Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

А мексы все такие хамовитые?

А мексы все такие хамовитые?

Это пистец какой-то - общаюсь по работе с мексом из Мексики - такое ощущение что с кацапом каким-то разговариваю. только не по-русски
   
Re: А мексы все такие хамовитые?

Это пистец какой-то - общаюсь по работе с мексом из Мексики - такое ощущение что с кацапом каким-то разговариваю. только не по-русски
нет, нормальные. То ли такой попался, то ли ты такое классное на него впечатление произвел. Я думаю - второе кстати :)
   
Re: А мексы все такие хамовитые?

Они разные есть как и все люди. Общаюсь с некоторыми не сказал чтобы наглые. Но в целом ближе к нам по культуре чем американцы.
   
Re: А мексы все такие хамовитые?

Швидше всього особливості іспанської мови)
   
Re: А мексы все такие хамовитые?

Зетас ,  лос масатлекос,  тихуанцы  таки да.
А вот  ла фамилиа  и синалоа милейшие ребята. С ними работай или с Эдгаром Вальдесом.
   
Re: А мексы все такие хамовитые?

Они разные есть как и все люди. Общаюсь с некоторыми не сказал чтобы наглые. Но в целом ближе к нам по культуре чем американцы.

Я б сказав би ми ближче до них по культурі чим до американців.
   
Re: А мексы все такие хамовитые?

Велика частина і загалом досить хамовиті. "Boca sucia" - "брудний ріт".
На порядок більше, ніж інші латиноси, які загалом дуже ввічливі та привітні люди.

Плюс з роботи з ними виніс висновок, що роблять речі, ніби не просто як-небудь, а здається, ніби саботажем займаються.
   
Re: А мексы все такие хамовитые?

Велика частина і загалом досить хамовиті. "Boca sucia" - "брудний ріт".
На порядок більше, ніж інші латиноси, які загалом дуже ввічливі люди.

Плюс з роботи з ними виніс висновок, що роблять речі, ніби не просто як-небудь, а здається, ніби саботажем займаються.

вони насмічують під себе не задумуючись. Працювати з ними дуже важко. Постійно відчуваєш якусь напругу....
   
Re: А мексы все такие хамовитые?

Культурно та соціально - украінці та мексиканці це розлучені у дитинстві близнюки. Мови тільки різні. Кожного разу у Мексиці в мене враження що я в Україні.
   
Re: А мексы все такие хамовитые?

вони насмічують під себе не задумуючись. Працювати з ними дуже важко. Постійно відчуваєш якусь напругу....

писаний ними код це щось особливе, як індуський, чи китайський код.
Пишуть так, ніби завтра потоп і головне, щоб лиш компілювало, а далі будь що буде, здають, а інше то не їх проблема. І щоб було максимально важко щось там виправляти, розуміти, зклеїти, використати знову.
І якщо можна щось впихнути hard coded, вони точно впихнуть.
І не тестують зовсім те, що пишуть. І не ускладнюють собі життя порозумінням умов; якщо те, що вони написали, виконує умови задачі, то це хіба що після двадцятого разу. При чому не виправляють помилки в уже написаному, а "доліплюють" код, виправляючи "симптоми". Тобто якщо функція дає результат лівий, то вони замість виправлення логіки функції на виході ліплять if до неї і тупо присвоюють їй потрібне значення для якогось часткового випадку. Такі if-и потім кілометровими стають. Тому одна й та сама змінна може у абсолютно нелогічних та несподіваних місцях міняти значення.
І це не був один мекс, це десятки мексів писали, так що це якесь правило вже.
   
Re: А мексы все такие хамовитые?

Культурно та соціально - украінці та мексиканці це розлучені у дитинстві близнюки. Мови тільки різні. Кожного разу у Мексиці в мене враження що я в Україні.

Відчувається ви покинули ще радянську Україну.
Скоріше в кацапіі.
Такої героізаціі рузьких і особисто хуйла як у Мексиці
я від латіносів аж ніяк не очікував.
   
Re: А мексы все такие хамовитые?

Не знаю як вони в програмувані, але їхній підхід до всього іншого в житі фактично калька українського. В них навіть тротуарна плитка була така сама як в украіні, і співають вони гарно. Але все що вони роблять руками у себе в Мексиці, то таке саме криве та недороблене, непродумане, незакінчене як в Украіні. Але тільки мексиканці починають працювати в Штатах, то все в них виходить гарно. Може Мексика то місце таке, як і Украіна.
   
Re: А мексы все такие хамовитые?

Культурно та соціально - украінці та мексиканці це розлучені у дитинстві близнюки. Мови тільки різні. Кожного разу у Мексиці в мене враження що я в Україні.

Хлопуню, що ти мелеш!
   
Re: А мексы все такие хамовитые?

Не знаю як вони в програмувані, але їхній підхід до всього іншого в житі фактично калька українського. В них навіть тротуарна плитка була така сама як в украіні, і співають вони гарно. Але все що вони роблять руками у себе в Мексиці, то таке саме криве та недороблене, непродумане, незакінчене як в Украіні. Але тільки мексиканці починають працювати в Штатах, то все в них виходить гарно. Може Мексика то місце таке, як і Украіна.

Дивні речі ти кажеш.
Що кацапи рукожопі то всім відомо.
Але ж ніяк не українці.
Дарма ти кажеш що в українців все недороблене.
Поверніть з кацапіі всіх українців і там взагалі настане середньовіччя.
Тому ж вони так і чіпляються до України.
   
Re: А мексы все такие хамовитые?

музика а-ля шансон з кожноі торгової точки, торгівля з разкладок на землі, море МАФів, кукурудза, біляші-тако та люди теж дуже душевні такі, дешеве бухло та дівки на будь який смак. В мене ця Тіхуана під боком, в Україну іхати не потрібно - все таке саме. Іноді не знаєш чи я на Дарниці чи в Тіхуані.
   
Re: А мексы все такие хамовитые?

музика а-ля шансон з кожноі торгової точки, торгівля з разкладок на землі, море МАФів, кукурудза, біляші-тако та люди теж дуже душевні такі, дешеве бухло та дівки на будь який смак. В мене ця Тіхуана під боком, в Україну іхати не потрібно - все таке саме. Іноді не знаєш чи я на Дарниці чи в Тіхуані.

Поясни, в чому кайф виливання відра лайна собі на голову?
   
Re: А мексы все такие хамовитые?

Поясни, в чому кайф виливання відра лайна собі на голову?

Щоб знати над чим потрібно працювати. Бо коли я бачу київські МАФи та новобудови, то відчуваю себе в глибокій дірці світу на кшалт Тіхуани. Але якщо кожного дня живеш серед цього, то воно очі не муляє, звикає та думаєш що так і потрібно.
   
Re: А мексы все такие хамовитые?

Щоб знати над чим потрібно працювати. Бо коли я бачу київські МАФи та новобудови, то відчуваю себе в глибокій дірці світу на кшалт Тіхуани. Але якщо кожного дня живеш серед цього, то воно очі не муляє, звикає та думаєш що так і потрібно.

Чекаємо інформацію про туалети і смітники.
   
Re: А мексы все такие хамовитые?

Можна заклеювати собі очі рожевою стрічкою скільки завгодно, але це Крим не поверне, не поверне життя тих хто загинув захищаючи Україну, сама краіна могла вже років з 10 бути в ЄС з пристойним рівнем життя. Але це все за умови того що люди не ходитимуть десятиліттями з заклеіними очима в пошуках месіі, а тверезо глянуть на світ та проведуть адекватну оцінку ситуаціі. Та що не потрібно ображатись на очевидні паралелі між двома краінами до тільки сліпий не помітить, а потрібно виправляти ситуацію.
   
Re: А мексы все такие хамовитые?

Можна заклеювати собі очі рожевою стрічкою скільки завгодно, але це Крим не поверне, не поверне життя тих хто загинув захищаючи Україну, сама краіна могла вже років з 10 бути в ЄС з пристойним рівнем життя. Але це все за умови того що люди не ходитимуть десятиліттями з заклеіними очима в пошуках месіі, а тверезо глянуть на світ та проведуть адекватну оцінку ситуаціі. Та що не потрібно ображатись на очевидні паралелі між двома краінами до тільки сліпий не помітить, а потрібно виправляти ситуацію.

Ти так і скажи, що бігаєш по Мексиці і викрикуєш одну фразу: "Мекси! Я також гівно!"
   
Re: А мексы все такие хамовитые?

Ти так і скажи, що бігаєш по Мексиці і викрикуєш одну фразу: "Мекси! Я також гівно!"
братка, ты пьян?
   
Re: А мексы все такие хамовитые?

музика а-ля шансон з кожноі торгової точки, торгівля з разкладок на землі, море МАФів, кукурудза, біляші-тако та люди теж дуже душевні такі, дешеве бухло та дівки на будь який смак. В мене ця Тіхуана під боком, в Україну іхати не потрібно - все таке саме. Іноді не знаєш чи я на Дарниці чи в Тіхуані.

За що ти так ненавидиш Україну?
Все няік не докажеш собі що не дарма поїхав?
Пиши краще кацапською, бо з таким лайном
в голові ти на українця не тягнеш.
   
Re: А мексы все такие хамовитые?

братка, ты пьян?

Ні, у 90-х бував у Мексиці. Тиждень.
   
Re: А мексы все такие хамовитые?

Ти так і скажи, що бігаєш по Мексиці і викрикуєш одну фразу: "Мекси! Я також гівно!"

Як казав один радянський поет, з таких людей можна цвяхи робити, але збудувати заможню краіну ніяк не вийде.
   
Re: А мексы все такие хамовитые?

За що ти так ненавидиш Україну?


+1000
   
Re: А мексы все такие хамовитые?

братка, ты пьян?

Тобто?
Ти відкрило гілку, а тепер згодне з Добре і Бартка нетверезий? :-o
Дивні якісь натяки
   
Re: А мексы все такие хамовитые?

   
Re: А мексы все такие хамовитые?

еще удивился но у них в ходу имена типа Иван  :facepalm1:
   
Re: А мексы все такие хамовитые?

Тобто?
Ти відкрило гілку, а тепер згодне з Добре і Бартка нетверезий? :-o
Дивні якісь натяки
тебе человек объясняет - что мексы как люди позор северной америки, вполне обосновано. Я в этом сам убедился сегодня. так чего ты с браткой гавкаешь? вы мексы и вам за родину обидно?
   
Re: А мексы все такие хамовитые?

За що ти так ненавидиш Україну?
Все няік не докажеш собі що не дарма поїхав?
Пиши краще кацапською, бо з таким лайном
в голові ти на українця не тягнеш.

Я Україну люблю, але в мене немає ніяких добрих слів до тих, хто перетворив 70% тереторіі сучасного Києва в пост соціалістичні трущоби, від Нової Дарниці до Борщагівки, від Теремків до Троєщини. Я дивлюсь на Теремки з облізлими будинками, і бачу краіну третього світу. І так по всім спальний районам що є копією Тіхуани. Якщо не мати реалістичного сприйняття світу, ситуацію неможливо виправити.
   
Re: А мексы все такие хамовитые?

тебе человек объясняет - что мексы как люди позор северной америки, вполне обосновано. Я в этом сам убедился сегодня. так чего ты с браткой гавкаешь? вы мексы и вам за родину обидно?

Для чого ти пересмикуєш?
   
Re: А мексы все такие хамовитые?

Я Україну люблю, але в мене немає ніяких добрих слів до тих, хто перетворив 70% тереторіі сучасного Києва в пост соціалістичні трущоби, від Нової Дарниці до Борщагівки, від Теремків до Троєщини. Я дивлюсь на Теремки з облізлими будинками, і бачу краіну третього світу. І так по всім спальний районам що є копією Тіхуани. Якщо не мати реалістичного сприйняття світу, ситуацію неможливо виправити.

"хто перетворив 70% тереторіі сучасного Києва в пост соціалістичні трущоби" хто перетворыв? леворуция социалистическая перетворыла 100 лет тому назад. совок был совок и остался
   
Re: А мексы все такие хамовитые?

Для чого ти пересмикуєш?
иди проспись
   
Re: А мексы все такие хамовитые?

тебе человек объясняет - что мексы как люди позор северной америки, вполне обосновано. Я в этом сам убедился сегодня. так чего ты с браткой гавкаешь? вы мексы и вам за родину обидно?

Ти мабуть українську не розумієш? Добре, зараз перейду на звичну для тебе.
Ты дура полная или под кайфом? Надень очки или вставь линзы, что там у тебя и
перечитай еще раз всё с начала, может поймешь кто кому на голову дерьма налил.
Хотя после твоего "гавкаешь" в мою сторону, могу только ответить иди нахуй б***ь. :K
   
Re: А мексы все такие хамовитые?

Ти мабуть українську не розумієш? Добре, зараз перейду на звичну для тебе.
Ты дура полная или под кайфом? Надень очки или вставь линзы, что там у тебя и
перечитай еще раз всё с начала, может поймешь кто кому на голову дерьма налил.
Хотя после твоего "гавкаешь" в мою сторону, могу только ответить иди нахуй б***ь. :K
вы там вдвоем с браткой бухаете. алкоголики?
   
Re: А мексы все такие хамовитые?

"хто перетворив 70% тереторіі сучасного Києва в пост соціалістичні трущоби" хто перетворыв? леворуция социалистическая перетворыла 100 лет тому назад. совок был совок и остался

Революція 100 років тому тут нідочого. За двадцять років на Теремках я не бачив ні одного пофарбованого будинку. Все облізле, потріскане, а деякі 16 поверхові біло-помаранчеві свічки на південо-західному куту від розв’язки здається ще і погоріли на верхніх поверхах з темними дірами замість вікон. Це сьогоднішнє покіляння киян яке довело себе до такого стану напівтвариного існування, бо люди в такому жити не можуть.
   
Re: А мексы все такие хамовитые?

вони насмічують під себе не задумуючись. Працювати з ними дуже важко. Постійно відчуваєш якусь напругу....

Т.е. по культуре они тебе ближе, как ты сам пишешь... я не удивлён...

А по собственному опыту работы в Мексике в течении двух лет скажу, что нормальные люди и хорошие специалисты... и сервис в Мексике хороший...
   
Re: А мексы все такие хамовитые?

Культурно та соціально - украінці та мексиканці це розлучені у дитинстві близнюки. Мови тільки різні. Кожного разу у Мексиці в мене враження що я в Україні.

Та это потому, что тебя в приличные районы и дома не пускают...
   
Re: А мексы все такие хамовитые?

Т.е. по культуре они тебе ближе, как ты сам пишешь... я не удивлён...



Я писав що ми по культурі десь між американцями та мексами.
   
Re: А мексы все такие хамовитые?

Т.е. по культуре они тебе ближе, как ты сам пишешь... я не удивлён...

А по собственному опыту работы в Мексике в течении двух лет скажу, что нормальные люди и хорошие специалисты... и сервис в Мексике хороший...

Ну так в любому суспільстві є різні люди. Тут про загальну культуру та традиції мова
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія