Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

А то ж була істерика

А то ж була істерика

Слова Зеленського про те, що "Москва не контролює". Воно вперше зіткнулося наочно з цинізмом і віроломністю московитів. Ті навіть не утруждалися себе створити умови, щоб Зе їм зміг якісно підлизати. Плювали вони на нього.
   
Re: А то ж була істерика

В подяку на його теми про "припинити стріляти" московити йому підлянку кинули. Наочно виставили ідіотом. Ось воно і психануло.
   
Re: А то ж була істерика

Ну ми за 5 років вже познайомилися з цинізмом та скотством хуйло. А воно з Марса прилетіло. Входить в курс справ, так би мовити  :facepalm1:
   
Re: А то ж була істерика

Думаєте, що в нього істерика?
Воно сказало "віжу, что шутка нє зашла"
   
Re: А то ж була істерика

Причому хуйло висралися на Зеленського з особливим цинізмом. Обстріляли з важкої арти "Азов" - фактично особисту гвардію зеленців.
   
Re: А то ж була істерика

"Азов" - фактично особисту гвардію зеленців.
А то ще з якого гуя?
   
Re: А то ж була істерика

Якогось більш цинічного посилу накуй навіть важко придумати.
   
Re: А то ж була істерика

А то ще з якого гуя?

"Азов" - це структура Авакова. Фактично єдине ціле з Нацкорпусом, який бігав перед виборами з плюшевими поросятами.
   
Re: А то ж була істерика

Ну ось до Зеленського за п'ятим-десятим обстрілом дійде, що хуйло на кую вертіли його "мирні ініціативи" разом з ним самим. Скільки обстрілів для цього знадобиться - залежить виключно від тугодумності Зе. І що далі?
   
Re: А то ж була істерика

Воно ж вважало себе таким розумним, що зараз прийде і проявить всю єврейську сноровку і домовиться. А йому так херак - без підготовки залупою по губам  :facepalm: Педро, до речі, таким же самим був. Домовиться хотів  :weep:
   
Re: А то ж була істерика

"Азов" - це структура Авакова. Фактично єдине ціле з Нацкорпусом, який бігав перед виборами з плюшевими поросятами.
Я так розумію відтепер будемо розрізняти військовий на фронті? Ну ніби накрили артою відділення нацкорпусу- вони ж  падлюки бігали з поросятами до виборів. Хєр з ними. Це вже дно ((
   
Re: А то ж була істерика

Я так розумію відтепер будемо розрізняти військовий на фронті? Ну ніби накрили артою відділення нацкорпусу- вони ж  падлюки бігали з поросятами до виборів. Хєр з ними. Це вже дно ((

Дно, не дно - це реальність. Можна закрити на неї очі, але це нічого не змінить
   
Re: А то ж була істерика

Ну ось до Зеленського за п'ятим-десятим обстрілом дійде, що хуйло на кую вертіли його "мирні ініціативи" разом з ним самим. Скільки обстрілів для цього знадобиться - залежить виключно від тугодумності Зе. І що далі?

Те що й зазвичай:  скиглити почне - я хател, а мне нє даалі....
   
Re: А то ж була істерика

Я так розумію відтепер будемо розрізняти військовий на фронті? Ну ніби накрили артою відділення нацкорпусу- вони ж  падлюки бігали з поросятами до виборів. Хєр з ними. Це вже дно ((

Ну так і не розрізняйте. А те, що нац скво бігали - так це правда.
   
Re: А то ж була істерика

І головне, йому напевне досі не приходить на думку, що обстріляли спеціально по наказу з Москви, і спеціально саме "Азов"  :weep:  :facepalm1:
   
Re: А то ж була істерика

Тому що "зійтись по середині" для кацапів означає по дніпру, а кловун думав де?
   
Re: А то ж була істерика

Тому що "зійтись по середині" для кацапів означає по дніпру, а кловун думав де?

Па уральскаму хрипту.
   
Re: А то ж була істерика

істерика у поросят не припиняється, версії одна дурніша іншої невпинно вигадують  :laugh: 
   
Re: А то ж була істерика

істерика у поросят не припиняється, версії одна дурніша іншої невпинно вигадують  :laugh: 
Зе/дед не усрался :)
   
Re: А то ж була істерика

Аххуеть,я не понял ,заява о том что Москва не контролюе граничит с приглашением путенвведивайска.Чт обы было кому контролювать.Он сам то хоть понял что ляпнул?
   
Re: А то ж була істерика

Он сам то хоть понял что ляпнул?

йому освіта не дозволяє це зрозуміти
   
Re: А то ж була істерика

Як вчора хтось вже відписався, кацапи чьотко контролюють постачання боєприпасів великого калібру
Без яких війни б не було вже давно

До такого висновку Узі Ленський ще не дійшов
   
Re: А то ж була істерика

Пояснюю для всіх, кому не дійшло досі, як саме відноситься хуйло до Зе, до Педро і так далі.

По-перше, хуйло серйозно очікував, що Педро на виборах зробить стандартні для СНД прийоми - фальсифікації тощо. Для хуйло і справді було б найкраще, щоб переміг Педро стандартними для СНД методами. І тоді Рашка спокійно б не признала б вибори, як і збиралася. Але Педро тут кинув підлянку хуйло - провів чесні вибори. І за це хуйло його ще лютіше зненавидів.

Щодо Зе, то хуйло просто вважає його не свого поля ягодою. Він його не сприймає від слова зовсім. Ну і плюс хуйло ненавидить Беню. хуйло ж дуже трепетно відноситься до кримінального світу. Він вважає себе хрещеним батьком всіх хрещених батьків Рашки. Ну ви в курсі про його відношення до тамбовських. Але і Курочкін де Солнцево теж тут діяв не сам по собі, він тут представляв самого хуйло і російські спецслужби. А що з ним сі стало, ви в курсі.

Тому всі ці спроби "домовитися", що тоді від Педро, що зараз від Зе - вони безнадійні. Краще б просто не позорилися.
   
Re: А то ж була істерика

Аххуеть,я не понял ,заява о том что Москва не контролюе граничит с приглашением путенвведивайска.Чт обы было кому контролювать.Он сам то хоть понял что ляпнул?

Фактично це признання кацапських ініціатив щодо орків-миротворців по "кордону" лугандонії. Не знаю хто йому це нарадив чи примусив, але це вже гра в  свої ворота.
Плюс підігравання кацапопропаганді "всу стрєляют у детєй"

Останнє редагування: 8 червня 2019 16:18:23 від andry
   
Re: А то ж була істерика

Тому всі ці спроби "домовитися", що тоді від Педро, що зараз від Зе - вони безнадійні. Краще б просто не позорилися.
Один із стовпів передвиборчої компанії Зеленського - прєкратіть вайну і дагавариться. Цю тезу підтримує понад 50% якщо не населення, то принаймні виборців що голосували. Зелі потрібно хоча б частково виконати передвиборчі обіцянки, хоча б через одну, хоча б на 50%. Я не думаю що він зробить 4кілобаксів зарплати, неможливо це отак зразу без росту ввп разіків так хоча б у 5, і не думаю що знизить податки, і не думаю що посадить Петю. Тому окрім обіцянки повернути Приват треба ще щось протягнути. От зараз всі зусилля кинуті на виконання цієї обіцянки. Я думаю у штабі Зеленського реально вірять у силу братерської любові, вайну началі палітікі ані хатят нажиться на вайне. + якщо помиритися то можна буде торгувати результатами інтелектуальної власності нажиться на мірє. І тому відбуваються оці потуги помиритися. Ми стаємо в позу як на дипломатичному фронті, так і на військовому. А каци суки непонятно чому стріляють. Видно ми ще поки недостатньо прогнулись.
   
Re: А то ж була істерика

Lili Kravchenko з Valera Yarmol та Lili Sova.

Порохоботи- зрадойоби, агенти кремля, путiновськi хвойди)))

Трохи незручноi правди для порохоботiв та для київського розвiдника зокрема.

Заборони на вiдкриття вогню були з перших днiв вiйни. Тобто з 12.04.2014 року.
Виключенням були осiнь 2014-го до середини грудня (черговi мiнськi - тиша до 30 грудня), задача ДАП та "плановий вихiд" з Дебальцево та штурм Мар'янки...
Наступнi чотири рока -заборона тотальна, за виключенням випадкiв, коли орки нам ДОБРЯЧЕ наваляють так, тижнiв зо два, не ховаючись, з нашими 200-ми та 300-ми вiдповiдно...
Та звiдки то знати суперрозвiдникам, якi нiразу не сидiли годинами пiд обстрiлами, матюкаючись, що нема вiдповiдi? В Киэвi не стрiляють навiть АГСи....
Нагадування: в останнi днi каденцii Алiксєiча загинуло два бiйця 46 бат "Донбас- Україна", в т.ч. Яна Червона.
Вiд прямого попадания в блiндаж.
Уявляэте?
Ну можливо, киiвський розвiдник i не знаэ, шо ВЖЕ ДАВНО б'ють прицiльно.. I по блiндажам, i по ВОПам, i по КСП... I навiть, блд, по рухаючим цiлям...
I де зрада була?
Хом'ячки жували виборчу жуйку.
Iпать! На вiйнi вбивають. Не знали?
То, може, Мiша пiшов би повоював в реалi, а не в офiсi? ...
Чи Порошенкiвську медальку "За заслуги" треба вiдпрацьовувати?
Тi, хто пiд тими обстрiлами сидiв, не заслужили, розумiю: ну прилiтає..Ну заборона на вiдповiдь.. Шо вперше?.....

I особисто для бiйцiв, "разгоняющих зраду":
Ви, блд, забули вже як злились та проклинали Муженка та Пороха за заборону вiдкриття вогню? Як нили, шо це не вiйна, а сидiння в окопах?
Забули, що однiэю з причин вашого дэмбэля була заборона воювати, як в 14-15?
Забули, як проклинали тi мiнськi, бо КОЖНОГО РАЗУ до i пiсля - ЗАБОРОНА?
Усi роки вiйни?
Їбать, у вас пам'ять?))))
   
Re: А то ж була істерика

Як вчора хтось вже відписався, кацапи чьотко контролюють постачання боєприпасів великого калібру
Без яких війни б не було вже давно

До такого висновку Узі Ленський ще не дійшов
Проблема не только в Зеленском. Проблема в том, что это не дошло до 73% украинцев. B-)
   
Re: А то ж була істерика

Та мы прекрасно помним чем занималась Свинья все эти годы.Только Зе от него недалеко ушел.Он реально заявил что нас обстреливают на Донбассе потому что там нет россиян а вот если бы были россияне была бы тишь да благодать.Или лох или просто дурак и жертва Богдана
   
Re: А то ж була істерика

Дно, не дно - це реальність. Можна закрити на неї очі, але це нічого не змінить

https://hvylya.net/analytics/politics/zajavlenija-zelenskogo-i-patrioticheskaja-obshhestvennost-v-tupike-sobstvennoj-logiki.html
   
Re: А то ж була істерика

"Азов" бойовий корпус де було безліч загиблих та безліч героїв! Нацкорпус- це молодіжний рух. Нацкорпус протирічивий як і Аваков. Авакову або треба було йди до кінця,або не починати.
   
Re: А то ж була істерика

До речі, я думаю кацапи будуть спеціально глумитися над Зе. Насправді Зе дуже небезпечний для хуйло. Чому? Тому що він молодий і прийшов до влади на чесних виборах. Грубо кажучи, він - анти-хуйло. Тому всі ці загострення на фронті не випадкові. Зе спеціально макають мордою в лайно, щоб посадити його рейтинг. Питання в тому, скільки таких макань знадобиться, щоб до Зе дійшло.
   
Re: А то ж була істерика

До речі, я думаю кацапи будуть спеціально глумитися над Зе. Насправді Зе дуже небезпечний для хуйло. Чому? Тому що він молодий і прийшов до влади на чесних виборах. Грубо кажучи, він - анти-хуйло. Тому всі ці загострення на фронті не випадкові. Зе спеціально макають мордою в лайно, щоб посадити його рейтинг. Питання в тому, скільки таких макань знадобиться, щоб до Зе дійшло.

що дійшло???
Зе! ніколи не відмовиться від тої казочки про братські народи, він буде співати пісеньку про поганих царя і боярів, а от рускій народ це братья...
І він, рано чи пізно заведе український народ в нове московське ярмо.  Імовірність противного наближається до нуля....
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія