Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

ФОПи мітингують.

Re: ФОПи мітингують.
PAL

Никак не могу найти ответ на вопрос. В Украине продаются сыры производства Нидерланды, торговых марок Amstelland и Maestro. Поскольку в Нидерландах такие на глаза не попадались, погуглил малость. Обнаружилось, что такой сыр продается в основном в Украине, очень немного в Сербии и в Италии в одном единственном малозаметном магазинчике... Производителей не нашел.

Может кто подскажет, где зрада запряталась?

Сам сыр по вкусу будет получше украинских. По цене в разных магазинах от 150 до 170 гривен за кило.
в реальном составе "сыра"
   
Re: ФОПи мітингують.

Замість того аби навести порядок у митному законодавстві, зелені абирвалги хочуть віпати фопів.
Рівень розумововідсталості влади жабоідів уявити важко.
Це десь на рівні розумововідсталі полудурки дауни...
Але вони влада в країні :(
Полудурки рощумововідсталі :(
   
Re: ФОПи мітингують.

в реальном составе "сыра"

Я, конечно, догадываюсь, что это левандос. Но мучает вопрос где его делают, в Сербии или на Малой Арнаутской? По вкусу гораздо приличней, нежели украинские.
   
Re: ФОПи мітингують.

Взять і падєліть. Абирвалг. (С)
   
Re: ФОПи мітингують.

а найманий працівник
з 10 000 сплатить 1950 його працедавець 2200
з 15 000 сплата становитиме 2950 і працедавець 3300
з 20 000 - 3900 і 4400 відповідно
а з 400 000 - 78000 і 16500 відповідно

тобто від 41% до 23%

чи є така ще халява в Європі для підприємців і людей з високими зарплатами
Є така халява і в нас. Ноу хау для олігархів. Наприклад, чиста ставка глави ДТЕК Максима Тимченка становить $ 60 тис. на місяць, але повний пакет бонусів, виплат і компенсацій, що виплачуються йому, може бути набагато більшим. Так за нього  пан Ахметова сплачує в бюджет всього 19800 грн
що становить менше 1% його винагороди. Тоді коли наймані працівники ФОПа сплачують 22%. То хто в нас на спрощеній системі мікрорівневі ФОПи чи надприбутковий корпоративний олігархічний бізнес який осідлав основні фінансові потоки країни?
   
Re: ФОПи мітингують.

Замість того аби навести порядок у митному законодавстві, зелені абирвалги хочуть віпати фопів.
Рівень розумововідсталості влади жабоідів уявити важко.
Це десь на рівні розумововідсталі полудурки дауни...
Але вони влада в країні :(
Полудурки рощумововідсталі :(

дєнгі очін нада

прібарахліцца і шоб внукам хватіло

а наводити порядок у законодавстві у Трускавецькому вузі не навчали.
   
Re: ФОПи мітингують.

То хто в нас на спрощеній системі мікрорівневі ФОПи чи надприбутковий корпоративний олігархічний бізнес який осідлав основні фінансові потоки країни?

Все дуже просто:

Цитувати
За 2020 рік фопи сплатили 52 млрд гривень податків, з них 37 млрд — платники єдиного податку. Найбільшу кількість грошей принесли підприємці, що займаються торгівлею, інформаційною діяльністю (в цю ж групу входять і програмісти), а також професійною, науковою та технічною діяльністю.

Третину з усіх податків сплатили фопи, які займаються оптовою та роздрібною торгівлею — 11,6 млрд гривень податків. Проте кількість цих фоп найбільша: зараз в Україні 825 102 фопів, що займаються торгівлею. Тож в середньому кожен фоп, що займається торгівлею, сплатив 14 тисяч гривень на рік.

Й порівняємо з цим:

Цитувати
Найбільшим платником податків в Україні  за 2020 рік виявилася ПАТ «Укрнафта», яка сплатила до держбюджету 45,8 млрд грн. Про це повідомляє видання Рейтинг, яке опублікувало ТОП-200 найбільших компаній за сумою сплати податкових платежів за минулий рік. Так виглядає топ-20 платників податків України 2020: Укрнафта ー 45,8 млрд грн; Укргазвидобування ー 28,46 млрд; Нафтогаз України ー 18,8 млрд грн; Філіп Морріс Україна ー 18,39 млрд грн; В.А.Т. ー Прилуки ー 16,53 млрд грн. Джей Ті Інтернешнл Україна ー 14,3 млрд; Укрзалізниця ー 13,5 млрд; Оператор ГТС України ー 11,8 млрд грн; Укртатнафта ー 11,5 млрд грн; Енергоатом ー 10,5 млрд грн; АТБ-Маркет ー 8,6 млрд грн; Імперіал Тобакко Продакшн Україна ー 8,1 млрд грн; ПриватБанк (не вказано);  Київстар ー 6,7 млрд грн; Винниківська тютюнова фабрика (не вказано); Укртрансгаз ー 3,7 млрд грн; Південний гірничо-збагачувальний комбінат ー 3,5 млрд грн; Укренерго ー 3,3 млрд грн; Нова пошта (не вказано); ВФ Україна (не вказано). Крім того, до рейтингу потрапила «дочка» техногіганта Google, посівши 24 місце. Суму сплачених компанією податків видання не вказало.

Взято з оригінальної статті на LegalHub: https://legalhub.online/opodatkuvannya/najbilshi-platnyky-podatkiv-v-ukrayini-hto-posiv-pershe-mistse-v-rejtyngu-za-2020-j/

Тобто умовно кажучи, дві олігархічні "укрнафти" перекривають за рівнем сплати податків нафуй усіх 1967959 фопів України.
Відповідно хто для бюджету миліший? - Питання риторичне.
   
Re: ФОПи мітингують.

Все дуже просто:

Й порівняємо з цим:

Тобто умовно кажучи, дві олігархічні "укрнафти" перекривають за рівнем сплати податків нафуй усіх 1967959 фопів України.
Відповідно хто для бюджету миліший? - Питання риторичне.
Скільки в нас сплачено олігархами за об'єкти великої приватизації в Україні за всі роки незалежності? Може й на мільярд доларів набереться. ФОПів десь біля мільйона. То може в порядку деолігархізації дозволим їм скинутись по штуці баксів і викупити це все нажите непосильною працею майно. Якщо Ахметова Фірташа й Порошенка тоді посадити на орендовані на ринках торгові точки, першого на залізоскоб'яні товари, другого на помідори а третього на петрушку то побачим хто платитиме більше податків
   
Re: ФОПи мітингують.

Може й на мільярд доларів набереться. ФОПів десь біля мільйона. То може в порядку деолігархізації дозволим їм скинутись по штуці баксів і викупити це все нажите непосильною працею майно.
Шо за дитячі припущення, фопи навіть собі на пенсіон скидатись не хочуть, а ти про штуку баксів  з тушки ліпиш )))
Не подобається фопу на ринку - ну то хай піздує на завод вантажником чи за кордон на трускавки.  :gigi:
   
Re: ФОПи мітингують.

Шо за дитячі припущення, фопи навіть собі на пенсіон скидатись не хочуть, а ти про штуку баксів  з тушки ліпиш )))
Не подобається фопу на ринку - ну то хай піздує на завод вантажником чи за кордон на трускавки.  :gigi:

Ахметов с Каламойским тебя трудоустроят
   
Re: ФОПи мітингують.

Ахметов с Каламойским тебя трудоустроят
Мені пофуй, я сам з фопів й точно не на ринку в ракушці ))
   
Re: ФОПи мітингують.

Мені пофуй, я сам з фопів й точно не на ринку в ракушці ))

доберутся и до остальных ФОПов
это только начало
бестолковость телодвижений ЗЕвласти вселяет уверенность в этом
   
Re: ФОПи мітингують.

доберутся и до остальных ФОПов
это только начало
бестолковость телодвижений ЗЕвласти вселяет уверенность в этом
Мені пофуй, все одно частину доходу тупо не показую.
І показувати не буду, навіть якщо податок буде становити 1%
   
Re: ФОПи мітингують.

Шо за дитячі припущення, фопи навіть собі на пенсіон скидатись не хочуть, а ти про штуку баксів  з тушки ліпиш )))
Не подобається фопу на ринку - ну то хай піздує на завод вантажником чи за кордон на трускавки.  :gigi:
Хотів вже запустити мем "розбираєтся, як сорока в економіці". Але бачу розбираєшся насправді

Я как бы немного экономист (работал на соответствующей должности несколько лет).
Если объективно то сейчас нет никаких реальных механизмов, чтобы запустить экономический рост. Государственная система прогнила на корню во всех сферах, проще её окончательно умертвить и построить с нуля, чем реформировать.  Реально начнутся какие-то шаги, когда все уже окончательно рухнет, из-за чего система не сможет оказать сопротивление процессам преобразования. Как в Грузии, реформы начались только тогда, когда там было уже такое днище, до которого нам еще падать и падать.

То що вже реформувати не треба? Чи то ФОПи висмоктують соки їз здорової економіки? Умертвити і всі на трускавки до Польщі? А поки що падати і падати...
   
Re: ФОПи мітингують.

То що вже реформувати не треба? Чи то ФОПи висмоктують соки їз здорової економіки? Умертвити і всі на трускавки до Польщі?
В тебе три питання в одному реченні й всі риторичні чи як? Давай конкретизуй, шо ти хош?
Цього року закрилось 12 тисяч фопів, а відкрилось - 44 тисячі.
Я позицію по фопам давно висловив чітку, ти просто фуйово порпався в постах.
ФОП в першу чергу має бути той чувак, який сам шось робить, вирощує, надає послуги (туди й айтішники йдуть) тощо.
А якшо це  той, хто купив жорево на Привокзальному ринку й перетягнув за 3 квартали на Центральний перепродати з націнкою 15-20%, то нехай  "несет все тяготы жизни" й не вийопується.
   
Re: ФОПи мітингують.

В тебе три питання в одному реченні й всі риторичні чи як? Давай конкретизуй, шо ти хош?
Цього року закрилось 12 тисяч фопів, а відкрилось - 44 тисячі.
Я позицію по фопам давно висловив чітку, ти просто фуйово порпався в постах.
ФОП в першу чергу має бути той чувак, який сам шось робить, вирощує, надає послуги (туди й айтішники йдуть) тощо.
А якшо це  той, хто купив жорево на Привокзальному ринку й перетягнув за 3 квартали на Центральний перепродати з націнкою 15-20%, то нехай  "несет все тяготы жизни" й не вийопується.
Та я взагалі не сильно порпався. Просто щоб побачити що ти за птах.
В сильній економіці яку ми хочем збудувати немає ФОПів кошерних чи некошерних. Звичайно добре коли є більше айтішників. Але їхній ресурс також не є необмежений. Та вони й більш мобільніші. Можуть у випадку чого теж ноги зробити. Не на трускавки, але далі від нашого бардаку. Але й тому кошерному айтішніку теж не вистачає іноді торгових точок поруч з домом.
Овочі, фрукти, продукти, морозиво діткам, щоб не відволікатись на поїздку автівкою в супермаркет. Та й старша жінка з овочевого кіоску на айтішника вже не потягне. Правда може мій пост тут почитає і захоче спростувати. До ЗНО підготовиться і все таки вступить на айтішний факультет. То ще 5 років буде за державний кошт вчитись, щоб якраз до пенсії на айтішні хліби перейти. Чи може краще хай вона некошерним ФОПом попрацює, щоб бюджету напряжно не було?
   
Re: ФОПи мітингують.

В сильній економіці яку ми хочем збудувати
Хто хоче збудувати, ти чи шо? Не сміши мої капці.
Й я не хочу збудувати, я хочу бабла заробити побільше, а податків заплатити якнайменше.

Овочі, фрукти, продукти, морозиво діткам, щоб не відволікатись на поїздку автівкою в супермаркет.
Хєрня це все.  У Вінниці вже давно поприбивали ці генделі  з овочами-фруктами біля будинків,  дискомфорту не відчувається.
Купа мережевих магазинчиків та супермаркетів відкривається. 
Біля мого будинку на відстані 10 хвилин ходи працює 8 "культурних" магазинів з жоревом й вони явно такі, що нещасний фоп не потягне з ними конкурувати.
90-ті роки пройшли.
   
Re: ФОПи мітингують.

Хто хоче збудувати, ти чи шо? Не сміши мої капці.
Й я не хочу збудувати, я хочу бабла заробити побільше, а податків заплатити якнайменше.

Хєрня це все.  У Вінниці вже давно поприбивали ці генделі  з овочами-фруктами біля будинків,  дискомфорту не відчувається.
Купа мережевих магазинчиків та супермаркетів відкривається. 
Біля мого будинку на відстані 10 хвилин ходи працює 8 "культурних" магазинів з жоревом й вони явно такі, що нещасний фоп не потягне з ними конкурувати.
90-ті роки пройшли.
1.Ми як суспільство. Я наприклад зараз цього більше хочу. Тому що своє економічне питання в основному вирішив. Хочу щоб діти в нормальній державі жили. А що ти хочеш особисто твоя справа. Економіка повинна бути заточена так, щоб наші бажання додавались в один вектор навіть коли вони дещо відрізняються, а не були в аморфному стані.
2.То й хай конкурують? Мереживні магазини теж не відразу ставили. Бо ті кіоски були як перші пробні кулі. І справа не тільки в магазинах. Кожна невелика спеціалізована вирбнича фірмочка має чималий штат загін ФОПів реалізаторів. Без них важко товар розкручувати та просувати. Тому дрібна торгівля повноцінний сектор економіки. Бо то ще радянський мем товари групи А -засоби виробництва це гут, товари групи Б туалетний папір скажем то херня. А виграли ті що на перше місце херню ставили.

Останнє редагування: 25 вересня 2021 00:51:41 від Cталкер
   
Re: ФОПи мітингують.

дядя, ти повний дебіл ?
42 % щомісяця у німеччині із зарплати платиться на випадок безробіття.
для тебе це шара,  полуумний ?  2000 євро щомісяця німець віддає.
а за це він у випадку беробіття отримає вже оплачену послугу на рік часу в розмірі 75% від зарплати.

ти довбаний комуніст і шаріков зелений якшо цього не розумієш.  (td)

так виглядає що повний дебіл тут ти


не здатний навіть картинку усвідомити 

1,5% відрахування на випадок безробіття, а 42% то загальна сума утримань із доходу
але то нічого, для антикомуніста важливо запал
головне ти навчився ярлички чіпляти
це куди важливіше

Останнє редагування: 25 вересня 2021 09:00:46 від Читач
   
Re: ФОПи мітингують.

Кожен може побачити, що відносний розмір податку у Німеччині (13-20%) не вищий за український хоча формально він у них до 45%.
З чим ти сперечаєшся?

я сперечаюся?
 це якийсь мудель мені
кожного разу повідомляє
"якщо порахуєш, то в Україні податки чи не найбільші будуть"
а коли йому тицяєш реальні цифри то
вже "не вищий за український"
 і навіть те що цифри твердять про 41-32%, все одно "13-20%" ліпить 
   
Re: ФОПи мітингують.

Бо ліва рука кришує контрабас, а права вдає що з нею бореться. Хоча більше кормиться з лівої. Проблему корумпованості 200 поставлених на облаштовані за кошти суспільства злачні місця перевертнів в погонах  хочуть звести до  контролю мільйона самозайнятих осіб більшість з яких ледве вистачає на сімейні потреби. А в них по утопічних планах розвитку України мали б генеруватись значні кошти на розвиток і переростання з малого бізнесу в середній та великий.

ну так і я про те ж - секрет Полішинеля
але хіба це турбує фопіців
   
Re: ФОПи мітингують.

Мені пофуй, все одно частину доходу тупо не показую.
І показувати не буду, навіть якщо податок буде становити 1%

та ти просто знахiдка для рекетiра ..
 :)

   
Re: ФОПи мітингують.

Дядя штабна Чітачь - коментуй якшо зможеш :)

 я зміг
заходь ще, коли будуть труднощі
   
Re: ФОПи мітингують.

     Відповідно до положень Угоди про політичне співробітництво, вільну торгівлю і стратегічне партнерство між Україною та Сполученим Королівством Великої Британії і Північної Ірландії на вказані у коментарі товари, походженням з Сполученого Королівства Великої Британії і Північної Ірландії знижено ставки ввізного мита.


Cтавка   0 %
Діє   з 01.01.2021 до 31.12.2021

Підстава:

    Міждержавна угода від 08.10.2020
    Угода про полiтичне спiвробiтництво, вiльну торгiвлю i стратегiчне партнерство мiж Україною та Сполученим Королiвством Великої Британiї i Пiвнiчної Iрландiї
https://www.qdpro.com.ua/goodinfo/0406108000

то звідки таке збільшення ціни, я не зрозумів
витрати на РРО?
   
Re: ФОПи мітингують.

так виглядає що повний дебіл тут ти
Показати зображення...
не здатний навіть картинку усвідомити 

1,5% відрахування на випадок безробіття, а 42% то загальна сума утримань із доходу
але то нічого, для антикомуніста важливо запал
головне ти навчився ярлички чіпляти
це куди важливіше

Неправильний в тебе підхід ...
Давай вже відразу так:
В німеччині ФОП має платити  68000 грн на місяць!!!
Маніпуляція що тут що в твоєму посту, але ж як звучить ...  :K
   
Re: ФОПи мітингують.

Є така халява і в нас. Ноу хау для олігархів. Наприклад, чиста ставка глави ДТЕК Максима Тимченка становить $ 60 тис. на місяць, але повний пакет бонусів, виплат і компенсацій, що виплачуються йому, може бути набагато більшим. Так за нього  пан Ахметова сплачує в бюджет всього 19800 грн
що становить менше 1% його винагороди. Тоді коли наймані працівники ФОПа сплачують 22%. То хто в нас на спрощеній системі мікрорівневі ФОПи чи надприбутковий корпоративний олігархічний бізнес який осідлав основні фінансові потоки країни?

так це саме розрахунок нашої халяви,
у нас зі збільшенням доходів розмір оподаткування оплати праці зменшується
і це ноу-хау наші списали якраз не в європейців, а в кацапів 
   
Re: ФОПи мітингують.
PAL

не здатний навіть картинку усвідомити
про картинку вже коментували - якщо просто просумувати проценти відрахувань по першому стовбчику, виходить 83.06%, а на табличці вказано 58.47
Вже тут брехня

Далі, вже від себе добавлю: 5000 брутто - то ніяка не "зарплата айтішника", то зарплата клєрка
   
Re: ФОПи мітингують.

Неправильний в тебе підхід ...
Давай вже відразу так:
В німеччині ФОП має платити  68000 грн на місяць!!!
Маніпуляція що тут що в твоєму посту, але ж як звучить ...  :K

от про німецьких фопів, я не пам'ятаю аби зустрічав і спеціально не шукав
 про маніпуляцію нічого не зрозумів
де у мене неправильно 
   
Re: ФОПи мітингують.

про картинку вже коментували - якщо просто просумувати проценти відрахувань по першому стовбчику, виходить 83.06%, а на табличці вказано 58.47
Вже тут брехня

Далі, вже від себе добавлю: 5000 брутто - то ніяка не "зарплата айтішника", то зарплата клєрка

звичайно якщо додати кожен % відрахувань і отримати 41,53%
а потім до цієї цифри додати додати рядок "загальний відсоток відрахувань - 41,53%"
то очевидно отримаєш 83,06%
а якщо після цього додати наступний рядок "щомісячний прибуток  нетто - 58,47%
то можна вийти на розмір податків вищий за розмір доходів - 141,53%

але це проблема в тому, винні не в Дойче Веле
винна людина, яка не здатна обробити інформацію з картинки

та ж історія і з зарплатою айтішника
Одна з найбільш затребуваних професій у Німеччині - програміст.
За даними порталу Statista, на даний час IT-фахівець у середньому заробляє 5000 євро на місяць брутто.
На цьому прикладі і покажемо, скільки залишається у нього "чистими",
тобто нетто, - після сплати податків
.

У мене більше підстав довіряти DW.COM та їх посиланню на Statista
ніж твердженню людини, яка не здатна розібратись в простій картинці
   
Re: ФОПи мітингують.

Зеленський - ссикло.

   
Re: ФОПи мітингують.

Зеленський - ссикло.

Показати зображення...

а ти флудер безмозкий
   
Re: ФОПи мітингують.

звичайно якщо додати кожен % відрахувань і отримати 41,53%
а потім до цієї цифри додати додати рядок "загальний відсоток відрахувань - 41,53%"
то очевидно отримаєш 83,06%
а якщо після цього додати наступний рядок "щомісячний прибуток  нетто - 58,47%
то можна вийти на розмір податків вищий за розмір доходів - 141,53%

але це проблема в тому, винні не в Дойче Веле
винна людина, яка не здатна обробити інформацію з картинки

та ж історія і з зарплатою айтішника
Одна з найбільш затребуваних професій у Німеччині - програміст.
За даними порталу Statista, на даний час IT-фахівець у середньому заробляє 5000 євро на місяць брутто.
На цьому прикладі і покажемо, скільки залишається у нього "чистими",
тобто нетто, - після сплати податків
.

У мене більше підстав довіряти DW.COM та їх посиланню на Statista
ніж твердженню людини, яка не здатна розібратись в простій картинці
А може винна людина, яка тицяє картинки без посилань?
Якого біса я повинна обробляти твої ноунейм картинки?
   
Re: ФОПи мітингують.

А може винна людина, яка тицяє картинки без посилань?
Якого біса я повинна обробляти твої ноунейм картинки?

я не просив тебе нічого обробляти
то була твоя ініціатива
але картинка ніяка не неунейм, оскільки внизу підписане авторство
   
Re: ФОПи мітингують.

я не просив тебе нічого обробляти
то була твоя ініціатива
але картинка ніяка не неунейм, оскільки внизу підписане авторство
На заборі теж часто буває щось написано :laugh:
   
Re: ФОПи мітингують.

от про німецьких фопів, я не пам'ятаю аби зустрічав і спеціально не шукав
 про маніпуляцію нічого не зрозумів
де у мене неправильно 
Неправильно порівнювати рівень податків з 5000₴ та 5000€. Неправильно порівнювати податки України та Німеччини. Але то таке, можеш і далі дурня клєїти...
   
Re: ФОПи мітингують.

Неправильний в тебе підхід ...
Давай вже відразу так:
В німеччині ФОП має платити  68000 грн на місяць!!!
Маніпуляція що тут що в твоєму посту, але ж як звучить ...  :K

Немає в Німеччині ніяких ФОПів.
Є так зване регулювання малих підприємців. Це коли твоя виручка менше 17500 євро на рік, то ти маєш право використовувати виключення і не бути платником ПДВ.

Все інше обраховується як завжди: виручка - видатки = прибуток. І з нього сплачується податок на загальних умовах
   
Re: ФОПи мітингують.

Неправильно порівнювати рівень податків з 5000₴ та 5000€. Неправильно порівнювати податки України та Німеччини. Але то таке, можеш і далі дурня клєїти...

я навпаки вважаю, що правильно порівнювати якщо порівняння коректне
і навіть потрібно порівнювати,
але то таке, кожен може вважати дурним іншого просто за відміну позицію 
   
Re: ФОПи мітингують.

Немає в Німеччині ніяких ФОПів.
Є так зване регулювання малих підприємців. Це коли твоя виручка менше 17500 євро на рік, то ти маєш право використовувати виключення і не бути платником ПДВ.

Все інше обраховується як завжди: виручка - видатки = прибуток. І з нього сплачується податок на загальних умовах
Та знаю я, то був приклад маніпуляції від Читача  :facepalm1:
   
Re: ФОПи мітингують.

На заборі теж часто буває щось написано :laugh:

так,
тому моє посилання нічого б не змінило - за потреби, будь що можна прирівняти до напису на паркані
   
Re: ФОПи мітингують.

То саме про це і мова: ти свою маніпуляцію чомусь називаєш "порівнянням"....
я навпаки вважаю, що правильно порівнювати якщо порівняння коректне
і навіть потрібно порівнювати,
але то таке, кожен може вважати дурним іншого просто за відміну позицію

То саме про це і мова. Ти свою маніпуляцію чомусь називаєш порівнянням  ;)
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія