Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Яке ваше найбільше розчарування в житті ?

Re: Яке ваше найбільше розчарування в житті ?

Здоров'є. Ніколи думки не мав, що можу так влетіти, шо  лікарі не знають що робити....
(tu)  пан бачить і розуміє суть всього для індивіда. без нього(здоровя ) все решта просто приємний додаток,який є реально приємним поки Є здоровя.
 Одне погано-розуміння того приходить з часом плину життя і навчитися того в молодості вдається не багатьом.

Разочатование наступает очевидно после каких-то отношений. Если отношения не сложились, значит ли это что виновата исключительно баба? А может быть и сам мудаком оказался? Так что тут лукавство. Это раз.
Ну и перед тем как заводить отношения смотри внимательно с кем имеешь дело. Это два
   Деморежим - сувора реальність.
   Це раз.
   Істоти, життєва програма яких "схадіть замуж, ..., ..., ...) маскуються, підтримуються державою і суспільством.
   Лузєром виявляється чоловік, що "повірив у романтику".
   Така наша дійсність. B-)

Глупая женщина - удел слабого мужчины.  Но- должна знать своё место. То есть, быть рядом.
   РЯДОМ, я сказал!!!

Простите по-русски напишу. Прочитав стартовый пост мне показалось что Слав вовсе не имел ввиду женщин, как вы перевернули....
Да у меня было три жены, хорошие, которые оставляли меня голым и босым. Но это не разочарование. Я вставал на ноги и считал, что сегодня надо чуть потерпеть - завтра будет счастье и легче.
И стал старым..,а счастье не наступило.
Вот главное разочарование в жизни.
https://www.youtube.com/watch?v=otq4uVfRIXYhttps://www.youtube.com/watch?v=otq4uVfRIXY

Щастя не натупає ніколи і ні у кого!  Ви це не знали?

Щастя у вас було завжди, частинками часу, коли були позитивні емоції - пахучий соковитий апельсин чи мама що нарешті прийшла, вєлік чи погляд дівчинки-однокласниці і потім цілий ворох чудових емоцій в період закоханості.  Треба розуміти що саме ось зараз в цю мить я щасливий і насолоджуватись тим, поки та мить не пройшла.
Щастя то як золоті пісчинки в масі грунту - дуже рідко хтось знаходить цілий самородок, але і він лише частинка хоч і більша за пісчинку.

Якщо розчарувались в жінках - живіть з чоловіками, у нас вільна країна

Перечитал еще раз тему. Слав влюбился без взаимности. Бывает. Не обращай внимание - займись строительством следующего объекта. Слав , не переймайся.  Я улыбаюсь, я проходил.

Я не очаровуюсь, а сприймаю життя як даність

Найбільше моє Щастя в житті та найбільщі здобутки-- це моя Сім"я.Моя Жінка--мій друг та кохання всього життя.Завдяки ій у мене зараз все чудово в життєвому плані)
пс.вчора наштовхнувся в інсті на першу дружину))-- незважаючи на іі якісь фінансові здобутки та на іі креативність( вона в Києві була щось на зразок "бізнес-коуч" та ще й картини писала)-- яка ж вона страшна стала(((
Це було розчарування вчора))
Саме в такі моменти розумієш як же в мене все заіпісь)))

А з іншоі сторони вона й не винна що так іі життя підпортило(
Може прочиає випадково це десь)—— то нехай щастить)

пс.А загалом я давно нічим не очаровуюсь——тож і розчарувань в мене практично немає.

Щастя у вас було завжди, частинками часу, коли були позитивні емоції - пахучий соковитий апельсин чи мама що нарешті прийшла, вєлік чи погляд дівчинки-однокласниці і потім цілий ворох чудових емоцій в період закоханості.  Треба розуміти що саме ось зараз в цю мить я щасливий і насолоджуватись тим, поки та мить не пройшла.
Щастя то як золоті пісчинки в масі грунту - дуже рідко хтось знаходить цілий самородок, але і він лише частинка хоч і більша за пісчинку.
щастя - не станція призначення, а спосіб подорожі (ц).
Просто ми про це забуваємо в повсякденній рутині

Згоден з Вами. Життя дійсно проходить краплинками щастя. А коли обернешся взад - то не тощо самородків а і краплинок не побачиш. Да пям.ять священа і не більш

Та ні, напевне, й я хуйня.

Все кроме пчел хуйня
Хотя пчелы тоже хуйня
но их много (С)

Якщо розчарувались в жінках - живіть з чоловіками, у нас вільна країна

Сім'я - це возик, який тягнуть двоє.
  Головна їм винагорода - це здорові, стійкі психічно, розвинені діти, готові до випробувань майбутнім.
  І будь яка дитина має(повинна мати) тата і маму, що люблять один одного і її саму.
  Це найкращий варіант розвитку, закладений у людську психіку генетично.

Втім, такий погляд на сім'ю скоріш замовчується, або навіть ігнорується, уступаючи місце "гендерним новаціям".

А Ваш "сраказм" - це сарказм ТП з позицією "так я така і хрєн ви що мені зробите".
  І Ваша особиста пічялька. B-)

Останнє редагування: 9 червня 2023 18:26:22 від Топа

Найбільше розчарування - справедливість.
Слово є, а того, про що воно каже - нема.

так само. Справедливості не існує.

Все кроме пчел хуйня
Хотя пчелы тоже хуйня
но их много (С)
Все кроме пчел хуйня
Хотя пчелы тоже хуйня
но их до хуя
Спасайте меня !!!  :scenic:

Може все ж таки захоплення територією хуйлостану?

Не тільки.... Там було захоплення і дизайном (типу як все оздоблено величаво поімперськи) і культурою... та і мовою власне

Все кроме пчел хуйня
Хотя пчелы тоже хуйня
но их до хуя
Спасайте меня !!!  :scenic:

Я дам вам парабєллум. B-)

моє найбільше розчарування, що наші помогателі-партнери сцикливе трусло. (
я знаю, ща хтось обов'язково відтоксить, що я кацапське іпсо юзаю.

так нє.

усі ці смішні за кількісттю поставки, в одиницях штук, усі ці політичні притримання асортименту зброї, уся ця нерішучисть при прийнятті нас в НАТО і ЄС...

шкода і сильне розчарування. :(

;o ти що, очикувала що офіційно війну кацапам оголосять?  Що за інфантилізм  :facepalm:

Що таке розчарування? Гіркота від того що не сталось як гадалось.

Абсолютно ні. Це гіркота від того що об'єкт розчарування набагато гірший ніж собі уявляв

Останнє редагування: 9 червня 2023 18:40:35 від Uki_

Найбільше розчарування - справедливість.
Слово є, а того, про що воно каже - нема.
його придумали бідні

Жінки :flirt: є жадниє, жорстокиє, неромантичьниє і неймовірно мерконтильні БЛ ЯДІЩІ  :-G  :brunette:    :(

його придумали бідні

ні. Справедливість - це чисто юридична категорія. Її придумали разом з судами

мерконтильні БЛ ЯДІЩІ

Ти їм не цікавий - шо з тебе взяти окрім шкури

Моє розчарування - негативний відбір, і в політиці, і в бізнесі, і взагалі, в житті

Таке враження , що наверх піднімається в основному сміття

До речі - те, що Слав говорить про жінок- також результат негативного відбору

Найчастіше рулять стерви

;o ти що, очикувала що офіційно війну кацапам оголосять?  Що за інфантилізм  :facepalm:
де в моему коменті про оголосити війну кацапам? я ж наче чорним по білому перерахувала свої претензії.

п.с. і про війну.
чомусь в кувейт сша зайшли.
не обісрались...

Моє розчарування - негативний відбір, і в політиці, і в бізнесі, і взагалі, в житті

Таке враження , що наверх піднімається в основному сміття

Це тому шо "прілічніє" люди стісняються вказати їм на їхнє місце.

Я б міг тобі позаздрити звичайно .
Однак думаю просто ти ще не пізнав глубину всіх глубин

Та нє, може йому дійсно повезло. Я от теж овердофіга років одружений, а дружина досі вміє здивувати  :gigi:
Є і купа інших прикладів знайомих і друзів,  де все пішло по кізді, з різних причин. Деякі навіть геть не матеріальні, бо було все (крім порша, звісно, не такі там статки)

де в моему коменті про оголосити війну кацапам? я ж наче чорним по білому перерахувала свої претензії.

Я ще реакцією на події 2008 розчарувався та наступними подіями.....  Зараз навпаки... не очикував що так допомагатимуть Україні

п.с. і про війну.
чомусь в кувейт сша зайшли.
не обісрались...

то другоє

Перечитал еще раз тему. Слав влюбился без взаимности. Бывает. Не обращай внимание - займись строительством следующего объекта. Слав , не переймайся.  Я улыбаюсь, я проходил.

Та нє, я так пойняв шо його на айфон розвели, а от на мерцедос він вже не повівся

яке б миле личко не було

Україна не Німеччина, тут 90% милих личок. А щодо багатства, то класичні методи з бульварних романів на диво дієві.

Це тому шо "прілічніє" люди стісняються вказати їм на їхнє місце.

Причин багато, але це все одно розчаровує

Уявити порядну людину десь при владі вже не дуже і сподіваєшся. А порядну і розумну- взагалі без шансів

Приміром, колись в чомусь помилився, потім знову не так вчинив, не те обрав, в результаті:
- ні вілли в іспанії, ні басейна, ні порша - до сраки таке життя!
А розчаровуватись зовнішніми чинниками, хз, це якийсь інфантилізм.

Загалом, якщо глобально: не пощастило трохи з роками і місцем народження. Бляха, останні 40 років - ціле життя! - це суцільна "епоха змін".
І це ще не кінець, здається.

Останнє редагування: 9 червня 2023 19:15:58 від Bee®

Будь- яке узагальнення - це вже за замовчанням брехня та наклепи. "Усі мужики сволочі", "Усі баби суки" - це думки слабких та тупих людей. Люди різні, жінки різні, чоловіки різні.

Та нє, я так пойняв шо його на айфон розвели, а от на мерцедос він вже не повівся

Мерседес - це їй до нардепа якогось, бажано щоб ще вчора він був «бомжем».  :lol:

Мерседес - це їй до нардепа якогось, бажано щоб ще вчора він був «бомжем».  :lol:

То ж не обов'язково новий з салону, якийсь дворічний glc з гамерики теж підійде

Усі баби суки

БЛ ЯДІЩІ :(

После профессионального спорта в детсве и юности с наисубективнейшим судейством меня разочаровать уже было сложно. Я бы детям в начальной школе на входе плакат повесила: жизнь несправедлива и жестока :-X
Еще было разочарование, что я совершенно не тащилась от собственных детей-младенцев. Я их не понимала, мне было тяжело с ними с ними морально и физически. Я помню с тоской думала, что если такая жизнь теперь навсегда - то я головой гикнусь :weep:  Малодушно сбежала после их годовасия в оффис. Зато потом, после их трехлетия, все больше и больше наслаждаюась общением с ними. Подростковый возраст, в отличие от младенчесва, вообше не заметила  B-)

То у Вас, Слав, синдом мільйонера, по відношенню до жінок. Коли Ви щиро бажаєте, щоб дівчина полюбила саме Вас, а не Ваші гроші. Або Вам здається, що вона кохає саме гроші, а не Вас. Що теж цілком ймовірно.
Але життя - не завжди Голлівуд...

в Україні УСПІШНИХ і багатих жінок, які свій успіх досягнули самі, віком 35-40 достатньо.
познайомиться Слав із такою ж як він і будуть собі любитися і віку доживати.

чого йому щиро бажаю. (tu)
п.с. я теж у 45 прозрів . тіко я не мільйонер як Слав.

Приміром, колись в чомусь помилився, потім знову не так вчинив, не те обрав, в результаті:
- ні вілли в іспанії, ні басейна, ні порша - до сраки таке життя!
А розчаровуватись зовнішніми чинниками, хз, це якийсь інфантилізм.

Загалом, якщо глобально: не пощастило трохи з роками і місцем народження. Бляха, останні 40 років - ціле життя! - це суцільна "епоха змін".
І це ще не кінець, здається.

++. але 30 років. з перестройки.

в Україні УСПІШНИХ і багатих жінок, які свій успіх досягнули самі, віком 35-40 достатньо.
познайомиться Слав із такою ж як він і будуть собі любитися і віку доживати.

Теж гарний варіант.

Але у таких селфмейд успішних жінок вимоги, вірніше, пріорітети та крітерії оцінки теж є і вони досить високі.

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість

Повна версія