Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Експеримент з донатом на ЗСУ.

Re: Експеримент з донатом на ЗСУ.

Умови - мають задонатити конкретні юзери, кого він назвав, і кожен з них. Навіть по одній гривні, але кожен з них.

Це називається взяти на слабО. Так роблять гопніки.
Чому саме ці юзери? Тому що вони постійно поливають донорів ЗСУ лайном.

А я чомусь впевнений, що поливають не за донорство.  :)

Тепер, коли вам намагається допомогти Сергій через креативний спосіб зібрати грошей, чим ви йому дякуєте? Лайном.

В чесному парі та в чесному спорті той, хто хоче довести, що він "краще" - першим робить "підхід до снаряда", а не умови ставить, після чого я покажу свою майстерність.

Будь-який легальний спосіб зібрати гроші на ЗСУ заслуговує поваги, тому що важливий результат - зібрані кошти.

З такими образами і понтами скоро залишитесь взагалі без донатів (уже).

Майже в кожного тут, як сказала Кадра, вооють члени родини чи знайомі, включаючи мене.

То чому ми, емігранти, яких тут постійно ображають і принижують (Але дописався до того, що іноземна допомога взагалі Україні не потрібна - цікаво, а за чий же рахунок ви воюєте і живете вже два роки?), маємо донувати тут?

Я особисто, побачивши пост Мастіфо про "ферштейн", УМИЛА руки. Тепер - тільки і виключно рідні.

Оревуар, рідна.

Це я йому повинен дякувати?

У вас все норм?)

Ти можеш йому не дякувати, але лайно виливати і приписувати йому те, чого не було - це ницо.

Повторюю ще раз - те, що конкретно ти в ЗСУ, не відміняє того факту, що Україна не здатна боротися виключно за власні кошти і ресурси.

Хочете навалювати на ваших донорів, навіть якщо це індивідуальні - то не плачте, що вам потім не допомагають цілі держави.

Тому що entitlement та неповага - одинакові.

Ти можеш йому не дякувати, але лайно виливати і приписувати йому те, чого не було - це ницо.

Повторюю ще раз - те, що конкретно ти в ЗСУ, не відміняє того факту, що Україна не здатна боротися виключно за власні кошти і ресурси.

Хочете навалювати на ваших донорів, навіть якщо це індивідуальні - то не плачте, що вам потім не допомагають цілі держави.

Тому що entitlement та неповага - одинакові.
Яка пихата тварина.

Оревуар, рідна.

Незареєстрована волонтерша, яка порушує законодавство України, does not get to speak here.

GFY!

Яка пихата тварина.

Спочатку сплати податки із коштів, які ти збирала, будучи незареєстрованим волонтером у відповідності з українським законодавством, а потім будеш пащекувати.

Він був впевнений, що в його парі оті 6 юзерів просто не захочуть приймати участі або як мінімум один з. Ото увесь розрахунок.
Так, і це дуже гучно говорить
про моральні якості тих шістьох -
генераторів бруду і підлостей на форумі,
і їхні ганебні випорожнення в цій гілці
замість хоча б скромних донатів тому доказ.
А про Сергія говорять його солідні донати на ЗСУ,
в тому числі у відповідь на донат Франківця,
який підло обізвав його слабаком.
Сергій не став у позу через несправедливу образу
а спокійно і гідно відповів посильною для своєї родини сумою.
Респектище Сергієві, не втомлююсь захоплюватись
цією гідною людиною :friends: 

Будь-який легальний спосіб зібрати гроші на ЗСУ заслуговує поваги, тому що важливий результат - зібрані кошти.

З такими образами і понтами скоро залишитесь взагалі без донатів (уже).

Майже в кожного тут, як сказала Кадра, вооють члени родини чи знайомі, включаючи мене.

То чому ми, емігранти, яких тут постійно ображають і принижують (Але дописався до того, що іноземна допомога взагалі Україні не потрібна - цікаво, а за чий же рахунок ви воюєте і живете вже два роки?), маємо донувати тут?

Я особисто, побачивши пост Мастіфо про "ферштейн", УМИЛА руки. Тепер - тільки і виключно рідні.

Я   тобі  висказав   відношення  військових до подібних спекуляцій навколо зборів.
Можливо його не можна поняти сидячи в безпеці за тисячи кеме в комфорті, но воно саме таке.

Бо донат і подачка заради хайпу то суттево різні речіі

Калгарійська магаго, з якого куя Залупа не мусить йти?
В Залупи немає навіть постійного проживання в "Гєрмашкє"(с), тому що ще не зданий А2  deutsche Sprache
То чому Залупа не мусів би записатись хоча б до Чернівецької тероборони?

Якщо він мусить іти, то і ти мусиш іти, і твій лондонський дружок, і всі інші емігранти.

Тоді це буде справедливо.

В мене нема особисто претензій до тих, хто виїхав до війни.

Але ж у вас є і виключно до Сергія!

ПС. Магага - то твоя уявна герлфренд. Тому що уявна, уахаха!

Чому саме ці юзери? Тому що вони постійно поливають донорів ЗСУ лайном.
йа нормальний собі донор ЗСУ, і мене при цьому ніхто лайном не поливає. і так само я не маю потреби вигадувати дебільні парі на рівні молодшої групи дитсадка, заради роздування власної значимості.

можливо, коє-хто має талант притягувати на себе гівно?
не стГибай і не кривляйся під час пропозицій донату - тоді і не буде прилітати.

Останнє редагування: 16 січня 2024 00:01:16 від T.Blair.

Це не претензіі, Друже,  це таке парі, бля.

Умови парі у першому пості, я подала синопсис.

Ви або приймаєте їх, або  ні.

Хочете свої умови - пропонуйте СВОЄ парі.

Все решта - некрасиві викрутаси людей, яким начхати на фандрейзинг і які хочуть звести особисті рахунки з Сергієм.

Щоб закрити це питання——

Я тобі особисто нічого не винен(
Тільки у вигляді виключення і моєі доброі волі.

Я поважаю такі ніки як ти .( незалежно від того якоі ти про мене думки)
І поважаю ще декілька ніків——які навіть входять в "альянс"))——
На фоні того "списку найгаласливіших патріотів"——вони дійсно достойні "опоненти")

Я б взагалі нічого не донатила, тому що він не у списку and not in scope of this deal.

Так це воно і було.
Ви за розвитком бесіди слідкуєте?

Я   тобі  висказав   відношення  військових до подібних спекуляцій навколо зборів.
Можливо його не можна поняти сидячи в безпеці за тисячи кеме в комфорті, но воно саме таке.

Блін(((
Де ти був раніше з "відношенням військових" до донатів таких((

пс. Скажу по секрету що в мене купа подяк від купи військових——яким пофіг яким чином ті грощі доіжджають до них(

А так і вийшло. Вони могли б задонувати навіть невелику суму, але не задонували.

Тому що хотіли "покарати" Сергія, а  на ЗСУ вони чхать хотіли.

Ось і все.
  :good: Якби боліла душа за ЗСУ то попри все задонували б,
хоча б символічно, аби підтвердити щирість своїх переживань,
натомість навалили купи лайна у гілці,
перемішавши його з безглуздими виправданнями.
Мирослава взагалі перевершила по ганебності навіть карофку:
"не буду допомагати ЗСУ бо Сергій щось не те подумає" :facepalm:

То ти виїхав...  то ти " Я  Українець"...
Ти вже визначись.
І яке значення має виїхав ти чи ні.
Я теж з Ойропи повернувся. 27го лютого 22   заїхав в Україну.

Мій малолітній родич так само, був за кордоном, почалася війна, зібрав рюкзачок і приїхав. У його др був важко поранений ще в березні під Харковом, ледве вижив, ті хлопці, що сиділи за ним в БТР, були вбиті.

То я краще йому буду допомагати, ніж оцій булінгуючій нечисті - а особливо невдячним дволичним "волонтерам", хоча більша частина із 20 штук, які я задонатила минулого року, пішли саме на їх підрозділи  :X

І які особисто беруть участь у булінгу, брешуть і ображають, як просто зараз  :X

А також, шановний Мікі, я раджу попитати в деяких "патріотів", де ЇХ "синачки".

А не постійно доколупуватися тільки і виключно до Сергія  :X .

Схоже до заповідника ухилянтів в " Попередження від військомату"
додається заповідник   хайпожерів на   донатах.

.

Умови парі у першому пості, я подала синопсис.

Ви або приймаєте їх, або  ні.

Все решта - некрасиві викрутаси людей, яким начхати на фандрейзинг і які хочуть звести особисті рахунки з Сергієм.

Магаго, з якого буя хтось має приймати якісь умови від Залупи? Ти в своєму розумі?
І який стосунок мають парі до волонтерства?

ПС Залупо, часікі тік так - залишилось менше 24 годин.

Де ти був раніше з "відношенням військових" до донатів таких((
в ЗСУ.
І

Я   тобі  висказав   відношення  військових до подібних спекуляцій навколо зборів.

А я тобі ще раз пояснюю, що є різні способи зібрати грошей.

За кордоном фандрейзинг відбувається у тисячу різних креативних способів. Чоловіки у жіночих туфлях навипередки бігають, вирощують і потім на камеру збривають бороди, жінки фотографуються на календарі, багатії наряджаються на різні гала, викупають столи в ресторанах за тисячі доларів і навіть - о жах! ХИЗУЮТЬСЯ!

ALL for a GOOD CAUSE  :X

Якщо ви не здатні зрозуміти і оцінити те, що тут зробив Сергій, то мені більше сказати нічого.

Робіть фандрейзинг як бажаєте moving forward.

Мій малолітній родич так само, був за кордоном, почалася війна, зібрав рюкзачок і приїхав. У його др був важко поранений ще в березні під Харковом, ледве вижив, ті хлопці, що сиділи за ним в БТР, були вбиті.

То я краще йому буду допомагати, ніж оцій булінгуючій нечисті - а особливо невдячним дволичним "волонтерам", хоча більша частина із 20 штук, які я задонатила минулого року, пішли саме на їх підрозділи  :X

І які особисто беруть участь у булінгу, брешуть і ображають, як просто зараз  :X

А також, шановний Мікі, я раджу попитати в деяких "патріотів", де ЇХ "синачки".

А не постійно доколупуватися тільки і виключно до Сергія  :X .

Мені розборки Серьогіного лагеря і Оль'янсу глубоко фіолетово.
Я не трачу свій час на подібний  шлак.

Я зайшов в цю гілку з тим еитанням, по якому писав.

бу-га-га
на вгороді корито а на місяці астероїди.
які висновки галактичної премудрости  :lol:

Жіночка, йдідь вже в дупу  :pooh:
Хочете робити добру справу - робить мовчки. Або не робить, ваша воля.
Але це пістійне хизування своїми донатами нагадуе поведінку 'нових руськихь' пачками банкнот в присутності спільноти.
Не нуворіші про гроші не розповідають, вони їх просто мають і користуються мовчки .

йа нормальний собі донор ЗСУ, і мене при цьому ніхто лайном не поливає. і так само я не маю потреби вигадувати дебільні парі на рівні молодшої групи дитсадка, заради роздування власної значимості.

можливо, коє-хто має талант притягувати на себе гівно?
не стГибай і не кривляйся під час пропозицій донату - тоді і не буде прилітати.

Повторяю ще раз для особливо тупих і для особливо фінансово скромних (читала і плакала, як ти, ковбасник, не здатний задонатити якихось пару штук в рік, це жерсть 8-: ).

ДО факту цього парі натіві майже ніхто не донатив.

На сьогодні в неї + 1 штука зелених В РЕЗУЛЬТАТІ цієї теми.

І це доконаний ФАКТ.

Якщо ви не здатні зрозуміти і оцінити те, що тут зробив Сергій, то мені більше сказати нічого.

Робіть фандрейзинг як бажаєте moving forward.
хоспаді, зацікавте Сергія своїм кишеньковим форумчиком, щоб він не страждав на нєчуткому ФУПі, і можете GTFO там всі 4 з половинов юзерів взаємно задовільнятися які ви крууті і класні.

в ЗСУ.
І
важко повірити що в ЗСУ є такі персонажі
які категорично проти донатів,
з усіх сил намагаючись висмоктати
з подібного експерименту
який хайп, майп чи дайп :bueee:

Мені розборки Серьогіного лагеря і Оль'янсу глубоко фіолетово.
Я не трачу свій час на подібний  шлак.

Я зайшов в цю гілку з тим еитанням, по якому писав.

Мій посил - що ти сприйняв Сергієву мотивацію невірно.

Насправді він дуже багато донатить у інші місця і про це не розповідає. Навіть на нашому форумі.

А тут він зробив це парі тільки і виключно тому, що деякі індивіди постійно оббріхують донорів і емігрантів.

Це - несправедливо.

хоспаді, зацікавте Сергія своїм кишеньковим форумчиком, щоб він не страждав на нєчуткому ФУПі, і можете GTFO там всі 4 з половинов юзерів взаємно задовільнятися які ви крууті і класні.

З нашим форумом все чудово, ми задонатили більше за минулий рік, ніж ви всі разом (мінус наші донати).

Бугага (С)

Повторяю ще раз для особливо тупих і для особливо фінансово скромних (читала і плакала, як ти, ковбасник, не здатний задонатити якихось пару штук в рік, це жерсть 8-: ).

сміявсі (с) Просто не маю звички розпинатися про свої внески. і надувати щоки в стГибках.
не маю потреби щось комусь доказувати.

бу-га-га
на вгороді корито а на місяці астероїди.
які висновки галактичної премудрости  :lol:

Шмонькайте свої 0.99 на Нікі Хейлі, яка сказала під час останніх дебатів, що проти того, щоб США фінансували бюджет України.

Бугага-2! (С)

На сьогодні в неї + 1 штука зелених В РЕЗУЛЬТАТІ цієї теми.

І це доконаний ФАКТ.

Може саме це так обурює тутешніх "патріотів"?
А якби тих шестеро списочників теж задонатили скільки можуть,
то було б ще більше! Це може обурювати лише хуйло,
але аж ніяк не українців які душею боліють за ЗСУ.

З нашим форумом все чудово, ми задонатили більше за минулий рік, ніж ви всі разом (мінус наші донати).
які ж ви молодці.
можете зїсти пиріжок на ніч.
(хоча, подумавши. вам мабуть ні. Пиріжок на ніч повнить.)
( а от я зїм. Мені можна )

сміявсі (с) Просто не маю звички розпинатися про свої внески. і надувати щоки в стГибках.
не маю потреби щось комусь доказувати.

Це тому що твої внески - не 20 тисяч доларів за один  рік.

Хоча я особисто документувала свої тільки і виключно тому, що мене обвинувачували у брехні і що я все придумала  :facepalm:.

Особи ж у списку Сергія, повторяю, не задонували навіть і гривні! Він же не вимагав з них тисяч доларів чи навіть сотень євро.

Шмонькайте свої 0.99 на Нікі Хейлі, яка сказала під час останніх дебатів, що проти того, щоб США фінансували бюджет України.

Бугага-2! (С)
юзери Найпатріотичнішого Форуму ім. IvanG цю Хейлі куплять і перекуплять тричі  B-)

Схоже до заповідника ухилянтів в " Попередження від військомату"
додається заповідник   хайпожерів на   донатах.

Більш ймовірно (та це вже навіть і не risk, а issue) не буде ніяких донатів.

Ні від хайпожерів, ні від скромняг.

Good, як то кажуть, luck!

важко повірити що в ЗСУ є такі персонажі
які категорично проти донатів,
з усіх сил намагаючись висмоктати
з подібного експерименту
який хайп, майп чи дайп :bueee:
Хто сказав, що проти?

Серьога по факту цієї гілки нічого не задонатив, розкройте вже очи.
Задонатив Франкивець,  про якого  він не знав до сих пір нічого.

Ви занадто довго прощаєтесь, вже третій раз за дві сторинки.

Так, і це дуже гучно говорить
про моральні якості тих шістьох -

Є ще одна еквівалентна за рівнем доказової бази версія - що говорить не про них, а про нього.
І все повертається до того, про що я й казав - всі на однакових стартових - тому вимкнути гопнік-стайл і самому зробити перший крок як доказ серйозності. Перший тому - що він сам-перший запропонував парі.

і вам хороших понтів в Боллівуді на мінімалках !

Магаго, з якого буя хтось має приймати якісь умови від Залупи? Ти в своєму розумі?
І який стосунок мають парі до волонтерства?

ПС Залупо, часікі тік так - залишилось менше 24 годин.

Ти вже пропив залишки своїх мізків геть, волохатий.

Ставить умови той, хто пропонує парі.

Інші можуть 1) take conditions as is 2) try to negotiate conditions 3) choose not to participate.

Ось як працює парі.

Він надав умови і не міняв їх, як би ви не намагалися.

А парі - креативний спосіб зібрати гроші.

Тут таке вже було - через healthy competition і, може дійсно, міряння членами (і цьому нічого поганого  нема, якщо це робиться в культурній формі і порядними людьми з почуттям честі і гонору).

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість

Повна версія