Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Детидищезація хвупу :-G

Re: Детидищезація хвупу  :-G

Читаю бан лист і уху єю.

Рік(!) за фразу

Назвати пані Тидищ кацапом може лише кацапське хуйло на зарплаті. Усі знають що пані Тидищ не кацап, крім того, в неї були найкращі торти у Києві.

В мене питаня до адмінісрації

Показати зображення...

 :dopovid:

За викривлення ніку!

тЫдЫщ!
   
Re: Детидищезація хвупу  :-G

:dopovid:

За викривлення ніку!

тЫдЫщ!
   
Re: Детидищезація хвупу  :-G

Ти не збираєшся приїхати з хуйлостанцями повоювати?
Я так розумію що ти це з окопу пишеш?
   
Re: Детидищезація хвупу  :-G

Усі знають що пані Тидищ не кацап, крім того, в неї були найкращі торти у Києві.
Доповідь за дискредитизацію дійсно кращого виробника тортів в Києві.
   
Re: Детидищезація хвупу  :-G

Модер - гей (у паганому сенсі цього слова)
   
Re: Детидищезація хвупу  :-G

Хома Л., cьогодні в 16:35
Забанив мене Лубрикант, не витримав конструктивної критики, слабак  :laugh:

Бачу що ФУП це таки дійсно Форум Українських Пенсіонерів  :facepalm:

Юзерів можеа поділити на такі умовні групи
1) Тімі і інші які бачили жінок що сплять поруч лише у вагоні.  Рекомендація від Хоми - запишіться у гарний спортзал. Там дівчата ходять у легінсах + руки підкачаєте. Ваша проблема буде вирішена.  А якщо полікуєте зуби, будете вдягатись чисто і не табачити, то можливо(!) буде щось більше.
2) Лубрикант та інші абіженкі, яких колись кинули жінки і дівчата. Вони навіть уявити собі не можуть, щоб зробити життя жінок більш комфортним.
3) Дєди єзділі! Нас насіловалі і вас пусть насілуют! Прочитав - реально пздц
4) Ті, кому болять лгбт, діти і гендери  :facepalm:
5) Просто мудаки яким подавай амтрак, хоча проблема віришується БЕЗ додатково бабла

Треба зробити такі вагони
1)Купе/СВ з можливістю обрати жінки / чоловіки / пофіг
2)Плацкарт - без вибору
3)В самий кінець причепити скоттовагон.  Без сидінь, замість туалета - відро у кутку.  Усі табачать, п'ють, займаються анальним сексом.
   
Re: Детидищезація хвупу  :-G

Модер - гей (у паганому сенсі цього слова)

++
   
Re: Детидищезація хвупу  :-G

і за це єдине повідомлення мені дали бан за політсрач. та не про це я хотів сказати.
а про те, що якщо ви, нешановні модератори, й досі, після голосувань республіканців проти надання допомоги Україні (200 проти)
https://twitter.com/view/status/1576254789674881025після того, як Трамп облизує Хуйла, вихваляє його геній та готовий посередничати, як і інші підстилки хуйлові типу Берлусконі,
мало того, що не побанили всю цю йобану фупівську трампівську бригаду з кацапським сморідом, а ще й у десна з ними ганяєте, банячи при цьому адекватних проукраїнських дописувачів.
то ви, нешановні модератори - тупі недоношені антиукраїнські довбойоби, яки вивчили лише слово іпсо, і то значення не розуміють. з великою неповагою до вас всіх разом та окремо.

бачу, що не тільки за стільки місяців нічого не змінилося, а ще й гірше стало. до йобаного москаля Валєнтіна, який завжди топить за Трампа та 6 січня після відомих подій просто зник, а потім знов виліз, додався підар gianni, та й Ali(RU) не відстає. якого вся ця кацапська хуйня робить тут на форумі, а ви продовжуєте банити проукраїнських дописувачів, мені невідомо, але я повторюся.
ви, нешановні модератори - тупі недоношені антиукраїнські довбойоби, яки вивчили лише слово іпсо, і то значення не розуміють. з великою неповагою до вас всіх разом та окремо.
піду на свій форум продовжувати модерувати, щоб такі редиска тільки тут сиділи.
   
Re: Детидищезація хвупу  :-G

Модер - гей (у паганому сенсі цього слова)
От тут я не погоджуюся. Він пітар в "хорошому " сенсі цього слова.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія