Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Очередная трагедия в Техасе

Re: Очередная трагедия в Техасе

Дружочек, ты сам писал, что детоубийство - цена твоей свободы.
дибил ушастый я не писал такого. я писал что у человека всегда есть выбор. как у тебя есть выбор водить машину. а это по сути значит что ты можешь въехать в толпу людей. это делает тебя потенциальным убийцей?
   
Re: Очередная трагедия в Техасе

Нет во второй поправке ничего подобного. Там об ополчении.

right to bear arms? начинаются трактовки  :facepalm1:
   
Re: Очередная трагедия в Техасе

Кацапський довбойоб Трамп і тут встиг відмітитись і насрати проти України.

Цитувати

Трамп: США слід фінансувати безпечні школи, а потім Україну

"ЄВРОПЕЙСЬКА ПРАВДА" — СУБОТА, 28 ТРАВНЯ 2022, 11:26

Колишній президент США Дональд Трамп заявив, що Сполучені Штати мають надавати пріоритет фінансуванню безпеки шкіл перед допомогою Україні.

Про це він сказав на засіданні Національної стрілецької асоціацію у Х’юстоні, повідомляє "Європейська правда" з посиланням на NBC News.

"Якщо Сполучені Штати мають 40 мільярдів доларів для відправки Україні, ми повинні бути в змозі зробити все можливе, щоб наші діти були в безпеці вдома", - сказав Трамп.

https://www.pravda.com.ua/news/2022/05/28/7349079/

Трампанзісти, ви також за те, щоб замість надавати допомогу Україні, накупити на 40 мільярдів доларів зброї і роздати її вчителям?
   
Re: Очередная трагедия в Техасе

Кацапський довбойоб Трамп і тут встиг відмітитись і насрати проти України.

https://www.pravda.com.ua/news/2022/05/28/7349079/

Трампанзісти, ви також за те, щоб замість надавати допомогу Україні, накупити на 40 мільярдів доларів зброї і роздати її вчителям?

я ему не уделяю такого внимания как вы  :D и если бы Татусь не написал то вообще бы не узнал что оно там сказало

"Якщо Сполучені Штати мають 40 мільярдів доларів для відправки Україні, ми повинні бути в змозі зробити все можливе, щоб наші діти були в безпеці вдома" но судя по словам его опять перекрутили... он говорит Если есть деньги в Украину то должны быть деньги на безопасность в школах. особой зрады тут не вижу. пидар он конечно.
   
Re: Очередная трагедия в Техасе

Надрочка на мусарню - це стандартна респовська фішка. І цей приклад наочний. Дрочили-дрочили, а вийшло як завжди.
   
Re: Очередная трагедия в Техасе

Надрочка на мусарню - це стандартна респовська фішка. І цей приклад наочний. Дрочили-дрочили, а вийшло як завжди.
Blue Live Matters. Но косяки случаются.
   
Re: Очередная трагедия в Техасе

я ему не уделяю такого внимания как вы  :D и если бы Татусь не написал то вообще бы не узнал что оно там сказало

"Якщо Сполучені Штати мають 40 мільярдів доларів для відправки Україні, ми повинні бути в змозі зробити все можливе, щоб наші діти були в безпеці вдома" но судя по словам его опять перекрутили... он говорит Если есть деньги в Украину то должны быть деньги на безопасность в школах. особой зрады тут не вижу. пидар он конечно.

Проблема в тому, що ти голосуєш за Трампа і трампістів, а вони цілеспрямовано виступають проти України, отже ти постійно голосуєш проти України.

Трампа ніхто не тягнув за язик, але ця кацапська наволоч шукає будь-яку причину, щоб нашкодити Україні.
На всі проблеми (відсутність дитячого харчування, стрільба в школі) у довбойоба Трампа одна відповідь - позбавити Україну допомоги.
   
Re: Очередная трагедия в Техасе

Blue Live Matters. Но косяки случаются.

Якщо кількість стрілянини в школах якісь показник, то мусарню таки треба вже розформувати. Бо ж давно тіпа усюди ектра мусарню впихують. З тим же самим результатом.

Again, when every second counts, the police is only minutes away. Не на пустому місці прислів'я, правда?
   
Re: Очередная трагедия в Техасе

Якось пох

На контрасті з Україною - це нічого
   
Re: Очередная трагедия в Техасе


:facepalm1:
Ще раз, там 7 озброєних і тренованих поліціянтів годину стояли під дверима класу і нічого не робили поки стрілок розстрілював дітей.
А ти пропонуєш примушувати вчителів на додаток до їхніх обов'язків ще витрачати час на тренування по стрільбі і примушувати вчителів виконувати роботу поліції.  :facepalm1:
Ти  видно пісатєль. Ще раз - "месники" ходять по фріган зонах. Там де будуть озброєні люди вони не підуть.
Вчителя ніхто не примушуватиме виконувати роботу поліції. Вчитель в крайньому випадку зможе захистити -себе-, ну ще зможе як в Ізраїлі застрелити терориста, якщо захоче. Цим відрізяється вільна людина громадянин від раба.
   
Re: Очередная трагедия в Техасе

Ти  видно пісатєль. Ще раз - "месники" ходять по фріган зонах. Там де будуть озброєні люди вони не підуть.
Вчителя ніхто не примушуватиме виконувати роботу поліції. Вчитель в крайньому випадку зможе захистити -себе-, ну ще зможе як в Ізраїлі застрелити терориста, якщо захоче. Цим відрізяється вільна людина громадянин від раба.

Саме так.

До того ж психологія мусара який рахує дні до вгодованої пенсії відрізняється від психології людини, яка чує постріли і розуміє що вона наступна.

Один і той же пістолет, але дві різні мотивації.
   
Re: Очередная трагедия в Техасе

Якщо кількість стрілянини в школах якісь показник, то мусарню таки треба вже розформувати. Бо ж давно тіпа усюди ектра мусарню впихують. З тим же самим результатом.

Again, when every second counts, the police is only minutes away. Не на пустому місці прислів'я, правда?

я уже тут писал про общественный договор и отстрел криминала повторятся не хочу.
   
Re: Очередная трагедия в Техасе

я уже тут писал про общественный договор и отстрел криминала повторятся не хочу.

1. Нема такої речі як суспільний договір.
2. Яка сторінка? Штудіювати 8 сторінок якось влом.
   
Re: Очередная трагедия в Техасе

Ти  видно пісатєль. Ще раз - "месники" ходять по фріган зонах. Там де будуть озброєні люди вони не підуть.
Вчителя ніхто не примушуватиме виконувати роботу поліції. Вчитель в крайньому випадку зможе захистити -себе-, ну ще зможе як в Ізраїлі застрелити терориста, якщо захоче. Цим відрізяється вільна людина громадянин від раба.

Ти вчителів спитав, чи вони хочуть носити зброю в школі?

Справа була в початковій школі де більшість вчителів жінки. І ті хто йдуть працювати в початкову школу дуже рідко є прихильниками носіння зброї в школі.

Я сам працюю вчителем в американській школі, правда в старшій, і знаю настрої вчителів і знаю, як це буде реально працювати.
   
Re: Очередная трагедия в Техасе

А що тут складного Татусь. Вчителів які не готові захищати дітей на куй зі школи з вовчим квитком. Завжди є почесна робота копати землю.
   
Re: Очередная трагедия в Техасе

Вчителів які не готові захищати дітей на куй зі школи з вовчим квитком
А со сцикливыми копами в брониках с автоматами что делать?
   
Re: Очередная трагедия в Техасе

А со сцикливыми копами в брониках с автоматами что делать?
треба  визначитися що більше довподоби БЛМ чи сміливі копи.
   
Re: Очередная трагедия в Техасе

А що тут складного Татусь. Вчителів які не готові захищати дітей на куй зі школи з вовчим квитком. Завжди є почесна робота копати землю.

Де тоді бабла набрати для шостизначних вчительських зарплат?
   
Re: Очередная трагедия в Техасе

треба  визначитися що більше довподоби БЛМ чи сміливі копи.

БЛМ вже фсьо...... забудь..... зашкварились та вже більше нікому не цікаві
   
Re: Очередная трагедия в Техасе

А со сцикливыми копами в брониках с автоматами что делать?

Та ясна справа що теж на куй з вовчим квитком. Там на роботу що поліцейським що вчителем бажаючих не міряно. Урядова робота, шалені бенефіти, пристойні зарплати.

"Урок" вони ляді 19-ти діткам зробили за "дефанд зе поліс".
   
Re: Очередная трагедия в Техасе

А що тут складного Татусь. Вчителів які не готові захищати дітей на куй зі школи з вовчим квитком. Завжди є почесна робота копати землю.

 :facepalm1:

Робота вчителя - учити дітей, а не стріляти з пістолета в натовпі.
   
Re: Очередная трагедия в Техасе

От ви далі про зброю, закони про володіння нею та підстави для застосування…
А я вам про інше хочу сказати… що мене найбільше вразило, коли я вперше в 47 років потрапив у США, а ви вже тут жили 20-25 років, тобто в Україні ви фактично й не жили
Соціальна ізоляція. Немає батьків, які гуляють зі своїми малолітніми дітьми на вулицях, в маленьких місцевих парках… ну не кривіть душею, шановні американці, цього ж насправді немає… немає пісочниць, дитячих майданчиків,  де 1-3 річні дітки бавляться між собою(!), і батьки між собою спілкуються, наглядаючи за дітьми. Ви уявляєте таке собі, американці???
А дітки в такому віці мають комунікувати між собою, мірятись пасочками, і в прямому, й в переносному сенсі, сваритись, плакати, сміятись, казати, що моя пасочка краща, чи моє відерце для пісочку більше. Вони повинні навчитись почекати своєї черги на гойдалку… тобто мають йти процеси соціалізації…
і так, до найближчої гойдалки чи пісочниці бажано не  пиляти 40хв по хайвею, це все має бути поруч житла…
Що я бачу? Діти разом з батьками сидять в своїх будинках чи квартирах.
Діти в дошкільному віці взагалі(!) не комунікують між собою.
Я живу вже 5-ий рік в так званому житловому комплексі, і охуєваю. Все чекаю, коли побачу маму чи тата, які гуляють зі своєю маленькою дитиною. Можна іі вести за ручку, або у візочку..Бавитись з нею мячиком чи набором іграшок… на вулиці, серед інших дітей, а не в маленькій кімнаті фанерного будинку. І не можу дочекатись, і ніколи цього не дочекаюсь, бо тут так не прийнято.
Сьогодні вкотре побачив в своєму під’їзді сусідську дитину, віком приблизно 1,2 роки, яка стояла за вікном і дивилась на мене, з-за скла. В цієї дитини є лише квартира і маленький балкончик… я курю й п’ю каву на балконі, і бачу, що відбувається навколо… ця дитинка ще жодного разу не вийшла за межі власної квартири… це жахіття

   
Re: Очередная трагедия в Техасе

Щось ти не те кажеш друже Вовчику. Такого ось там повно. Практично в любому парку.

   
Re: Очередная трагедия в Техасе

І який контрастів порівнянні зі Львовом 2020р, нехай тоді й панував ковід)
Безліч маленьких дітей, які бігають, бавляться, сміються…
Поруч батьки, чоловіки гарно виглядають, молоді мами просто супер, в нормальних суконках, ніжки стрункі, на каблучках, взуття дороге, італійське, суконки майже прозорі, білизна гарна просвічується…
Що я бачу тут? Дітей, які сидять а межах власного житла, і виглядають у вікно, немов пташки з клітки…
Мавпи, які не слідкують за собою і не надають будь-якої ваги своєму зовнішньому вигляду… а нафуя? Встала з ліжка в піжамі, так в цій піжамі й пройшлася кілька метрів до авто, і поїхала в найближчий супермаркет чи фастфуд за дешевим кормом…
Можливо, не в зброї справа, а в тому, що життя нема тут, починаючи з раннього дитинства?
PS. Дякую долі за те, що не привіз сюди свою дитину. В неї буде менше грошей, але буде життя
   
Re: Очередная трагедия в Техасе

Щось ти не те кажеш друже Вовчику. Такого ось там повно. Практично в любому парку.

Показати зображення...
а якщо до парку їхати годину часу по хайвею, то який відсоток населення туди доїде?)
   
Re: Очередная трагедия в Техасе

Та яку годину по хайвею. В кожній околиці є щось подібне. 15-20 хвилин пішки 5  на автівці. Ось тобі ще одна фотка як зразок. :)

   
Re: Очередная трагедия в Техасе

Та яку годину по хайвею. В кожній околиці є щось подібне. 15-20 хвилин пішки 5  на автівці. Ось тобі ще одна фотка як зразок. :)

Показати зображення...
я теж маю подібні фотки, навіть на ФУПі минулого літа їх показував.
Але, якщо ти уважний, то напевно звернув увагу, що на величезній парковці в такому парку менше авто, ніж біля найближчого Волмарта)
   
Re: Очередная трагедия в Техасе

и так и так... мы ходили в парк куча людей сидит дома.
   
Re: Очередная трагедия в Техасе

Та яку годину по хайвею. В кожній околиці є щось подібне. 15-20 хвилин пішки 5  на автівці. Ось тобі ще одна фотка як зразок. :)

Показати зображення...
не знущайся, 15-20 хвилин пішки в 1-2 поверховій Америці ) хіба до найближчого фаст-фуду чи долярового магазину, як ми їх тут називаєм. І це, якщо пощастить
Навіть тут, в Мічигані, де безліч озер та багато лісів, це не так.
Але це справа особиста, кому подобається - на здоров’я.
Особисто для мене це не життя, а пародія, просто існування. Тихо, спокійно, комфортно - але не цікаво. Страва, яка запакована в привабливу, яскраву обгортку. А як знімеш обгортку виявиш, що в ній нема ні солі, ні перцю, ні будь-яких приправ. Пісна, абсолютно несмачна страва
Але не в тому річ, це гілка про масові вбивства в навчальних закладах
Вважаю, що коріння, першопричини цих вбивств полягають в особливостях раннього дитячого віку цих «месників»
   
Re: Очередная трагедия в Техасе


Сьогодні вкотре побачив в своєму під’їзді сусідську дитину, віком приблизно 1,2 роки, яка стояла за вікном і дивилась на мене, з-за скла. В цієї дитини є лише квартира і маленький балкончик… я курю й п’ю каву на балконі, і бачу, що відбувається навколо… ця дитинка ще жодного разу не вийшла за межі власної квартири… це жахіття

То особистий вибір батьків. Парків тут море. В 5-10 хв пішки від мене три нарахував.
   
Re: Очередная трагедия в Техасе

То особистий вибір батьків. Парків тут море. В 5-10 хв пішки від мене три нарахував.
від мене теж недалеко, 20хв їзди. Але вони не поїдуть, поїду я)
Це дійсно особистий вибір людей, і вони його роблять, обирають телевізор або Волмарт
   
Re: Очередная трагедия в Техасе

від мене теж недалеко, 20хв їзди. Але вони не поїдуть, поїду я)
Це дійсно особистий вибір людей, і вони його роблять, обирають телевізор або Волмарт

В радіусі 20хв їзди у мене десь 1000 парків включно з six flags та universal studios. Парків море - було б бажання
   
Re: Очередная трагедия в Техасе

В радіусі 20хв їзди у мене десь 1000 парків включно з six flags та universal studios. Парків море - було б бажання

+ do not forget about backyards, с плайгррандами бассейнами и кучей друзей
   
Re: Очередная трагедия в Техасе

дибил ушастый я не писал такого. я писал что у человека всегда есть выбор. как у тебя есть выбор водить машину. а это по сути значит что ты можешь въехать в толпу людей. это делает тебя потенциальным убийцей?

Слышь, стукачек двухподбородочный, нет ниукого выбора - убивать или не убивать ребёнка. Можешь сходить в ближайший полицейский участок и спросить.
   
Re: Очередная трагедия в Техасе

Слышь, стукачек двухподбородочный, нет ниукого выбора - убивать или не убивать ребёнка. Можешь сходить в ближайший полицейский участок и спросить.

Ага, аборти робити не можна, бо це ж "убивство".
А зброю продавати психічно хворим, що йдуть убивати дітей в школах, можна, бо це ж "право вибору".  :suicide2:
Каша у таких в голові не гірше ніж у кацапів. :fool:
   
Re: Очередная трагедия в Техасе

Слышь, стукачек двухподбородочный, нет ниукого выбора - убивать или не убивать ребёнка. Можешь сходить в ближайший полицейский участок и спросить.

я не стучал на тебя. и это был ответ на твои обвинения меня в потенциальном детоубийстве.
   
Re: Очередная трагедия в Техасе

Ага, аборти робити не можна, бо це ж "убивство".
А зброю продавати психічно хворим, що йдуть убивати дітей в школах, можна, бо це ж "право вибору".  :suicide2:
Каша у таких в голові не гірше ніж у кацапів. :fool:

психически больные счас лазят толпами по либеральным городам типа Нью Йорка и ЛА. и творят криминал, убивают людей без всякого оружия.
   
Re: Очередная трагедия в Техасе

Ага, аборти робити не можна, бо це ж "убивство".
А зброю продавати психічно хворим, що йдуть убивати дітей в школах, можна, бо це ж "право вибору".  :suicide2:
Каша у таких в голові не гірше ніж у кацапів. :fool:

Менталитет один. Эти считают, что можно убивать детей ради свободы бегать по Тампе с ружьишком.(Нахуя жителю Тампы боевое оружие, я хз.) Кацы считают, что можно ради их свободы, совать своё рыло куда не просят, убивать украинских детей.

Дедушка Байден был прав, указав им на их место. Залупнетесь на констиуционнный порядок - получите по хлебалу от федерального правительства со всех доступных средств. :)
   
Re: Очередная трагедия в Техасе

психически больные счас лазят толпами по либеральным городам типа Нью Йорка и ЛА. и творят криминал, убивают людей без всякого оружия.

Был в НЙ на прошлой неделе. Подобного не наблюдал. :)
   
Re: Очередная трагедия в Техасе

я не стучал на тебя. и это был ответ на твои обвинения меня в потенциальном детоубийстве.

Ты уже рассказал полиции о твоей свободе выбора - убивать или не убивать ребёнка?
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія