Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

чому у деяких є право видаляти пости в своїх темах?

чому у деяких є право видаляти пости в своїх темах?

За яким критерієм? Наприклад, неадекват Люксенебріс видаляє всі мої пости в своїх темах.
Я здивовано дізнався, що є така функція. У мене її ніколи не було.
І це не те, що хочу такої функції для себе, я просто хочу зрозуміти, навіщо вона була надана окремим дописувачам.
 чим вони заслужують таку функцію.
дякую за відповідь по суті питання.

   
За яким критерієм? Наприклад, неадекват Люксенебріс видаляє всі мої пости в своїх темах.
Я здивовано дізнався, що є така функція. У мене її ніколи не було.
І це не те, що хочу такої функції для себе, я просто хочу зрозуміти, навіщо вона була надана окремим дописувачам.
 чим вони заслужують таку функцію.
дякую за відповідь по суті питання.

за критерієм особистих образ, переходом на особистості , та флуд не по темі ,  не більше ...
я тебе ніде і ніяк не ображав ні в твоїх темах і ніде на ФУПі.   Не помітив ?
   
і взагалі вчіться порохолюби норомально спілкуватись з опонентами , без образ, без переходів на особистості а по темі. Тримати удар, та критикувати не авторів постів а по темі постів.
Ато привикли до тепличних умов які тут був розвів Слав.
   
я рад что люрекс имеет кнопку. вся омерзительность идеи притулы с контролем автора темы над людьми, которые пытаются ее обсудить, особенно видна в фейковых ветках luxetenebrisа.
маленькое чмо, истерично удаляющее чужое мнение, маленькое чмо с синдромом вахтера, что может быть лучше, чтобы всласть поржать над ним и его покровителями из начальства

ЗЫ Синдром вахтёра (синдром консъержки, синдром маленького начальника, синдром гардеробщика, синдром швейцара, синдром модератора, ВНЕЗАПНО комплекс бога, начальник шлагбаума, суслик-агроном, водитель лифта, генерал калитки, директор паники) — болезнь, поражающая низшие формы высших приматов. Выражается в стремлении «маленького человека» максимально воспользоваться своей маленькой властью. То есть, «закрыть и не пущать», намеренно создавать бюрократические преграды, заставлять людей собирать десятки справок, придираться к любой мелочи — вот то, на что идут ради подсознательной компенсации осознания собственной ничтожности и незначительности занимаемого рабочего места
   
я рад что люрекс имеет кнопку. вся омерзительность идеи притулы с контролем автора темы над людьми, которые пытаются ее обсудить, особенно видна в фейковых ветках luxetenebrisа.
маленькое чмо, истерично удаляющее чужое мнение, маленькое чмо с синдромом вахтера, что может быть лучше, чтобы всласть поржать над ним и его покровителями из начальства

ЗЫ Синдром вахтёра (синдром консъержки, синдром маленького начальника, синдром гардеробщика, синдром швейцара, синдром модератора, ВНЕЗАПНО комплекс бога, начальник шлагбаума, суслик-агроном, водитель лифта, генерал калитки, директор паники) — болезнь, поражающая низшие формы высших приматов. Выражается в стремлении «маленького человека» максимально воспользоваться своей маленькой властью. То есть, «закрыть и не пущать», намеренно создавать бюрократические преграды, заставлять людей собирать десятки справок, придираться к любой мелочи — вот то, на что идут ради подсознательной компенсации осознания собственной ничтожности и незначительности занимаемого рабочего места

видаляю тільки особисті образи та флуд, не більше. Ніякі чужі "мненія" по темі не удаляв не удяляю і не буду удаляти ...можеш пересвідчитись в будь які мої темі.
добавлю що тебе я ніяк не обзивав.

П.С. Приклад чужого "мненія" в мій адрес :-) яке видаляю.
Може для тебе таке мненіє має цінність і стиль спілкування прийнятний. А для мене ні. вибачай

dacko2
Пішов нах... з ФУПу!
Шоб ти здох здоровим падла!!!



Останнє редагування: 18 березня 2019 21:20:42 від Luxetenebris
   
За яким критерієм? Наприклад, неадекват Люксенебріс видаляє всі мої пости в своїх темах.
Я здивовано дізнався, що є така функція. У мене її ніколи не було.
І це не те, що хочу такої функції для себе, я просто хочу зрозуміти, навіщо вона була надана окремим дописувачам.
 чим вони заслужують таку функцію.
дякую за відповідь по суті питання.

Адміністрація форуму дає преференції певній групі користувачів.
   
Адміністрація форуму дає преференції певній групі користувачів.
А Вєня прастітє із той же групи?
   
Re: чому у деяких є право видаляти пости в своїх темах?

А Вєня прастітє із той же групи?

Да. Ти що, не читав гілку, в якій висить перелік богів і черні? Десь же є така гілка.

Інша справа, що кожен із богів користується ци привілеєм в силу своєї розпущеності. Вєнька, наприклад, у своїй розпущеності вже на гівно зійшов, бо редагувати чужі пости, залишаючи в них гівнотиння на адресу автора поста - це взагалі за межами здорового глузду. Мабуть запетьки всі такі, з огляду на Вєньку.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія