Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Експеримент з донатом на ЗСУ.

Re: Експеримент з донатом на ЗСУ.

Так роблять гопніки.
  (tu) брудноротою зграєю нападають на одного
якого не сприймають бо кращий від них по всіх людських якостях,
і якому заздрять бо не дотягнуться до його рівня ніколи.

Via

Щовечірнє питання - скільки назбирали?

Жіночка, йдідь вже в дупу  :pooh:
Хочете робити добру справу - робить мовчки. Або не робить, ваша воля.
Але це пістійне хизування своїми донатами нагадуе поведінку 'нових руськихь' пачками банкнот в присутності спільноти.
Не нуворіші про гроші не розповідають, вони їх просто мають і користуються мовчки .

Ні, варіантів 3, а не 2.

Як хочу, так і доную.

А на мої донати - черга, і там, де мене не знають, їх беруть з превеликим задоволенням і офіційно з tax receipt.

А кралі і неетичні "волонтери" йдуть  на ХХХ  ;) .

Гілка вже тонула, як  я вірвався  і спровокував тут неабиякий двіж.
Мадам з за океану повинна признати, що я  суттево приймаю участь у  цьому шо)))

Сергій, позаяк ти вважаєш, що я повинна обов’язково приймати участь у твоєму черговому парі, якого я з тобою взагалі не заключала,  то я погоджуюсь, але також маю умови.

Бо щось не чесно виходить:  ти категорично  вимагаєш від мене участі у твоєму парі, але  взагалі не спитав мене, чи маю я якісь умови теж. Я таки маю. Тож справедливо буде, що у мене, як у учасника парі,  теж є що тобі запропонувати, а не тільки виконувати твої. Ось мої умови:

1.Ти, Сергій,  перерахуєш Натіві  суму, в два рази більшу за мою, не звертаючи увагу на те, чи прийняли інші люди участь у твоєму парі.

2. А також таку ж подвійну суму перерахує наша тепер вже цілком заможна  Кадра, яка не вилазить з цієї гілки і радісно гигикає , підзужує та принижує тут людей.

3. Сроки твоїх з Кадрою донатів  теж два дні після мого донату.  Якщо Кадра після того, як прочитає ці умови, затихариться, то вона повинна оплатити донат у срок в два дні, як з’явиться тут на ФУПі.

4. Забула, ще ти повинен заприсягнутися, що не будеш перераховувати  донат і за Кадру. І це не буде робити Інанна, вона ж Протон, вона ж ІванГе, (вона ж Венсді на своєму бложику), а також цього не буде робити і Білий Хорват, хоча він жлобкуватий і навряд чи наважиться щось перерахувати за когось.  Тут вже ваше слово честі.

Кадра дуже довго поливала брудом волонтерів та Натіві тут на ФУПі.
Ось нехай тепер Кадра всім покаже, яка вона справжня паріотка, і що вона не  «вдавиться за 50 гривень, і віддасть їх на ЗСУ», як сама тут звинувачувала фупчеків. І її відмазки, що вона десь там щось комусь донатить в іншому місці, теж не прокатить. Мова йде про конкретний донат за умовами Сергія на ФУПі.

Бо я теж доначу поза ФУПом і  зауваж,   не кричу про це на весь курятник, на відміну від тебе, Сергій. Ти ж одразу тут кричиш ку-ка-рі-ку!!! як тільки знесеш яічко зробиш черговий донат.

Якщо ж  Кадра все ж відмовиться від цих цілком простих умов, то її на ФУПі цілком справедливо будуть  вважати брехлом та двулічною жлобярою, яка жабиться донатити на ВСУ. І будуть  тролити  точно так, як ти з нею, Сергій, зараз тролите тут людей, яких ти притягнув без їх відома у своє парі.
=============================

Як на мене, мої умови такі ж, як у тебе, і в них  немає нічого такого, щоб вважалося б чимось фантастичним чи таким, чого не можна виповнити.

Пи. Си. Погоджуйся, ти взагалі нічим не рискуєш, бо я ж не олігарх, працюю сама на себе, хоча твоїй постійній канадській наушниці Інанні приємніше вважати мене домогосподаркою, тож  і мій донат буде зовсім невеличкий.
А вам з Кадрою, як двум визнаним олігархам на ФУПі, які живуть за кордоном на широку ногу, купують там  квартири та  ікру десятками кілограмів, жеруть в ресторанах та хизуються відпочинком на різних курортах, то буде взагалі непомітною тратою.

Тож чекаю на твою і Кадрину згоду.

Останнє редагування: 16 січня 2024 00:31:04 від шуша

(і цьому нічого поганого  нема, якщо це робиться в культурній формі і порядними людьми з почуттям честі і гонору).
сцукко...  :lol:
Будда і Арістотель завітали, а я в хатніх тапочках

Яка пихата тварина.
гарна фраза перед дзеркалом (tu)

Ви занадто довго прощаєтесь, вже третій раз за дві сторинки.

Побажання удачі не є прощанням, Мікі.

Я ще тут трошки поскачу - a guilty pleasure :)

Та й медведу якийсь moment of excitement у його otherwise uneventful boring life  :lol:  :lol:  :lol:

Медведка, дякую тобі за підтримку нашого ресурсу :). Перед сном, з самого ранку і під час дня декілька раз - we really appreciate it   :drinks:

Хто сказав, що проти?

Серьога по факту цієї гілки нічого не задонатив, розкройте вже очи.
Задонатив Франкивець,  про якого  він не знав до сих пір нічого.

Ти не дочитав?——
Я вище написав що з мене 200 баксів(——
І натіві мала б знати——якщо я сказав——то ці грощі практично можна зараховувати в бюджет(

Побажання удачі не є прощанням, Мікі.

Я ще тут трошки поскачу - a guilty pleasure :)
все нормально.
стГибати - це важливий скілл.
хіба нам жалко.
розкажіть нам ще патетичних історій про Гідних і Достойних Донаторів.
можете по черзі з Берегинею Кадрою.

Останнє редагування: 16 січня 2024 00:27:50 від T.Blair.

Вже штука баксів від Франківця.
І 200——завтра від мене.

Гілка вже тонула, як  я вірвався  і спровокував тут неабиякий двіж.
Мадам з за океану повинна признати, що я  суттево приймаю участь у  цьому шо)))

Мікі, ти один із небагатьох тут, кого я реально поважаю і саме за те, що ти сам пішов в ЗСУ. Ти реально крутий!

Коли я повернулась під ніком протон, мій перший пост був про тебе і як у тебе справи.

Я бажаю тобі і всім воїнам ЗСУ вижити і щоб Бог охороняв вас і ваші родини.

Можливо, це іраціонально з мого боку, але я ставлю воїнів ЗСУ на п"єдестал і вони для мене взірець не тільки чоловіка, а і людини.

Але це означає також те, що вони справедливі.

Я вважаю, що ти неправильно зрозумів мотивацію Сергія.

Тому я не втрималась і написала.

якого не сприймають бо кращий від них по всіх людських якостях,
і якому заздрять бо не дотягнуться до його рівня ніколи.

Цілком згоден.

Людина яка сказала   - я не піду воювати  бо я... Бо я давнов виїхав!  Заслуговує поваги.
Тім більше, що вона зараз  в Україні, чи недавно тут була.
Респект)

І 200——завтра від мене.

Ти приймаєш мої умови?

Кадра, а ти що скажеш?

Сергій, позаяк ти вважаєш, що я повинна обов’язково приймати участь у твоєму черговому парі, якого я з тобою взагалі не заключала,  то я погоджуюсь, але також маю умови.

Бо щось не чесно виходить:  ти категорично  вимагаєш від мене участі у твоєму парі, але  взагалі не спитав мене, чи маю я якісь умови теж. Я таки маю. Тож справедливо буде, що у мене, як у учасника парі,  теж є що тобі запропонувати, а не тільки виконувати твої. Ось мої умови:

1.Ти, Сергій,  перерахуєш Натіві  суму, в два рази більшу за мою, не звертаючи увагу на те, чи прийняли інші люди участь у твоєму парі.

2. А також таку ж подвійну суму перерахує наша тепер вже цілком заможна  Кадра, яка не вилазить з цієї гілки і радісно гигикає , підзужує та принижує тут людей.

3. Сроки твоїх з Кадрою донатів  теж два дні після мого донату.  Якщо Кадра після того, як прочитає ці умови, затихариться, то вона повинна оплатити донат у срок в два дні, як з’явиться тут на ФУПі.

4. Забула, ще ти повинен заприсягнутися, що не будеш перераховувати  донат і за Кадру. І це не буде робити Інанна, вона ж Протон, вона ж ІванГе, (вона ж Венсді на своєму бложику), а також цього не буде робити і Білий Хорват, хоча він жлобкуватий і навряд чи наважиться щось перерахувати за когось.  Тут вже ваше слово честі.

Ось нехай тепер Кадра всім покаже, яка вона справжня паріотка, і що вона не  «вдавиться за 50 гривень, і віддасть їх на ЗСУ», як сама тут звинувачувала фупчеків. І її відмазки, що вона десь там щось комусь донатить в іншому місці, теж не прокатить. Мова йде про конкретний донат за умовами Сергія на ФУПі.

Бо я теж доначу поза ФУПом і  зауваж,   не кричу про це на весь курятник, на відміну від тебе, Сергій. Ти ж одразу тут кричиш ку-ка-рі-ку!!! як тільки знесеш яічко зробиш черговий донат.

Якщо ж  Кадра все ж відмовиться від цих цілком простих умов, то її на ФУПі цілком справедливо будуть  вважати брехлом та двулічною жлобярою, яка жабиться донатити на ВСУ. І будуть  тролити  точно так, як ти з нею, Сергій, зараз тролите тут людей, яких ти притягнув без їх відома у своє парі.

Як на мене, мої умови такі ж, як у тебе, і в них  немає нічого такого, щоб вважалося б чимось фантастичним чи таким, чого не можна виповнити.

Пи. Си. Погоджуйся, ти взагалі нічим не рискуєш, бо я ж не олігарх, працюю сама на себе, хоча твоїй постійній канадській наушниці Інанні приємніше вважати мене домогосподаркою, тож  і мій донат буде зовсім невеличкий.
А вам з Кадрою, як двум визнаним олігархам на ФУПі, які живуть за кордоном на широку ногу, купують там  квартири та  ікру десятками кілограмів, жеруть в ресторанах та хизуються відпочинком на різних курортах, то буде взагалі непомітною тратою.

1) де я хизуюсь відпочинком на курортах? Сказати, на чиї сторінки зайти, щоб побачити, хто хизується і чиї діти шарять інстаграмні фото з подорожей під час війни?

2) Парі має умови, вони незмінні. Хочеш щось інше? відкрий окрему тему і пропонуй.

3) Всю довгу простиню не читала.

Цілком згоден.

Людина яка сказала   - я не піду воювати  бо я... Бо я давнов виїхав!  Заслуговує поваги.
Тім більше, що вона зараз  в Україні, чи недавно тут була.
Респект)

Чому тільки і виключно ця людина?

Чому інші емігранти цяці, і лише Сергій - bad boi?

ПС. 626 постиків - хороша цифра.

Задумайтесь над моїми словами і харе гнобити порядних і достойних людей, як Сергій, які намагаються допомогти як можуть  :X

Останнє редагування: 16 січня 2024 00:34:30 від IvanG

Є ще одна еквівалентна за рівнем доказової бази версія - що говорить не про них, а про нього.
І все повертається до того, про що я й казав - всі на однакових стартових - тому вимкнути гопнік-стайл і самому зробити перший крок як доказ серйозності. Перший тому - що він сам-перший запропонував парі.
Сергій тут донатив достатньо
тому ні у кого нема підстав сумніваватися
в його щирих намірах і чесності,
а щодо даного експерименту -
читай перший пост у цій гілці
і все зрозумієш, якщо є чим.
Не варто намагатись висмоктати
з того хоч щось негативне - не вийде.

Як вставляти посилання на телегу?
Спасибі.

Спочатку сплати податки із коштів, які ти збирала, будучи незареєстрованим волонтером у відповідності з українським законодавством, а потім будеш пащекувати.

Я вже пояснювала, і пояснюю ще раз, по пунктах.
1. В мене є основна робота, котра мене непогано кормить, але забирає дуже багато часу.
2. Фонду станом на цей час не буде, тому що фонд - це повноцінна робота з стовідсотковою загрузкою, працівниками, бухгалтерією, і т.д. Я не приховую, що весь час з квітня 2022р думаю про його створення, і, можливо, він такі буде, бо "цей дощ надовго".

3. Але я не бачу особливої необхідності створювати щось подібне, і в тому зовсім не бачу протиріч з діючим законодавством.

4. Всі наши фінансові розрахунки здійснюються  або через картки банків, або через банківські реквізити, тобто абсолютно прозорі та перевіряєми. Звіти тут публікуються постійно. Тобто, з готівкою в чистому вигляді справ майже нема. Що стосується придбання автівок - ну моніторьте ринок, аналізуйте, що скількі стоїть. Можете вигадати якісь інши способи придбання та доставки - то вперед, в вас попереду широка дорога. Що до ремонтів автівок - теж все по рахунках.

5. Не маю наміру та бажання відривати в військових гроши, котрі в розпорядження довірили люди, бо окрім придбання потрібного та корисного є ще доставки та комісії тіх  банків.

Я понятно відповіла? Сподіваюсь, всі питання зняти.

Останнє редагування: 16 січня 2024 00:35:26 від nativi

Бо я теж доначу поза ФУПом і  зауваж,   не кричу про це на весь курятник, на відміну від тебе, Сергій. Ти ж одразу тут кричиш ку-ка-рі-ку!!! як тільки знесеш яічко зробиш черговий донат.

Я не можу і не буду за когось відповідати(
Кадра не донатить тут тому що має свою думку про вас(
Ніхто не може ій це заборонити.
З вами ж——
Пишіть окрему гілку про парі зі мною——я вам відповім.
А поки що——триває це. І на моіх умовах.

Via

І 200——завтра від мене.
Непоганий результат. Тему читати неможливо, всі як здуріли раптом, але аби користь була, хай гарчать далі.

1) де я хизуюсь відпочинком на курортах? Сказати, на чиї сторінки зайти, щоб побачити, хто хизується і чиї діти шарять інстаграмні фото з подорожей під час війни?

2) Парі має умови, вони незмінні. Хочеш щось інше? відкрий окрему тему і пропонуй.

[/quote]

===============================

Ти вже зовсім здуріла, що всі дописи проецируєш на себе.

До тебе я не зверталася взагалі.

Ти так звикла командувати та вказувати  всім на своєму бложику, що і кому казати, що навіть у не врималася і відровідаєш за інших.

Я чекаю відповіді від Сергія та Кадри.

Ти вже зовсім здуріла, що всі дописи проецируєш на себе.

До тебе я не зверталася взагалі.

Ти так звикла командувати та вказувати  всім на своєму бложику, що і кому казати, що навіть у не врималася і відровідаєш за інших.

Я чекаю відповіді від Сергія та Кадри.
[/quote]

Я тобі вище відповів за себе.

гілка насправді чудесна.
1. я заігнорив навічно 6 ніків яким Сєрий парі запропонував.   (tu)
2. на ПНБ для 54 задонатила добра людина 40 к.
3. усі показали своє лице.
4. деякі емігранти настільки "далекі від народу і війська" України що це важко уявити. ну бачимо наскільки далекі вони.

тащуся  :-)o

Непоганий результат. Тему читати неможливо, всі як здуріли раптом, але аби користь була, хай гарчать далі.

ага. як і фуп.  :-)o

Ні, варіантів 3, а не 2.

Як хочу, так і доную.

А на мої донати - черга, і там, де мене не знають, їх беруть з превеликим задоволенням і офіційно з tax receipt.

А кралі і неетичні "волонтери" йдуть  на ХХХ  ;) .

Ви ще тут?  :gigi:
Коли-небудь купіть собі тренініг з гарних манер, щіро раджу
Старі 'капіталісти' вас за свою ніколи не триматимуть, але таке жалюгідне враження не будете залишати від себе,  бо аж
 невдобно  :cray:

Останнє редагування: 16 січня 2024 00:44:52 від Kраля

Ти вже пропив залишки своїх мізків геть, волохатий.

Ставить умови той, хто пропонує парі.

Інші можуть 1) take conditions as is 2) try to negotiate conditions 3) choose not to participate.

Ось як працює парі.

Він надав умови і не міняв їх, як би ви не намагалися.

А парі - креативний спосіб зібрати гроші.

Тут таке вже було - через healthy competition і, може дійсно, міряння членами (і цьому нічого поганого  нема, якщо це робиться в культурній формі і порядними людьми з почуттям честі і гонору).

Магаго, ще раз з якого куя хтось має приймати якісь умови від залупи?
Тим не менш, я поставив залупу раком, висунувши свої умови - оскільки залупа намагалась стггибати з своїм парі, мандякаючи що вона перекриє вдвічі донати тих, кого вона вибрала в супротивники, не запитуючи їх згоди -  отже залупа має переказати 20 000 ойро.
відповідно  щоб ця сума перекрила мій донат удвічі, то мій донат має бути 10 000.
Термін був встановлений 2 доби, як і в "парі" залупи.
Наразі, одна доба вже закінчилась, і залишилось менше 24 годин до проголошення Залупи фуфлижніком.

ПС. 626 постиків - хороша цифра.

Задумайтесь над моїми словами і харе гнобити порядних і достойних людей, як Сергій, які намагаються допомогти як можуть  :X

Сєрого тут не гнобили. видихни.

Я не можу і не буду за когось відповідати(
Кадра не донатить тут тому що має свою думку про вас(
Ніхто не може ій це заборонити.
З вами ж——
Пишіть окрему гілку про парі зі мною——я вам відповім.
А поки що——триває це. І на моіх умовах.

Я щось не зрозуміла.

І чогось не пам'яаю, щоб и обговорював зі мною умови парі зі мною ж.

Ти притомний?

Все, що я тобі написала - то твої ж умови: я доначу, ти подвоюєш мою суму. Вона невелика.

То чом ти почав виляти стегнами і викручуватися?

гілка насправді чудесна.
1. я заігнорив навічно 6 ніків яким Сєрий парі запропонував.   (tu)
4. деякі емігранти настільки "далекі від народу і війська" України що це важко уявити. ну бачимо наскільки далекі вони.

:D

Я щось не зрозуміла.

І чогось не пам'яаю, щоб и обговорював зі мною умови парі зі мною ж.

Ти притомний?

Все, що я тобі написала - то твої ж умови: я доначу, ти подвоюєш мою суму. Вона невелика.

То чом ти почав виляти стегнами і викручуватися?

Кидай донат)

В сенсі?
Я  висунув Серьоге парі, яке він заведомо не прийме. 
По перше це  була шутка, що видно по смайлам.
По друге - я це зробив для наглядності , бо Серьога  розрпховував, що його закляті  опопненти  теж не  нвчого не вдіють.

Все інше - розвиток  цього  посту.

від списочників - нуль, на жаль їх не хвилюють проблеми ЗСУ. :facepalm: 

Кидай донат)

Добре, зараз.

От ще Кадру запитаю. Бо щось вона в притул не бачить, що я пишу.

Останнє редагування: 16 січня 2024 00:47:07 від шуша

гілка насправді чудесна.
1. я заігнорив навічно 6 ніків яким Сєрий парі запропонував.   (tu)

мар'яно 05 чи 07?

Магаго, ще раз з якого куя хтось має приймати якісь умови від залупи?
Тим не менш, я поставив залупу раком, висунувши свої умови - оскільки залупа намагалась стггибати з своїм парі, мандякаючи що вона перекриє вдвічі донати тих, кого вона вибрала в супротивники, не запитуючи їх згоди -  отже залупа має переказати 20 000 ойро.
відповідно  щоб ця сума перекрила мій донат удвічі, то мій донат має бути 10 000.
Термін був встановлений 2 доби, як і в "парі" залупи.
Наразі, одна доба вже закінчилась, і залишилось менше 24 годин до проголошення Залупи фуфлижніком.

Піздаротий, твоі сексуальні фантазіі——це напевно то що ти з Тімофєєм практикував до того як в смітник його викинути(
А поки що я не побачив парі з твоіми умовами.
Не знаю де ти вигадав сумму 20 к——напевно теж якийсь недосяжний для тебе рівень)

від списочників - нуль, на жаль їх не хвилюють проблеми ЗСУ. :facepalm: 

Кадра, пропоную тобі парі.

Навіть умови для тебе лояльні. Я кидаю донат Натіві - ти кидаєш такий же.

відмовишся - ну, будеш звичайною брехухою і не будеш мати ніякого морального права квакати тут щось про чужі донати і волонтерів.

Цю тему переглядають:
шуша, Bogkuz, Kраля, medved, Miki Mastiffo, pin2, nativi, Кадра, Bee®, Франківець, Jinx (+ 2 прихованих) і 19 гостей

Чекаю відповідь Кадри.

Мікі, ти один із небагатьох тут, кого я реально поважаю і саме за те, що ти сам пішов в ЗСУ. Ти реально крутий!

Коли я повернулась під ніком протон, мій перший пост був про тебе і як у тебе справи.

Я бажаю тобі і всім воїнам ЗСУ вижити і щоб Бог охороняв вас і ваші родини.

Можливо, це іраціонально з мого боку, але я ставлю воїнів ЗСУ на п"єдестал і вони для мене взірець не тільки чоловіка, а і людини.

Але це означає також те, що вони справедливі.

Я вважаю, що ти неправильно зрозумів мотивацію Сергія.

Тому я не втрималась і написала.
Тут віртуальний майданчик на якому тусуються аноніми,
і ми не можемо знати достеменно хто чим займається в реалі,
лише з їх слів, у правдивості яких ми не можемо бути впевнені,
тому наприклад я реагую виключно на поведінку юзера на форумі,
а вона у того Мікі абсолютно неадекватна, це видно по цій гілці.
А чим він займається в реальному житті то його особисте,
ми туди лізти не маємо змоги, та і не маємо права.

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість

Повна версія