Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Прошу розбанити Хому Л. [ua]

Re: Прошу розбанити Хому Л. [ua]

Він не може. Сергній прийшов перевернути хвуп.  Саме тому фоточки перекошеної мармизи, підписка на #анал, ігнорування літери Ї.  Моргенштерн з Чернівців.

Спільнота хвупа: Сергій, не стрибай, будь-ласка
Сергій нумерний: *Стгибає*

не приписуй купку довбограів до " спільноти фупу"))--
у вас своя-- не зовсім традиційна спільнота))
   
Re: Прошу розбанити Хому Л. [ua]

шо ти песдиш, сірьонь? У гілці ПРО РОЗБАН ХОМИ тебе АПРІОРІ не повинно бути взагалі, якщо ти хочеш всьому ФУПові довести, що це не ТИ Хому, а ХОМА тебе зачіпає. Ти відправляючи ще ПЕРШИЙ свій пост у цій гілці знав і передбачав поточні наслідки твоїх дій, тому не варто брехнею намагатися комусь щось довести - ми всі все бачимо. Тому просто мовчки вийди з цієї гілки, щоб потім тобі не доводилося виправдовуватися на рівному місці.

І ще. Що це у тебе з'явилася за така тупа кадрюча фіча - спочатку опоненту приписати якусь брехливу неіснуючу сорОмну ваду, а потім з цією своєю сраною фантазією носитися по всіх гілках ніби це вже доконаний факт? Припиняй. Це не дуже гарна риса і за неї твою брехливу паадругу ва хрістє Кадру модератори вже потроху починають банити. Ти хочеш піти її стопами?

1.не кажи мені де і що мені писати --і не доведеться мені тебе посилати))
2.про " метод сільодки"-- це до карельського гівна на його гівнобложик-- там тільки тим і займаються що комусь постійно щось приписують а потім носяться з тими "фактами"))
   
Re: Прошу розбанити Хому Л. [ua]

у вас своя-- не зовсім традиційна спільнота))
Так дуй в свою традиційну до пана Хорвата і ТЯЗУ, чого ти тут стгибаєш?
   
Re: Прошу розбанити Хому Л. [ua]

1.не кажи мені де і що мені писати --і не доведеться мені тебе посилати))
2.про " метод сільодки"-- це до карельського гівна на його гівнобложик-- там тільки тим і займаються що комусь постійно щось приписують а потім носяться з тими "фактами"))
то якщо тебе не цікавлять чужі зауваження, то якого хуя ти тоді виправдовуєшся і скиглиш. Шо таке карельське гівно? Це ти про свою жінку так? Чи про кого? Харррош муж... То кацапкою її обзивав, тепер карельським гівном... А ше ким там вона у тебе ходить? І взагалі, навіщо ти всі ці свої внутрісімейні проблеми сюди преш?

Ще раз тут прогівняєш - буду тиснути доповідь, ібо нєх тут все засирати своїми сімейними розборками. Зі своїм карельським гівном розбирайся сам, а нас туди не вплутуй.
   
Re: Прошу розбанити Хому Л. [ua]

то якщо тебе не цікавлять чужі зауваження, то якого хуя ти тоді виправдовуєшся і скиглиш. Шо таке карельське гівно? Це ти про свою жінку так? Чи про кого? Харррош муж... То кацапкою її обзивав, тепер карельським гівном... А ше ким там вона у тебе ходить? І взагалі, навіщо ти всі ці свої внутрісімейні проблеми сюди преш?

Ще раз тут прогівняєш - буду тиснути доповідь, ібо нєх тут все засирати своїми сімейними розборками. Зі своїм карельським гівном розбирайся сам, а нас туди не вплутуй.

Карельське гівно-- це дружок ваш-- турчинофф-- племінник кацапського хенерала фсб-- який під час війни створив гівнобложик,де разом з такими ж істотами займається булінгом украінців.
пс.на твоі "погрози" , і на тебе особисто клав я великий і товстий куй))
   
Re: Прошу розбанити Хому Л. [ua]

#33 а оце все + гівнобложик луцького гівна тобі не смердить? Чи булінг українців на гівнобложику луцького гівна - ето другоє?

#33 * поліз у вайбер за інструкціями *
   
Re: Прошу розбанити Хому Л. [ua]

#33 а оце все + гівнобложик луцького гівна тобі не смердить? Чи булінг українців на гівнобложику луцького гівна - ето другоє?

#33 * поліз у вайбер за інструкціями *

ти дійсно хочеш це порівняти?))
пс.сам прекрасно розумієш наскільки огидний гівнобложик карельського лайна-- а й далі " головку тримаєш"))-- не дай Бог " рєбята" не приймуть у свою нетрадиційну тусовку)
   
Re: Прошу розбанити Хому Л. [ua]

Завиляв одразу тухесом  :laugh:
   
Re: Прошу розбанити Хому Л. [ua]

Завиляв одразу тухесом  :laugh:

тухесом виляєш ти--
коли розумієш що копирсаєшся в гівні, разом з якимись кацапськими опущенцями--
але головку треба тримати-- щоб " рєбята" не дай Бог не запідозрили що ти іх вважаєш огидним лайном.
   
Re: Прошу розбанити Хому Л. [ua]

разом з якимись кацапськими опущенцями
:facepalm: Сірожа, давай подивись довкола себе і не стгибай
   
Re: Прошу розбанити Хому Л. [ua]
nik

шо, опять?

 :laugh:  :facepalm1:
   
Re: Прошу розбанити Хому Л. [ua]

шо, опять?

 :laugh:  :facepalm1:
звьозди альянсу трохи "пофлудили про цьвіточки",
так вважають модери   8-: 
п.с. цікаво хто особисто довірив банхамер цим персонажам :umnik2:
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія