Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Зеленська і аферист Клопотенко. Про харчування дітей у освіті.

У мене на дачі до мами ходить така дитина з села, яка втиху купувала собі «таблетки для схуднення». Що ті дівчата в селах теж геть дурні і не бачать як виглядають? Салат зелений і шпинат мені і в грудні з грядки привозили. Але ж потрібно стати на «сложный пудь».
Щоб схуднути, потрібно обмежити вживання вуглеводів - борошна, круп, картоплі. Тобто цукру, крохмалю і фруктози.
І трошки більше рухатись. https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1110124.0
Ще добре спати і не нервувати, тобто стрес менеджмент.

Останнє редагування: 16 січня 2022 16:47:36 від com1
   
Тут ще треба, щоб той бурячок мав якусь закордонну назву, бо в меню Клопотенко суцільні модні, закордонні назви. Як у Голохвастова.

во-во. не хоче показатися якимось селом затурканим. все ж таки по макдональсах працював. якшо не жер там просто. і в ресторанах теж. все ж таки мама-завуч, і бабуся в лондоні.
   
Може в нього були інші справи, ну не такі важливі, звичайно ж, як дитяче харчування. Ну там бойові дії, анексія територій, загроза вторгнення кацапів...
...телефонні розмови-звіти з Хуйлом, нагинання суду для призначення потрібного петро генпрокурора, відкриття оффшорних рахунків по панамах...та купа справ! причому в даному разі - саме реальних
   
Щоб схуднути, потрібно обмежити вживання вуглеводів - борошна, круп, картоплі. Тобто цукру, крохмалю і фруктози.
І трошки більше рухатись. https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1110124.0
Ще добре спати і не нервувати, тобто стрес менеджмент.

Є мільярд відео як худнуть і на Макдональдсі. Худнуть на дефіциті калорій. Вуглеводи скоротити найпростіше.
   
Є мільярд відео як худнуть і на Макдональдсі. Худнуть на дефіциті калорій. Вуглеводи скоротити найпростіше.
Дефіцит калорій - це минуле століття. Принаймні рахувати і зважувати кожну булочку не має сенсу.
Для здоров'я потрібна клітковина. Овочі, крупи з цілого зерна, фрукти, ягоди, горіхи, насіння.
Спробуйте місяць харчуватись лише хлібом (вуглеводами). Потім місяць яйцями (білки + жири). Додавати овочі. Щоб кількість калорій була однакова. І розповісте результати. Вага потрібна.
   
Шановна Кекс, так Клопотенко навпаки пропонує страви, якаі складно приготувати у "промислових" масштабах ти при обмалі часу.

Тому розповіді про "просте харчування" то не до Клопотенко.

І ще. Скільки коштує в грудні зелений шпинат та свіже салатне листя і хто в школі буде оплачувати красіве меню Клопотенко?

Бо в реалії всі ті гарні на папері салатики  будуть зводитися до традиційного салату "Весняний" з свіжої капусти та моркви, як самий простий спосіб нагодувати дитину взимку вітамінами.

Адже треба відрізняти домашнє харчування, де люб'яча матуся робить дитинці салат з авокадо та креветками, присипаний мікро-зеленню, і звичайне шкільне (особливо сільське) харчування в школі.

70 грн в «ашані» пакет 300 гр. Я окрім подрібнити і нарізати там нічого складного не бачу. Тісто місити і пиріжки ліпити значить часу вистачає.
   
Дефіцит калорій - це минуле століття.
Для здоров'я потрібна клітковина. Овочі, крупи з цілого зерна, фрукти, ягоди, горіхи, насіння.
Спробуйте місяць харчуватись лише хлібом (вуглеводами). Потім місяць яйцями (білки + жири). Додавати овочі. Щоб кількість калорій була однакова. І розповісте результати. Вага потрібна.

На яйцях у вас вийде вся вода, яку  затримують вуглеводи і все. Не жир.
Крупи — повільні вуглеводи. Нічого в них поганого немає. Відмовлятися від них — привіт зрив і торт в одне рило. І хліб може бути бездріжджовий цільнозерновий. Картоплю можна запікти — якщо покласти скибочки на решітку, вийде по-селянськи із скоринкою, — і спокійно собі дозволити, якщо рахуєш калорії.
Для жінок білки і жири — святе. Це наша шкіра, волосся, гормони.Вуглеводи можна туди-сюди ганяти, але як тільки починаєш мріяти про шматок торта, то значить не доїв каші.

Останнє редагування: 16 січня 2022 17:10:29 від Chock_Keks
   
Вуглеводи можна туди-сюди ганяти, але як тільки починаєш мріяти про шматок торта, то значить не доїв каші.
Якщо хочеться торта, то вже наївся сьогодні хліба, цукру і хочеться ще більше.
Потрібна клітковина (згладжує стрибки інсуліну), білки (м'ясо, риба, яйця, сир), жири (сало, сметана, вершкове масло). + Вітамін Д - допомагає схуднути, покращує настрій, знижує депресію.

До речі, цікавий нік.

Останнє редагування: 16 січня 2022 17:18:51 від com1
   
Пюрешка з вареним бурячком з часничком польопаним пахучою олійкою :pooh_hone:  але треба ще якуто каклєту, а то не поможе 8-)
   
Якщо хочеться торта, то вже наївся сьогодні хліба, цукру і хочеться ще більше.
Потрібна клітковина (згладжує стрибки інсуліну), білки (м'ясо, риба, яйця, сир), жири (сало, сметана, вершкове масло).

Здоровій людині ті стрибки інсуліну до сраки. Я спокійно можу собі дозволити торт, бо багато ходжу пішки і займаюсь силовими тренуваннями, знаю що і скільки з’їла за день, вже багато років рахую калорії. Це при тому, що в залі я навпаки набрала вагу, бо у мене був розлад харчової поведінки.
   
Якщо жерти торти, то нічого дивного. А якій там склад? Скільки в ньому цукру, крохмалю (борошна)? Бо це вуглеводи.
   
Якщо хочеться торта, то вже наївся сьогодні хліба, цукру і хочеться ще більше.
Потрібна клітковина (згладжує стрибки інсуліну), білки (м'ясо, риба, яйця, сир), жири (сало, сметана, вершкове масло). + Вітамін Д - допомагає схуднути, покращує настрій, знижує депресію.

До речі, цікавий нік.

Так, «шоколадний кекс» із помилкою :lol:
   
Якщо жерти торти, то нічого дивного. А якій там склад? Скільки в ньому цукру, крохмалю (борошна). Бо це вуглеводи.

І що? К-Б-Ж-В
Вписати собі у раціон раз на тиждень після тренування чи прогулянки на 15 кілометрів, і живеш нормальним життям. Є навіть корисні солодощі. Для спортсменів є куча хімії під назвою zero calories.
   
"Скажи мені, що ти їсиш, і я  скажу, хто ти є".
Поламана російською окупацією (імперською і радянською версіями) нація була позбавлена не лише правдивих знань про власну історію, не лише мови, не лише культурних і  героїчних еліт, українців позбавили навіть власної кухні. О, так спрощену офіційну версію лишили, але вона була космічно далека  від того, що насправді смакували на наших землях.

В принципі, наша розмова із Євген Клопотенко крутилася навколо цього. Так, звісно, ми згадали, чому борщ має бути флагманом просування української кухні в  світ. Так, ми обміркували, що може бути національним конкурентом фастфуду. Так, не оминули майонезно-олів'єшну пострадянську ломку. І про нове меню, довкола якого зараз списи ламають, теж не забули. Спитаєте, "навіщо це зараз"? Ну, а що б відповів італієць, якби його запитали "навіщо просувати в  світ піццу, брускетту, прошутто, пасту, тощо?" Отож. Хто має бути двигуно гастрономічного образу країни? Як це робити правильно? Коли можемо отримати бажаний результат? Все  це - в ніч проти неділі на 5 канал і о 19:00 неділі на youtube чи Fb сторінці Є СЕНС . Долучайтеся, підписуйтеся - є сенс дослухатися.



Як на мене, Клопотенко робить для розвитку і просування української держави більше, ніж пів-шостий. Ще й бореться із "совком" у головах сучасних співгромадян, пропоноючи забути совєцькі олів'є та шубу і згадати автентичні українські страви.
   
і згадати автентичні українські страви.
З куркумою?  :lol:
   
згадати автентичні українські страви


Що таке куліш?
   
З куркумою?  :lol:

Що поганого у куркумі? Її  навіть як БАД продають.
   
Що поганого у куркумі? Її  навіть як БАД продають.

Куркума то для цвєту, красітєль
   
Клопотенко завдав клопоту або драма харчова

Группа в фб «Дівоньки, постаньте!»
Топікстартер: дівчата, шо думаєте про нове меню в школах?
Продвинута: мені наравицця! Такі блюда інтересні: скрамбли, парфе з риби, рис з оригано, бланманже…
Протівніца: от і я кажу: фе і ригано ще те! Дитина проходить додому і весь вечір бланманже….
Разоблачітєльніца: Скрамл - то та ж яєчня! А панкейки - то оладки!

Читати далі:

   
З куркумою?  :lol:

а ще з хмелі-сунелі, паприка, чорний перець та інші східні прянощі, які в традиційній українській кухні ніколи не використовувались
   
Клопотенко завдав клопоту або драма харчова

Группа в фб «Дівоньки, постаньте!»
Топікстартер: дівчата, шо думаєте про нове меню в школах?
Продвинута: мені наравицця! Такі блюда інтересні: скрамбли, парфе з риби, рис з оригано, бланманже…
Протівніца: от і я кажу: фе і ригано ще те! Дитина проходить додому і весь вечір бланманже….
Разоблачітєльніца: Скрамл - то та ж яєчня! А панкейки - то оладки!

Читати далі:

https://www.facebook.com/julia.umanets.3/posts/4400712926707056


У цій харчовій драмі, здається, всі ФУПчики процитовані  :weep:

Хто себе впізнав, признавайтесь!
   
70 грн в «ашані» пакет 300 гр. Я окрім подрібнити і нарізати там нічого складного не бачу. Тісто місити і пиріжки ліпити значить часу вистачає.

Тобто 1 кг буде коштувати більше 200 гривень.

Ви впевнені, що державна школа зможе собі дозволити купляти продукти такої вартості, навіть якщо на одну порцію вистачить 100 грамів?

Ще раз. Ви плутаєте домашнє здорове харчування зі шкільним.

жодна державна школа не потягне продукти вартістю в 200 грн. за кг, тим більше, якщо мова йде про зелень.

Там на весь день закладена  вартість харчування, менша за вартість тих 300 грамів зелепухи.
   
Що поганого у куркумі? Її  навіть як БАД продають.

Це дешевий замінник шафрану, який коштує дорого. Нема нічого поганого. Вся Індія сидить на куркумі.

Останнє редагування: 16 січня 2022 17:57:02 від шуша
   
Отой гамлєт-скрамбл можна скундбасити з трьох яєць, а ти спробуй його скалапєцать з трьох відер битих яєць у столовських масштабах :gigi:
   
Отой гамлєт-скрамбл можна скундбасити з трьох яєць, а ти спробуй його скалапєцать з трьох відер битих яєць у столовських масштабах :gigi:

І відра молока. :laugh:
   
Тобто 1 кг буде коштувати більше 200 гривень.

Ви впевнені, що державна школа зможе собі дозволити купляти продукти такої вартості, навіть якщо на одну порцію вистачить 100 грамів?

Ще раз. Ви плутаєте домашнє здорове харчування зі шкільним.

жодна державна школа не потягне продукти вартістю в 200 грн. за кг, тим більше, якщо мова йде про зелень.

Там на весь день закладена  вартість харчування, менша за вартість тих 300 грамів зелепухи.

Там шпинат ніби в одному зеленому борщі. Варіант — готувати ,поки доступний. Але я особисто такої страви як суп не розумію. Навіщо вбивати той шпинат кипятком і варити відвар з незрозуміло якого м’яса. У мене файл з тими картами на 126 сторінок. Невже звичайні хазяєчки настільки різноманітно готують?
   
Колись показували цього деятєля у школі, зробив три порції тіпа діткам понаравилося і понєслась..
   
До речі, про скрембли, панкейки та інше.

У Сільпо продавчиня на розісних м'ясних делікатесах тепер замість : "Вам шматочками, скибочками (потрібне підкреслити) нарізати?", запитує по модньому: "Вам слайсами порізати?"

Європа, БГГ :laugh:
   
Там шпинат ніби в одному зеленому борщі. Варіант — готувати ,поки доступний. Але я особисто такої страви як суп не розумію. Навіщо вбивати той шпинат кипятком і варити відвар з незрозуміло якого м’яса. У мене файл з тими картами на 126 сторінок. Невже звичайні хазяєчки настільки різноманітно готують?

То залежить від смаків самих хозяєчок та їх чоловіків.

Є такі, що вчорашнього не їдять та не хочуть їсти страву, яка вже була цьому місяці, треба щось нове вигадувати, а є такі, що наварять бощу та рубають його весь тиждень з задоволенням.
   
У столовках готують так шоб було безпечно, отсюда і яйця з синіми жовтками, і кіпячонє молоко з пєнкою у стаканах, хоча молоко і так пастерізоване
   
До речі, про скрембли, панкейки та інше.

У Сільпо продавчиня на розісних м'ясних делікатесах тепер замість : "Вам шматочками, скибочками (потрібне підкреслити) нарізати?", запитує по модньому: "Вам слайсами порізати?"

Європа, БГГ :laugh:

У нас спрашують шматком чи нарєзать. 8-)

Зато у нас у Сільпє з'явився сахарний троснік - 154 грн кіло, дручок сантіметрів 70 наче бамбукова удочка, ще є листя агави...токо шото не купляють 8-)
   
До речі, про скрембли, панкейки та інше.

У Сільпо продавчиня на розісних м'ясних делікатесах тепер замість : "Вам шматочками, скибочками (потрібне підкреслити) нарізати?", запитує по модньому: "Вам слайсами порізати?"

Європа, БГГ :laugh:

Панкейки смажаться на сухій сковороді. Вони ніяк не схожі на наші жирні оладки.
   
У нас спрашують шматком чи нарєзать. 8-)

Зато у нас у Сільпє з'явився сахарний троснік - 154 грн кіло, дручок сантіметрів 70 наче бамбукова удочка, ще є листя агави...токо шото не купляють 8-)
Тре сказати сільпо, щоб продавали цукрові буряки. Тим, хто хоче схуднути. Цукор, але з клітковиною, вітамінами та мінералами. І бадиллям на салат.
   
Панкейки смажаться на сухій сковороді. Вони ніяк не схожі на наші жирні оладки.

Та звісно, у кожній кухні є свої відмінності, але Клопотенко, як на мене, трошки загрався тими закордонними назвами у шкільному меню.

Мабуть, щоб було схоже на ресторан.
   
У цій харчовій драмі, здається, всі ФУПчики процитовані  :weep:

Хто себе впізнав, признавайтесь!
ага  :D 
чесно кажучи я досі не зрозумів у чому біль. То що це неможливо приготувати саме у шкільній столової ? Чи то що незнайомі страви ?
мій у шостому класі в Одесі. Нічого в столової не їсть. Говорить, що крім булочок нічого нема. От того що там було у меню начебто, - нічого з того нема насправді.

   
Моя дитина відмовляється їсти те хрючіво  :(  Хоче шмат м'яса з картоплею або з гречкою  :(
   
Клопотенко робить для розвитку і просування української держави більше, ніж пів-шостий.
А от "п"ятий" таки просував. Але у зворотньому напрямкові.
   
А от "п"ятий" таки просував. Але у зворотньому напрямкові.
п'ятий просував реформу харчування в тих сферах, які належали до його компетенції - в ЗСУ. і треба сказати, що дуже вдало просунув. зелепні правда намагалися повернути все взад, але багато шуму люди здійняли, що довелося переводити стрілки на Халімона.

а харчування в дитячих закладах, то в компетенції кабміну.
питання: чому Тимошенко будучи ПМ дBічі, жінка і мати, не сподобилася нічого там змінити?
   
5 постів в ряд щоб не було в перших постах альтернативної думки до твоє, я тобі це показав, і ти кажеш не є штабний? Тоді ти маєш проблеми з психікою.

і в тебе не одна така гілка.  :facepalm1:

У тебе мізки тормознуті...

Ти один пост за годину...

І сутками на фупі висиш...

А я те що хотів, за 10 хвилин написав.

І пішов собі в офлайн.

Мені ніколи сутками на фупі висіти....

Це незрозуміло тільки найдебільнішим педрілам...   :fool:







   
В нас садочку теж змінилося меню. Як на мене все супер, і по змісту і по різноманітності.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія