Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Петиція за відміну касових для ФОП

Re: Петиція за відміну касових для ФОП

Кількість фіскалізованих за добу чеків через ПРРО в середньому становить 1 млн, - Мінфін
Міністерство фінансів України, опубліковано 25 листопада 2020 року о 12:01
   
Re: Петиція за відміну касових для ФОП

Гадаю ПОС термінали прирівняють до безготівкових платежів і проблема відпаде.

я гадав про таке ще років.... тому
але все йде іншим напрямком,
 підприємці вимагають не прирівняння терміналів до безготівки, а відміни РРО
   
Re: Петиція за відміну касових для ФОП

за кого свій голос віддав на виборах президента?

Кошулинський
   
я гадав про таке ще років.... тому
але все йде іншим напрямком,
 підприємці вимагають не прирівняння терміналів до безготівки, а відміни РРО
Ми ж про законослухняних , звичайних фопів? Це звичайні люди які не розрізняють тонкощів платежу через пос термінал, Приват24 чи еквайринг, для пересічного ФОПа всі платежі зроблені за допомогою всіх цих платіжних систем це безготівкові платежі, бо гроші приходять на ІБАН. Навіть податкова з цього приводу давала суперечливі консультації, допоки не втрутився ВС, але є одне але... Через деякий час може з'явитися інше, протилежне рішення ВС. Тож простий ФОП не хоче брати участь у цьому цирку, ФОП хоче працювати і все.
   
Re: Петиція за відміну касових для ФОП

ні просто ввімкнуть термінали поставлять РРО і продовжать заробляти гроші 

  з початку року я не бачив ще жодного вибитого чеку,

  а 800 грн. отриманих з біржі на Приват24 бувшими ФОПами вже бачив...

 
   
Re: Петиція за відміну касових для ФОП

Поздно.Нужно было бузить массово а не по триста человек. Тысячу от каждой области легко собрали бы.Тогда бы они обосрались и отменили ,сто процентов. А теперь расслабьтесь и получите удовольствие

+1000

ФОПи, як і всі українці, думали: "якось воно буде"...  :laugh:
   
Re: Петиція за відміну касових для ФОП

не скігліти
   
Re: Петиція за відміну касових для ФОП

Ми ж про законослухняних , звичайних фопів? Це звичайні люди які не розрізняють тонкощів платежу через пос термінал, Приват24 чи еквайринг, для пересічного ФОПа всі платежі зроблені за допомогою всіх цих платіжних систем це безготівкові платежі, бо гроші приходять на ІБАН. Навіть податкова з цього приводу давала суперечливі консультації, допоки не втрутився ВС, але є одне але... Через деякий час може з'явитися інше, протилежне рішення ВС. Тож простий ФОП не хоче брати участь у цьому цирку, ФОП хоче працювати і все.

ой, та не потрібно вважати всіх ідіотами
як грошей заробити то вони розумні, а як розібратись у вимогах закону то вже рівень 2-го класу початкової школи
які платежі є готівковими які безготівковими прямо написано в нинішньому законодавстві
що там має ВС рішити навіть не знаю
   
Re: Петиція за відміну касових для ФОП

шановний вибивав
я дивлюсь ти все встановив і маєш досвід і він у тебе геть негативний то поділися а то
дурником прикидаєшся

  маю досвід спілкування підприємців з податковою цього тижня,

   на жодне конкретне питання від підприємців податківці не змогли відповісти,

  врешті, після п'ятої спроби підприємців отримати відповідь на одне і те саме важливе для підприємців запитання,  податківці сказали що "ну ми ж, податківці, ще вчимося всьому цьому так само як і ви - підприємці, тому ми самі, також, ще нічого не знаємо"

   а на їх обличчях читалося - "ці іпануті прихильники певної політсили дістали і нас всіх - податківців, а не тільки вас - підприємців!"

   

 
   
Re: Петиція за відміну касових для ФОП

  з початку року я не бачив ще жодного вибитого чеку,

  а 800 грн. отриманих з біржі на Приват24 бувшими ФОПами вже бачив... 

а я не знаю жодного ФОПу, який би змінив свої заробітки на виплату з біржі
ніколи
навіть не знаю, як мені з цим бути
   
Re: Петиція за відміну касових для ФОП

Кошулинський

у другому турі?
   
Re: Петиція за відміну касових для ФОП

а я не знаю жодного ФОПу, який би змінив свої заробітки на виплату з біржі
ніколи
навіть не знаю, як мені з цим бути

  так заробітки залишилися такі як і були до цього, змінилося тільки їх спілкування з державою, якщо минулого року ці підприємці щомісяця платили до кошти до бюджету, то з цього року навпаки - вони отримують кошти з біржі...
   
Re: Петиція за відміну касових для ФОП

ой, та не потрібно вважати всіх ідіотами
як грошей заробити то вони розумні, а як розібратись у вимогах закону то вже рівень 2-го класу початкової школи
які платежі є готівковими які безготівковими прямо написано в нинішньому законодавстві
що там має ВС рішити навіть не знаю

  нічого там не написано і ніхто не знає правильну відповідь,

   на конкретне питання "що вважати безготівковим платежем?" буде кілька різних відповідей від кількох різних податківців,

   перевірено цього тижня...


 
   
ой, та не потрібно вважати всіх ідіотами
як грошей заробити то вони розумні, а як розібратись у вимогах закону то вже рівень 2-го класу початкової школи
які платежі є готівковими які безготівковими прямо написано в нинішньому законодавстві
що там має ВС рішити навіть не знаю
Ви читали? Якщо все так просто то чому працює довідкова ФСУ? Все ж просто, як для 2 класу.
   
Re: Петиція за відміну касових для ФОП

Ви читали? Якщо все так просто то чому працює довідкова ФСУ? Все ж просто, як для 2 класу.

а що ФСУ не повинна давати консультацій?
чи легше читати рішення ВС?
   
Re: Петиція за відміну касових для ФОП

а що ФСУ не повинна давати консультацій?
чи легше читати рішення ВС?

  я тобі скажу яка була відповідь від податківців: "ми вже відміняємо цю прихильники певної політсили дурню всю разом і готуємо нові інструкції!"
   
а що ФСУ не повинна давати консультацій?
чи легше читати рішення ВС?
За для чого консультації, все ж "як для 2 класу"?! До речі, судова практика з цього приводу теж не одностайна. Хоча, рішення ВС теж не всеохоплююче а стосується тільки окремих платіжних систем. І право у нас не прецендентне. Ну то таке...
   
Re: Петиція за відміну касових для ФОП

Ви дійсно вважаєте що все йде в кишеню водія?
Не має значення в чию кишеню, якщо в державну не йдуть податки.
В США тільки дівчата скаути продають печиво і цукерки без касових терміналів.
   
Re: Петиція за відміну касових для ФОП

Питання дня щодо застосування РРО/ПРРО

https://tax.gov.ua/baneryi/programni-rro/pitannya-dnya-schodo-zastosuvannya-rro-prro/
сподіваюсь підприємці не про погоду питали

https://zir.tax.gov.ua/main/bz/view/?src=ques&id=27717

У разі якщо в місці отримання товарів розрахунки проводяться у безготівковій формі, то реєстратор розрахункових операцій (далі – РРО) або програмний РРО (далі – ПРРО) не застосовується, але в місці отримання готівкових коштів суб’єкт господарювання зобов’язаний застосовувати РРО або ПРРО чи проводити розрахунки у безготівковій формі за продані товари через установи банків.

Згідно з п. 1.4 глави 1 Інструкції про безготівкові розрахунки в Україні в національній валюті, затвердженої постановою Правління Національного банку України від 21 січня 2004 року № 22 із змінами та доповненнями, безготівкові розрахунки – це перерахування певної суми коштів з рахунків платників на рахунки отримувачів коштів, а також перерахування банками за дорученням підприємств і фізичних осіб коштів, унесених ними готівкою в касу банку, на рахунки отримувачів коштів. Ці розрахунки проводяться банком на підставі розрахункових документів на паперових носіях чи в електронному вигляді.

   
Re: Петиція за відміну касових для ФОП

Ви дійсно вважаєте що все йде в кишеню водія?
Безумовно не все. Але має бути як у Європі.
   
Re: Петиція за відміну касових для ФОП

Питання дня щодо застосування РРО/ПРРО

https://tax.gov.ua/baneryi/programni-rro/pitannya-dnya-schodo-zastosuvannya-rro-prro/
сподіваюсь підприємці не про погоду питали

https://zir.tax.gov.ua/main/bz/view/?src=ques&id=27717

У разі якщо в місці отримання товарів розрахунки проводяться у безготівковій формі, то реєстратор розрахункових операцій (далі – РРО) або програмний РРО (далі – ПРРО) не застосовується, але в місці отримання готівкових коштів суб’єкт господарювання зобов’язаний застосовувати РРО або ПРРО чи проводити розрахунки у безготівковій формі за продані товари через установи банків.

Згідно з п. 1.4 глави 1 Інструкції про безготівкові розрахунки в Україні в національній валюті, затвердженої постановою Правління Національного банку України від 21 січня 2004 року № 22 із змінами та доповненнями, безготівкові розрахунки – це перерахування певної суми коштів з рахунків платників на рахунки отримувачів коштів, а також перерахування банками за дорученням підприємств і фізичних осіб коштів, унесених ними готівкою в касу банку, на рахунки отримувачів коштів. Ці розрахунки проводяться банком на підставі розрахункових документів на паперових носіях чи в електронному вигляді.

  це в тебе загальні фрази, а, по факту, податківці вважають безготівковим/готівковим переказом навіть в залежності від номера рахунку...
   
Re: Петиція за відміну касових для ФОП

Закон України від 06 липня 1995 року № 265/95-ВР «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі громадського харчування та послуг
влітку касовим апаратам буде 26 років
   
Re: Петиція за відміну касових для ФОП

Тогда нужно не морочить людям голову и убирать понятие упрощённая система.
   
Re: Петиція за відміну касових для ФОП

  це в тебе загальні фрази, а, по факту, податківці вважають безготівковим/готівковим переказом навіть в залежності від номера рахунку...
в мене ?? посилання по факту дивись та не вигадуй зайвого синоптик
   
Re: Петиція за відміну касових для ФОП

Закон України від 06 липня 1995 року № 265/95-ВР «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі громадського харчування та послуг
влітку касовим апаратам буде 26 років

  ти ж розповідав тут свою легенду про те, що "штрафи не платив", а по факту на тебе накладуть штраф тільки за різницю в номері рахунку 00 - 20
   
Re: Петиція за відміну касових для ФОП

в мене ?? посилання по факту дивись та не вигадуй зайвого синоптик

  я дивився посилання, немає там нічого про це
   
Re: Петиція за відміну касових для ФОП
ATF

Дулю. Хай ще раз проголосують за Зе на виборах.
   
Re: Петиція за відміну касових для ФОП

Тогда нужно не морочить людям голову и убирать понятие упрощённая система.
ще один спеціалізд
   
Re: Петиція за відміну касових для ФОП

Тогда нужно не морочить людям голову и убирать понятие упрощённая система.

  так на загальній взагалі ніхто нічого не буде платити, прихильники певної політсили самі собі загнали вилку...
   
Re: Петиція за відміну касових для ФОП

  так на загальній взагалі ніхто нічого не буде платити, прихильники певної політсили самі собі загнали вилку...
если заставляют брать на приход пучок лука то это все что угодно только не упрощённая система
   
Re: Петиція за відміну касових для ФОП

Не має значення в чию кишеню, якщо в державну не йдуть податки.
В США тільки дівчата скаути продають печиво і цукерки без касових терміналів.
Та ти шо? ;o  :lol:
США - одна з країн, де РРО необов"язкові ні для кого.
   
Re: Петиція за відміну касових для ФОП

  я дивився посилання, немає там нічого про це
про погоду нема
"що вважати безготівковим платежем?" безготівкові розрахунки – це перерахування певної суми коштів з рахунків платників на рахунки отримувачів коштів, а також перерахування банками за дорученням підприємств і фізичних осіб коштів, унесених ними готівкою в касу банку, на рахунки отримувачів коштів. Ці розрахунки проводяться банком на підставі розрахункових документів на паперових носіях чи в електронному вигляді.
безготівкову сплату та інше не пропонувать
   
Re: Петиція за відміну касових для ФОП

Та ти шо? ;o  :lol:
США - одна з країн, де РРО необов"язкові ні для кого.

Не знала....блін, це реально круто....
   
Re: Петиція за відміну касових для ФОП

если заставляют брать на приход пучок лука то это все что угодно только не упрощённая система

  так я ж про це і кажу, треба бути тільки прихильники певної політсили щоб голосувати за таку дурню,

  колись, коли Головою ВР був Плющ і депутати приносили йому подібні проекти на голосування, то Плющ їм казав що це "нєвпіХУЙемає"


   
Re: Петиція за відміну касових для ФОП

если заставляют брать на приход пучок лука то это все что угодно только не упрощённая система
ФОП не веде обліку приходу
 крім тих, які провадять діяльність з реалізації технічно складних побутових товарів, що підлягають гарантійному ремонту, а також лікарських засобів та виробів медичного призначення, ювелірних та побутових виробів з дорогоцінних металів, дорогоцінного каміння, дорогоцінного каміння органогенного утворення та напівдорогоцінного каміння).
   
Re: Петиція за відміну касових для ФОП

про погоду нема
"що вважати безготівковим платежем?" безготівкові розрахунки – це перерахування певної суми коштів з рахунків платників на рахунки отримувачів коштів, а також перерахування банками за дорученням підприємств і фізичних осіб коштів, унесених ними готівкою в касу банку, на рахунки отримувачів коштів. Ці розрахунки проводяться банком на підставі розрахункових документів на паперових носіях чи в електронному вигляді.
безготівкову сплату та інше не пропонувать

  у ФОПа може бути з десяток різних рахунків, частину з них податкова визнає "безготівковими" частину не визнає, в твоєму посиланні немає пояснення чому і які...
   
Re: Петиція за відміну касових для ФОП

   
Re: Петиція за відміну касових для ФОП

розрахунк
розрахунки який нахер безготівковий готівковий рахунок

   
Re: Петиція за відміну касових для ФОП

ФОП не веде обліку приходу
 крім тих, які провадять діяльність з реалізації технічно складних побутових товарів, що підлягають гарантійному ремонту, а також лікарських засобів та виробів медичного призначення, ювелірних та побутових виробів з дорогоцінних металів, дорогоцінного каміння, дорогоцінного каміння органогенного утворення та напівдорогоцінного каміння).

  ніби-то "не веде обліку", але є Держспоживслужба яка приходить зі своїми перевірками і вимагає документи на товар або штраф 4500 usd, посилання було в цій гілці..
   
Re: Петиція за відміну касових для ФОП

розрахунки який нахер безготівковий готівковий рахунок

  а куди ти переказуєш кошти?

  ти дійсно ФОП?
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія