Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

У Ки з'явилася конкурентка, Серсея Ланністер!

Скороход 31? Плохо выглядит.
Сколько отняла, 10, 12, 15...?
Когда уже женщины поймут, что нужно добавлять, а не наоборот.
Мне 73 и пусть завидуют как хорошо я сохранилась...
пенсия опять же раньше :shuffle:

Вона молода мама. Материнство в перші місяці мало кого прикрашає.
   
Вона молода мама. Материнство в перші місяці мало кого прикрашає.

В статье пять ее фото в разных костюмах... они все сделаны в течении месяца после родов? :-o
   
Рідкісний несмак.
Не можу зрозуміти,  на мою думку народна  еліта , жінки, які займають посади народних депутатів,  повинні бути з виду заучки,  та негарні як Меркель.
А в них що в голові?
Видно що думають за якийсь двіж після роботи.
   
Не можу зрозуміти,  на мою думку народна  еліта , жінки, які займають посади народних депутатів,  повинні бути з виду заучки,  та негарні як Меркель.
А в них що в голові?
Видно що думають за якийсь двіж після роботи.

Ви праві, є як мінімум діловий етикет. Але наші жінки завжди прагнуть бути при параді Все найкраще одразу і обов’язково на роботу. :spruce_up:
   
В статье пять ее фото в разных костюмах... они все сделаны в течении месяца после родов? :-o

Воно їй просто не пасує. Не її кольорова гамма.
   
Емоційна жінка, вболіває за справу.
Але все одно я би скоротила цей скотний двір втричі.

Та чьо там - втричі. Тре залишити тіко голів фракцій. Щоб бабло зручніше було заносити, а то поки з кожним депутатом домовишся...
   
а то поки з кожним депутатом домовишся...
А шо там домовлятися? Все одно як голови фракцій скажуть, так ті тушки й проголосують в очікуванні конверта )))
Хто не згоден - нафуй з фракції.
   
Ну ладно, Юлька, а що заставило цю молоду кобіту зробити такий несмак собі на голові ще й з такою головою припертися в Раду?  :facepalm:
Погуглила і взагалі схопилася за голову - Скороход закінчила універ культури і мистецтва... :facepalm:
От, де такий несмак прищеплюють.

До Поплавського йдуть тільки ті, у кого вже зовсім немає клепок в голові, щоб вчитися.

Багато хто з HR-менеджерів взагалі відкладають в сторону резюме, якщо бачать там цей сакральний універ. :lol:

Але зелені не гребують нічим, і цю підібрали.
   
А шо там домовлятися? Все одно як голови фракцій скажуть, так ті тушки й проголосують в очікуванні конверта )))
Хто не згоден - нафуй з фракції.
Логічно.
   
А шо там домовлятися? Все одно як голови фракцій скажуть, так ті тушки й проголосують в очікуванні конверта )))
Хто не згоден - нафуй з фракції.

А позафракційні? Кожний надуває щоки, щоб показати свою офігенну вагомість та авторитет...
   
А позафракційні? Кожний надуває щоки, щоб показати свою офігенну вагомість та авторитет...
Та їх там не критична кількість, так іноді отримують шанс стати "золотою акцією"
   
Воно їй просто не пасує. Не її кольорова гамма.
Я ж не просто так написав. Я розумію, там невдалий світ, там звук, фасон... але лице.
Я передивився більше трьох десятків її світлин, висновок -
або мінус 10 або якась хвороба. Більшість моїх знайомих так виглядають в віці 40+.
Підсвідомість оманути важко.
   
Я ж не просто так написав. Я розумію, там невдалий світ, там звук, фасон... але лице.
Я передивився більше трьох десятків її світлин, висновок -
або мінус 10 або якась хвороба. Більшість моїх знайомих так виглядають в віці 40+.
Підсвідомість оманути важко.

Вона короною перехворіла. Ще в неї чоловік непростий, який в Хуйлостані у розшуку. Суцільний стрес, а не життя.
   
   
Re: У Ки з'явилася конкурентка, Серсея Ланністер!

Показати зображення...
навиворіт задомнаперед тобто одягнула?  ;o
   
навиворіт задомнаперед тобто одягнула?  ;o
Не знаю хто це, але мабуть кобіта після сороківки.  :shuffle:
   
Брехуля ЮВТ на тій фотці виглядає краще.
   
Не знаю хто це, але мабуть кобіта після сороківки.  :shuffle:
Так краще.

   
да давайте сократим вообще до 10 человек
мечта олигархата...

сократить количество депутатов по минимума шоб меньше тратить бабло на подкуп фракций и лично депов..
ну тоді збільшити вдесятиро і алігархи або почнуть їх відстрілювати або розоряться
   
Ще з моди.
Показати зображення...
комісарші Людці не вистачає портупеї з маузером  :laugh:
   
Re: У Ки з'явилася конкурентка, Серсея Ланністер!
a49

Re: У Ки з'явилася конкурентка, Серсея Ланністер! Нове

КАПЕЦ!
А що то за дурочка? Я їй псевдонім придумала РУДАДУРА. Сорі за примітив.

Останнє редагування: 26 лютого 2021 17:56:12 від ЛАРТА
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія