Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Ваші спогади напередодні 24.02.2022

Re: Ваші спогади напередодні 24.02.2022

А деякі поїхали на дачу у Ворзель
моя подруга зібрала всю родину, 6 осіб, три тварини, дитина, бабуся - і 24 зранку дримнула на дачу в Пороскотень. Це між Ірпенем і Бородянкою...
Тьтьть, вийшли на зв"язок в середині березня вже з-під хмельницького, їх якось наші вивезли лісами, кружляли 2 доби

А кума зібрала усіх - і так само, 24 зранку, але на Макаров... Їх евакуювали по зеленому коридору, до того тиждень сиділи в погребі, гради розхуячили хату, вона прямо понад Здвижем, друга від мосту.

Співробітниці у Немішаєвому танк зламав дитячу кімнату, вона вагітна була на 5-6 міс на початок війни.

Ще одній прострелили обличчя, коли вона з Козаровичей (це на київськом морі) намагалась вивезти оберемок дітей в Київ, бо позакінчувалось все, і памперси, і ліки, і дит.харчування...

А потім турфірми людям десь рік гроші не повертали. Або повертали 50 чи менше відсотків вартості.
тут таке: турфірма твої гроші вже давно віддала готелю і авіакомпанії.  От вони взагалі не повертали нічого - "це ваші проблеми".
тож я б турфірми звинувачувала в останню чергу. Вони опинились крайніми в цьому форсмажорі. І те, що тобі бодай щось повернули - свідчить про щирість і совість турфірми. Бо часто-густо повертали зі "своїх" грошей, аби не втратити клієнтів.
У нас в ковід розорилося 50% турфірм, а війна добила решту.

коротенькі спогади про день-два напередодні повномасштабного вторгення

23, парк Шевченка, Одеса.
У месенджері приходить привітання з днем рад. армії від кацапа. Знайомі по Криму, вітає з річницями весілля, різдвом та інше.
Я саме коло пам'ятника афганцям. Свіжі квіти, вся фігня. Шлю йому фото (пам'ятника) з текстом - "скоро сиквел от хуйло". ..

24.02
я у центрі, на квартирі з букінга. Прокинувся від вибухів. З просоння ніч іншого не придумав як телефонувати 101 аби дізнатися що за фігня.
Потім допетрав на фуп зайти...

Папа, не переживай, нас бомбят... Смс в 5 утра. Я уже не спал.

У нас в ковід розорилося 50% турфірм, а війна добила решту.
Повернув усім передплати (як і ковідні свого часу). Декілька людей відмовилися - "най на майбутнє залишаються". Д - Довіра. Ще й усе літо-осінь працював...

Повернув усім передплати (як і ковідні свого часу). Декілька людей відмовилися - "най на майбутнє залишаються". Д - Довіра. Ще й усе літо-осінь працював...
ти працював з авіакомпаніями? викупав цілі слоти та блоки місць? бронював готелі за рік?
як там зі штрафами?

ти працював з авіакомпаніями? викупав цілі слоти та блоки місць? бронював готелі за рік?
як там зі штрафами?
Напишу у особисті.

23-го у дитячому садку, куди донька ходить, було відпрацювання евакуації на випадок чогось. Ввечері трохи подивився того шизоїда, але подумав, що якщо щось і буде, то на Донбасі. А вранці збирався на роботу, коли дружина сказала, що почалась війна. Завіз дружину, доньку та кішку до батьків у приватний будинок, сам ще на роботу пішов. Добре чути було, що робилось у Гостомелі. І дуже запам'ятались нескінченні колони автомобілів з Іванківського напрямку та черги в аптеки, магазини, до банкоматів та чомусь до маршруток на Київ. Весь час моніторинг новин, намагання відділити фейки від правди. А вже 26-го пішли кацапські колони на Макарів.

Все говорило о том, что война будет, а голова отказывалась верить. Как у многих: война в Европе, в 21 столетии? Да ни за что.
Ждала с ужасом 22-го, когда ничего не случилось - мелькнула надежда, а вдруг опять пронесет? 23-го работала до последнего, сделала отчет и после нервотрепки последних дней неожиданно быстро и крепко заснула.
Проснулась в 5:45 от звонка телефона. Звонила сестра, сказала, что только что был обстрел Киева. Кинулась искать украинское ТВ на ютубе. Прямой показывал еще ночной шоппинг, по Еспрессо уже шли актуальные новости. Открыла ФУП, новости шли на уровне слухов одна офигительней другой. От ужаса просходящего, собстенного бессилия и бездействия хотелось выть.
Потом опять позвонила сестра, что друзья берут ее с дочкой до Львова. Появилась хоть какая-то цель и смысл происходящего: ехать на границу, забрать их там, до этого организовать и подготовить все тут.
Заплакала я первый раз, когда посмотрела мульт с Масяней  :fool:

Все говорило о том, что война будет, а голова отказывалась верить. Как у многих: война в Европе, в 21 столетии? Да ни за что.
Ждала с ужасом 22-го, когда ничего не случилось - мелькнула надежда, а вдруг опять пронесет? 23-го работала до последнего, сделала отчет и после нервотрепки последних дней неожиданно быстро и крепко заснула.
Проснулась в 5:45 от звонка телефона. Звонила сестра, сказала, что только что был обстрел Киева. Кинулась искать украинское ТВ на ютубе. Прямой показывал еще ночной шоппинг, по Еспрессо уже шли актуальные новости. Открыла ФУП, новости шли на уровне слухов одна офигительней другой. От ужаса просходящего, собстенного бессилия и бездействия хотелось выть.
Потом опять позвонила сестра, что друзья берут ее с дочкой до Львова. Появилась хоть какая-то цель и смысл происходящего: ехать на границу, забрать их там, до этого организовать и подготовить все тут.
Заплакала я первый раз, когда посмотрела мульт с Масяней  :fool:
:(
24.02 мене вистачило на те, щоб забрати дитину з академа поближче в центр києва
а 2.03 - на те, щоб за годину через блокпости по діагоналі двічі прорізати київ, за 10 хв зібрати дитині сумку, відвезти на точку евакуації - і викинути його нарешті з києва...
не плакала.

плакала на перших кадрах розбомбленої МОЄЇ бородянки. Потім - на тому, що лишилось від чернігіва. Втретє, чомусь, - коли йобнули багатоповерхівку в дніпрі, вже в січні-23. Навіть по маріку не плакала, там просто все було мертве всередині, без емоцій

Останнє редагування: 22 лютого 2023 23:21:04 від африканский_йож

То ви з ними евакуювались? Адміністратор казала, що це було вже десь на початку березня.
ні мої залишилися. потім через гум коридор вибиралися. кацапи забрали в мами телефон при проходженні блок посту  :X

24 я дивився виступ хула і мені дуже не сподобався вираз його обличчя, хоча про повномасштабну  війну я не подумав, адже Європа, 21 сторіччя.... Потім почались вибухи навколо Києва. Я розбудив своїх, вивів на вулицю під балкони і намагався зрозуміти що робити і звідки можуть летіти снаряди чи ракети (тоді було нічого не зрозуміло). Дитина плакала, пригортала до себе собаку і казала "тато, я жити хочу".

Останнє редагування: 22 лютого 2023 23:18:07 від Kren

В первых числах марта простояли в пробке на Дарницкий мост на Правый берег 6 часов.
До сих пор, когда езжу по нему, то типает трохи. :(

30/03/2022, житомирська траса. В аміда нема таких фото. У мене є...

В первых числах марта простояли в пробке на Дарницкий мост на Правый берег 6 часов.
До сих пор, когда езжу по нему, то типает трохи.
А мои стояли в пробке на Варшавке. А над их головами летели вертолеты, в Гостомель...Уже намного позже пришло осознание того, ЧТО происходило в тот момент совсем рядом с ними.

моя церква. Колись була
ненавиджу пітер. Хочу на його місці велику вирву і море

за тиждень до війни в нас захворіла кішка, раптово, але одразу було зрозуміло шо шансів мало або нема, останнє довоєнне фото з ветклініки, там Ася вже прооперована і ще жива  ..
саме в турботах за кицею  відволіклась від очікування нападу -  до того, два місяці,  з середини грудня кожен ранок починався з тривожного перегляду новин,
видихала тільки коли по заголовках  бачила шо війна не сьогодні..

я була тією людиною, котра 24.02  відчула  як "звалилась гора з плеч" ..  перша думка  - аж тепер хуйлу і рашці кінець

моя церква. Колись була
ненавиджу пітер. Хочу на його місці велику вирву і море

Показати зображення...
Де це?
Якщо цікаво, напишіть у приват, можу надати кілька фото з Бородянки 02.04

Де це?
Якщо цікаво, напишіть у приват, можу надати кілька фото з Бородянки 02.04
загальці, за бородянкою

В кінці лютого раптово оголосили "довгу" комендантську годину - з вечора п'ятниці по ранок неділі, здається.

В нашому будинку залишилося кілька сімей. Ходили чутки, що будуть сильно бомбити. Сусіди зібралися в бомбосховище. Йшли зі своїми наплічниками та подушками.

Там чергові принесли матраси, багато води і пєчєнькі. Головний по бомбосховищу кожного попередив, що, коли почнеться комендантська година, нікого випускати не будуть. Тобто сидіти треба було майже дві доби. Правда, туалет там був і примусова вентиляція теж.

Першими до початку комендантської години потягнулися до виходу курці. Потім собачники. Бо ж собаці не поясниш, що тепер всі правила "не срати вдома" відміняються, і срати треба на одноразову пелюшку, чи в коробочку, як котик.

Я з собаками теж попленталась додому. Звичайно, і  гуляти з собаками в той довгий комендантський  виходила, бо ж тварина не зможе так довго терпіти, на жаль. Збиралася на прогулянку з паспортом, щоб, якщо остановлять, показати прописку.

Біля дома на стіні побачили свіжі незрозумілі позначки, тоді ходили чутки, що то орієнтири для кацапського чогось там. Небайдужі люди старанно то все зафарбовували.

Тоді була ціла пошесть з тими позначками і слухи самі різноманітні.

Бачила, як законослухняні люди вигулювали собак на довгих повідках, стоячи в дверях під'їздів, типа, вони з дому не виходять. І скажені очі собак, які не могли добіжати до ближнього стовпа або дерева, щоб побризкати на них.

І шалені черги у вет.магазинах, де люди змітали будь-який сухий корм для тварин, який закінчувался у лічені хвилини, а свіжий не підвозили.

Кілька разів за весну "на районі" безоплатно роздавали гуманітарний сухий корм для собак та котів. Роздавали без всякої перевірки, давали всім, хто просив. Деякі приходили з собаками, демонструючи, що ось для кого беремо той корм.

Останнє редагування: 23 лютого 2023 00:03:30 від шуша

загальці, за бородянкою
Там п***а, на жаль. І села поряд. Але туди прилітало майже кожен день. Коли йшли кацапські колони, то вони спочатку виставляли на початку вулиць техніку для прикриття, а за пару днів почали перед колонами приходити КА-52 парами. Так було десь до середини березня, потім зникли. А, здається, 28-го чи 29-го березня прилетіли 4 штуки кашок, і парами хвилин 30 довбали Загальці і хутори поряд.

Там п***а, на жаль. І села поряд. Але туди прилітало майже кожен день. Коли йшли кацапські колони, то вони спочатку виставляли на початку вулиць техніку для прикриття, а за пару днів почали перед колонами приходити КА-52 парами. Так було десь до середини березня, потім зникли. А, здається, 28-го чи 29-го березня прилетіли 4 штуки кашок, і парами хвилин 30 довбали Загальці і хутори поряд.
1703 це пітер
і грьобана зет в кінці трійки.

я хочу одну велику вирву на місці петербурга. Так і буде.

1703 це пітер

І не тільки на місці Пітера, а скрізь, звідкіля ті свинособаки до нас приїздили.

1703 це пітер

І закрити кордони з кацапами навіть після того, як буде мир.

Бо не уявляю, як сюди знову будуть ходити потяги "Кииїв - Москва", наприклад.

Того ще довго не буде

І Україну в НАТО.

С женой находились на лечении в Институте кардиологии Стражеско.

После короновируса возникли проблемы у нас с давлением и аритмией.

Для меня не было неожиданностью взрывы в близлежащих Жулянах в 5 утра.То что россияне попытаются нас уничтожить понимал давно  и писал об этом. Не хотелось верить, хотелось ошибиться. Противно знать, что тебя попытаются убить, а ты ничего не можешь предотвратить. Поэтому спокойно дождались когда волна паники уляжется, иногородние больные уедут. Получили назначения врачей, выписки из больницы и около 4.вечера поехали домой.

Поразило, что в супермаркете рядом с ВФ шоссе практически не было посетителей. Поэтому спокойно закупили продукты на ближайшую неделю и доехали домой без приключений. Поразило, что машин и людей на улицах было очень мало.

Останнє редагування: 23 лютого 2023 00:48:08 від oleg kievsky

В кінці лютого раптово оголосили "довгу" комендантську годину - з вечора п'ятниці по ранок неділі, здається.

В нашому будинку залишилося кілька сімей. Ходили чутки, що будуть сильно бомбити. Сусіди зібралися в бомбосховище. Йшли зі своїми наплічниками та подушками.

Там чергові принесли матраси, багато води і пєчєнькі. Головний по бомбосховищу кожного попередив, що, коли почнеться комендантська година, нікого випускати не будуть. Тобто сидіти треба було майже дві доби. Правда, туалет там був і примусова вентиляція теж.

Першими до початку комендантської години потягнулися до виходу курці. Потім собачники. Бо ж собаці не поясниш, що тепер всі правила "не срати вдома" відміняються, і срати треба на одноразову пелюшку, чи в коробочку, як котик.

Я з собаками теж попленталась додому. Звичайно, і  гуляти з собаками в той довгий комендантський  виходила, бо ж тварина не зможе так довго терпіти, на жаль. Збиралася на прогулянку з паспортом, щоб, якщо остановлять, показати прописку.
Противные были ночи после 24 февраля. У нас вырубали свет на улице. На северемот нас
Біля дома на стіні побачили свіжі незрозумілі позначки, тоді ходили чутки, що то орієнтири для кацапського чогось там. Небайдужі люди старанно то все зафарбовували.

Тоді була ціла пошесть з тими позначками і слухи самі різноманітні.

Бачила, як законослухняні люди вигулювали собак на довгих повідках, стоячи в дверях під'їздів, типа, вони з дому не виходять. І скажені очі собак, які не могли добіжати до ближнього стовпа або дерева, щоб побризкати на них.

І шалені черги у вет.магазинах, де люди змітали будь-який сухий корм для тварин, який закінчувался у лічені хвилини, а свіжий не підвозили.

Кілька разів за весну "на районі" безоплатно роздавали гуманітарний сухий корм для собак та котів. Роздавали без всякої перевірки, давали всім, хто просив. Деякі приходили з собаками, демонструючи, що ось для кого беремо той корм.

В нашем доме небольшой закрытый двор и там выгуливал собаку даже во время комендантского часа.

Очень тревожно было. На севере вспыхивали зарева и отблески взрывов, потом доносились  отзвуки взрывов. Пытались понять их динамику. Частоту, приближаются или удаляются, определить силу взрывов.

Но самое противное, когда совсем рядом раздавались выстрелы автоматов. Было ожидание, что диверсант может убегая перепрыгнуть во двор, а ты безоружный.  И это практически в правительственном квартале. Утром сосед рассказывал, как в полночь поймали диверсанта. В абсолютной тишине ночи очень хорошо было слышно, как с ним разбирались.

.

Останнє редагування: 23 лютого 2023 01:02:02 від тыдыщ

оця пи3дота мешкала в моєму будинку в першому під"їзді https://uk.m.wikipedia.org/wiki/%D0%A2%D0%B0%D0%BA%D1%81%D1%8E%D1%80_%D0%AF%D0%BD_%D0%86%D0%BB%D0%BB%D1%96%D1%87
Таксюр Ян Ілліч

маски-шоу в березні-22 були яскраві.
Щкода, що вже після прильотів ракет в мій будинок. а не ДО

сподіваюсь, воно вже дохле

Утром сосед рассказывал, как в полночь поймали диверсанта. В абсолютной тишине ночи очень хорошо было слышно, как с ним разбирались.

Я бачив як крутили коригувальника відразу після ракетного удару. Косив під монаха одного із монастирів рпц. Трохи йому в диню напіхали, а потім він загаряв на асфальті. Того деятєля  рижого пізніше навіть в новинах показували. Але то вже був березень

Я чекав 23-го. Але коли в ніч з 22 га 23 нічого не сталося, то трохи розслабився.  А під ранок 24 почув вибухи з боку Голосієва та Автовокзалу. Спочатку сподівався, що то, щось випадково грюкнуло, але зайшов на ФУП, і, нажаль, нічого випадкового.  Все закономірно. Посидів до кігця лютого, та поїхав до Львова 28 чи 29-го. Стоячи їхав в інтерсіті. Щоправда, я купив собі 21 - го квиток на Чернівці га 1 березня. Але чекати не став - здали нерви, бо поповзли чуьки, що обстрілюють потяги, то я подумав, що можу до тих Чернівців і не доїхати, якщо затягну. Пам'ятаю, що пошкодили контактний провід, то всі поїзди стояли і не рушили, і я вештався пізно ввечнрі серед  платформ. Та так і зайшов в інтерсіті до Львова, хоча спочатку сидів у тамбурі Чернівецького поїзду. Але потрапив до Львова. У Львові був контраст цілком мирного, хоча й знервованого міста. Магазини працювали за розкладом, транспорт функціонував, у лисаківському вйськкоматі всі накручені, але все організовано, робота кипить... А в Києві в цей час майже вуличні бої... Гнитючі спогади..

оця пи3дота мешкала в моєму будинку в першому під"їзді https://uk.m.wikipedia.org/wiki/%D0%A2%D0%B0%D0%BA%D1%81%D1%8E%D1%80_%D0%AF%D0%BD_%D0%86%D0%BB%D0%BB%D1%96%D1%87
Таксюр Ян Ілліч
Показати зображення...
маски-шоу в березні-22 були яскраві.
Щкода, що вже після прильотів ракет в мій будинок. а не ДО

сподіваюсь, воно вже дохле

Хтось казав, що Таксюр втік до Німеччини.

Напередодні 24 лютого багато людей виїхало з Києва. Сьогодні ранком геть без заторів доїхала на роботу.

У ніч на 24 посрався на ФУПі і з важкою душею пішов спати, очікуючи на напад.

Купив у монобанку доларів та заснув.

С 16 февраля пришло понимание, что большой войне быть, с этого для спать стала плохо ночью

примерно 4.30 утра 24.02 услышала над домом пролетающий самолет (до этого по ночам никто никогда не летал) по звуку истребитель. Поняла, что началась война. Взяла в руки телефон открыла телеграмм и начала читать новости. Через минут 15 написала подруга в тг, что они уезжают из Киева.

фото никаких нет, разве что пиццы с ИФ которую заказывала когда была там в средине февраля

У ніч на 24 посрався на ФУПі і з важкою душею пішов спати, очікуючи на напад.

Купив у монобанку доларів та заснув.
тоді вже курс бакса підскочив, десь по 30-32 купували?

22го була на дні народження в колеги. Майже всі були пригнічені, але колективно трохи підняли настрій. Я була впевнена, що буде наступ, але на сході. Я ще в березні 2014го сказала знайомому, що хуйло почав валити росію. Тому сподівалась, що історія останніх восьми років трохи поправила йому мізки в тому, що всю україну зжерти військовим шляхом не світить.
23го довго сиділа на фупі, памятаю, як обговорювали закриття неба і розвороти літаків, а Найтлі написала, що це - війна. Тоді вже трохи перелякалась.
Розбудила дочка дзвінком десь біля шостої. Відчуття було, наче живеш в якомусь фільмі, але розумієш, що він вже не закінчиться.

22го була на дні народження в колеги. Майже всі були пригнічені, але колективно трохи підняли настрій. Я була впевнена, що буде наступ, але на сході. Я ще в березні 2014го сказала знайомому, що хуйло почав валити росію. Тому сподівалась, що історія останніх восьми років трохи поправила йому мізки в тому, що всю україну зжерти військовим шляхом не світить.
23го довго сиділа на фупі, памятаю, як обговорювали закриття неба і розвороти літаків, а Найтлі написала, що це - війна. Тоді вже трохи перелякалась.
Розбудила дочка дзвінком десь біля шостої. Відчуття було, наче живеш в якомусь фільмі, але розумієш, що він вже не закінчиться.
евакуація амбасад відбулась значно раніше. хороший індикатор.

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість

Повна версія