись тому хуйло вирішив йому трохи допомогти
Ага он старий хлопчик вже заготовив кацапські смішніє картінки пра мєдведя, готов так сказать цєліком на форумі з новими хазями шутіть іскромєтно, а Зєбіл досі капітуляцію не підписав
Пічалька :(
   
Re: Послухав сьогодні ..

Ога, самі упорроті воєни туто - це кіівлянє і діяспора.
   
Re: Послухав сьогодні ..

Всьо пральна (tu)
Цілющі голодомори і участь дітей в загарбницьких нищівних війгах від нових панів ще нікому не завадили
Цілющий голодомор влаштували старим ви. Іди нахєр, чмо кієвскає.
   
Re: Послухав сьогодні ..

Та беріть що хочете. Вас 25 відсоткових довбограїв я тим більше захищати не збираюсь.
Нехай вас чорти в пекло разом з вашим Петром забирають і всіх упоротих провокаторів, що стіни розмальовують разом з поярковим.

Защітнічєг  :lol:  на колчаковскіх фронтах воєвал ? :D
   
Re: Послухав сьогодні ..

Ога, самі упорроті воєни туто - це кіівлянє і діяспора.

Кстаті, хуйло твоє ще й киян зачістіт - б де тобі і жилплоща і ваше . Профіт !))
   
Re: Послухав сьогодні ..

Кстаті, хуйло твоє ще й киян зачістіт - б де тобі і жилплоща і ваше . Профіт !))
він києв буде зачищати не для полтавських патріотів а для бурятських трактористів. Не в танках же пацанам жити
   
Re: Послухав сьогодні ..

Кстаті, хуйло твоє ще й киян зачістіт - б де тобі і жилплоща і ваше . Профіт !))
Ага, і дешовая камуналка щоб платить за жилплощадь віджату у кієвлян
Точно вже триколори напоготові
   
Re: Послухав сьогодні ..

Цілющий голодомор влаштували старим ви. Іди нахєр, чмо кієвскає.
Хуйло з бурятами вас нагодує, ждітє!
   
Re: Послухав сьогодні ..

він києв буде зачищати не для полтавських патріотів а для бурятських трактористів. Не в танках же пацанам жити

Ну дайтє чєловєку помєчтать!
   
Re: Послухав сьогодні ..

Хор воровкуватих свиней весело рохкає. Рохкайте.
Мені вашого не треба і Росії я тут не хочу. Ви її самі зробили коли крали й робили маськву з Києва. Бяка, а ти ще й валантьорка ? А за який відкат ?

Надивився я вас..тьху.
   
Re: Послухав сьогодні ..

Хор воровкуватих свиней весело рохкає. Рохкайте.
Мені вашого не треба і Росії я тут не хочу. Ви її самі зробили коли крали й робили маськву з Києва. Бяка, а ти ще й валантьорка ? А за який відкат ?

Надивився я вас..тьху.

В середньому я витрачаю 5-7 000 гривень своїх коштів в міс на волонтерство.
Вчора оформила купівлю на хату під Миргородом за 5000$для притулку тварин.
А ти , голубий варішка, скільки вкрав? Надиаилося воно , падло з липкими ручками  і такими ж липкими думками - всіх по собі міряєш ? Ну то ясно  weep:
   
Re: Послухав сьогодні ..

Я в житті не вкрав ні копійки. Може того й відносно тебе бідно живу. Ну нічого, з вуст таких як ти або Шанну прізвисько "нщєброд" звучить як нагорода. Так, я ніщєброд. І армії я допомагаю набагато менше ніж ти. Але я бачу справжній стан речей у армії  І бачу настрої суспільства. Тому я й песиміст.
   
Re: Послухав сьогодні ..

Ач як гарно пеесмикуєш, цілком по-радянському, мовляв нє да оддиха била би родіна с єжєднєвними барадіно. Та от хєра тобі. І тарифи і курс гривні - це те, що створює державу як таку й її можливість будувати свою оборону. А в нас все будувалося для задоволення апетитів Свина і компанії+ когось  з наближених олігархів. Потім Свина одігнали од миски і жерти почали лише Пінчук з Ахмєтовим. Про оборону ніхто не думав і не думає.

Та ніфуя я не пересмикую. Просто кажу правду яку тобі чути не хочеться. Я на Порошенка сердився не менше ніж електорат Зелібоби. Але причини в мене були інші. Порошенко втрачав час занадто повільно розрізаючи економічні зв'язки з московією, при Порошенко не робилось достатньо для модернеізації ППО, різна відкрита агентура типу РПЦ продовжувала вільно діяти. В інформаційній війні був повний Стець... В оточені Порошенка була купа явної корумпованої та\або промоскалької гидоти. Список в мене довгий. Але все в чому мене не влатшовував Порошенко, очікувано погіршилося в рази після обрання вами нової влади

Але в вас, паскуд, притензії були інші. Вам курс гривні був не такий хоча останньому довбню було ясно що він такий не через якісі там міфічні маніпуляції Гонтарьової а через економічний шок спричинений війною. Вам потрібні були тарифи і пенсії\стипендії. Велика частина з вас вила навіть коли прикрили доступ до вконтактіку де ви крали контент. А головне, замість хоч якоїсь вдячності людям які воювали за вашу дупу, ви були "уставшіє ат вайні"

І як результат ви проголосували за того, хто пообіцяв "проста прекратить стрелять", солодої халяви, і навіть шоу у вигляді незаконного переслідування і ув'язнення людей яких ви звинувачували в своїх бідах. І я багаторазово казав на цьому форумі, фіг з ними з президентьскими, зрозуміти можна. Але обирати оте кодло під назвою Слуга Народу за отакі самі обіцянки то було вершиною ідіотизму і, що гірше, аморальності.

А тепер прийшов результат вашого вибору два роки тому. Як там деякі з вас казали? Хоч поржом? Ну то самий час починати. Далі буде все веселіше і веселіше навіть якщо москалі прямо зараз не полізуть
   
Re: Послухав сьогодні ..

тому кидай ту полтаву(макаку там вже кинув) і перебирайся поблище до західного кордону B-).....або перебирайся до порохоботів.Пеця не кине :D .
А чому ж вони, коли пояснювали, як пагано буде без петра-президента, казали, що він, як багата людина, спокійно в іспанію на віллу поїде, а ми тут будемо локті кусати, а вже пізно буде?
Дурили нас, маленьких? :(
   
Re: Послухав сьогодні ..

Втім і у хуйла є логіка. Своя, логіка чорта.

хуйла все більше костерять в самій рашці. Тепер це хуйло і там. За таких умов напад буде для нього суїцидом.
   
Re: Послухав сьогодні ..

Що цікаво збирались паржать зєбіли, а ржуть з них тепер порохоботи  :K
   
Re: Послухав сьогодні ..

Що цікаво збирались паржать зєбіли, а ржуть з них тепер порохоботи  :K

Порохоботи не ржуть, а разом з кацапами розхитують ситуацію. На ФУПі теж.
Типові корисні ідіоти хуйла.
   
Re: Послухав сьогодні ..

Я в житті не вкрав ні копійки. Може того й відносно тебе бідно живу. Ну нічого, з вуст таких як ти або Шанну прізвисько "нщєброд" звучить як нагорода. Так, я ніщєброд. І армії я допомагаю набагато менше ніж ти. Але я бачу справжній стан речей у армії  І бачу настрої суспільства. Тому я й песиміст.

Тоді, падло, закрий свою вонючу брудну пащеку і не смій, паскуда дешева, гавкати, що я граду гроші. Якби ти, сучонок, допомагав хоч гривнею, то знав би, що ті, хто допомагають - не можуть красти самі в себе ! гандон ти тупий.  :punish:
p.s. а з приводу грошей у мене тобі одна порада: спробуй працювати.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія