Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

З’явилися деталі про житомирянина, який підхопив коронавірус :facepalm:

а після того як зробили приватники вони інформують владу ?

чи ти собі зробив і свалив в підпілля заражати всіх підряд ?
   
а після того як зробили приватники вони інформують владу ?
нібито ні


У Києві зафіксований третій випадок захворювання на коронавірус – 50-річний чоловік, який нещодавно відвідував Швейцарію.

Джерело: мер Києва Віталій Кличко

Деталі: Спочатку чоловік зробив тест в одному з приватних медичних центрів столиці. Але центр не повідомив про позитивний тест пацієнта ні Міністерство охорони здоров'я, ні Центр громадського здоров'я.

Діагноз підтвердила і надала інформацію державним органам України одна з німецьких лабораторій.

Зараз пацієнт перебуває вдома на самоізоляції та отримує лікування під наглядом лікарів.


https://www.pravda.com.ua/news/2020/03/19/7244293/
   
Деталі: Спочатку чоловік зробив тест в одному з приватних медичних центрів столиці. Але центр не повідомив про позитивний тест пацієнта ні Міністерство охорони здоров'я, ні Центр громадського здоров'я.

Діагноз підтвердила і надала інформацію державним органам України одна з німецьких лабораторій.
:lol:  :facepalm:
   
Паралельно запущена в Інтернеті кампанія "Клятий Євролаб косить бабло на нашому горі, тест в Китаї коштує 150 гривень, тут деруть вдесятеро дорожче".

Ну, те, що ви дерете останню сорочку з хворого - явище позавірусне і свідчить про суспільні цінності як такі. Ситуація з тестуванням на коронавірус - лише його проява.
Якщо завтра туалетний папір стане дефіцитом - то його перепродаватимуть вдесятеро дорожче кожен, хто лише ним затарився.
Навіть в Канаді були такі поодинокі випадки. Благо, магазини встигають за попитом, а онлайн-перепродажа заборонила виставляння паперу і дезинфекторів на продаж. Так що ті, хто забив свої гаражі папером, зараз з ним і лишилися, надовго.
Натомість, в Канаді має місце таке, вздовж доріг:



Ніхто при цьому не звертає на наявність дозволу чи заборони якогось міністерсва чи чого б там не було.

Беріть приклад!
   
Деталі: Спочатку чоловік зробив тест в одному з приватних медичних центрів столиці. Але центр не повідомив про позитивний тест пацієнта ні Міністерство охорони здоров'я, ні Центр громадського здоров'я.

Діагноз підтвердила і надала інформацію державним органам України одна з німецьких лабораторій.
:lol:  :facepalm:
На скільки я розумію швидкий тест повинен бути підтверджений лабараторно. От приватники і передали забрані матеріали німцям.
   
На скільки я розумію швидкий тест повинен бути підтверджений лабараторно. От приватники і передали забрані матеріали німцям.
сам факт, що держорганам нашим німці повідомили, а не українська клініка.
   
сам факт, що держорганам нашим німці повідомили, а не українська клініка.
Норм. факт. Українська клініка навряд чи має дозвіл на проведення лабараторних досліджень такого рівня, тільки тестування. У клініки є вихід на німецьку лабораторію яка  їх провела і повідомила українські держоргани.
   
Норм. факт. Українська клініка навряд чи має дозвіл на проведення лабараторних досліджень такого рівня, тільки тестування. У клініки є вихід на німецьку лабораторію яка  їх провела і повідомила українські держоргани.
Тепер хоч Німеччина нам буде повідомляти кількість хворих.
Писець. Лютий.
   
нібито ні


У Києві зафіксований третій випадок захворювання на коронавірус – 50-річний чоловік, який нещодавно відвідував Швейцарію.

Джерело: мер Києва Віталій Кличко

Деталі: Спочатку чоловік зробив тест в одному з приватних медичних центрів столиці. Але центр не повідомив про позитивний тест пацієнта ні Міністерство охорони здоров'я, ні Центр громадського здоров'я.

Діагноз підтвердила і надала інформацію державним органам України одна з німецьких лабораторій.

Зараз пацієнт перебуває вдома на самоізоляції та отримує лікування під наглядом лікарів.


https://www.pravda.com.ua/news/2020/03/19/7244293/

ну от і правильно,  що заборонили, це ж дибілізм
   
Норм. факт. Українська клініка навряд чи має дозвіл на проведення лабараторних досліджень такого рівня, тільки тестування. У клініки є вихід на німецьку лабораторію яка  їх провела і повідомила українські держоргани.
результати прийшли з Німеччини до нашої клініки, але вони не повідомили  держорганам

.  Деталі: Спочатку чоловік зробив тест в одному з приватних медичних центрів столиці. Але центр не повідомив про позитивний тест пацієнта ні Міністерство охорони здоров'я, ні Центр громадського здоров'я. 
   
результати прийшли з Німеччини до нашої клініки, але вони не повідомили  держорганам
:lol:  [ua]
   
:lol:  [ua]

  зелючача влада
   
блин если бы закрыли границы с 1 марта нифига бы такого не было
а так теперь ховайся кто может (((
   
Тепер хоч Німеччина нам буде повідомляти кількість хворих.
Писець. Лютий.

Наскільки я знаю, Євролаб (Пальчевський) за дуже великі гроші (16 000 грн) пропонує стаціонарний тест на вірус (не експрес, той вони роблять за 1 500 у себе). У них нема можливостей робити ПЦР-тест, вони просто відправляють матеріал до Німеччини. А дисципліновані німці, побачивши позитивний результат повідомили українським офіційним органам
   
Хтось може пояснити, навіщо вони возять кожний тест в Німеччину?
   
Хтось може пояснити, навіщо вони возять кожний тест в Німеччину?

Бо стаціонарні тести робити - це не полосочки експрес-тесту, тут потрібна спеціалізована лабораторія. Тому або в Центр громадського здоров'я, який не приймає вочевидь, матеріал від приватних клінік, чи в Німеччину
   
В сенсі - державні лікарні також будуть возити аналізи в Німеччину, у нас нема лабораторій, здатних зробити цей ПЦР?
   
Хтось може пояснити, навіщо вони возять кожний тест в Німеччину?
Бо швидкий тест на виявлення вірусу не дає гарантії як в його наявності так і в його відсутності і повинен бути підтвердженйи лабораторно. Лабораторій таких небагато,  десь тут писалося що скоро і приватні лабораторії отримають дозвіл проводити такі дослідження.
   
В сенсі - державні лікарні також будуть возити аналізи в Німеччину, у нас нема лабораторій, здатних зробити цей ПЦР?
Є. Їх мало. Вони не справляється в часі.
   
Стаття 227. Порушення правил по боротьбі з епідеміями

     Порушення обов'язкових   правил,   встановлених    з    метою
запобігання епідемічним та іншим заразним захворюванням і боротьби
з ними,  якщо ці дії  спричинили  або  завідомо  могли  спричинити
поширення заразних захворювань, —
     карається позбавленням волі на  строк  до  одного  року,  або
виправними роботами на той же строк, або  штрафом  від  п'ятдесяти
до ста двадцяти мінімальних розмірів заробітної плати.
( Стаття 227 із змінами, внесеними згідно з Указом ПВР N 4571-10
від 12.01.83, Законом  N 41/95-ВР від 08.02.95 )


https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1070527.new#new
   
Наскільки я знаю, Євролаб (Пальчевський) за дуже великі гроші (16 000 грн) пропонує стаціонарний тест на вірус (не експрес, той вони роблять за 1 500 у себе). У них нема можливостей робити ПЦР-тест, вони просто відправляють матеріал до Німеччини. А дисципліновані німці, побачивши позитивний результат повідомили українським офіційним органам
Здесь правда есть....  Экспрес не совсем то....
   
Бо швидкий тест на виявлення вірусу не дає гарантії як в його наявності так і в його відсутності і повинен бути підтвердженйи лабораторно. Лабораторій таких небагато,  десь тут писалося що скоро і приватні лабораторії отримають дозвіл проводити такі дослідження.
Мене цікавить доля державних тестів ПЦР - їх також будуть возити в Німеччину?
   
В сенсі - державні лікарні також будуть возити аналізи в Німеччину, у нас нема лабораторій, здатних зробити цей ПЦР?

У нас є. Тести офіційно робить  вірусологічна референс-лабораторіяЦентру громадського здоров’я України (я так розумію, що більшість зразків відправляють туди). Але останнім часом у статистиці з'являється "за результатами досліджень регіональних лабораторій", значить щось привезли в регіони
   
Є. Їх мало. Вони не справляється в часі.
Чому? Мало обладнання, тест займає дуже багато часу?
   
Мене цікавить доля державних тестів ПЦР - їх також будуть возити в Німеччину?
Не думаю, ну може виборочно, в лабораторії які безпосередньо працюють з цим вірусом. Є така практика.
   
Чому? Мало обладнання, тест займає дуже багато часу?
Думаю і те і інше, не дуже багато, але якийсь час так точно. Да і лаборантів треба позбирать, які за останні роки позвільнялися. Моїй тітці дзвонили, вона вже 8 років на пенсії, була завідучою лабораторії. Виходить на роботу.
   
типовий гречкосій та свинопас ... аби власна срака в теплі була  ... так 73% альтернативно розвинутих голосували ...

а проблеми інших , то не його проблеми ...
   
Не думаю, ну може виборочно, в лабораторії які безпосередньо працюють з цим вірусом. Є така практика.

Ні, офіційні тести роблять в Україні. Принаймні так стверджують - ще раніше писали, що отримали систему на 900 тестів. Очевидно, щось ще потім - точної інформації у мене нема
   
Цього чувака з Житомира потрібно посадити
   
Цього чувака з Житомира потрібно посадити
А тих, що сьогодні прилетіли літаками і приїхали потягами, садити не треба? Чому?
   
А тих, що сьогодні прилетіли літаками і приїхали потягами, садити не треба? Чому?
за приховування інфи, за брехню, за свідоме зараження інших людей
   
за приховування інфи, за брехню, за свідоме зараження інших людей
Оно приїхало 30 000 таких чудаків, зараз хтось буде відслідковувати ланцюжки? У них у всіх є дружини і сини, які за тиждень стануть хворими. Є списки, хто з ким в літаках летить. Дії влади - які?
   
Оно приїхало 30 000 таких чудаків, зараз хтось буде відслідковувати ланцюжки? У них у всіх є дружини і сини, які за тиждень стануть хворими. Є списки, хто з ким в літаках летить. Дії влади - які?
у тих що приїхали, немає вини, поки що, а у довбня з Житомира є
   
у тих що приїхали, немає вини, поки що, а у довбня з Житомира є
Чудак з Житомира винуватий у тому, що захворів? То й чимало інших приїхавших захворіють. Ланцюжки перетворилися у міцний заплутаний клубок.
   
У доньки на роботі є один чувак, що захворів на корону.
Він нещодавно повернувся з "проблемного регіона", як сказано в офіційному повідомленні.
Так той чувак відразу після повернення з власної волі сів на карантин!
за декілька днів з"явилися легкі симптоми, взяли пробу, позитивна.
   
з 18 березня за такі дії адмінка або кримінал!
Але житомирський довбойоб швидше за все не підпаде під дію цієї статті КК, закон не має зворотньої дії

КУпАП
"Стаття 44-3. Порушення правил щодо карантину людей

Порушення правил щодо карантину людей, санітарно-гігієнічних, санітарно-протиепідемічних правил і норм, передбачених Законом України "Про захист населення від інфекційних хвороб", іншими актами законодавства, а також рішень органів місцевого самоврядування з питань боротьби з інфекційними хворобами, -

тягне за собою накладення штрафу на громадян від однієї до двох тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян і на посадових осіб - від двох до десяти тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян"

КК України
Стаття 325. Порушення санітарних правил і норм щодо запобігання інфекційним хворобам та масовим отруєнням

1. Порушення правил та норм, встановлених з метою запобігання епідемічним та іншим інфекційним хворобам, а також масовим неінфекційним захворюванням (отруєнням) і боротьби з ними, якщо такі дії спричинили або завідомо могли спричинити поширення цих захворювань, -

карається штрафом від тисячі до трьох тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або арештом на строк до шести місяців, або обмеженням волі на строк до трьох років, або позбавленням волі на той самий строк.

2. Ті самі діяння, якщо вони спричинили загибель людей чи інші тяжкі наслідки, -

караються позбавленням волі на строк від п’яти до восьми років
   
Чудак з Житомира винуватий у тому, що захворів?
Добре, якщо ти просто не зрозуміла, ЩО саме закидають чуваку з Житомира.
Погано, якщо зрозуміла і не бачиш нічого поганого в тому, що чувак тупо приховав з ким де і як він контактував.
   
Добре, якщо ти просто не зрозуміла, ЩО саме закидають чуваку з Житомира.
Погано, якщо зрозуміла і не бачиш нічого поганого в тому, що чувак тупо приховав з ким де і як він контактував.
Добре, чудак з чистого серця розповів би, що возив 200-500-1000 чоловік в Італію чи Німеччину на бусіку. Що далі?
   
Добре, чудак з чистого серця розповів би, що возив 200-500-1000 чоловік в Італію чи Німеччину на бусіку. Що далі?
погано...
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія