Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Наслідки масової еміграції населення України до Європи

Знаєте що з вас робить кацапку? УЗАГАЛЬНЕННЯ. Робити на основі одного випадку узагальнення, і випадки з узагальнення.

ви сказали "повернуться одні нероби, що тіки вміють сидіти на велфері" - так? Тобто "нормальні" не повернуться? Прошу чітку, недвозначну відповідь.

люди різні і тих хто поїхав можна поділити на такі групи
1. тих хто точно не повернеться, зокрема тому що вже успішно інтегрувався "там" (більш за те, після війни до них приєднаються чоловіки)
2. тих, хто точно планує повертатись
3. тих хто буде сидіти доти доки буде отримувати соціал
4. тих повернення яких буде залежати від різних факторів

дімек просував ідею, що ті хто поїхав (крім тих хто типу "з маріуполя") - то шваль за якими не варто шкодувати, скатертиною дорога
я так не вважаю
треба створювати умови щоб люди повертались
навіть якщо то не 100% правильні патріоти - вони не менші патріоти ніж "таджики" що приїдуть їм на заміну

демографічна криза і так невідворотня, тож не варто піднімати планку "українськості"

[ua]  (tu)
Перша фраза по темі (як я її зрозумів) ... Дякую!
Неправда. Перша фраза по темі була - приїдуть і будуть умнічать - а , ось в Европі....
Бо я вже таке чула.

Re: Наслідки масової еміграції населення України до Європи

з теми Зміна розселення українців після війни
тільки роздавлення росії і 100% гарантія НЕповторення агресії - означатиме відбудову України, "план Маршалла", повернення населення, і загалом розвиток.

з теми У Києві відновлюються ціни на оренду квартир
єдиний сприятливий варіант для України - це переконлива перемога (не вживаю слово тотальна).
така що безпека України гарантована на наступних 50-100 років.
я не знаю деталей як може виглядати ця переконлива перемога - чи при цьому Москва буде спалена і чи танки Абрамс будуть їхати по Красній площі. але Раша має бути в руїнах (в прямому чи образному сенсі) і займатися питаннями свого виживання і не більше.

будь-які варіанти при яких раша може через 5-8-10 років набрати сил і знов напасти - це животіння України і знелюднення півдня і сходу.
ніхто не буде жити, будувати будинки і розвивати бізнес під дамокловим мечем загрози, надіючись "ой а може хуйло помре". а якщо не помре? а якщо наступний буде ще єбанутіший??

ні-ні, у медведя має бути вирвано кігті і переламано ноги. Щоб він собі десь повзав під модринами в тайзі і гриз шишки. Але до людей не потикався.

Шарік розсуждає про Європу в якій ніколи не був і про питання еміграції, якої він ніколи сам не пережив.

Ті, хто приїхали до Європи побачили, що в Європі все те ж саме, що і в Україні. Україна то не Африка і не Афганістан якийсь. В Україні ті ж самі супермаркети, дороги, машини і будинки, як і в тій цілій Європі.

Ті люди, які виїхали до Європи зробили то, м'яко кажучи, не добровільно. То біженці, а не емігранти. То величезна різниця. Шарік тої різниці не розуміє, бо не був ні біженцем, ні емігрантом і дай Боже, щоб не був.

Вони всі, підкреслююю, всі, повернуться. На згарище, на розбомблені воронки, але повернуться. Бо на рідну землю. Ностальгії теж ніхто не відміняв і Шарік не знає, що таке ностальгія, бо не відчув того болю. В перекладі з латинської то біль (альгія) за своїм (ност), за Батьківщиною.

Будьмо позитивні і все буде добре.

Колись давно, коли РІ перемогла Наполеона в Європі, коли тисячі освічених людей із дворянства побачили, як живуть люди в Європі, виник феномен, який ми називаємо "декабристи'. Тобто, це люди, які вирішили, що так далі в їх рідній РІ так жити більше не можна.

Зараз в Європу потрапили мільйони тих, хто раніш про це і мріяти не міг. Одномоментно.

Як на вашу думку це може вплинути на подальше України?

більше лайки буде. Я коли приїзжав у відпустку в Україну усіх питав ну як ви так жити можете коли он у Європі ніхто на олігархів не горбатиться. У відповідь була лише лайка... причому не на адресу олігархії, а чомусь на мою. Коли я тут пишу що корупція вбиває прямо чи опосередковано, то мене банять за дискридитацію влади чи навіть за Луценка як було в останній раз. До чого тут Луцик я так і не зрозумів, я не його симпатик хоч зараз він спокутує гріхи які накоїв на керівних посадах. Корупція це річь ментальна, вона можлива коли більщість вважає що без неї ніяк, а навіть користь може бути якщо не лох... Ну а як бути нелохом по життю ви знаєте краще за мене. :gigi:

Вони всі, підкреслююю, всі, повернуться. На згарище, на розбомблені воронки, але повернуться. Бо на рідну землю. Ностальгії теж ніхто не відміняв і Шарік не знає, що таке ностальгія

німецький патріот, єврей, колишній ув'язнениць концтабору виізжає з німеччини в Ізраїль з портретом Гітлера
- навіщо воно тобі?
- щоб настальгія не мучала ..

німецький патріот, єврей, колишній ув'язнениць концтабору виізжає з німеччини в Ізраїль з портретом Гітлера
- навіщо воно тобі?

:D  (tu)

люди різні і тих хто поїхав можна поділити на такі групи
1. тих хто точно не повернеться, зокрема тому що вже успішно інтегрувався "там" (більш за те, після війни до них приєднаються чоловіки)
2. тих, хто точно планує повертатись
3. тих хто буде сидіти доти доки буде отримувати соціал
4. тих повернення яких буде залежати від різних факторів

дімек просував ідею, що ті хто поїхав (крім тих хто типу "з маріуполя") - то шваль за якими не варто шкодувати, скатертиною дорога
я так не вважаю
треба створювати умови щоб люди повертались
навіть якщо то не 100% правильні патріоти - вони не менші патріоти ніж "таджики" що приїдуть їм на заміну

демографічна криза і так невідворотня, тож не варто піднімати планку "українськості"

Дякую. Це ж все таки не "повернуться одні нероби у кого не вистачить розуми адаптуватись" - це зневага до наших співвітчизників і до себе власне...
Люди різні...

Імхо: ви занадто переймаэтесь тим, що кажуть якісь мудаки. Ось його тема:
https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1132282.0
Вам здається, що ви "відстоюєте правду" - це не так. Ви витрачаєте час на мудаків, дорогоцінний Час якого у нас МАЙЖЕ НЕМА, може варто його віддавати, можливо, тим, хто цього вартий...
А спілкуючись з мудаками з часом починаєш спілкуватися як мудак і мислити їх наративами, хоч ви хоч я - це універсально.
Ваша справа звісно.

Цитувати
Согласен .Моя жена побыла у сестры примерно пол года и вернулась ,а их тусовка даже стыдно говорить …бабы там себе кого то понаходили,мужики тут тоже трахали кум и их подружек.Для меня это не люди ,а свиньи и я не испытываю жалости от того что кто то из них не вернётся .Есть примеров вагон и маленькая тележка …но суть в том что для меня это очищение и оздоровление и лить слезы по шлюхам ,которые воспользовались горем чтобы свалить из Украины ,я точно не буду

Да, согласен тоже. Полно псевдо-беженок, которые откровенно побросали своих мужей/парней, пытаются лечь под первого попавшего поляка/немца/француза лишь бы деньги платил. Просто воспользовались ситуацией, бросили страну, семью, некоторые даже и родителей. Таких мы не ждем точно.

Полно псевдо-беженок

Що значить "псевдо-біженці"? То біженці, які не відповідають якимсь моральними вимогам? Чи ті, що не втікли від війни, щоб їх не вбили, а тільки то імітують? Чи як то розуміти?

Що значить "псевдо-біженці"? То біженці, які не відповідають якимсь моральними вимогам? Чи ті, що не втікли від війни, щоб їх не вбили, а тільки то імітують? Чи як то розуміти?
(tu)

І власне тільки одна думка про те, що власне питався Шарік, інше якісь фрік-сторі з тікток і інстаграм. Ну є такі сторі, і шо? :laugh:

до війни мільйонами їздили

За даними статистики, не більше 5% населення України  :shuffle:

є такі випадки, наприклад
Виізжають з дитями в німеччину, оформлюють всі папери на допомогу і пільги, повертаються в Украіну і живуть
бо патріоти!

Імхо: ви занадто переймаэтесь тим, що кажуть якісь мудаки. Ось його тема:
зрозуміло
я не дуже багато часу проводжу на форумі, бо ще недавно раніше 23 додому не приходила
тож хоч і типу аборігенка але втратила орієнтири хто є хто
дійсно не варто було коментувати  того персонажа

Виізжають з дитями в німеччину, оформлюють всі папери на допомогу і пільги, повертаються в Украіну і живуть
бо патріоти!
Скільки часу вони зможуть отримувати допомогу? Не більше трьох місяців, потім їх автоматом знімуть.

- навіщо воно тобі?

щоб настальгія не мучала в Америці я читав УП, тоді це було про плівки Мельніченко, etc. - кучма лікував не гірше за... :gigi:

бо патріоти!

І що? То не причина для ганьби. Люди то роблять не від хорошого життя. І зробити то не просто, до речі. Добре, що для тих людей є така можливість. Вижити і прогодувати своїх дітей і себе.

більшість не повернется

а от ніфіга, зачепитися нормально на заході після ~35 дуууже важко, весь твій професійний опит коту під хвіст плюс мова, більшість повернеться і скаже ну його нафіг працювати работягою все життя

І що? То не причина для ганьби. Люди то роблять не від хорошого життя. І зробити то не просто, до речі. Добре, що для тих людей є така можливість. Вижити і прогодувати своїх дітей і себе.
Ніхто так не робить, бо то неможливо. Як завжди байки з інтернету. Почнемо з того, що статус біженця нашим не дають. Тимчасові переселенці. Щоб отримувати допомогу на дітей, діти повинні ходити, до школи.

Що значить "псевдо-біженці"?
знайома біженка (вже повернулась в україну) бачила картину у пункті де можна було отримати одяг (десь у чехії, точно не знаю)
увірвалась юрба закарпатських циганок, почали перевертати всі коробки, хватати підряд все нове і  набивати баули
волонтерки  сказали, що відвозять в україну і їдуть за новою партією
можливо це і є псевдо-біженці?

Ніхто так не робить, бо то неможливо. Як завжди байки з інтернету. Почнемо з того, що статус біженця нашим не дають. Тимчасові переселенці. Щоб отримувати допомогу на дітей, діти повинні ходити, до школи.

може хоч діти навчаться чомусь доброму в школі чи то марна надія? :S

в мене знайома працює в організації по допомозі біженцям всім не тільки з україни, там елементарно де жити знайти вже челенжд бо нема місцевих референсів, один мабуть з десяти знаходе нормальну работу за фахом і то бо знав добре англійську, інші на складах, магазинах, i матюкають сідней  :laugh:

знайома біженка (вже повернулась в україну) бачила картину у пункті де можна було отримати одяг (десь у чехії, точно не знаю)
увірвалась юрба закарпатських циганок, почали перевертати всі коробки, хватати підряд все нове і  набивати баули
волонтерки  сказали, що відвозять в україну і їдуть за новою партією
можливо це і є псевдо-біженці?

то щось таке поодиноке і не є якоюсь ілюстрацією чогось

хтось десь щось вкрав, чи взяв більше, ніж треба

буває

Блин у нас что война закончилась?
Че делить шкуру неубитого медведя?
Там тієї шкіри кіт наплакав

виїхали жінки з дітьми, пенсіонери залишились
ті хто вміє працювати знайшли роботу  і як мінімум половина не планує вертатись
після війни до них може виїхати ще пара мільйонів чоловіків
пенсіонери залишаються

при цьому демографічна криза буде поглиблюватись, це очевидно:
якщо бабусь більше ніж молодих дівчат то популяція не відновиться навіть якщо дівчата стануть народжувати стільки скільки колись бабусі

хто буде відбудовувати країну?
хто буде годувати пенсіонерів це вже другорядне питання

більшість країн у таких випадках відкривають кордони для мігрантів
отже не виключено що лікувати приїдуть білоруси, будувати таджики, шити труси в*єтнамці
як гадаєте, це сильно покращить "якість" української нації?
Нахуй мігрантів - пенсіонерів хай годують їхні діти - заібали вже з цим Всеукраїнським зубожінням

Ну так хай ходять і вчаться - може не будуть потім сидіти на лавках і пити пиво)

Нахуй мігрантів - пенсіонерів хай годують їхні діти
пропозиція зрозуміла: відмінити пенсії взагалі

Псевдо-беженцы - те, кто спекулирует на теме беженства. Фактически, западнее Днепра сейчас более-менее спокойно и жителям правобережной Украины сидеть в ЕС на социале просто непорядочно. Пора принимать принципиальное решение -окончательно оставаться там или возвращаться. Но если оставаться - то идти на работу.

Ну так хай ходять і вчаться - може не будуть потім сидіти на лавках і пити пиво)
Повністю згідний. Але мова про те, що неможливо приїхати, оформити допомогу на дітей і повернутися жити в Україну і отримувати допомогу.

Псевдо-беженцы - те, кто спекулирует на теме беженства. Фактически, западнее Днепра сейчас более-менее спокойно и жителям правобережной Украины сидеть в ЕС на социале просто непорядочно. Пора принимать принципиальное решение -окончательно оставаться там или возвращаться
ракетні удари бувають і по правобережжю
сам то я нікуди не виїжджав
але тих хто виїхав і не спішить повертатися - не засуджую якщо не бикують

Псевдо-беженцы - те, кто спекулирует на теме беженства. Фактически, западнее Днепра сейчас более-менее спокойно и жителям правобережной Украины сидеть в ЕС на социале просто непорядочно. Пора принимать принципиальное решение -окончательно оставаться там или возвращаться. Но если оставаться - то идти на работу.

а ти чьіх будеш, такий розумний?

а якщо завтра хуйло ядеркой з білорусі по вінниці жахне, то буде там бєзопасно чи нє ?

і дітям слухати кожен день виття сирен, це дуже добре для здоров'я чи не дуже?

пропозиція зрозуміла: відмінити пенсії взагалі
Де я таке казав? А ви пропонуєте підвищити до баксів 500?)

Повністю згідний. Але мова про те, що неможливо приїхати, оформити допомогу на дітей і повернутися жити в Україну і отримувати допомогу.
Ну і правильно - а то ще в кацапію поїдуть і там оформлять допомогу)

Псевдо-беженцы - те, кто спекулирует на теме беженства. Фактически, западнее Днепра сейчас более-менее спокойно и жителям правобережной Украины сидеть в ЕС на социале просто непорядочно. Пора принимать принципиальное решение -окончательно оставаться там или возвращаться.
З дитиною в Київ, наприклад, я зараз не повернулась би ні-за-що.  Небезпека реально є, а знаходитись весь час поруч немає можливості. Війна - це не для дитячіх очей. "Чужого навчайтись, а свого не цурайтесь" - все що зараз можна зробити

а от ніфіга, зачепитися нормально на заході після ~35 дуууже важко, весь твій професійний опит коту під хвіст плюс мова, більшість повернеться і скаже ну його нафіг працювати работягою все життя

та ми не жили, тай не житимо
нехай хочь дiти ..

Тут так. Розмовляєш з біженкою і думаєш, що вона спекулює. Дивишся їй в очі і бачиш, що вона не спекулює. Бо в очах страх. Такий тваринний, адреналіновий. Бачив то?

- Ви звідки?
- Іріпінь (Буча, Ізюм, Краматорськ і т.д.)

За ці очі їм можна все вибачити.

Нахуй мігрантів - пенсіонерів хай годують їхні діти - заібали вже з цим Всеукраїнським зубожінням

якщоб пенсiонери свого часу схотiли
молодi взагалi не було ..

Ми ще довго будемо найбіднішою країною Європи. Модете еисати що в мене комплекс меншовартості.

Ми ще довго будемо найбіднішою країною Європи. Модете еисати що в мене комплекс меншовартості.

Був в Румунії, Болгарії?

В деяких районах Італії, Іспанії?

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 2 гостей

Повна версія