Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

тридцятка тидищ???? альо, гараж!

тридцятка тидищ???? альо, гараж!

тыдыщ   В нас табу на політсрач під час війни. Може у вас місія?   16.08.2022   15.09.2022 18:31
   
Re: тридцятка тидищ???? альо, гараж!

тыдыщ   В нас табу на політсрач під час війни. Може у вас місія?   16.08.2022   15.09.2022 18:31
а питання в чому?
   
Re: тридцятка тидищ???? альо, гараж!

Маловато. Надо бы до конца войны. Это запущенный случай.
   
Re: тридцятка тидищ???? альо, гараж!

Маловато. Надо бы до конца войны. Это запущенный случай.
на наше щастя, ти не модер
   
Re: тридцятка тидищ???? альо, гараж!

а питання в чому?
+1
   
Re: тридцятка тидищ???? альо, гараж!

болит человеку, ее можно понять

30 много, даже 3 дня много
   
Re: тридцятка тидищ???? альо, гараж!
ATF

Спокійно. Тут або найвеличнішого президента і його єрмака облизують, цілують, пестять, хвалять. Або сидять у бані. Або мовчки читають гілку про війну.
Плюралізм.

Мічигану - 3 дні.
Дімцу - 3 дні.
Тидищ - 30 днів.

   
Re: тридцятка тидищ???? альо, гараж!

Так Мічиган і Дімєц із прихильники певної політсили сотні.
   
Re: тридцятка тидищ???? альо, гараж!
ATF

Так Мічиган і Дімєц із прихильники певної політсили сотні.

Так ото ж.
   
Re: тридцятка тидищ???? альо, гараж!

болит человеку, ее можно понять

30 много, даже 3 дня много
Там вже 15, але треба розуміти, що декому це може здатися «штабною роботою» з довічним баном.
Дуже вже купно летіло, попри всі заборони і табу. Чисто як деякі мої фанати люблять на П‘ятого понакидувати, професійно так.
   
Re: тридцятка тидищ???? альо, гараж!

Чисто як деякі мої фанати люблять на П‘ятого понакидувати, професійно так.
Бо знають, як боляче це вас вражає? Чи чому?
Я знаю.
   
Re: тридцятка тидищ???? альо, гараж!

Бо знають, як боляче це вас вражає? Чи чому?
Я знаю.
вважаю, що пан Марсер займає виважену позицію. Теж отримую бани, але не ображаюсь, суддя завжди прав(с)
   
Re: тридцятка тидищ???? альо, гараж!

вважаю, що пан Марсер займає виважену позицію. Теж отримую бани, але не ображаюсь, суддя завжди прав(с)
:gigi:
   
Re: тридцятка тидищ???? альо, гараж!

А я так і не зрозуміла, кого так грізно забулила Мирослава, бо мою гілочьку чомусь знесли, хоч вона і була заведена в адмінпідфорумі, без порушень.

Получяєцця дуже цікава річ: таке поняття як булінг взагалі відсутнє в правилах форуму. Тобто, саме покарання у вигляді бану було застосоване безпідставно і необгрунтовано. А сам булінг може вважатися булінгом лише у випадку, якщо сама особа, на яку він спрямований, цей факт визнає. Тобто, інша особа не може бути в даному випадку скаржником.

Тому мені цікаво: кого це так люто забулила Мирослава, що її аж просто так, без правил забанували, та ще й мою гілочьку про це питання знесли. Не інакше, як тут замішаний один із модерів із власним інтересом, бо без його допомоги забулена особа такої оборудки не провернула б.
   
Re: тридцятка тидищ???? альо, гараж!

А я так і не зрозуміла, кого так грізно забулила Мирослава, бо мою гілочьку чомусь знесли, хоч вона і була заведена в адмінпідфорумі, без порушень.

Получяєцця дуже цікава річ: таке поняття як булінг взагалі відсутнє в правилах форуму. Тобто, саме покарання у вигляді бану було застосоване безпідставно і необгрунтовано. А сам булінг може вважатися булінгом лише у випадку, якщо сама особа, на яку він спрямований, цей факт визнає. Тобто, інша особа не може бути в даному випадку скаржником.

Тому мені цікаво: кого це так люто забулила Мирослава, що її аж просто так, без правил забанували, та ще й мою гілочьку про це питання знесли. Не інакше, як тут замішаний один із модерів із власним інтересом, бо без його допомоги забулена особа такої оборудки не провернула б.

Мабуть хтось з вашого табору жалівся на неї, павуки в банці))))
   
Re: тридцятка тидищ???? альо, гараж!

А я так і не зрозуміла, кого так грізно забулила Мирослава, бо мою гілочьку чомусь знесли, хоч вона і була заведена в адмінпідфорумі, без порушень.

Получяєцця дуже цікава річ: таке поняття як булінг взагалі відсутнє в правилах форуму. Тобто, саме покарання у вигляді бану було застосоване безпідставно і необгрунтовано. А сам булінг може вважатися булінгом лише у випадку, якщо сама особа, на яку він спрямований, цей факт визнає. Тобто, інша особа не може бути в даному випадку скаржником.

Тому мені цікаво: кого це так люто забулила Мирослава, що її аж просто так, без правил забанували, та ще й мою гілочьку про це питання знесли. Не інакше, як тут замішаний один із модерів із власним інтересом, бо без його допомоги забулена особа такої оборудки не провернула б.
Вам хтось сказав, що ви юрист і ніби навіть диплом дав, але вас прикро окрутили :(
Бо юрист би знав, що Правила ФУП виписані таким чином, що допускають певну широту трактування і чіплятися до букви тут це якийсь акт відчаю.
І ще мені здається, що за флуд в Адмінфорумі теж може щось бути...
   
Re: тридцятка тидищ???? альо, гараж!

шкода, що зменшили термін.

ця особа завжди продукує ненавість.

вона носить з фейсбуку завжди дуже ненависні пости на зелену владу.

і ладно б вона її не сприймала чи критикувала.
ні, вона сіє ненавість. з завзяттістю і азартом.

п.с. мені іноді здається, що вона кацапська закладка.

наче наша, наче має право на будь-який погляд, але... тишком-нишком проводить політику ненависті і нищення до влади.

і ладно б в мирний час, так ні - і під час війни продукує те саме.

її б до кінця війни варто б було забанити.

але модери в нас переважно порошкофіли, то й цяцкаються з цим згустком ненависті.
   
Re: тридцятка тидищ???? альо, гараж!

як тидищ зайшла на форум -стовідсотково отримаємо "п'ятихвилину ненависти" (с)
пропагандонка бісова!
   
Re: тридцятка тидищ???? альо, гараж!

як тидищ зайшла на форум -стовідсотково отримаємо "п'ятихвилину ненависти" (с)
пропагандонка бісова!
ти гіперболізуєш...  B-)
   
Re: тридцятка тидищ???? альо, гараж!

вона носить з фейсбуку завжди дуже ненависні пости на зелену владу.
Вона? Я чомусь думала, що таким ніком може бути хіба що дядько
Раніше тидищ промишляв здебільшого тим, що завалював гілку анекдотів абсолютно тупими картинками жодним чином несмішними картинками, спрямованими на продукування ненависті до Зе
Звісно, такі картинки могли спродукувати хіба що бажання покрутити пальцем біля скроні
   
Re: тридцятка тидищ???? альо, гараж!

Вам хтось сказав, що ви юрист і ніби навіть диплом дав, але вас прикро окрутили :(
Бо юрист би знав, що Правила ФУП виписані таким чином, що допускають певну широту трактування і чіплятися до букви тут це якийсь акт відчаю.
І ще мені здається, що за флуд в Адмінфорумі теж може щось бути...
Нууууууу, про акти відчаю...
"широта трактування" - це типу будь-який пост політопонента модератором-прихильником протилежного табору може бути трактований як завгодно (флуд, наполегливий срач, провокація політсрачу тощо) для вилучення будь-кого з форуму і - не прикопаєшся?
Навіть там де ніякого срачу і близько немає, йде звичайна політдискусія (як це заведено на політфорумах, між іншим), модератор має право на вчинення розправи згідно з власними потребами? Типу - "А у мене ось таке трактування!" ?
Саме за таким принципом ви й дієте?
А той, хто подібним чином виписував правила, усвідомлював, що надає до рук ...м-м-м...несумлінних модераторів інструмент для таких недостойних розправ?
І ви, Хаймарсере, даремно нервуєте : Кароффка цілком зрозуміло трактувала своє запитання.
Адмінфорум для цього і призначений : бачить юзер, що когось забанили за дії, яких за ним не помічалося, має право в Адмінфорумі сформулювати відповідний запит.
Але напевно реакції вона чекала не від вас, скоріш за все її цікавила думка адміністратора з приводу розправ, які чиняться окремими модерами-фанатами певних політсил проти антифанатів цих сил.
   
Re: тридцятка тидищ???? альо, гараж!

як тидищ зайшла на форум -стовідсотково отримаємо "п'ятихвилину ненависти" (с)
пропагандонка бісова!

З чого ти взяла, що вона не жива людина?

Теж саме можна і про тебе сказати... Мало того мені здається в ній ти бачиш себе, тільки коли критикувала іншу владу, так само завзято і так само пропогандиськи як Скабєєва))))

Війна іде 8 років а не з 24 лютого 2022 року.
   
Re: тридцятка тидищ???? альо, гараж!

Вона? Я чомусь думала, що таким ніком може бути хіба що дядько
Раніше тидищ промишляв здебільшого тим, що завалював гілку анекдотів абсолютно тупими картинками жодним чином несмішними картинками, спрямованими на продукування ненависті до Зе
Звісно, такі картинки могли спродукувати хіба що бажання покрутити пальцем біля скроні
Навідміну від тебе вона викладала тут свої фотки... З обличчям і щасливі на конику.  :S
   
Re: тридцятка тидищ???? альо, гараж!

Навідміну від тебе вона викладала тут свої фотки... З обличчям і щасливі на конику.  :S
І про що це говорить у даному конкретному контексті?
Хтось десь викладав якісь фотки... :facepalm1:
Це відміняє зазначені факти?
   
Re: тридцятка тидищ???? альо, гараж!

І про що це говорить у даному конкретному контексті?
Хтось десь викладав якісь фотки... :facepalm1:
Це відміняє зазначені факти?
які такі хвакти? правда очі коле?
   
Re: тридцятка тидищ???? альо, гараж!

які такі хвакти? правда очі коле?
Правда - про що?
Про те, що як хтось викладав свої фотки, а хтось не викладав, то перші отримують додаткові права і привілеї на ФУПі?
   
Re: тридцятка тидищ???? альо, гараж!

Правда - про що?
Про те, що як хтось викладав свої фотки, а хтось не викладав, то перші отримують додаткові права і привілеї на ФУПі?
кицю, не придурюйся.
   
Re: тридцятка тидищ???? альо, гараж!

Вам хтось сказав, що ви юрист і ніби навіть диплом дав, але вас прикро окрутили :(
Бо юрист би знав, що Правила ФУП виписані таким чином, що допускають певну широту трактування і чіплятися до букви тут це якийсь акт відчаю.
І ще мені здається, що за флуд в Адмінфорумі теж може щось бути...
шановний когонеможнаназивати, забулений... і т.д. Мені начхати на твій статус у даному випадку, оскільки ти зараз оце висрався на мою голову як ге собаче, а не як модер, зачіпаючи мій реал. Правила фупу виписані так, що вони призначають покарання за конкретний проступок, а не як один забулений зі швейцарських єбєнєй захоче. Засунь свою хитрожопість собі до дупці, бо я на хую вєртєла таких чьмошників, що намагаються вчити мене юриспруденції.
Для таких тупеньких у правознавстві як ти, пояснюю і роблю це лише один раз:

Законодавство про покарання чи то адміністративне, чи то кримінальне прописане так, що не допускає довільного розширення переліку як проступків, так і покарань за них. Що перелік проступків є чітко прописаним (гіпотези статтей кодексів) і ВИЧЕРПНИМ, що перелік санкцій за вчинене також є чітким і вичерпним і жоден з цих переліків не потребує ні трактування (тлумачення), ні розширення шляхом видання додаткових підзаконних актів. Що кодекс про адміністративні правопорушення, що кримінальний кодекс прописані так, шо їх однозначно може прочитати будь-яка людина, щоб їх дотримуватися і не порушувати. А правила форуму повинні бути чіткими і недвозначними у розумінні виключно для того, щоб їх не порушували пересічні юзери. І якщо булінгу в них немає, то і покарання за нього не може бути апріорі. А бан за такий вигаданий в швейцарських єбєнях "проступок" є не що інше, як мєлочне зведення рахунків з неугодними за допомогою влади, наділеної кнопкою.
І не треба мені погрожувати. Я не у тебе вдома. Ти чого сюди повернувся? Сім літ мак не родив і голоду не було.

Припини тут виміщати свої родинні невдачі на юзерах. Не треба бути ахрєнєнним психологом, щоб прочитати це все у тебе на лобі, мєлочний злобний мстивий карлик.
   
Re: тридцятка тидищ???? альо, гараж!

шкода, що зменшили термін.

ця особа завжди продукує ненавість.

вона носить з фейсбуку завжди дуже ненависні пости на зелену владу.

і ладно б вона її не сприймала чи критикувала.
ні, вона сіє ненавість. з завзяттістю і азартом.

п.с. мені іноді здається, що вона кацапська закладка.

наче наша, наче має право на будь-який погляд, але... тишком-нишком проводить політику ненависті і нищення до влади.

і ладно б в мирний час, так ні - і під час війни продукує те саме.

її б до кінця війни варто б було забанити.

але модери в нас переважно порошкофіли, то й цяцкаються з цим згустком ненависті.
люто плюсую.
   
Re: тридцятка тидищ???? альо, гараж!

Нууууууу, про акти відчаю...
"широта трактування" - це типу будь-який пост політопонента модератором-прихильником протилежного табору може бути трактований як завгодно (флуд, наполегливий срач, провокація політсрачу тощо) для вилучення будь-кого з форуму і - не прикопаєшся?
Навіть там де ніякого срачу і близько немає, йде звичайна політдискусія (як це заведено на політфорумах, між іншим), модератор має право на вчинення розправи згідно з власними потребами? Типу - "А у мене ось таке трактування!" ?
Саме за таким принципом ви й дієте?
А той, хто подібним чином виписував правила, усвідомлював, що надає до рук ...м-м-м...несумлінних модераторів інструмент для таких недостойних розправ?
І ви, Хаймарсере, даремно нервуєте : Кароффка цілком зрозуміло трактувала своє запитання.
Адмінфорум для цього і призначений : бачить юзер, що когось забанили за дії, яких за ним не помічалося, має право в Адмінфорумі сформулювати відповідний запит.
Але напевно реакції вона чекала не від вас, скоріш за все її цікавила думка адміністратора з приводу розправ, які чиняться окремими модерами-фанатами певних політсил проти антифанатів цих сил.
саме так. Я не знаю, чого він за мною скаче. Мабуть хоче отримати бан за булінг. Про всяк випадок натисну кнопачьку із "трактуванням" булінг. Адже там у його "пості" були висловлені і погрози на мою адресу і образи.

Цікаво, чи його забанять? Он же памєтнік із самой швєйцарії.
   
Re: тридцятка тидищ???? альо, гараж!

Модери, припиніть нарешті цю ганьбу.
Під час війни максимальний термін бану не повинен бути більше тижня.
І це якщо доведено провину з обов*язковим посиланням на допис з порушенням.
Ви що, не розумієте рівень нервування людей, яким в будь яку хвилину може прилетіти смерть?
Дві - три доби бану + попередження в приват з посиланням на порушення. Це цілком достатньо для
охолодження страстей і гарячкування.
Давайте вже припиняти цей гулаг з банами.
Ще раз наголошую, з обов*язковим посиланням на порушення.
90% дописувачів на цьому ресурсі притомні люди щоб зрозуміти що таке добре, а що погане.
   
Re: тридцятка тидищ???? альо, гараж!
ATF

Модери, припиніть нарешті цю ганьбу.
Під час війни максимальний термін бану не повинен бути більше тижня.
І це якщо доведено провину з обов*язковим посиланням на допис з порушенням.
Ви що, не розумієте рівень нервування людей, яким в будь яку хвилину може прилетіти смерть?
Дві - три доби бану + попередження в приват з посиланням на порушення. Це цілком достатньо для
охолодження страстей і гарячкування.
Давайте вже припиняти цей гулаг з банами.
Ще раз наголошую, з обов*язковим посиланням на порушення.
90% дописувачів на цьому ресурсі притомні люди щоб зрозуміти що таке добре, а що погане.

Протестую. На форумі має бути одна чітка лінія. Партійна. Зелена.
А всі незгодні мають читати форум.
   
Re: тридцятка тидищ???? альо, гараж!


але модери в нас переважно порошкофіли, то й цяцкаються з цим згустком ненависті.
:facepalm: пасіб, паржаль
   
Re: тридцятка тидищ???? альо, гараж!

То я так і не зрозуміла, чому забуленого за булінг не банять? Чи це тільки за його булення банять?

То так і скажіть, що в швейцарських єбєнях є рівніші українці.

Агласітє вєсь спісак тоді, з ким не можна тут вступати в дискусію, бо з того роя не виходить ніхуя окрім бану за надуманими підставами.

І ващє, прібліжонні до кнопки, ви або труси одягніть, або хрестик: або спілкуйтеся нормально і не провокуйте своїх опонентів на бан, або взагалі ні в які дискусії не влазьте, якщо не спроможні без кнопки нормально брати участь у дискусіях. Це ж вже не вперше до вас предявляються претензії за ваші провокації. І шо найцікавіше, на манєже всьо тє же. До інших модерувальників таких претензій не було вродь.
   
Re: тридцятка тидищ???? альо, гараж!

:facepalm: пасіб, паржаль
і шо вона сказала не так?
   
Re: тридцятка тидищ???? альо, гараж!

і шо вона сказала не так?
а шо вона сказала  ТАК?  B-)
   
Re: тридцятка тидищ???? альо, гараж!

а шо вона сказала  ТАК?  B-)

Елка просто явно чогось невистачає... Як ще деяким...
   
Re: тридцятка тидищ???? альо, гараж!

Елка просто явно чогось невистачає... Як ще деяким...
Може, тобі краще перейматися тим, чого бракує тобі? Хоча...це невиправно..Мізки - це така штука, що вони або є, або їх нема. І нема на те ради.
   
Re: тридцятка тидищ???? альо, гараж!

Може, тобі краще перейматися тим, чого бракує тобі? Хоча...це невиправно..Мізки - це така штука, що вони або є, або їх нема. І нема на те ради.
Я не розумію про що ти зараз?

Ти щось собі дофантазувала чого я неказав.  ;o Поділись чого тобі не вистачає?  :super:
   
Re: тридцятка тидищ???? альо, гараж!

а шо вона сказала  ТАК?  B-)
можеш дурником не прикидатися. Ти і так на розумовоздібного не тягнеш.

Перелік теперішніх модерів знаєш? Знаєш. Хто з них зеленофіл? Аміда не предлогать.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія