Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Уважаемый модератор,сообщите пожалуйста дату поста с моим ворожі нарративи

Уважаемый модератор,сообщите пожалуйста дату поста,где у меня "ворожі нарративи!. Ибо я в реальном шоке- за что????
   
кричать порохоботи "валкі пазорниє, стукачі,  на кічу  атправляют"

ну сука,  адін же нароТ.
   
Уважаемый модератор,сообщите пожалуйста дату поста,где у меня "ворожі нарративи!. Ибо я в реальном шоке- за что????

"ворожі нарративи" лепится тогда, когда модератор не в состоянии ВЫДУМАТЬ никакого другого нарушения. Когда вы НЕ хамите, НЕ провоцируете срачь, НЕ нарушаете вообще ничего, но вас хотят забанить по причинам, описанным тут:

https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1129283.msg27216012#msg27216012
   
чому  ти втік  в  португалію а не в  кацапію?
   
чому  ти втік  в  португалію а не в  кацапію?
А які в тебе докази, що я втік до Португалії?
   
А, сука, ця шия гусина гадає, що "ptr" то Португалія :lol:

Господи, де ще знайти такий цирк уродів жертв радянської освіти. І це все безплатно!
   
знайти такий цирк уродів
в  дзеркалі коли  на себе  дивишся -  там
   
в  дзеркалі коли  на себе  дивишся -  там
Шо, жертва радянської освіти зрозуміла, який вона охуєнний шерлок з "ptr" то домен Португалії? :lol:

І отаке за лапшу на вуха, гречку в шлунок та лайно в порожню голову голосувало 30 років.
   
Дивіться, знову притягнуло свою вавку розміром з усю голову про мову в нерелевантну тему, ще й брехня. Свідомо роздмухує мовосрач на рівному місці. Потім знову буде нити - "за щито?"

О том,что националисты абсолютные нули в экономике,это реальный факт!Об этом я начал писать навверно лет 10 тому назад,если не больше.Они и сейчас уверенно считают,что достаточно,чтобы все в Украине заговорили на украинском языке,как всё мгновенно чудесным образом станет во всём великолепно.
   
Шо, жертва радянської освіти зрозуміла, який вона охуєнний шерлок з "ptr" то домен Португалії? :lol:

І отаке за лапшу на вуха, гречку в шлунок та лайно в порожню голову голосувало 30 років.
як  же ти Україну  ненавидиш

зі  жодного  разу  "за гречку"  не  голосував
   
як  же ти Україну  ненавидиш

зі  жодного  разу  "за гречку"  не  голосував
Тебя оговорили,приписали и вынесли за приписанное " вердикт" ну и принудили оправдываться.
   
Уважаемый модератор,сообщите пожалуйста дату поста,где у меня "ворожі нарративи!.
Ибо я в реальном шоке- за что????
Особисто я давно вже не намагаюсь знайти відповідь на це запитання,
і це стосується не тільки моїх банів, а і банів багатьох інших притомних юзерів,
в тч Георгиу, з форумної поведінки якого повинні брати приклад 99 % юзерів.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія