Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Жителя Чернігова Тарнавського судитимуть за напис "Зеля х#йло".

Суд у Чернігові 13 вересня розгляне справу щодо обвинувачення Олександра Тарнавського в хуліганстві за напис на паркані.

Про це він повідомив у фейсбуці, передає Цензор.НЕТ.

"Завтра в Новозаводському суді об 11:00 мене судитимуть за образу президента. Саме так чернігівські поліцейські трактують графіті "Зеля х#йло". Хоча президент начебто Зеленський, а не Зеля. Ба більше, спочатку поліція порушила кримінальну справу за 296-ю статтею. Для розуміння, з таким же успіхом могли інкримінувати вбивство за перехід вулиці у невстановленому місці. Що це: некваліфіковані співробітники або бажання вислужитися перед владою? Упевнений, що друге, бо пресслужба поліції вже визнала мене винним", - написав Тарнавський.

Жителя Чернігова Тарнавського судитимуть за напис Зеля х#йло 01

У коментарі "Буквам" він заявив, що про існування провадження щодо нього він дізнався випадково. Мовляв, стояв на площі в центрі Чернігова, оточили поліцейські і запропонували пройти до відділку. На питання, чи є законні підстави, виявилося, що поліція відкрила кримінальну справу за 296-ю статтею Кримінального кодексу (хуліганство). "Але суд її закрив, тобто я навіть не знав. Цю справу закрили, бо не знайшли підстав для 296-ї, і відкрили 173-ю. Це теж хуліганство, але вже адміністративне. Вішають мені 120 написів "Зеля х#йло" , які з'явилися у Чернігові, і в постанові ці написи пояснюються як образа президента. Тому вони за 296-ю і відкривали. Але я, по-перше, не бачу образи президента, бо "Зеля", ну і "х#йло "там написано через зірочку, там навіть цього немає слова повністю", - розповів чоловік.

Читайте також: Арестович заявив, що "ганебно зливається" із зустрічі з користувачем, якого раніше обізвав "х#єсосом". У соцмережі підозрюють, що "тато Подоляк надавав Люсі стусанів"

Згідно з розкладом засідань Новозаводського районного суду Чернігова на порталі судової влади України, 13 вересня об 11:00 відбудеться засідання, в якому суд розгляне притягнення до адміністративної відповідальності Тарнавського Олександра Анатолійовича за вчинення дрібного хуліганства.

Зазначене правопорушення охоплюється нормами статті 173 Кодексу України про адміністративні правопорушення та включає "нецензурну лайку в громадських місцях, образливе чіпляння до громадян та інші подібні дії, що порушують громадський порядок і спокій громадян". Санкція статті передбачає штраф до 119 гривень, до 60 годин громадських робіт, до двох місяців виправних робіт із відрахуванням 20% заробітку або адміністративний арешт на термін до п'ятнадцяти діб.

Далі https://censor.net/ua/v3287802
   
Цитувати
Вішають мені 120 написів “Зєля х*йло”, які з’явились по місту Чернігову.

Весь Чернігів сам пообписував? А 100500 написій "буй" на всіх парканах країни - теж про Зепидента?

 :fans2:

   
Весь Чернігів сам пообписував? А 100500 написій "буй" на всіх парканах країни - теж про Зепидента?

 :fans2:

Показати зображення...



Не дослівно написав ;)
   
 Некто Орешкин, солдат, перебравший в царевом кабаке, начал буянить и задирать окружающих. На попытки посетителей его успокоить с указанием на царский портрет, он выкрикнул: "плевал я на Вашего государя императора!".

Этого оказалось достаточно, чтобы оказаться немедленно арестованным. История дошла до Александра III - царь, внимательно ознакомившись с делом, четырежды ткнул крепким пальцем в стол: "суд прекратить, Орешкина немедленно выпустить, мои портреты из кабаков - убрать, и передать Орешкину, что я на него тоже плевал!".
   
Та я вважаю Бууубочку сратим чмом! Нехай судять, прохуйловські п...дори!
   
А слоган не поганий,доречі.
   
Насправді, це западло обмальовувати чиїсь стіни і паркани. Навіть, якби він писав "слава Україні" .
Писаки на стінах вже дістали.
Меж не знають.
Я б вз'єпав за умисне масове пошкодження майна.
   
царь...: "суд прекратить, Орешкина немедленно выпустить, мои портреты из кабаков - убрать, и передать Орешкину, что я на него тоже плевал!".
невже?
тоді  (tu)
   
Зеля хуйло :)
   
Зеля хуйло :)
а хуйло тоді хто?
   
а хуйло тоді хто?

Хуйло это тот, чей сапог тьі хочешь себе на голову поставить, безбожник.
   
Весь Чернігів сам пообписував? А 100500 написій "буй" на всіх парканах країни - теж про Зепидента?

 :fans2:

Показати зображення...
і що? Здасть подєльніків?
   
Зеля хуйло :)

неправильно.

Зеля - минихYйло

маленькое, зе!леное и вонючее
   
Т.е. чувак загадил пол города своими надписями, а теперь удивляется, что ему хулиганские действия шьют? :)
   
Все правильно делают. Поддерживаю. Хуйло на свете только один. И весь мир знает кто это.
   
Зеля хуйло :)
воистину хуйло
   
Судять за розкриття державної таємниці?  :laugh:
   
ти вже намалював на своєму паркані цю сакральну фразу?
ніт, але я виправлюсь, може...
   
А це, між іншим, технологія. АНТИУКРАЇНСЬКА. Переведення стрілок. Покажуть цей факт пару раз в ящику, порепетують в Скабєєвої що визначально мало бути «пєтя хуйло», але притримали для зєлі, і хуйло більше не хуйло.

Московитів оте «хуйло хуйло» вже дістало до падучої. Тому це спроба перекинути цей мем на іншого. Коли хтось з українців скаже «хуйло», московити вже цікавитимуться - це ви про СВОГО президента?

А коли сказати конкретно «хуйло хуйло», то дивуватимуться - та ні, це ж ваш «зеля хуйло». Ви його самі так називаєте.

Тому того хуловського провокатора Тарнавського нещадно пи***дити ногами на кожному кроці. Щоб другим непереливки було. Нехай пишуть що завгодно, на кшталт «зєля мудак/дурак/торчок» і так далі, а «хуйло» нехай сюди не вмішують. То вже світовий бренд. Який належить одному хуйлу. І нікому іншому.
   
Таки до хуйла не дотягує.
А от "Зеля пісюн" - саме те)
   
хуйло может подать в суд за использование его торговой марки.
   
Менти чудово знають, хто в нас хуйло, тож поплюження честі презідента доведено.
   
А я бы п***а ногами за любые надписи на стенах.Просто заебало это тупое голожопое мудачье,которое превращает города в трущебы.У нас весь город исписали и какой только ху йни там не прочитаешь.
   
Але ж таки правда! Український президент - хуйло та миршаве чмо. Падаль гнила.
   
ЗУЙЛО  :K
   
Хуйло - це Путєн,  хуйло - Петро 
   
Хуйло - це Путєн,  хуйло - Петро 
і тут петро зєбілам в труси сере!  :laugh:
   
Встретились русский и американец и заспорили, у кого в стране больше свободы.
Вот американец и говорит: я могу встать перед Белым домом и во всю глотку крикнуть: "Рейган дурак!", и мне ничего за это не будет.
Русский отвечает: у нас тоже полная свобода. Я тоже могу выйти на Красную площадь и во всю глотку орать: "Рейган дурак!" И мне тоже ничего не будет.

демократия, такая демократия
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія