Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Зупини Лося :bueee:

Re: Зупини Лося  :bueee:

Поки по Києву не прокотиться кілька хвиль транспортного коллапсу радикальних змін (ні в інфраструктурі, ні в поведінці водятлів) очікувати не варто.   :-)o
   
Re: Зупини Лося  :bueee:

Я не можу дивитися цей канал, хочеться брати кулемета у руки і масово відстрілювати лосів.
   
Re: Зупини Лося  :bueee:

Я не можу дивитися цей канал, хочеться брати кулемета у руки і масово відстрілювати лосів.

там на 13-й минуте интересно. типичный ЗЕ!избиратель  B-)
   
Re: Зупини Лося  :bueee:

там на 13-й минуте интересно. типичный ЗЕ!избиратель  B-)
Кулемет залишае гільзи та сліди від нарізів.

Я б порадив лупару і поліетиленові пижі контейнери та картеч 7.5

Ви ж не хочете всіх лосів добути, пару штук за добу добрий результат
   
Re: Зупини Лося  :bueee:

   
Re: Зупини Лося  :bueee:

   
Re: Зупини Лося  :bueee:



а вот тут вообще без комментариев
   
Re: Зупини Лося  :bueee:

https://www.youtube.com/watch?v=aIQyWuBKXPI
Не понял а почему он клеет свое гавно на машины которые стоят на парковке для инвалидов?
В отличииот знака такая разметка -обозначает места стоянки транспортных средств, которые перевозят лиц с инвалидностью или на которых установлен распознавательный знак Распознавательный знак "Инвалид" «Водитель с инвалидностью»;
 Он убидился что там не было пасажиров с инвалидностью?
   
Re: Зупини Лося  :bueee:

Я не можу дивитися цей канал, хочеться брати кулемета у руки і масово відстрілювати лосів.
Лоси это те кто ради бабла снимают такое видео. И вы правы хочется отстреливать лосей-псевдоборцов.
   
Re: Зупини Лося  :bueee:

   
Re: Зупини Лося  :bueee:

Київ і не тільки-це йоп.ний стид в плані парковки
Евакуатори та штрафи максимально жорсткі-це єдиний вихід
   
Re: Зупини Лося  :bueee:

Київ і не тільки-це йоп.ний стид в плані парковки
Евакуатори та штрафи максимально жорсткі-це єдиний вихід

лучше на год инспекторов с той же Дании завезти. они тут оторвутся ПО ПОЛНОЙ.
выипут и высушат ВСЕХ.
там колесом на бордюр наедешь - уже прЕвЕд под дворником встречай.
а за парковку на пешеходной зоне, боюсь, шо нужно будет МНОГО ПЛАТИТЬ и ДОЛГО ХОДИТЬ. ПЕШКОМ.
   
Re: Зупини Лося  :bueee:

лучше на год инспекторов с той же Дании завезти. они тут оторвутся ПО ПОЛНОЙ.
выипут и высушат ВСЕХ.
там колесом на бордюр наедешь - уже прЕвЕд под дворником встречай.
а за парковку на пешеходной зоне, боюсь, шо нужно будет МНОГО ПЛАТИТЬ и ДОЛГО ХОДИТЬ. ПЕШКОМ.

Ну так там наші водії дуже чемними стають,бо знають,що немаленький штраф буде неминучим.і побикувати теж без шансів
Але реально уїпанство деяких наших водіїв моментами просто вбиває,бо так плювати на оточуючих-це дно
   
Re: Зупини Лося  :bueee:

  сам проект є скотство і калька з кацапського такого ж,  "стопхам"

де якісь хунвейбіни качають права

 нічого доброго крім агресії не викликає

не мають права бикувати і качати права ніхто КРІМ ПОЛІЦІЇ

якщо б мені клеїв на скло якийсь уйобок

я б дав йому в рило

Питання треба ставити інакше: Вчити водіїв правил, ввічливості, куртуазності

паралельно формувати фахову коректну поліцію

А не запускати уйобків які збирають лайки і провокують злість та агресію


«СтопХам» — общественное движение и НКО, позиционирующая себя как федеральный проект и выступающая против хамства и нарушений водителями транспортных средств правил дорожного движения. Была образована в 2010 году в Москве. Последователи движения имеются не только в целом ряде городов России, но также в Украине, в Молдавии, в Белоруссии и Грузии.

21 марта 2016 года НКО была ликвидирована решением Московского городского суда по требованию Министерства юстиции. 2 сентября 2016 года Верховный суд РФ отменил решение о ликвидации НКО[2].

В сентябре 2018 г. Мосгорсуд по требованию Минюста снова ликвидировал НКО[3].


Проект был основан в 2010 году в качестве одной из федеральных программ молодёжного движения «Наши», существовавшей в проекте «НАШИ-2.0», под руководством комиссара движения Дмитрия Чугунова. В июле этого же года существовавший в рамках молодёжного движения «Сталь» проект был впервые представлен на форуме Селигер и устно одобрен министром внутренних дел России Рашидом Нургалиевым[4].
   
Re: Зупини Лося  :bueee:

  сам проект є скотство і калька з кацапського такого ж,  "стопхам"

де якісь хунвейбіни качають права

 нічого доброго крім агресії не викликає

не мають права бикувати і качати права ніхто КРІМ ПОЛІЦІЇ

якщо б мені клеїв на скло якийсь уйобок

я б дав йому в рило

Питання треба ставити інакше: Вчити водіїв правил, ввічливості, куртуазності

 :facepalm1:  :facepalm1:
Ти таки повністю іпанувся в своїй Франції
Але можеш заради експерименту сходити в якийсь емігрантський квартал і повчити там водіїв правил,ввічливості і т.д.  :weep:
   
Re: Зупини Лося  :bueee:

:facepalm1:  :facepalm1:
Ти таки повністю іпанувся в своїй Франції
Але можеш заради експерименту сходити в якийсь емігрантський квартал і повчити там водіїв правил,ввічливості і т.д.  :weep:

Розчарую тебе в твоєму уявленні про "емігрантський квартал" 
Здача екзаменів і навчання однакове Для Всіх. Так Задаються Стандарти. Людей формують одразу на правила і на поведінку.
Права Не Купиш, емігрант ти чи хуй з гори
На дорозі "емігранта" не розпізнаєш ніяк

Нема жодних хунвейбінів щоб комусь щось там "клеїли" - бо це НЕЗАКОННО
Поліція пов'яже на раз два
І суспільство таку річ не сприйме

Кажу тобі що це калька з кацапів, тобі це ніщо не говорить ?  Чи все таки одіннорот ?
   
Re: Зупини Лося  :bueee:

Розчарую тебе в твоєму уявленні про "емігрантський квартал" 
Здача екзаменів і навчання однакове Для Всіх. Так Задаються Стандарти. Людей формують одразу на правила і на поведінку.
Права Не Купиш, емігрант ти чи (x) з гори
На дорозі "емігранта" не розпізнаєш ніяк

Нема жодних хунвейбінів щоб комусь щось там "клеїли" - бо це НЕЗАКОННО
Поліція пов'яже на раз два
І суспільство таку річ не сприйме

Кажу тобі що це калька з кацапів, тобі це ніщо не говорить ?  Чи все таки одіннорот ?

п.с.

Негри з арабами на дорозі в європі ввічливіші та коректніші ніж українські водії в Україні
і нема такого рівня агресії

   
Re: Зупини Лося  :bueee:

:facepalm1:  :facepalm1:
Ти таки повністю іпанувся в своїй Франції
Але можеш заради експерименту сходити в якийсь емігрантський квартал і повчити там водіїв правил,ввічливості і т.д.  :weep:
типічний уйо*ок автохам. не тре з ним говорити. з такими тільки в морду. газом в є*ало. вони не розуміють слів. для них стати де вони хочуть це нормально. бо їх Я вище за інших
   
Re: Зупини Лося  :bueee:

п.с.

Негри з арабами на дорозі в європі ввічливіші та коректніші ніж українські водії в Україні
і нема такого рівня агресії
тому що поліція працює нормально і штрафів боятся падли
   
Re: Зупини Лося  :bueee:

типічний уйо*ок автохам. не тре з ним говорити. з такими тільки в морду. газом в є*ало. вони не розуміють слів. для них стати де вони хочуть це нормально. бо їх Я вище за інших

Ось живий приклад як діє це уєбанське відео.
Качмарик, не зла людина, релігійна, я б сказав коректна
Перетворилася на типового уєбана яких мільйони
готовий кидатися як собака кусати гризти, "учіть жизні", словом типовий совковий pidaras...
Не розуміє Суті про що я пояснюю.. :(
   
Re: Зупини Лося  :bueee:

Щоб виписати штраф поліція не потрібна. А механізм санкцій за несплачений штраф вже давно у нас є і діє. Вчора, доречі, бачив як на салютній біля файнатауна евакуатор за 5хв забрав авто, запарковане на зебрі.
   
Re: Зупини Лося  :bueee:

тому що поліція працює нормально і штрафів боятся падли

Тому я й кажу що є два Паралельні способи: покращення рівнів водіїв і роботи поліції

і в жодному разі якісь уйобки що провокують агресію і беззаконня

Зрозумів ?
   
Re: Зупини Лося  :bueee:

Не розумію, чому Кличко не може сформувати штат інспекторів, які будуть кожен день ходити по місту, фіксувати порушення і виписувати штрафи. Можна їм навіть відсоток від штрафу давати якийсь.
   
Re: Зупини Лося  :bueee:

  сам проект є скотство і калька з кацапського такого ж,  "стопхам"

де якісь хунвейбіни качають права

 нічого доброго крім агресії не викликає

не мають права бикувати і качати права ніхто КРІМ ПОЛІЦІЇ

якщо б мені клеїв на скло якийсь уйобок

я б дав йому в рило


Питання треба ставити інакше: Вчити водіїв правил, ввічливості, куртуазності

паралельно формувати фахову коректну поліцію

А не запускати уйобків які збирають лайки і провокують злість та агресію


уверен?  B-)



ты попробуй до американского копа доипаться так, как дойопываются наши блоХеры на камеру.
   
Re: Зупини Лося  :bueee:

Щоб виписати штраф поліція не потрібна. А механізм санкцій за несплачений штраф вже давно у нас є і діє. Вчора, доречі, бачив як на салютній біля файнатауна евакуатор за 5хв забрав авто, запарковане на зебрі.

забрать - то одно.
а ВПАЯТЬ ШТРАФ да так, шоб ДО КОНЦА ЖИЗНИ НЕ ЗАБЫВАЛ - это совсем иное
   
Re: Зупини Лося  :bueee:

уверен?  B-)

https://www.youtube.com/watch?v=wNlGH7QXYQQ
ты попробуй до американского копа доипаться так, как дойопываются наши блоХеры на камеру.


Бачу справи погані в Україні. Люди деградують на очах. Не розуміють Простих текстів. Даннінг-Крюгер описав цей випадок.
Все більше бажання хуцпи та агресії. Дурного пустого писдьожу та бикування

Ще раз. Я писав "якийсь уйобок" це значить хуй знає хто, зупини лося чи стоп-хунвейбін. Якесь Ніхто що узурповує владу і качає права.
Поліцейський - представник закону. Він МАЄ ПРАВО І ЗОБОВ'ЯЗАНИЙ виконувати роботу

Нащо ти тиражуєш ці дурниці і пишеш нісенітниці ? Спробуй зконцентруватися
   
Re: Зупини Лося  :bueee:

Не розумію, чому Кличко не може сформувати штат інспекторів, які будуть кожен день ходити по місту, фіксувати порушення і виписувати штрафи. Можна їм навіть відсоток від штрафу давати якийсь.

Тому що рано чи пізно такі інспектори дістануться тих машин, які чіпати не можна  :laugh:
   
Re: Зупини Лося  :bueee:

Кажу тобі що це калька з кацапів, тобі це ніщо не говорить ?  Чи все таки одіннорот ?
Кацапы ещё в унитаз ссут, у нас "калька" - давайте перестанем !
   
Re: Зупини Лося  :bueee:

Тому я й кажу що є два Паралельні способи: покращення рівнів водіїв і роботи поліції

і в жодному разі якісь уйобки що провокують агресію і беззаконня

Зрозумів ?

Ти коли востаннє був в Україні?
Нашим людям глибоко пох на все
Штраф?ОК,заплачу і буду далі порушувати.Права забрали? Ок, буду їздити без них.спіймають,то якось відкуплюсь. і т.д. по тексту
Плюс правова колізія
Такі водії знають,що 99,9% випадків в разі неправильної парковки нічого їм поліція не зробить.оштрафувати просто авто без власника за неправильну парковку поліція у нас не має повноважень.евакуйо вувати його в 99,9% теж не може
Тому твої пропозиції не працюють
   
Re: Зупини Лося  :bueee:

Бачу справи погані в Україні. Люди деградують на очах. Не розуміють Простих текстів. Даннінг-Крюгер описав цей випадок.
Все більше бажання хуцпи та агресії. Дурного пустого писдьожу та бикування

Ще раз. Я писав "якийсь уйобок" це значить (x) знає хто, зупини лося чи стоп-хунвейбін. Якесь Ніхто що узурповує владу і качає права.
Поліцейський - представник закону. Він МАЄ ПРАВО І ЗОБОВ'ЯЗАНИЙ виконувати роботу

Нащо ти тиражуєш ці дурниці і пишеш нісенітниці ? Спробуй зконцентруватися

Поліцейські не можут бути одночасно скрізь.плюс цей проект реально працює,привертаючи увагу влади до проблемних ділянок
Наприклад,як ти змусиш водіїв не паркуватись на тротуарі?В наших реаліях вирішити цю проблему через поліцію-це утопія
Тому,перш ніж щось радити,ознайомся з суттю проблеми
   
Re: Зупини Лося  :bueee:

герой, помаленьку "надувається" зірковою балєзьней

він обсолютно не прав, коли наклеїв на білу БМВушку
водій признав і сказав що відїзжає, але той всерівно приклеїв....


майже ВСІ порушують правила - не можливо їх виконувати на 100 %
тому працюють ТІЛЬКИ ВЕЛИКІ ШТРАФИ, по другому "не зайде"
поки системі похій - будуть порушення, і ніякий "Робін Хут" нісого не поміняє, а в один день, дійсно дістане по голові, від якогось неадеквата....
   
Re: Зупини Лося  :bueee:

герой, помаленьку "надувається" зірковою балєзьней

він обсолютно не прав, коли наклеїв на білу БМВушку
водій признав і сказав що відїзжає, але той всерівно приклеїв....


майже ВСІ порушують правила - не можливо їх виконувати на 100 %
тому працюють ТІЛЬКИ ВЕЛИКІ ШТРАФИ, по другому "не зайде"
поки системі похій - будуть порушення, і ніякий "Робін Хут" нісого не поміняє, а в один день, дійсно дістане по голові, від якогось неадеквата....

Почитай вище,що я написав про штрафи. 99% цих водіїв впевнені,що їх не оштрафують.тому і поводять себе саме так
   
Re: Зупини Лося  :bueee:

він обсолютно не прав, коли наклеїв на білу БМВушку
водій признав і сказав що відїзжає, але той всерівно приклеїв....
Правила кому клеить устанавливает Костя, и нарушает эти правила тоже он, эти правила неважны. А вот ПДД - важны и делать по этому поводу замечания дебилам - правильно. Даже если такие действия вызывают агрессию у ебанашек. Да, Костя хайпует, наживается на просмотрах, поэтому 90% реальности - "извиняюсь, уезжаю", а 90% эфира - ебанашки. Ну и пофиг - главное, что ебанашек за рулём становится меньше.
   
Re: Зупини Лося  :bueee:

Почитай вище,що я написав про штрафи. 99% цих водіїв впевнені,що їх не оштрафують.тому і поводять себе саме так

І це в ситуації наявності платних паркінгів у центрі Києва
   
Re: Зупини Лося  :bueee:

Правила кому клеить устанавливает Костя, и нарушает эти правила тоже он, эти правила неважны. А вот ПДД - важны и делать по этому поводу замечания дебилам - правильно. Даже если такие действия вызывают агрессию у ебанашек. Да, Костя хайпует, наживается на просмотрах, поэтому 90% реальности - "извиняюсь, уезжаю", а 90% эфира - ебанашки. Ну и пофиг - главное, что ебанашек за рулём становится меньше.

На ФУПі мінімум 50% водіїв впевнені, що ПДР дозволяють сміливо, наприклад, об'їхати пішохода на переході (саме об'їхати), хоча хто здавав на права самостійно без грошей, добре знає, що такий варіант відповіді хибний  :gigi:
   
Re: Зупини Лося  :bueee:

І це в ситуації наявності платних паркінгів у центрі Києва

Я вже неодноразово переконувався: такі водії навіть не намагаються шукати парковки.вони звикли гадити там,де хочуть,бо їм так зручно
Саме тому в них і палає,коли на них хитрозроблених знаходиться болт.одразу згадують про свої права :weep:
   
Re: Зупини Лося  :bueee:

Почитай вище,що я написав про штрафи. 99% цих водіїв впевнені,що їх не оштрафують.тому і поводять себе саме так

поки системі похій - будуть порушення,

я ще раз виділив
в нас зараз, поліції дроговей, майже нема - німа грошей !
літають ВСІ, як скажені.
поки що "працюють" тільки штрафи за неправильну, чи "прострочену" парковку - просто ложать жовтий папірець під двірники (для тих "хто не побачить" фотка є )
строк оплати 2 тижня, а потім "підключається система" і якщо далі не платити - "роздягнуть до трусів"


ПС. Львіванин, колись не вспів відповісти, колись тут жив




   
Re: Зупини Лося  :bueee:

Правила кому клеить устанавливает Костя, и нарушает эти правила тоже он, эти правила неважны. А вот ПДД - важны и делать по этому поводу замечания дебилам - правильно. Даже если такие действия вызывают агрессию у ебанашек. Да, Костя хайпует, наживается на просмотрах, поэтому 90% реальности - "извиняюсь, уезжаю", а 90% эфира - ебанашки. Ну и пофиг - главное, что ебанашек за рулём становится меньше.

1. вот - если он решил бороться с нарушителями - "жестко" в рамках должен все делать

2. не станет, ебанашек меньше - он через полчас или на следующий день снова нарушит, пока "никто не видит"

єто должно бьіть в "баняку" - єто вкладівается с детства и "дополняется" в течении какого-то срока жизни
у одних єто "бетонуется" и остаєтся до конца жизни, у некоторьіх - "мне насрать, все так делают"......
   
Re: Зупини Лося  :bueee:

поки системі похій - будуть порушення,
я ще раз виділив
в нас зараз, поліції дроговей, майже нема - німа грошей !
літають ВСІ, як скажені.
поки що "працюють" тільки штрафи за неправильну, чи "прострочену" парковку - просто ложать жовтий папірець під двірники (для тих "хто не побачить" фотка є )
строк оплати 2 тижня, а потім "підключається система" і якщо далі не платити - "роздягнуть до трусів"


ПС. Львіванин, колись не вспів відповісти, колись тут жив

Показати зображення...

Тому активні громадяни в межах чинного законодавства і намагаються боротись з порушеннями
П.С. пам'ятаю той пост про Федорова-Руську)) але я б в такому старому будинку не дуже волів би жити
   
Re: Зупини Лося  :bueee:

уверен?  B-)

https://www.youtube.com/watch?v=wNlGH7QXYQQ
ты попробуй до американского копа доипаться так, как дойопываются наши блоХеры на камеру.

Долбоеб Куницкий целым депутатом стал,доебываясь на камеру.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія