Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Очікувана реакція Заходу на утиск російськомовних в Україні та розлюднення росіян в уанеті :X

2023 Country Reports on Human Rights Practices: Ukraine - звіт Держдепу про практику дотримання прав людини в Україні за 2023 рік.

Цитувати
Конституція та закон передбачали свободу вираження поглядів, у тому числі для преси та інших ЗМІ, але влада не завжди поважала ці права. Президент Зеленський підписав указ про введення воєнного стану в лютому 2022 року після повномасштабного вторгнення Росії в Україну, що дозволило подальше обмеження ЗМІ та свободи ЗМІ. Наприклад, національний телемарафон – змінна платформа каналів, які дотримуються урядової лінії щодо репортажів про війну – забезпечив безпрецедентний рівень контролю над телевізійними новинами у прайм-тайм. Більше того, деякі ЗМІ повідомили про відсторонення від вигідних контрактів на етерне мовлення та тиск з боку Офісу президента ще навесні 2022 року.

Уряд забороняв, блокував або накладав санкції на ЗМІ та окремих журналістів, які вважалися загрозою національній безпеці або які висловлювали позицію, яка, на думку влади, підривала суверенітет і територіальну цілісність країни. Деякі публічні критики уряду також були занесені до чорного списку урядових програм новин. Журналісти-розслідувачі, які критикували уряд, інколи ставали мішенню негативних кампаній у соціальних мережах, іноді через дружні до уряду канали. Інші практики продовжували впливати на свободу ЗМІ, включаючи самоцензуру.

Цитувати
The constitution and law provided for freedom of expression, including for the press and other media, but authorities did not always respect these rights. President Zelenskyy signed a decree imposing martial law in February 2022 following Russia’s full-scale invasion of Ukraine, which permitted further restrictions on the media and media freedoms. For example, the national TV Marathon – a rotating platform of channels that take the government line on war reporting – enabled an unprecedented level of control over primetime television news. Moreover, some media outlets reported being removed from lucrative terrestrial broadcasting contracts and pressure from the Office of the President as early as the spring of 2022.

The government banned, blocked, or sanctioned media outlets and individual journalists deemed a threat to national security or who expressed positions authorities believed undermined the country’s sovereignty and territorial integrity. Some speakers who were critical of the government were also blacklisted from government-directed news programming. Investigative journalists critical of the government were sometimes targeted by negative social media campaigns, sometimes via government-friendly channels. Other practices continued to affect media freedom, including self-censorship.
   
А ми з Арестовичем, Oleg Sm, Вело, Романенко, beerimor, Lighta, Чаплигою, slp тощо попереджали - дограєтесь зі своїм націоналістичним рагулізмом, дограєтесь з порушенням конституційних прав розмовляти та писати російською, рагулє-фашизм Фаріон нарешті помітять на Заході, вашу радість від поїдання росіян акулами помітять республіканські домогосподарки. І от - все, як ми і казали. Через застарілий націоналізм, через мовний талібан, через відсталих рагулів допомога США Україні під величезною загрозою :X
   
Заголовок не відповідає тому що написано в звіті...  :facepalm:
   
А ми з Арестовичем, Oleg Sm, Вело, Романенко, beerimor, Lighta, Чаплигою, slp тощо попереджали - дограєтесь зі своїм націоналістичним рагулізмом, дограєтесь з порушенням конституційних прав розмовляти та писати російською, рагулє-фашизм Фаріон нарешті помітять на Заході, вашу радість від поїдання росіян акулами помітять республіканські домогосподарки. І от - все, як ми і казали. Через застарілий націоналізм, через мовний талібан, через відсталих рагулів допомога США Україні під величезною загрозою :X

там про журналістів взагалі то а не про йезик
випийте кави
   
Може, канал Дом буде невеликою втіхою для амерів, все ж на нормальном язикє хоч щось..
   
Заголовок не відповідає тому що написано в звіті...  :facepalm:
Як це не відповідає? Я очікував, що Заходу похуй на страждання російськомовних в Україні та коментарі про зжертих акулою.
   
Заголовок не відповідає тому що написано в звіті...  :facepalm:

не кажучи вже про те, що ці хуманс райтс вже палилися на прокацапських наративах
   
А то нічого, що фаріонша у тому ж кацапському ФСБ харчується, як і Арестович?  :)
   
Рагулі завжди боролися проти України і української мови
   
хуманс райтс вже палилися на прокацапських наративах

І що? Має значення вплив на ії суспільство, як би ми не звинувачували в "наративах" - це не сприймається на заході.
   
А ми з Арестовичем, Oleg Sm, Вело, Романенко, beerimor, Lighta, Чаплигою, slp тощо попереджали - дограєтесь зі своїм націоналістичним рагулізмом, дограєтесь з порушенням конституційних прав розмовляти та писати російською, рагулє-фашизм Фаріон нарешті помітять на Заході, вашу радість від поїдання росіян акулами помітять республіканські домогосподарки. І от - все, як ми і казали. Через застарілий націоналізм, через мовний талібан, через відсталих рагулів допомога США Україні під величезною загрозою :X

Чудова компанія однодумців  :facepalm1:
   
не кажучи вже про те, що ці хуманс райтс вже палилися на прокацапських наративах
Це звіт Держдепу, я спеціально вказав.
   
Гетманцев про петицію щодо спрямування коштів із телемарафону на ЗСУ: "Відверта дичина"
   
Ми побачимо реакцію любителів ординського лайна, а не Заходу
   
А ми з Арестовичем, Oleg Sm, Вело, Романенко, beerimor, Lighta, Чаплигою, slp тощо попереджали - дограєтесь зі своїм націоналістичним рагулізмом, дограєтесь з порушенням конституційних прав розмовляти та писати російською, рагулє-фашизм Фаріон нарешті помітять на Заході, вашу радість від поїдання росіян акулами помітять республіканські домогосподарки. І от - все, як ми і казали. Через застарілий націоналізм, через мовний талібан, через відсталих рагулів допомога США Україні під величезною загрозою :X
там якраз про утиски педдротів. Погоджуюсь з департаментом, якби не було утисків фуп був би педдротами засраний на 99%, а через утиски тільки на 80%.
   
Хіба звіт про Фаріон?
Ні, я про очікувану реакцію Заходу на утиск прав російськомовних в Україні (похуй) та розлюднення росіян в уанеті (похуй). Я очікував саме такої реакції. Звіт просто під руку потрапив.
   
Ні, я про очікувану реакцію Заходу на утиск прав російськомовних в Україні (похуй) та розлюднення росіян в уанеті (похуй). Я очікував саме такої реакції. Звіт просто під руку потрапив.

от троляка, я попався :)
   
Там мова про ПРОУРЯДОВЕ і НЕ ПРОУРЯДОВЕ в умовах ВОЄННОГО ЧАСУ.. А не про мову.

Так.

1. У нас війна
2. У нас та влада, яку я вважаю повними мудаками. Демократично обрана.
3. Влада Зелених затикає тупо рота всім не згодним з цим зеленим мудачйом. І користується війною задля затикання рота.
4. Під роздачу ВЛАДИ МУДАКІВ І ШАХРАЇВ потрапили, як ПРОУКРАЇНСЬКІ, так і ПРОРОСІЙСЬКІ сили. Що цікаво.


5......У НАС ВІЙ-НА. І нічого не зробити. І вони цим користуються. Бо ні-чо-го не зро-би-ти.

Американці розуміють це?

Що проросійський за кацапське бабло і російський Хьюманрайтсвотч точно НІ. Тут і питань нема.

Такова селява.
   
Там мова про ПРОУРЯДОВЕ і НЕ ПРОУРЯДОВЕ в умовах ВОЄННОГО ЧАСУ.. А не про мову.

Так.

1. У нас війна
2. У нас та влада, яку я вважаю повними мудаками. Демократично обрана.
3. Влада Зелених затикає тупо рота всім не згодним з цим зеленим мудачйом. І користується війною задля затикання рота.
4. Під роздачу ВЛАДИ МУДАКІВ І ШАХРАЇВ потрапили, як ПРОУКРАЇНСЬКІ, так і ПРОРОСІЙСЬКІ сили. Що цікаво.


5......У НАС ВІЙ-НА. І нічого не зробити. І вони цим користуються. Бо ні-чо-го не зро-би-ти.

Американці розуміють це?

Що проросійський за кацапське бабло і російський Хьюманрайтсвотч точно НІ. Тут і питань нема.

Такова селява.

То тролінг, людина має вільний час і натхнення
   
Там мова про ПРОУРЯДОВЕ і НЕ ПРОУРЯДОВЕ в умовах ВОЄННОГО ЧАСУ.. А не про мову.

Так.

1. У нас війна
2. У нас та влада, яку я вважаю повними мудаками. Демократично обрана.
3. Влада Зелених затикає тупо рота всім не згодним з цим зеленим мудачйом. І користується війною задля затикання рота.
4. Під роздачу ВЛАДИ МУДАКІВ І ШАХРАЇВ потрапили, як ПРОУКРАЇНСЬКІ, так і ПРОРОСІЙСЬКІ сили. Що цікаво.


5......У НАС ВІЙ-НА. І нічого не зробити. І вони цим користуються. Бо ні-чо-го не зро-би-ти.

Американці розуміють це?

Що проросійський за кацапське бабло і російський Хьюманрайтсвотч точно НІ. Тут і питань нема.

Такова селява.

Що зробити?
Ну логічно було б усунути причину. Тобто війну...
   
Що зробити?
Ну логічно було б усунути причину. Тобто війну...

Війну може усунути тільки КАЦАПСТАН. Україна тут абсолютно ні до чого.

Розумієш, Зелене Жабеня?
   
Війну може усунути тільки КАЦАПСТАН. Україна тут абсолютно ні до чого.

Розумієш, Зелене Жабеня?

Тоді питань нема.
Значить керує демократично обрана влада.
Правильно, шоколадне слоненя?
   
там про журналістів взагалі то а не про йезик
випийте кави

кави з дустом
   
Де тут взагалі йде мова про мову?  :facepalm:
   
Тоді питань нема.
Значить керує демократично обрана влада.
Правильно, шоколадне слоненя?

Так! ПРО ЩО Я І НАПИСАВ ЦІ СВОЇ ПОСТИ, дєбілушка.
   
Де тут взагалі йде мова про мову?
Мова про очікувану реакцію Держдепу на утиск російськомовних - будьте уважнішими.
   
Що цікаво. Чувак тролить уже 5 років. По кілька десятків повідомленнь в день. Тролить настільки товсто що аж тонко. І все одно 80% упячки в кожній гілці серйозно з цим тролінгом дискутують.  :facepalm:
   
Де тут взагалі йде мова про мову?  :facepalm:
https://t.me/ukrpravda_news/44123

Та, мабуть, якось, зможем пережити і таке.
   
Коли вже тут будуть банити за іпсошні посилання на УП...
   
Чудова компанія однодумців  :facepalm1:

Чудова
Лично я горжусь такой компанией
   
Що цікаво. Чувак тролить уже 5 років. По кілька десятків повідомленнь в день. Тролить настільки товсто що аж тонко. І все одно 80% упячки в кожній гілці серйозно з цим тролінгом дискутують.  :facepalm:
Так  :D
   
А що вони пишуть про відношення кацапів до українців?
   
Відповідь проста - в країні воєнний стан.
Домогосподарки республікансткі йдуть нахер.
Під час війни є тільки офіційна пропаганда.
Так це працює всюди.
Брехню про демократію під час війни треба розвінчувати на міжнародному рівні.
   
Арестовичі зі своїм а я ж казав ідуть нахер.

Це кажу я захисник російської мови тут на хвупі багаторічний.
   
Відповідь проста - в країні воєнний стан.
Домогосподарки республікансткі йдуть нахер.
Навіть на Фаріон та акулу реагувати не можна? ;o
   
От вийшов такий отчьот який констатує - в україні порушені деякі права.
Ну тіпа, а що не так?? Воєнний стан і передбачає порушення деяких прав на час війни.
Все ок. Але арестовичі хватають то в зуби й таскають --- аааа дивіться а мии ж казали!
   
Ну фаріон то кончена дурепа то зрозуміло.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 2 гостей
 
Повна версія