Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

В Одессе живодёр сел на 7 с половиной лет за убийства котят (tu)

імхо справедливий вирок
хоч виглядає неадекватним на фоні лагідних вироків які виносяться судами
   
Красава..  за котят 7 лет, за расстрелы на майдане ноль.

это...."свий шлях"™
   
імхо справедливий вирок
хоч виглядає неадекватним на фоні лагідних вироків які виносяться судами
нормальний вирок. страшно уявити що там в голові? хтось би хотів з дітьми по сусідству з таким жити?
   
Він власних котів знищував чи чужих? Якщо власних, то тут не бачу складу злочину. Якщо чужих, то достатньо судити за знищення чужого майна.
А позбавляти волі, і ще й на такий строк - це занадто. Давно потрібно скасувати цю дурну статтю про "жорстоке поводження" з тваринами.

мда, і ці істоти ходять проміж нас
діточки твої теж так бавляться?
котиків окропом обливають, очі ім виколюють, з вікна викидають?
це ж не злочин, а що такого
   
Нормально 7 років . жорстокість нічим невмотивована , причому не до чогось великого і агресивного , а навпаки , до малого і немічного . Після відсидки замкнути на дурку . Це створіння реально ебезпечне для суспільства .
   
Нормально 7 років . жорстокість нічим невмотивована , причому не до чогось великого і агресивного , а навпаки , до малого і немічного . Після відсидки замкнути на дурку . Це створіння реально ебезпечне для суспільства .
100% :-B
   
мда, і ці істоти ходять проміж нас
діточки твої теж так бавляться?
котиків окропом обливають, очі ім виколюють, з вікна викидають?
це ж не злочин, а що такого
Необхідна умова злочину - суспільна небезпечність діяння. Якщо дія не є суспільно небезпечною, то вона не може бути злочином.
Як небезпеку для суспільства може становити викидання власного кота з вікна?
   
Як небезпеку для суспільства може становити викидання власного кота з вікна?

Почакати, поки не зачне дітей викидати?
Ні, НМД, ліпше не чекати, або в дурку (якщо одного) або за грати (якщо не вперше)
   
Почакати, поки не зачне дітей викидати?
Ні, НМД, ліпше не чекати, або в дурку (якщо одного) або за грати (якщо не вперше)
А чому ти вирішив, що він буде дітей викидати?
   
Уже нашли в чем Порошенко виноват?
   
А чому ти вирішив, що він буде дітей викидати?

Тому більших серійних маніяків і просто злочинців-убивць у дитинстві починали з тварин.
Тому що схильність навмисно без причини завдавати страждань живій істоті рано чи пізно призведе до ще більш страшного злочину.
Дивно, доросла людина задає такі запитання і взагалі пише таку муйню.
   
В усіх цивілізованих країнах жорстоке поводження з тваринами доволі серйозно карається.
Не стільки через тварин, скільки через жорстоке.
   
Тому більших серійних маніяків і просто злочинців-убивць у дитинстві починали з тварин.
Не можна казати, що маніяки "починали" з тварин, якщо немає зв'язку між знищенням тварин і злочинами. Чому ви вирішили, що з одного випливає інше?
До того ж, треба зазначити, що людей, які не знищують тварин, майже немає. Ви комарів ніколи не вбивали? А глистів? Якщо так, то з вашої точки зору ви такий же потенційний маніяк.
Цитувати
Тому що схильність навмисно без причини завдавати страждань живій істоті рано чи пізно призведе до ще більш страшного злочину.
А чому кіт при цьому страждає і чому тварини взагалі можуть страждати? Страждання - це суб'єктивне відчуття, а тварини ніколи про них не розповідають.
Цитувати
Дивно, доросла людина задає такі запитання і взагалі пише таку муйню.
А мені дивно, що доросла людина виправдовує реальне позбавлення волі людини через вигаданий злочин.
   
Не можна казати, що маніяки "починали" з тварин, якщо немає зв'язку між знищенням тварин і злочинами. Чому ви вирішили, що з одного випливає інше?
До того ж, треба зазначити, що людей, які не знищують тварин, майже немає. Ви комарів ніколи не вбивали? А глистів? Якщо так, то з вашої точки зору ви такий же потенційний маніяк.А чому кіт при цьому страждає і чому тварини взагалі можуть страждати? Страждання - це суб'єктивне відчуття, а тварини ніколи про них не розповідають.А мені дивно, що доросла людина виправдовує реальне позбавлення волі людини через вигаданий злочин.

 :facepalm1:

знаєте що... вам не сюди
вам до спеца-психіатра
   
В усіх цивілізованих країнах жорстоке поводження з тваринами доволі серйозно карається.
Не стільки через тварин, скільки через жорстоке.
По-перше, не в усіх країнах. По-друге, навіть якщо це так, це не означає, що це добре. В інших країнах теж є проблеми, і нам не потрібно їх переймати.
Використання поняття "жорстокість" стосовно тварин вже є маніпуляцією. Жорстокість означає відсутність милосердя чи співчуття там, де його потрібно проявляти. Але ми не зобов'язані проявляти милосердя чи співчуття до тварин, тому про жорстоке поводження з ними не може бути мови. Коли ви труїте глистів в організмі або знищуєте мікробів милом, ви навряд чи проявляєте співчуття до цих живих істот. Але чи можна це назвати жорстоким поводженням?
   
Коли ви труїте глистів в організмі або знищуєте мікробів милом

Глисти і мікроби не тварини, не треба перекручувати. Йдеться за теплокровних мислячих істот.
   
Глисти і мікроби не тварини, не треба перекручувати. Йдеться за теплокровних мислячих істот.
Глисти - це тварини, хоч і мікроби - ні. Я навів аргументи, чому поняття "жострокість" не можна застосувати ні до кого, крім людини. Бути твариною для цього недостатньо, і навіть теплокровною мислячою істотою недостатньо, не кажучи вже, що не відомо жодної мислячої істоти, крім людини.
Головне питання тут таке: чи зобов'язані ми проявляти милосердя чи співчуття до котів? Якщо так, то як його потрібно проявляти?
   
:facepalm1:

знаєте що... вам не сюди
вам до спеца-психіатра
Це й не дивно, що людині, яка зомбована котами, нічого протиставити правильному, критичному погляду на проблему.
   
Глисти - це тварини,

Теплокровні? Може ще й ссавці? Чи ти ссавців з сисунами плутаєш?
Зрештою, який сенс спорити з Мільчаковими.
   
Теплокровні? Може ще й ссавці? Чи ти ссавців з сисунами плутаєш?
Я ссавців із сисунами не плутаю. Але для прояву милосердя ця різниця не важлива: ні до перших, ні до других ми не зобов'язані проявляти милосердя, крім людини, звичайно.
   
Це й не дивно, що людині, яка зомбована котами, нічого протиставити правильному, критичному погляду на проблему.


О чем тут спорить?Эта тварь брала котят у волонтеров и убивала в присутствии ребенка,пытаясь доставить максимальные мучения,получая садистское наслаждение от своих действий.Сравнивать это с убийством комара может только клинический идиот
   
Це й не дивно, що людині, яка зомбована котами, нічого протиставити правильному, критичному погляду на проблему.

Сколько тебе лет?
   
За все это его можно максимум что отправить на принудительное лечение, после психиатрической экспертизы. Лишение свободы здесь ни при чем. Интересно, как пройдет аппеляция.
   
О чем тут спорить?Эта тварь брала котят у волонтеров и убивала в присутствии ребенка,пытаясь доставить максимальные мучения,получая садистское наслаждение от своих действий.Сравнивать это с убийством комара может только клинический идиот
Звідки відомо про виділене? Але навіть якщо так, де тут небезпека для суспільства?
   
Сколько тебе лет?
Я не відповідаю на питання, що не стосуються обговорення.
   
Я ссавців із сисунами не плутаю. Але для прояву милосердя ця різниця не важлива: ні до перших, ні до других ми не зобов'язані проявляти милосердя, крім людини, звичайно.

Йопт, так за цією логікою якого біса ми зобов'язані виявляти милосердя і до людей.
Принаймні усіх, бо який в тому сенс?

От, наприклад, якесь чмо на очах чужої дитині переламало  б коту чи собаці (своїй чи безпритульній) лапи та потім вбило.
В дитини, а може і в кількох, психічна травма, розлади.
Має право батько дитини зустріти цю двоногу тваринку за кутом і зробити їй психічну травму лопатою по голові?
Я думаю,  що так.
   
если правда 7 лет то я живу в дебильной стране - когда парня бьют по лицу и за это условно а тут 7 лет, ну  понятно бы было 7 месяцев  ;o

и уверен что много быдла поддержало
   
если правда 7 лет то я живу в дебильной стране - когда парня бьют по лицу и за это условно а тут 7 лет, ну  понятно бы было 7 месяцев  ;o

и уверен что много быдла поддержало

Я думаю он и в зоне сразу станет петухом
   
Любітелям блохастих:
В Південній Кореї злобні "нацистські сволоти" корейці вирощують ї нахабно зїдають ДВА -2(!!!) МІЛЬЙОНА собак В рік!!!
Хто з захисників блохастих виступить на захист тварин!
Коли ?!
   
Я думаю он и в зоне сразу станет петухом
Не робіть себе сміхотворним..
   
Не робіть себе сміхотворним..

По словам пресс-секретаря, ранее обвиняемый уже привлекался к уголовной ответственности за изнасилование и умышленное убийство.

Подробности читайте на УНИАН: https://www.УНIАН/society/10471809-v-odesse-muzhchina-prigovoren-k-7-5-godam-tyurmy-za-zhestokoe-obrashchenie-s-zhivotnymi.html


Так что он уже дырявый с вероятностью 99%
   
По словам пресс-секретаря, ранее обвиняемый уже привлекался к уголовной ответственности за изнасилование и умышленное убийство.

Подробности читайте на УНИАН: https://www.УНIАН/society/10471809-v-odesse-muzhchina-prigovoren-k-7-5-godam-tyurmy-za-zhestokoe-obrashchenie-s-zhivotnymi.html


Так что он уже дырявый с вероятностью 99%
Дивишся на Вас..., і розумієш, чому цьому дураку дали 7, а мародерам ніпуя.
   
Дивишся на Вас..., і розумієш, чому цьому дураку дали 7, а мародерам ніпуя.


Где связь?Давайте будем всю мразь отпускать пока Свинарчук не сидит?
   
Где связь?Давайте будем всю мразь отпускать пока Свинарчук не сидит?
І я про те..
Нашо займатися тим гівном, коли мародерів навалом?!
Мало їм роботи?
   
Йопт, так за цією логікою якого біса ми зобов'язані виявляти милосердя і до людей.
Принаймні усіх, бо який в тому сенс?

От, наприклад, якесь чмо на очах чужої дитині переламало  б коту чи собаці (своїй чи безпритульній) лапи та потім вбило.
В дитини, а може і в кількох, психічна травма, розлади.
Має право батько дитини зустріти цю двоногу тваринку за кутом і зробити їй психічну травму лопатою по голові?
Я думаю,  що так.
З моральної точки зору, люди зобов'язані проявляти милосердя до людей, тому що вони мають потреби, про які розповідають. З юридичного боку, є Конституція:
Цитата: Конституція України
Стаття 3. Людина, її життя і здоров'я, честь і гідність, недоторканність і безпека визнаються в Україні найвищою соціальною цінністю.

Права і свободи людини та їх гарантії визначають зміст і спрямованість діяльності держави. Держава відповідає перед людиною за свою діяльність. Утвердження і забезпечення прав і свобод людини є головним обов'язком держави.
Чи дійсно дитина може отримати психічну травму через те, що на її очах забили собаку? Я не бачив цьому ніяких документальних підтверджень і думаю, що це вигадка. А завдавати тілесних ушкоджень людині ніхто не має права.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія