Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Наш Славентий захватывает Тернополь своим влиянием! Разбил бутылку crystal champagne

 :laugh:
Янукович для Украині станет новим де Голем
думаю что он поставит украину с кален на ноги
   
Бльо честно смішно, я візьму для прикладу тільки кого знав чи бачив , брати Дубневич у нас, тіпа синяки і водночас пздц марнотрати-мажори ,але то їх діло як грошами розпоряджатись, по факту підтримували багато дитячих гуртків і ансамблів ,різносторонні концерти для молоді, сотні робочих місць високооплачуваних по зп ,на Танк Транс і Яблуневому Дарі +сезоні працівники з місцевих, просто влада яка була у руля їм запропонувала кращі умови ніж ті що були, місцеві довольні в любому випадку а би робота була, чи Дубневич хоч медом обмажеться і горщики з Ющенко будуть ліпити.Холодильник перемагає тв.парашу зомбовання як зашибісь жити при піднятях тарифів і акцизів на все майже від того клоуна що казав кумувства не буде,і підняття тарифів також,тьфу б..я як в гівно став про зедебілів і їх зомбаків,риги не самі дурні були порівняти з ними,принаймі знали як красти не так нагло

не так нагло? та да, вкрали всього лиш пару областей і пару камазів з баблом :weep:

ділов то
   
Зедебіли під час локдауна мільярди в асфальт закатали Риги=Зелупонь ,бізнесу  майже пздц настав. Взагалі тема про Слав ! чисто респект що зробив і досягнув в свій вік, а всякі модерки-хуягорки це понти і баловство імхо.
   
Славік, як воно без кнопки?

Кожен може прийти і навтикати тобі ху.їв.

Вкурвлює трохи, нє?
 :D
   
надо украине продатсо маскалямь . вапрос выжывания

населения

 :-)o
   
Зедебіли під час локдауна мільярди в асфальт закатали Риги=Зелупонь ,бізнесу  майже пздц настав. Взагалі тема про Слав ! чисто респект що зробив і досягнув в свій вік, а всякі модерки-хуягорки це понти і баловство імхо.

Та шо ти сракою крутиш як курва на трасі, консерво десанту осені 2014.
Тут хоч слово криве хтось сказав про його бізнес , чергова шестьора Славіка. ?Чи це твій ще один нік, Слав ?

Проблема не в його бізнесі, а в тому Що такі рагулі і вата лізуть до влади в Україні. Результат відомий. Їм мало бізнесу. Цій какократії треба ще й владу.
Для чого  ? Країну будувавати ?  Ні . Щоб примножити статки за рахунок держави і почухати ЧСВ. Трагікомічна історія з кнопкою ФУПа зайве тому підтвердждення. 
І те що вони як по команді натягнули вишиванки аж до сраку не змінює  синій колір цієї сраки під вишиванкою.

 

 

   
А бити шампаною Кристал в приміщенні  цеху це зайвий доказ цього рагулізму. Це що океанський лайнер ?  Військове судно ?
Насрав на підлогу , яку потім мити прибиральниці ото і увесь шик.
А якби він володів фабрикою по випуску сантехніки ? Об унітаз би гепав ?   
   
Та шо ти сракою крутиш як курва на трасі, консерво десанту осені 2014.
Тут хоч слово криве хтось сказав про його бізнес , чергова шестьора Славіка. ?Чи це твій ще один нік, Слав ?

Проблема не в його бізнесі, а в тому Що такі рагулі і вата лізуть до влади в Україні. Результат відомий. Їм мало бізнесу. Цій какократії треба ще й владу.
Для чого  ? Країну будувавати ?  Ні . Щоб примножити статки за рахунок держави і почухати ЧСВ. Трагікомічна історія з кнопкою ФУПа зайве тому підтвердждення. 
І те що вони як по команді натягнули вишиванки аж до сраку не змінює  синій колір цієї сраки під вишиванкою.
(tu)
   
А бити шампаною Кристал в приміщенні  цеху це зайвий доказ цього рагулізму. Це що океанський лайнер ?  Військове судно ?
Насрав на підлогу , яку потім мити прибиральниці ото і увесь шик.
А якби він володів фабрикою по випуску сантехніки ? Об унітаз би гепав ?   

завидки - то погане діло.
дивись, продірявиш на своєму лісапеді останнє колесо, пенсіонер не митий.
   
завидки - то погане діло.
дивись, продірявиш на своєму лісапеді останнє колесо, пенсіонер не митий.

 (P)

Ти б хоч на хвилину язика зі  сраки хазяїна витягав, номер шість.
Прибіг в гілку за моїм постом як б***ь за викликом.

Славік викликав захищати його цноту ?

* В мене є підозра, що мій вєлік , який  тобі спати я бачу не дає, дорожче твого шарабана.
Бо шістки завжди лузери. 



   
Бльо честно смішно, я візьму для прикладу тільки кого знав чи бачив , брати Дубневич у нас, тіпа синяки і водночас пздц марнотрати-мажори ,але то їх діло як грошами розпоряджатись, по факту підтримували багато дитячих гуртків і ансамблів ,різносторонні концерти для молоді, сотні робочих місць високооплачуваних по зп ,на Танк Транс і Яблуневому Дарі +сезоні працівники з місцевих, просто влада яка була у руля їм запропонувала кращі умови ніж ті що були, місцеві довольні в любому випадку а би робота була, чи Дубневич хоч медом обмажеться і горщики з Ющенко будуть ліпити.Холодильник перемагає тв.парашу зомбовання як зашибісь жити при піднятях тарифів і акцизів на все майже від того клоуна що казав кумувства не буде,і підняття тарифів також,тьфу б..я як в гівно став про зедебілів і їх зомбаків,риги не самі дурні були порівняти з ними,принаймі знали як красти не так нагло
вражає
   
дурачок , це шампануьке дешевше  по перше , по друге я крістал більше люблю

ну а по третє соси хер

Показати зображення...
Ты Кристал контробандный покупаешь  и в каких объемах и какая цена?
   
що тут ? пердаки бачу димлять  :weep:
   
Ты Кристал контробандный покупаешь  и в каких объемах и какая цена?


в магазині або на гудвайн .
   
Кноп, вихаді  :laugh:
Та хули, мне выходить..все все и так знают и помнят, а полоскать старое билье, ну его накуй...серавно безтолку...тут на ХФУПЕ столько уже перекрашенных шо мама дорогая
   
Та непоганий він модер був.
Вату банив нещадно у ті часи.
Ідеальних модерів неіснує. До усіх були претензіі.
   
в магазині або на гудвайн .
Просто бутылку которую ты на открытии бил мне показалось контрабанда, но это фигня...не в этом дело
 В Тернополе уже есть Гудвайн? Этикетку нормально сфоткай пожалуйста с разных сторон.
   
Славік, як воно без кнопки?

Кожен може прийти і навтикати тобі ху.їв.

Вкурвлює трохи, нє?
 :D
Бронтозавере, а чем тебя Слав обидел?
   
що тут ? пердаки бачу димлять  :weep:

Та да. Особливо у твоїх сраколизів
   
Бронтозавере, а чем тебя Слав обидел?
А ти для чого "вєліколєпного" зобижав, коли просив Вуда стуканути його жінці, що той трахає в готелі Бичиху?
   
Та хули, мне выходить..все все и так знают и помнят, а полоскать старое билье, ну его накуй...серавно безтолку...тут на ХФУПЕ столько уже перекрашенных шо мама дорогая

Я пожартувала )) гра слів кнопка - кноп

Не скажи ) це ж смішно коли риготня виряджається в патріотів , і небезпечно у разі коли їм починають вірити, Мудачук і Жмурук як приклад, дорого нам обійшлась забудькуватість
   
Бльо честно смішно, я візьму для прикладу тільки кого знав чи бачив , брати Дубневич у нас, тіпа синяки і водночас пздц марнотрати-мажори ,але то їх діло як грошами розпоряджатись, по факту підтримували багато дитячих гуртків і ансамблів ,різносторонні концерти для молоді, сотні робочих місць високооплачуваних по зп ,на Танк Транс і Яблуневому Дарі +сезоні працівники з місцевих, просто влада яка була у руля їм запропонувала кращі умови ніж ті що були, місцеві довольні в любому випадку а би робота була, чи Дубневич хоч медом обмажеться і горщики з Ющенко будуть ліпити.Холодильник перемагає тв.парашу зомбовання як зашибісь жити при піднятях тарифів і акцизів на все майже від того клоуна що казав кумувства не буде,і підняття тарифів також,тьфу б..я як в гівно став про зедебілів і їх зомбаків,риги не самі дурні були порівняти з ними,принаймі знали як красти не так нагло

Я б оце руки повідбивала за таке  B-) читати не можливо, але суть я зрозуміла )) якесь синьосраке прийшло на захист рига , чому я не здивована )
   
Та шо ти сракою крутиш як курва на трасі, консерво десанту осені 2014.
Тут хоч слово криве хтось сказав про його бізнес , чергова шестьора Славіка. ?Чи це твій ще один нік, Слав ?

Проблема не в його бізнесі, а в тому Що такі рагулі і вата лізуть до влади в Україні. Результат відомий. Їм мало бізнесу. Цій какократії треба ще й владу.
Для чого  ? Країну будувавати ?  Ні . Щоб примножити статки за рахунок держави і почухати ЧСВ. Трагікомічна історія з кнопкою ФУПа зайве тому підтвердждення. 
І те що вони як по команді натягнули вишиванки аж до сраку не змінює  синій колір цієї сраки під вишиванкою.

Ну десь так
Я б ще додала, що вишиванку і патріотизм вони паплюжать і знецінюють певно теж свідомо
   
А ти для чого "вєліколєпного" зобижав, коли просив Вуда стуканути його жінці, що той трахає в готелі Бичиху?
   
Бронтозавере, а чем тебя Слав обидел?
Не люблю несправедливості.

Використовуючи свою недоторканість, він дозволяв собі зверхньо ставитись до інших.

Зараз, коли в нього вже нема кнопки/влади, він став виглядати навіть цілком спокійніше, я би сказав навіть адекватніше.
   
https://www.youtube.com/watch?v=FtDwokWifLA

Турчінофф вийшов з чяту  :lol:
   
Молодець Слав. Замість розрухи - така індустріальна краса!  (tu)
   
ФУПчеги бы порадовались лучше, что в Украине хоть немного осталось людей кто не свалил отсюда и развивает свой маленький бизнес.
Если бы каждый фупчег показал свой магазин, бизнесок, лавочку итп было бы весьма познавательно, а критиковать все умеют.
Я после фуповских срачей перестал сюда выкладывать фотки из своего мини-колхоза чтобы местные тролли не «дышали ядом»  B-)
   
Я после фуповских срачей перестал сюда выкладывать фотки из своего мини-колхоза

Да и ФУПчег ФУПчегов чё-та забросил.
А было интересно: и фотки, и видосики.
   
ФУПчеги бы порадовались лучше, что в Украине хоть немного осталось людей кто не свалил отсюда и развивает свой маленький бизнес.
Если бы каждый фупчег показал свой магазин, бизнесок, лавочку итп было бы весьма познавательно, а критиковать все умеют.
Я после фуповских срачей перестал сюда выкладывать фотки из своего мини-колхоза чтобы местные тролли не «дышали ядом»  B-)
:-B
   
Слав купу своїх особистих коштів витратив з 2014- го на підтримку збройних сил, а зєлібобіки тут щось скавчать.
Він порядна людина і як модер був найкращим тут.
   
на.
зомби зеленое.
изучай вопрос, которій  даавно закріт
www. facebook. com/ a.m.shipilov / posts/ 5943506125719966

Молодой человек, когда вам посчастливится и вьі будете держать в руках бутьілку, например, Dom Perignon, только тогда вьі поймёте, что на ней не может бьіть никакой "дополнительной  технической этикетки".

Но если вьі относитесь к хорошим, качественньім напиткам также как и процитированньій вами мудак - "импортная шипучка", тогда, конечно, пейте шампанские вина ярославського розлива в удовольствие.
Один хер разница, что с технической этикеткой, что без.
   
взагалі, якщо слав повернувся, то і бикова має бути розбанена
хай дрючать одне одного :weep:
Она не забанена , и даже дописывала в ветке Температура.
   
Так, шампусік є, чекаємо на відяшечки в кущах  :laugh:
   
Просто бутылку которую ты на открытии бил мне показалось контрабанда, но это фигня...не в этом дело
 В Тернополе уже есть Гудвайн? Этикетку нормально сфоткай пожалуйста с разных сторон.

це було куплено в вінтаймі
   
Не люблю несправедливості.

Використовуючи свою недоторканість, він дозволяв собі зверхньо ставитись до інших.

Зараз, коли в нього вже нема кнопки/влади, він став виглядати навіть цілком спокійніше, я би сказав навіть адекватніше.

я до тебе і зараз зверхньо ставлюсь, просто тому що ти зенейобик , а їх я вважаю недолугими
   
перше я банив тільки вату


друге я ніколи не банив за срачі зі мною .



ну і трете якби мені так важлива кнопка і ця типу віртуальна влада , то я просто дав б биковій тих пару гривень .


а для мене важливіший був срач навколо зашквару бикової.


ну і четверте  бикова просто дура попросила б в мене ті гроші нормально то я б їй дав просто так .

а так вирішила шантажувати
   
результат ?
форум без модера вже роками.

ви з Биковою величезні "молодці".
   
результат ?
форум без модера вже роками.

ви з Биковою величезні "молодці".


така людська натура .

і бикова яку я купу років підтримував фінансово і морально . виявилась просто жадібною сукою .
і повір в мене є таких історій , однак я все ще вірю в людей деяких правда
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія