Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Washington Post про Україну

Re: Washington Post про Україну

Я как сказала в 2016-м так и сейчас говорю. Это был идиотизм высшего класса от кучерявого болвана лезть в американские выборы. Просто сейчас наступили последствия.
   
Re: Washington Post про Україну

:facepalm1:

https://translations.state.gov/2018/11/26/statement-by-secretary-pompeo-russias-dangerous-escalation-in-the-kerch-strait/
Хм, таки від держдепу було!.. радий бачити..
   
Re: Washington Post про Україну

Утечка его свидетельств от анонима. Ещё и не понятно как искажена. Но даже так, Андерсон говорит что у него "сложилось понимание". Мало ли у какого поца какое понимание может сложится.
Це не зовсім то і поц, а дипломат який працює на держдеп, голову якого призначив Трамп..
Ну і до того ж, ти ж розумієш, що Трамп не може прямо сказати "не сваріть мене з моїм другом хуйлом"
   
Re: Washington Post про Україну

Це не зовсім то і поц, а дипломат який працює на держдеп, голову якого призначив Трамп..
Ну і до того ж, ти ж розумієш, що Трамп не може прямо сказати "не сваріть мене з моїм другом хуйлом"

Да прямо, а как надо называть карьерного бюрократа средней руки?
   
Re: Washington Post про Україну

Ідіоте, я про перезагрузку тебе не питав, і її не заперечую. І не схвалюю! Тепер ти висунь свого язика з трампової дупи і дай відповідь, чому есмінці не заходять в чорне море, і чому джавелінами не можна користуватися проти сєпарів?


похоже, тебе дурачино треба языка з дупи вынимать. А это что, олух? :pooh_lol:

   
Re: Washington Post про Україну

корабли говоришь не заходят? вот же ты деревянное :)

“We routinely operate in the Black Sea consistent with international law and the Montreux Convention and will continue to do so,” said Navy 6th Fleet spokesman Cmdr. Kyle Raines.
   
Re: Washington Post про Україну

Ідіоте, я про перезагрузку тебе не питав, і її не заперечую. І не схвалюю! Тепер ти висунь свого язика з трампової дупи і дай відповідь, чому есмінці не заходять в чорне море, і чому джавелінами не можна користуватися проти сєпарів?

деревяшка, ты питав, чем политика трампа отличается от политики обамы. Загибай палец. Обама в первые  месяцы своей каденции подписал перезагрузку. Трамп пока держится. более того, санкции усилились. пережуешь это, я тебе еще различий накидаю. Хотя думаю, что не дойдет
   
Re: Washington Post про Україну

Загинай пальці. З Канадою (трюдо) срався? Срався!
Може з Мексикою не срався? Та ні, будує стіну за мексиканський рахунок

Это не срачь, дурачек, а переговоры. Ты лучше падла, расскажи, сколько тебе заплатили, что ты хочешь украину без джавелинов оставить?  :)
   
Re: Washington Post про Україну

Интересно какой идиот вообще захочет заниматся Украиной после такого скандала.
Той хто треба.
Тобі повідомлять.
Що, в Ольгіно "переполох в борделє"? :gigi:
   
Re: Washington Post про Україну

Я как сказала в 2016-м так и сейчас говорю. Это был идиотизм высшего класса от кучерявого болвана лезть в американские выборы. Просто сейчас наступили последствия.
Де саме він поліз?
Ніколи не захищав Порошенка, але те, що українська влада оприлюднила втручання Манафорта з кацапською розвідкою в українські вибори - це вері гуд. (tu)
   
Re: Washington Post про Україну

Де саме він поліз?
Ніколи не захищав Порошенка, але те, що українська влада оприлюднила втручання Манафорта з кацапською розвідкою в українські вибори - це вері гуд. (tu)

Сага CrowdStrike пока ждёт своего Диккенса 
   
Re: Washington Post про Україну

дай відповідь, чому есмінці не заходять в чорне море

Хто тобі сказав, що есмінці не заходять у Чорне море?  :facepalm1:


   
Re: Washington Post про Україну

Додики, вас зря на Байдене заципыло. Там Блумберг с тыла подкрадывается  - и может того....запердолить .... :shuffle:
   
Re: Washington Post про Україну

Додики, вас зря на Байдене заципыло. Там Блумберг с тыла подкрадывается  - и может того....запердолить .... :shuffle:

это пишет православная христианка. ахренеть. :laugh: если у ж пошло про запердолить. то блумберг может запердолить только старому байдену. они на одном электоральном поле пасутся. остальные кандидаты или комики или гомики...
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія