Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Партньор Петра на свому каналі буде разаблачать ЗЄ ;o

Партньор Петра на свому каналі буде разаблачать ЗЄ  ;o

112 анал, буде разаблочать відкіля взявся ЗЕ  :-)o

командна работа   Петра з мудачуком [ua]
   
Хочуть ще декілька відсотків Зєлєнському добавити.
   
Хочуть ще декілька відсотків Зєлєнському добавити.

Тут вже тєма помінялась. Виявляється зєленский то проект Петра, щоб в другому турі одною лівою... Многоходовочка.
   
Я не бачу різниці між зрадофілами-сторонниками Зе і деякими сторонниками Ю,типу Олдбоя,і ватою.Це все сміття просто не читає варіантів,не бачить що буде після виборів Ю чи Зе.Розумні лідери чатрулетки-Андрій Луганський,Вольнов,Гриша,Полтава,-всі поголовно за Петра.Дивіться чатрулетку кожен день,будете знати хто рядом з вами живе.Де хоч один нормальний блогер за Зе чи Ю?Щоб вести діалог потрібна логіка.І ще одне-в чатрулетці розвертається неймовірно цікавий серіал Миротворця,За двома зайцями.Напевне сьогодні буде друга серія.
І ще-в виборі між Ю і Зе буду вибирати Ю,якщо вони обоє вийдуть в фінал.Чого ?Зе-тупий латентний ватник.Юлька проти цього гомункулуса Ейнштейн.А зе,коли відкриває рот без сценарію-убогість.
   
 :facepalm1:  сука які дегенерати
   
Розумні лідери чатрулетки  :laugh:
   
Розумні лідери чатрулетки  :laugh:

Особливо Полтава. Калірований, перефарбований риг. Там розум так і пре.
   
Я не бачу різниці між зрадофілами-сторонниками Зе і деякими сторонниками Ю,типу Олдбоя,і ватою.Це все сміття просто не читає варіантів,не бачить що буде після виборів Ю чи Зе.Розумні лідери чатрулетки-Андрій Луганський,Вольнов,Гриша,Полтава,-всі поголовно за Петра.Дивіться чатрулетку кожен день,будете знати хто рядом з вами живе.Де хоч один нормальний блогер за Зе чи Ю?Щоб вести діалог потрібна логіка.І ще одне-в чатрулетці розвертається неймовірно цікавий серіал Миротворця,За двома зайцями.Напевне сьогодні буде друга серія.
І ще-в виборі між Ю і Зе буду вибирати Ю,якщо вони обоє вийдуть в фінал.Чого ?Зе-тупий латентний ватник.Юлька проти цього гомункулуса Ейнштейн.А зе,коли відкриває рот без сценарію-убогість.

А яка різниця між 47-хромнимі кацапами і прихильниками петра-медведчука?  :S Зовні ці дві отари виглядають як дві сторони однієї і тієї ж монети: одні й ті ж мантри, один і той ж рівень розвитку, атіннарот  :(
   
Та на тому кловуні кацапському вже нема де клейма ставити
   
Розумні лідери чатрулетки  :laugh:


 :laugh:

що можна в принципі вигадати тупіше, але у них там знаходяться розумні
   
И как это будет?
Новости - за ними медведчук (так два дня было 22, 23)
потом бойко с рабиновичем на базаре, в шахте, в школе, а вот потом разоблачать зеленского?
Гениально!
   
Та на тому кловуні кацапському вже нема де клейма ставити

 :facepalm1:

Що теж під кумом куйла лежить і вугілля ворога через "Роттердам" ганяє?  :shuffle:
   
почалось  :facepalm: по 112 кіно про ЗЄ від партньора Гетьмана - Мідвідчюка
   
от ебанати і попалилися,
112 анал дивляться  :facepalm:
дивіться придурки канал 1+1 там все правда про Зю  :good:
   
от ебанати і попалилися,
112 анал дивляться  :facepalm:
дивіться придурки канал 1+1 там все правда про Зю  :good:

то шо ЗЄ падстілка Коломи уже всі чули від Болхерів Петрових

тепер потрібно послухати шо каже там Партньор гетьмана Мідвідчук  :facepalm:
   
Петиція гідності на 112 каналі.
Слава Україні!
   
Чекалкінк інсайдер від Мідвідчюка  :laugh:
   
А де Лірник, вже не закриває 112 та Ньюсван?
 :weep:
   
112 показує про єбанітові палочки  :facepalm:
   
вони знущаються з ляшко  :facepalm:
   
я х....ю, вот поливают Зе,гафнометов сколько  :D
   
реально обісралася зграя української елітки.
Такі гівномети врубили, що телеприймачі в людей полопають
   
Слуга Народа - це тролінг Гетьмана

але людям зайшло  :weep:
   
Є таке відчуття, що ЗЕ всіх налякав...
   
вони знущаються з ляшко  :facepalm:
Кааашшшмарррр.
   
   
112 показує програму Схеми  ;o  :weep:
   
я х....ю, вот поливают Зе,гафнометов сколько  :D

Разве Зе это священная корова, которую говном полить нельзя?
   
Разве Зе это священная корова, которую говном полить нельзя?

так не кумом хуйла його поливати  :facepalm: 

не паляться далбайоби зовсім  :laugh:
   
Але якшо кум хуйла поливає ЗЄ

то він шо -  хароші сапогі ? га Запідроти ?  :laugh:
   
скучний сюжет  :facepalm1:  в кінці показали де він живе, в хаті на 300 кв, по ходу йому має стати соромно  :laugh:
   
А на плюсах "Слуга народа"...
   
показали б бляді хату друга Косюка, радника Гетьмана  :weep:  шоб всі хахли які дивляться 112 вдавились  :weep:
   
Слуга урода
Вчора о 20:42 ·
Тепер зрозуміло, чому йому заборонили спілкуватися з журналістами. Щоб інтелектом раптом не розчавив когось

   
Re: Партньор Петра на свому каналі буде разаблачать ЗЄ  ;o

Хочуть ще декілька відсотків Зєлєнському добавити.
та вже 250. я порахував. куди ж більше?
   
Розумні лідери чатрулетки  :laugh:
Блохеры для него светоч истины. Бляцька Дания...
   
Ну всі ж тут чудово розуміють звідки і чому взявся Зеленський. Та і сам він це усвідомлює, якщо звичайно не Бонапарт. Тому не розумію усіх цих списків які тут ломаються. Хіба що під цю боротьбу з феноменом коміка можна більше заробити від Петра і Юлі. Інакше не можу пояснити таку нав'язлива зацікавленість. Show must go on. Віднесіть сяде до цього як до шоу. І не беріть додаткових гонорарів
   
от ебанати і попалилися,
112 анал дивляться  :facepalm:
дивіться придурки канал 1+1 там все правда про Зю  :good:

 :lol:
   
Особливо Полтава. Калірований, перефарбований риг. Там розум так і пре.

Так улія додонівна ж хотіла з ригами кааліцыю  :love:
   
Я не бачу різниці між зрадофілами-сторонниками Зе і деякими сторонниками Ю,типу Олдбоя,і ватою.Це все сміття просто не читає варіантів,не бачить що буде після виборів Ю чи Зе.Розумні лідери чатрулетки-Андрій Луганський,Вольнов,Гриша,Полтава,-всі поголовно за Петра.Дивіться чатрулетку кожен день,будете знати хто рядом з вами живе.Де хоч один нормальний блогер за Зе чи Ю?Щоб вести діалог потрібна логіка.І ще одне-в чатрулетці розвертається неймовірно цікавий серіал Миротворця,За двома зайцями.Напевне сьогодні буде друга серія.
І ще-в виборі між Ю і Зе буду вибирати Ю,якщо вони обоє вийдуть в фінал.Чого ?Зе-тупий латентний ватник.Юлька проти цього гомункулуса Ейнштейн.А зе,коли відкриває рот без сценарію-убогість.

 :lol:  :weep:  :facepalm1:
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія