Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

А Вы бы вернули найденный кошелек с деньгами?

А Вы бы вернули найденный кошелек с деньгами?

   
так
   
Назустріч мені йшли чоловіки щось важке несли. не помітили, як одному з кишені впала пачка грошей. Я їм гукнула і показала.  :shuffle:
   
Re: А Вы бы вернули найденный кошелек с деньгами?
tyv

Бєнін? Ні)
   
Re: А Вы бы вернули найденный кошелек с деньгами?

Я б його і не найшла, тобто пройшла б повз
   
Я б його і не найшла, тобто пройшла б повз

+1
   
Re: А Вы бы вернули найденный кошелек с деньгами?

Я б не находил
   
+1

1+1
   
не піднімав би.


PS
хоча якось назибав золоту цепочку. Підняв таки. 1300 грн дали в ломбарді.  :blush2:
   
Назустріч мені йшли чоловіки щось важке несли. не помітили, як одному з кишені впала пачка грошей. Я їм гукнула і показала.  :shuffle:

Дуже популярний розвод на гроші. Вас ті кидали пожаліли просто.
   
а гаманець би не підняв.
Може там бімба.
Споцменівська.
   
несколько раз находил кошельки в метро.
но это после карманников. только документы и карты.
всегда возвращал. один раз была попытка обвинить, что я сам украл, при возврате.
   
Дуже популярний розвод на гроші. Вас ті кидали пожаліли просто.
це якшо підняв, то да. Можуть звинуватити, що не вистачає.
   
Re: А Вы бы вернули найденный кошелек с деньгами?

 Один раз в Німеччині у автобусі знайшов дуже тлустий гаманець, віддав його водію і повідомив, що я його знайшов поряд із собою на сидінні.
   
Я б його і не найшла, тобто пройшла б повз
+1
   
сегодня на парковке мужик идет и теряет платок
я ему - мужчина вы потеряли и указываю рукой.
а он сперва быковать - типа че я потерял? ниче я не терял.
а платок не дешевый. такой стильненький.
потом опомнился, сфокусировался - три раза благодарил.
   
Дуже популярний розвод на гроші. Вас ті кидали пожаліли просто.
Не знаю, чи сміятися чи дивуватися.
   
У мене таке було вже в Канадi- два рази- один раз телефон знайшов,iншого разу гаманець з грошима та кредитками.
Гаманець повернув в банк.
Телефон- довелось обзвонювати по списку адресатiв.
   
Взагалі то повертаю. Однак був в мене випадок. Це був десь 1985 рік. Була ну надзвичай екстрена ситуація. Буквально вічай... Меня терміново було потрібно всього то 147 рублів 70 копійок. Саме стільки...через пів години. Я звернувся до Бога. Кажу: допоможи Господі! Знаєте це таке особливе прохання... взагалі то все вирішується завжди при подібному проханні. Але...ну самі розумієте. Сиджу в кафе... тут меня кажуть: чоловіче,у вас випав гаманець. Я вже відчуваю що мабуть допомога надійшла. Подякував,відкрив: там...147 рублів 70 копійок. Не 150,не 140...,а 147,70.

 Зрозуміло,що він був ВЖЕ МІЙ. І саме для мене. Ну я подякував Господу,як завжди... B-)
   
Я нашла телефон. Незапароленный. Позвонила адресату любимая. Пока она втыкала что происходит, примчался хозяин. Потом долго бегал за мной с большой шоколадкой милкой
   
Re: А Вы бы вернули найденный кошелек с деньгами?

вообще правильно возвращать,
чужое не будет твоим добром,
ну разве что, как волька, прям из рук бога получить))
да и то, потому что срочно, иначе бог бы нашел другой способ передать 70 копеек)
   
Re: А Вы бы вернули найденный кошелек с деньгами?

Я колись знайшов ящик героїну чи ще якої куйні.
Явно наркота.
Знайшов на безлюдному узбережжі.
Були дукємки зробити мані, але світла сторона перемогла - відніс і утилізував, виспавши все в басейн очистки стоків.
Грошей не заробив, совість не продав, зате й проблем здихався.
   
Я колись знайшов ящик героїну чи ще якої куйні.
Явно наркота.
Знайшов на безлюдному узбережжі.
Були дукємки зробити мані, але світла сторона перемогла - відніс і утилізував, виспавши все в басейн очистки стоків.
Грошей не заробив, совість не продав, зате й проблем здихався.
у мене подібне було з мішком трави.
Віддав любителю пихнути.
Казав добра.
   
PS

розказав якось про це одному чуваку, типу бізнесменту. Чувак аж позеленів. Казав чо ти мені не дав, я б купив (чувак теж любитель пихнути)  :facepalm1:
   
Re: А Вы бы вернули найденный кошелек с деньгами?

Я би навіть і не піднімав...
   
Re: А Вы бы вернули найденный кошелек с деньгами?

Я нашла телефон. Незапароленный. Позвонила адресату любимая. Пока она втыкала что происходит, примчался хозяин. Потом долго бегал за мной с большой шоколадкой милкой
=============
Догнав? :gigi:
   
Re: А Вы бы вернули найденный кошелек с деньгами?

Нвіщо я буду його повертати? Щоб якийсь іпанат виставив мені рахунок що в тому гаманці було
не 500 гривень а 5000 євробаксів? Пракьтика показує що таких варіантів розвитку подій на порядок
більше ніж натрапити на нормальну людину.
А за наявності відеокамер я навіть не доторкнусь до нього аби там не було моїх відбитків.
І не кажіть мені інше. Супротив ханжів і циніків, яких мама навчила як правильно відповідати щоб
тебе не засудило суспільство не приймаю. Більшість притомних зробить саме так як я сказав, щоб вони
тут зараз не розповідали. (P)
   
конечно вернул бы.
НО! только с участием полиции. во избежание проблем
   
Re: А Вы бы вернули найденный кошелек с деньгами?

Взагалі то повертаю. Однак був в мене випадок. Це був десь 1985 рік. Була ну надзвичай екстрена ситуація. Буквально вічай... Меня терміново було потрібно всього то 147 рублів 70 копійок. Саме стільки...через пів години. Я звернувся до Бога. Кажу: допоможи Господі! Знаєте це таке особливе прохання... взагалі то все вирішується завжди при подібному проханні. Але...ну самі розумієте. Сиджу в кафе... тут меня кажуть: чоловіче,у вас випав гаманець. Я вже відчуваю що мабуть допомога надійшла. Подякував,відкрив: там...147 рублів 70 копійок. Не 150,не 140...,а 147,70.

 Зрозуміло,що він був ВЖЕ МІЙ. І саме для мене. Ну я подякував Господу,як завжди... B-)
Який боженька  педант - до копієчки рівно видає..
А чого Ви в кафе молились, а не деінде?
А чого Ви пишете : "меня потрібно було" , а не " мені.."?( Ви ж філолог,  чи знову - " для приколу"?)
І що то за термінова потреба в такій сумі - чи то секрет?
   
конечно вернул бы.
НО! только с участием полиции. во избежание проблем

Ага, акція називається підгодуй поліціянтів.
Чи ти думаєш вони дадуть тобі можливість приймати разом з ними
безпосередню участь в пошуках роззяви? Які ж ви чи то наівні чи то
знову - як відповісти, щоб прийняли за гарного чесного хлопчика :lol:
   
Re: А Вы бы вернули найденный кошелек с деньгами?

Я би навіть і не піднімав...

В сім'ї батьки завжди вчили: не твоє - не бери!
В далеких 90х роках у мене був наступний випадок.
Іду я собі по Невському проспекті.  Студєнт, але з баблом, якраз провернув невеличкий бізнес,  пристойно одітий, пару сотень баксів заробітку в кишені. Іду після кави з готелю Москва, та насолоджуюсь приємним ранком. І ось, біля однієї з остановок, на мене налітає чувак, який кудась біжить, вдаряється в мене і біжить дальше.  В той же момент у нього з кишені вивалюється кошельок, який падає буквально поруч зі мною.  Я, побачивши це, повертаюсь і гукаю його, причому, коли я крикнув другий раз - мене почули би за кілометр...  Чувак, на диво чомусь не почув.  Повертаюсь назад, і вже інший чувак моментально  підіймає перед мною той кошельок, відкриває - а там бакси, десь біля двухсот доларів.  Як зараз пам'ятаю. Любязно пропонує мені з ним їх розділити, чесно - пополам. Я, пам'ятаючи батьків, і відчуваючи, що це неправильно - відмовився.  І пішов далі. 
Коли прийшов у гуротжиток, розповів друзям то вони сміялись з мене і говорили, що я придурок, що не взяв ті гроші...
Через пару днів по телебаченню показали, що це був розвод на бабки.  З натовпу вибирали більш-менш не бідну людину, "губили" перед ним кошельок.  А потім за хвилинку чувак, що загубив кошельок, повертався і йому з натовпу інші "статисти" показували хто забрав гроші.  І приходилось вертати повну суму.  Таких розводів вони робили тоді багато разів на день.  Справедлива порада батьків зберегла мені того ранку мій зарібок...
Це саме стараюсь тепер навчити і моїх дітей...


Останнє редагування: 29 лютого 2020 05:57:52 від Мавр
   
В сім'ї батьки завжди вчили: не твоє - не бери!
В далеких 90х роках у мене був наступний випадок.
Іду я собі по Невському проспекті.  Студєнт, але з баблом, якраз провернув невеличкий бізнес,  пристойно одітий, пару сотень баксів заробітку в кишені. Іду після кави з готелю Москва, та насолоджуюсь приємним ранком. І ось, біля однієї з остановок, на мене налітає чувак, який кудась біжить, вдаряється в мене і біжить дальше.  В той же момент у нього з кишені вивалюється кошельок, який падає буквально поруч зі мною.  Я, побачивши це, повертаюсь і гукаю його, причому, коли я крикнув другий раз - мене почули би за кілометр...  Чувак, на диво чомусь не почув.  Повертаюсь назад, і вже інший чувак моментально  підіймає перед мною той кошельок, відкриває - а там бакси, десь біля двухсот доларів.  Як зараз пам'ятаю. Любязно пропонує мені з ним їх розділити, чесно - пополам. Я, пам'ятаючи батьків, і відчуваючи, що це неправильно - відмовився.  І пішов далі. 
Коли прийшов у гуротжиток, розповів друзям то вони сміялись з мене і говорили, що я придурок, що не взяв ті гроші...
Через пару днів по телебаченню показали, що це був розвод на бабки.  З натовпу вибирали більш-менш не бідну людину, "губили" перед ним кошельок.  А потім за хвилинку чувак, що загубив кошельок, повертався і йому з натовпу інші "статисти" показували хто забрав гроші.  І приходилось вертати повну суму.  Таких розводів вони робили тоді багато разів на день.  Справедлива порада батьків зберегла мені того ранку мій зарібок...
Це саме стараюсь тепер навчити і моїх дітей...

Правильно, брати можна тільки коли ніхто не бачить... а зараз камери на кожному кроці.
Твій випадок навіть без порад батьків зрозумілий що разводняк. Ну хто оце притомний буде пропонувати розділити навпіл незнайомій людині.
   
=============
Догнав? :gigi:

І вставив... шоколадку в шоколадкоприймач :lol:
От такий був щирий афроамериканець :shuffle:
   
А я не зарікаюсь у питанні - "поверну - не поверну" бо вважаю , що вже , може і частково і може лише поверхнево , але усвідомив від сучасних юристиків , що існують і "обставини непереборної сили" і "хворс- мажор" і сучасних горлопанів щодня чую , що зойкають на "три сантіметри" випавшого снігу - "катаклізьма !!!!!!!!!!!!! , стихія !!!!!!!!!!!!" .., такшо н-ай "енергетичні паразіти" все ж витрачають енергію на догляд за власним майном , ніж сподіваюцця на витрати моєї енергії з повернення їхньго майна .
   
Re: А Вы бы вернули найденный кошелек с деньгами?

Імпульсивно - так.
Якби нікого не було, а звідти тирчало ХХХ грошей - не знаю.
   
Re: А Вы бы вернули найденный кошелек с деньгами?


Правильно, брати можна тільки коли ніхто не бачить...

Брати загублене не можна, ніколи! Бо це несправедливо!
І взвгалі: брати не твоє - неправильно.  Поки більшисть наших людей в Україні це не зрозуміють, і не почнути жити зігдно цього правила - у нас мало що зміниться на краще...  :(
   
Брати загублене не можна, ніколи! Бо це несправедливо!
І взвгалі: брати не твоє - неправильно.  Поки більшисть наших людей в Україні це не зрозуміють, і не почнути жити зігдно цього правила - у нас мало що зміниться на краще...  :(
Пффф, життя взагалі несправедлива штуковина. А ти не знав?
Перш ніж повчати інших, дай визначення що таке ото Не твоє.
Ну не бери, буде не твоє, буде чиєсь, того хто позаду тебе.
Я можу жити чесно, але бачачи як роблять ті, хто намагається мною
керувати, чесніть ця випаровується на очах.
Бог все бачить і розсудить.

   
У мене є один кошельок уже тасканий перетасканий, весь затертий, але таскаю і далі його, але він щасливий)

За 12 років тричі його губив і завжди повертали, нічого не витаскуючи. Один раз у міжміській маршрутці з ккрткою на якій було 8000 грн (тоді ще 1000$), інший раз в супермаркеті було 2 леськи, і от третій раз в серпні, згубив на виході з нової пошти. Через півчаса звонять з монобанку що знацшли гаманець з карткою, треба її заблокувати. А там ще 1500 грн було. Ну я кажу а дайте мені номер повідомившрго..дума ю грошей нема там уже, то хоч скидочні картки верну) ну зв'язався з ним, зустрічаємось і він мені нетронутий повертає!)) Я 200 грн йому даю а він відмовляється і утік собі.

Ну і ще в ньому завжди водяться філки, за ці роки не разу не голодував...дійсно притягує удачу!)))

Останнє редагування: 29 лютого 2020 07:08:14 від DeL1T
   
Який боженька  педант - до копієчки рівно видає..
А чого Ви в кафе молились, а не деінде?
А чого Ви пишете : "меня потрібно було" , а не " мені.."?( Ви ж філолог,  чи знову - " для приколу"?)
І що то за термінова потреба в такій сумі - чи то секрет?
===================================
 Не педант.Не глузуй з цього,бо хто зна... Не педант,просто ти отримуєш тільки те,що дуже просиш-це,своєрідний знак. Що це МЕНІ! Молитися можна де завгодно і ще про себе. "Меня" та "мені"- це опЄЧАтка. Доволі часта в мене. Чому була потреба-це дуже приватне. Все? Маю надію...
   
Я колись знайшов ящик героїну чи ще якої куйні.
Явно наркота.
Знайшов на безлюдному узбережжі.
Були дукємки зробити мані, але світла сторона перемогла - відніс і утилізував, виспавши все в басейн очистки стоків.
Грошей не заробив, совість не продав, зате й проблем здихався.

   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія