Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Не хочеш обслуговувати українською в Україні? Отримай судовий позов

я не впевнений і писав про це вище. Просто обговорювані в смі випадки вже претендують на узагальнення і масовість. Ну психологія у нас така. А масовості немає.
 Думаю ТееС  накинув на вентилятор маючи на меті не окремий прикрий випадок показати. І щось дуже часто таких накидів останнім часом.
 Я, ще коли плакетєги про "три сорти" клепали, писав що не хіхоньки це, що з цією темою тре дуже обережно бо догратися можна, а замість обережності кожна б***ь спекулює на мовному питанні щоб оппу прикрити та декілька балів заробити.
 Уже отримали, і знову на граблях танцюємо незважаючи на набиті ґулі
Так отримали, бо це потрібно було робити ще у далекому 91 році тому і скачемо на граблях. любителям сссср, ви можете уявити, щоб зі мною було, якби я у 89 році або раніше вимагав говорити зі мною українською ? 
   
Маєте повне право, в державних закладах. А далі тре міняти Конституцію, як я і написав.

Ні не тільки в державних закладах :)
   
Маєте повне право, в державних закладах. А далі тре міняти Конституцію, як я і написав.
Питання не в тому, що тренен надає послугу російською мовою, а в тому що споживач не був про це проінформований до заключення договору. А це введення споживача в оману. Іншими словами шахрайство. Я думаю, якби клуб запропонував повернути грошій за абонемент і виплатити моральну компенсацію, то питання було би закрите. Після 10 таких випадків, вони би про те що викладають виключно російською говорили першим ділом і заставляли підписувати цидульку, що ти з цим ознайомленний.
   
Сквош
Драйв, сет,  корнер,эппи , кросс-корт, фут-фоулт, аут...

Какие именно русские термины не понял ребенок ???
   
Не знав що на фупі стільки нацистів
Це добре чи погано?
   
Интересно, термины тоже тренру переводить надо?

Цитувати
говорити державною мовою, бо онука розуміє не усі терміни


Останнє редагування: 24 січня 2018 18:22:27 від Billi
   
Интересно, термины тоже тренру переводить надо?
Якщо він використовує тільки ці терміни, то він не тренер, а суддя.
   
Ну і де там російська має більшу свферу застосування ніж кримсько-тараська чи алеутська?
По його, вона має перевагу апріорі, тому, що вона російська. І тут клініка.
   
Маєте повне право, в державних закладах. А далі тре міняти Конституцію, як я і написав.
Тобто, по вашому, державна українска і просто російска, поза  межами держустанов,  рівні. 
   
Интересно, термины тоже тренру переводить надо?

Чого Ви  варята граєте, невже тільки цими термінами користуються на тренеруваннях?
   
Питання не в тому, що тренен надає послугу російською мовою, а в тому що споживач не був про це проінформований до заключення договору. А це введення споживача в оману. Іншими словами шахрайство. Я думаю, якби клуб запропонував повернути грошій за абонемент і виплатити моральну компенсацію, то питання було би закрите. Після 10 таких випадків, вони би про те що викладають виключно російською говорили першим ділом і заставляли підписувати цидульку, що ти з цим ознайомленний.

Тут питання глибше - тренер може подати зустрічний позов про порушення його прав громадянина за мовною ознакою. А це вже до 5 років тюрми.
   
Не знав що на фупі стільки нацистів

ти певно хотів сказати прихильників.. рускага міра, і так паймут... а потім, хуйло введі.
   
Тренер надає послуги
Він має надавати якісно послуги
Якшо він кацап то хай йде нах
   
Ничего не могу понять, людям тренер нужен или училка мовы?
Клички звездами стали по тому, что тренеров мовнюков искали или сами языки учили. Немецкий, Английский.
Ну хай найдут детю тренера философа по образованию, потом дятя штангой убьется нахуй  но зато мовноплакать будут.

Темболе частное заведение, я в Харькове  не хожу в Арабские кафешки и Арабам не запрещаю ходить.
За такі вирази треба банити миттєво і назавжди. Але це напевно не на цьому форумі. Шкода.
   
Тут питання глибше - тренер може подати зустрічний позов про порушення його прав громадянина за мовною ознакою. А це вже до 5 років тюрми.
і де було порушення його прав? Клуб найняв його надати послугу. Він її не надав. В чому його обідили?
Ви наймаєте людину пофарбувати стіну в синій колір. Людина малює в голубий, з мотивацією я так бачу і взагалі я з дитинства привик до голубого. І взагалі всі кольори мають рівні права і це порушення моїх голубих прав. Бо за конституцією не може бути обмежень по кольору.

Останнє редагування: 24 січня 2018 18:45:57 від Etobicoke Resident
   
інші батьки також запитають чому той тренер доріс до дорослого віку і не знає державної мови


Гарри ты тоже вже мову забув. Читай новость. Тренер мову знает, не все дети в группе мову знают.


Останнє редагування: 24 січня 2018 18:46:52 від pastor68
   
За такі вирази треба банити миттєво і назавжди. Але це напевно не на цьому форумі. Шкода.

Сделай свой форум.  И бань там кого хочешь.
   
Найди другой форум.
Я сам определюсь, что мне делать. Без таких советчиков.
P.S. Шо, мысли забегали? Поймать не можешь?
   
Я сам определюсь, что мне делать. Без таких советчиков.

О в прыжке переобулся.  На русский  :weep:
   
Чого Ви  варята граєте, невже тільки цими термінами користуються на тренеруваннях?
Претензия именно из-за терминов.
Какие еще? Ракетка, мяч, пульс, право лево? Рука нога?
   
О в прыжке переобулся.  На русский  :weep:
Та тебя е.. волнует, на каком я говорю? Пытаюсь до тебя мысль донести, ты ж не поймёшь на языке страны, гражданином которой являешься. Бедненький.
   
Та тебя е.. волнует, на каком я говорю? Пытаюсь до тебя мысль донести, ты ж не поймёшь на языке страны, гражданином которой являешься. Бедненький.

У тебя лицо скучное, денег тебе никто не даст (С)
   
У тебя лицо скучное, денег тебе никто не даст (С)
А шо, ты просишь и тебе дают?
   
Претензия именно из-за терминов.
Какие еще? Ракетка, мяч, пульс, право лево? Рука нога?
Коли діти не розуміють термінів, то просять їм їх пояснити, коли їм починають пояснювати на не зрозумілій для них мові, то вони і далі їх не розуміють.
Плюс в суд подали батьки, в інтерв’ю слова баби, може баба не в курсі.
   
А шо, ты просишь и тебе дают?

Не мовно озабоченные вечно просят. Видно на сборе клубники в Польше и на мытье жоп в Италии плохо платят.  :-)o
   
Не мовно озабоченные вечно просят. Видно на сборе клубники в Польше и на мытье жоп в Италии плохо платят.  :-)o
Лично проверял?
   
Каци актівізірувалісь
Зауважив одну річ,російськомовний патріот українець ніколи не підтримує кацапів
А каци завжди захищають своє кацапське
   
Гарри ты тоже вже мову забув. Читай новость. Тренер мову знает, не все дети в группе мову знают.

а ну так, ну так... на общєпанятном
ну звичайно
   
Коли діти не розуміють термінів, то просять їм їх пояснити, коли їм починають пояснювати на не зрозумілій для них мові, то вони і далі їх не розуміють.
Плюс в суд подали батьки, в інтерв’ю слова баби, може баба не в курсі.

Я так понял что индивидуально он с ними по-укрански говорил, они требовали чтобы общее занятие шло тоже по-украински.
Я думаю тренер соберет подписи остальной группы что они за русский и иск накроется.
   
Я так понял что индивидуально он с ними по-укрански говорил, они требовали чтобы общее занятие шло тоже по-украински.
Я думаю тренер соберет подписи остальной группы что они за русский и иск накроется.

Забудь про це, нацик. 
   
Тут питання глибше - тренер може подати зустрічний позов про порушення його прав громадянина за мовною ознакою. А це вже до 5 років тюрми.
Ібануцца. Фуп має таланти.
   
а ну так, ну так... на общєпанятном
ну звичайно
Лучше бы на английском, но тогда не 1 из группы будет не знать, а 90%.

От така хуйня малята(С)
   
Лучше бы на английском, но тогда не 1 из группы будет не знать, а 90%.

От така хуйня малята(С)

звичайно, шо краще... тоді хоч би руськім міром не тхнуло за кілометри
   
Галина Мазур

 та просто масово БОЙКОТУВАТИ цей заклад (і подібні, де таке трапляється) і результат не змусить на себе чекати! Швидше суду навіть.



Останнє редагування: 24 січня 2018 19:25:41 від Чжан
   
Я так понял что индивидуально он с ними по-укрански говорил, они требовали чтобы общее занятие шло тоже по-украински.

Не их жаба задушила плотить за индивидуальные занятия на польско-украинском суржике.
   
Галина Мазур

 та просто масово БОЙКОТУВАТИ цей заклад (і подібні, де таке трапляється) і результат не змусить на себе чекати! Швидше суду навіть.

не допоможе
в Україні кацапські фірми і підприємства часто чуються себе краще за місцевих
   
звичайно, шо краще... тоді хоч би руськім міром не тхнуло за кілометри

А от тут реально шото делать надо.
   
не допоможе
в Україні кацапські фірми і підприємства часто чуються себе краще за місцевих

  після подібного скандалу "Караван" продав всю свою мережу...
   
  після подібного скандалу "Караван" продав всю свою мережу...

дуже смішно, цікаво кому?
прочитав - не типово
частіше, кацапи просто прикривають свої вуха, шо стирчать

Останнє редагування: 24 січня 2018 19:30:39 від Leo_poLD
   
не допоможе
в Україні кацапські фірми і підприємства часто чуються себе краще за місцевих

Может по тому, что просто делают а не тупо Вымогают?
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 2 гостей
 
Повна версія