Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

як відкрити рахунок в українському банку?

Re: як відкрити рахунок в українському банку?

то все час, я не можу сидіти в тій жопі світу місяцями поки дауни чиновнички мені будуть з мене гроші за папірці тягнути
я питання для себе закрив, нема то і не треба
Твої родичі втратили тільки кілька моргів землі в Україні, а ось люди втратили прибуток від залізниці який планували отримувати до 1995р.:
"Концесію на будівництво залізниці отримала 19 серпня 1905 р. на 90 років спілка «Товариство Акціонерне Залізниці Локальної Львів — Підгайці» на основі акту від 15 липня 1903 р. Акціонерами були гр. Анджей Потоцький, проф. Адам Чижевич і Адам Третер. Держава гарантувала їм річний прибуток у розмірі 4% від інвестованого капіталу у 18,1 млн корон."
https://photo-lviv.in.ua/tsikave-mynule-i-bahatoobitsiaiuche-maybutnie-vynnykivstkoi-zaliznytsi/
   
Re: як відкрити рахунок в українському банку?

хз україна в мене нині асоціюється тільки з одним , зі злодійством і розводом на гроші
   
Re: як відкрити рахунок в українському банку?

хз україна в мене нині асоціюється тільки з одним , зі злодійством і розводом на гроші
Ну доведеться заплатити штраф в даному випадку, мабуть 170грн., за несвоєчасне вклеювання фотгорафії і зроблять новий ID паспорт.:
"Загальна вартість адміністративного збору у разі оформлення протягом 20 робочих днів становить 363 грн., у тому числі:
вартість адміністративної послуги за оформлення та видачу паспорта громадянина України у формі картки: 126 грн.
вартість бланка: 237 грн.
Загальна вартість адміністративного збору у разі термінового (протягом 10 робочих днів) оформлення становить 489 грн., у тому числі:
вартість адміністративних послуг за оформлення та видачу паспорта громадянина України у формі картки: 252 грн.
вартість бланка: 237 грн.
* у разі обміну замість втраченого чи пошкодженого паспорта сплачується держмито у розмірі 34 грн. (два неоподаткованих мінімуми доходів громадян)."
https://dmsu.gov.ua/poslugi/pasport-gromadyanina-ukrajni/id-oformlennya-pasporta-gromadyanina-ukrajni-u-formi-kartki-u-razi-obminu-pasporta-zamist-vtrachenogo-abo-vikradenogo.html
   
Re: як відкрити рахунок в українському банку?

Ну доведеться заплатити штраф в даному випадку, мабуть 170грн., за несвоєчасне вклеювання фотгорафії і зроблять новий ID паспорт.:
"Загальна вартість адміністративного збору у разі оформлення протягом 20 робочих днів становить 363 грн., у тому числі:
вартість адміністративної послуги за оформлення та видачу паспорта громадянина України у формі картки: 126 грн.
вартість бланка: 237 грн.
Загальна вартість адміністративного збору у разі термінового (протягом 10 робочих днів) оформлення становить 489 грн., у тому числі:
вартість адміністративних послуг за оформлення та видачу паспорта громадянина України у формі картки: 252 грн.
вартість бланка: 237 грн.
* у разі обміну замість втраченого чи пошкодженого паспорта сплачується держмито у розмірі 34 грн. (два неоподаткованих мінімуми доходів громадян)."
https://dmsu.gov.ua/poslugi/pasport-gromadyanina-ukrajni/id-oformlennya-pasporta-gromadyanina-ukrajni-u-formi-kartki-u-razi-obminu-pasporta-zamist-vtrachenogo-abo-vikradenogo.html
так мені його ніхто не видасть без іпн , а іпн не дадуть без паспорта :laugh:
   
Re: як відкрити рахунок в українському банку?

так мені його ніхто не видасть без іпн , а іпн не дадуть без паспорта :laugh:
Є люди в Україні які відмовились від ІПН з релігійних міркувань. І ім можна так пояснити, що тому нема.
   
Re: як відкрити рахунок в українському банку?

Є люди в Україні які відмовились від ІПН з релігійних міркувань. І ім можна так пояснити, що тому нема.
значить рахунок в банку їм теж не відкриють?
   
Re: як відкрити рахунок в українському банку?

значить рахунок в банку їм теж не відкриють?
Ім відкривають по номеру паспорта:
"Відповідно до п.8 р. VIII Положення №954 за зверненням фізичної особи, яка подала Повідомлення для обліку її в окремому реєстрі Державного реєстру, орган державної податкової служби після отримання інформації з Державного реєстру про взяття такої особи на облік за прізвищем, ім’ям, по батькові, серією і номером паспорта вносить до паспорта громадянина України такої особи (сьома, восьма або дев’ята сторінка) відмітку про наявність права здійснювати будь-які платежі за серією та номером паспорта."
https://www.yurrus.com.ua/vidmova-vid-identyfikatsijnoho-nomera-fizychnoyu-osoboyu/
   
Гонта - Кредо банк !
   
то все час, я не можу сидіти в тій жопі світу місяцями поки дауни чиновнички мені будуть з мене гроші за папірці тягнути
я питання для себе закрив, нема то і не треба

зараз то дуже швидко робиться, в любому цнап-і, так як і написали вище, зроблять на підставі старого паспорту нову айді картку і по всьому, певно тиждень займе від сили почекати, може і швидше тепер.
   
Re: як відкрити рахунок в українському банку?

хз україна в мене нині асоціюється тільки з одним , зі злодійством і розводом на гроші

то з якого переляку бажаєш відкривати рахунок в злодійський для тебе краіні?
забєй, і живи своїм життям ..

   
Re: як відкрити рахунок в українському банку?

без дійсного українського паспорту і ІПН ніхто тобі рахунок в банку не відкриє.
а щоб поновити паспорт можуть напрягти відвідати військомат з усіма наслідками.

Дуже малоймовірно, у віці 47 років.
   
Re: як відкрити рахунок в українському банку?

так мені його ніхто не видасть без іпн , а іпн не дадуть без паспорта :laugh:

тебе ніхто і в Украіну не пустить без польського чи з просроченним укр паспортом

   
Re: як відкрити рахунок в українському банку?

як відкрити рахунок в українському банку?
Вишли комусь з форумчан гроші, вони тобі відкриють.
   
Re: як відкрити рахунок в українському банку?

хз україна в мене нині асоціюється тільки з одним , зі злодійством і розводом на гроші

Ти бажаєш порушити закон, а тому, цілком природньо, входиш у зону де діють шахраї та такі саме порушники закону. Отримати рахунок громадянину, без ІПН, неможливо. Іпн без паспорта, а паспорт без власної присутності - неможливо. Тобто, ти бажаєш знайти обхідний шлях, а це  - царина шахраїв та рєшал. Тому  - сам винен.
   
Re: як відкрити рахунок в українському банку?

тебе ніхто і в Украіну не пустить без польського чи з просроченним укр паспортом

З українським - пустять. Не можна відмовити громадянину в'їзд в країну. навітьз просроченим паспортом. Так, можуть затримати, але кінець-кінцем - пустять.
   
Re: як відкрити рахунок в українському банку?

Монобанк.
Можно не вставая с дивана в любой точке мира где есть интернет. Нужен только укр паспорт. Иностранцу не уверен что откроют.

+1

уже второй человек тебе в ветке прямо говорит рецепт,
ставишь програмку на мобильный, сфоткаешь мобильным свой паспорт (и ИПН?) и будет тебе счет, карточку почтой пришлют
   
Re: як відкрити рахунок в українському банку?

Вишли комусь з форумчан гроші, вони тобі відкриють.

ага :)
з приводу яких документів?
єдиний шлях це домовитись з ким небуть про своі справи, у кого вже відкритий рахунок

   
Re: як відкрити рахунок в українському банку?

З українським - пустять. Не можна відмовити громадянину в'їзд в країну

просрочений паспорт не є доказом громадянства
   
Re: як відкрити рахунок в українському банку?

просрочений паспорт не є доказом громадянства
Є. Чому ні? Прикордонники з просроченим паспортом впускають без проблем.
   
Re: як відкрити рахунок в українському банку?

Є. Чому ні? Прикордонники з просроченим паспортом впускають без проблем.

та нема в нього укр закордонного паспорту, i iноземного (польського) нема
а свiй просрочений украiнський, прикордонники йому в дупу засунуть i вiдправлять назад
це ще в кращему випадку ..


   
Re: як відкрити рахунок в українському банку?

+1

уже второй человек тебе в ветке прямо говорит рецепт,
ставишь програмку на мобильный, сфоткаешь мобильным свой паспорт (и ИПН?) и будет тебе счет, карточку почтой пришлют
так у этой обезьяны его нету!)
+ старого образца Паспорт со старым фото
А потому отсос, а не Монобанк.
   
Re: як відкрити рахунок в українському банку?
lab

не видіти гонті ні моргів ні рахунку в банку. така вона доля ковбасника))
   
Re: як відкрити рахунок в українському банку?

Гонта - Кредо банк !

не поможет без действительного паспорта ни Кредо ни Моно..
   
Re: як відкрити рахунок в українському банку?

Гонто , не слухай тут нікого! Став на смартфон Дію! І буде цифровий паспорт у тебе
   
Re: як відкрити рахунок в українському банку?

та нема в нього укр закордонного паспорту, i iноземного (польського) нема
а свiй просрочений украiнський, прикордонники йому в дупу засунуть i вiдправлять назад
це ще в кращему випадку ..
:laugh:
   
Re: як відкрити рахунок в українському банку?

Мета гілки пообсирати черговий раз Україну.
"Паспорт в мусорці валяється.
Він  мені на хрін не впав,
все через жопу".
та подібне.
   
Мета гілки пообсирати черговий раз Україну.
"Паспорт в мусорці валяється.
Він  мені на хрін не впав,
все через жопу".
та подібне.

+1
люди ще витрачають час на поради цьому тупому пихатому недопольському мурлу
   
Re: як відкрити рахунок в українському банку?

+1
люди ще витрачають час на поради цьому тупому пихатому недопольському мурлу
саме тому жодної допомоги цій істоті
   
Re: як відкрити рахунок в українському банку?

Гонто , не слухай тут нікого! Став на смартфон Дію! І буде цифровий паспорт у тебе

ага, щас :)
як вiн ту дiю авторiзує?
якщо в нього нi ID-паспорту з NFC-авторизацiей, нi банковського рахунку
то тому що бовдур як оцi дурепи



   
+1

уже второй человек тебе в ветке прямо говорит рецепт,
ставишь програмку на мобильный, сфоткаешь мобильным свой паспорт (и ИПН?) и будет тебе счет, карточку почтой пришлют
не пришлют
Карту необходимо получить лично  в пунктах выдачи, при этом происходит идентификация личности получающего, т.е. необходимо предъявить доки
   
Re: як відкрити рахунок в українському банку? Нове

+1

уже второй человек тебе в ветке прямо говорит рецепт,
ставишь програмку на мобильный, сфоткаешь мобильным свой паспорт (и ИПН?) и будет тебе счет, карточку почтой пришлют
Та хрен там. Чтоб в Дие авторизоваться надо иметь или банк ид, или кэп, или мобайл ид, или паспорт в виде карточки

Останнє редагування: 18 травня 2021 14:19:42 від Ersted
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія