Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Вакханалія секти вакцинаторів

Вакханалія секти вакцинаторів

Чому Ви доколупуетесь до тих, хто не хоче вакцінуватись саме від ковідьки? Хто вам заважає вакцінуватись?
Може нехай це буде право на вибір кожного? Як показали майже 2 роки ковідоістерії, то проблема таки більше штучна і висмоктана з пальця.
Зараз вже понеслась нова тема: певна частина дописувачів відкриває масово гілки про те, як хтось помер з невакцінованих, що не хотіли вакцінуватись. Но, померли. Вам яка різниця? Це був їх свідомий вибір.

В мене після двох доз файзера загостився артроз і вже мысяць не проходить біль в плочовому суглобі. І почалось все саме після вакцинації. Це при тому, що контактував з тими, хто ніби хворий на ковід і це гівно мене не зачепило. Я правильно розумію, що набуті болі варті тої вакцини?

Может, раз така фігня, нехай вакціонатори сплачують лікування тих, хто отримав побічні ефекти на ускладнення після вакцини? Тоді б це було справедливо на тлі примусової шмурдякицації.
   
Re: Вакханалія секти вакцинаторів

Тому що на 10 вакцинованих 1 антиваксери, котрий заважає іншим вакцинуватися
   
Re: Вакханалія секти вакцинаторів

Тому що на 10 вакцинованих 1 антиваксери, котрий заважає іншим вакцинуватися
до батареї прив'язує?
   
Re: Вакханалія секти вакцинаторів

В мене після двох доз файзера загостився артроз і вже мысяць не проходить біль в плочовому суглобі. І почалось все саме після вакцинації.
в мене без вакцінації пару тижнів тому щось запальне загострилося - суглоб нив і радикуліт вхопив, що ледве ходила.
два уколи диклаку і фаніган крем, як рукою зняло.
   
Re: Вакханалія секти вакцинаторів

до батареї прив'язує?
відлякує своїми постами
   
Re: Вакханалія секти вакцинаторів

відлякує своїми постами
не читай.
скабєєву дивишся? теж відлякує від чогось?
   
Re: Вакханалія секти вакцинаторів

не читай.
скабєєву дивишся? теж відлякує від чогось?
не дивлюся. А антиваксери фейки розповсюджують
   
Re: Вакханалія секти вакцинаторів

не дивлюся. А антиваксери фейки розповсюджують

Игнорируйте их.

Очень много людей говорят неправду с разными целями.

Но Вы не обязаны реагировать на их действия.
   
Re: Вакханалія секти вакцинаторів

Чому Ви доколупуетесь до тих, хто не хоче вакцінуватись саме від ковідьки? Хто вам заважає вакцінуватись?
Може нехай це буде право на вибір кожного? Як показали майже 2 роки ковідоістерії, то проблема таки більше штучна і висмоктана з пальця.
Зараз вже понеслась нова тема: певна частина дописувачів відкриває масово гілки про те, як хтось помер з невакцінованих, що не хотіли вакцінуватись. Но, померли. Вам яка різниця? Це був їх свідомий вибір.

В мене після двох доз файзера загостився артроз і вже мысяць не проходить біль в плочовому суглобі. І почалось все саме після вакцинації. Це при тому, що контактував з тими, хто ніби хворий на ковід і це гівно мене не зачепило. Я правильно розумію, що набуті болі варті тої вакцини?

Может, раз така фігня, нехай вакціонатори сплачують лікування тих, хто отримав побічні ефекти на ускладнення після вакцини? Тоді б це було справедливо на тлі примусової шмурдякицації.

Справедливо коли антивакцинатор підписує відмову від госпіталізації та кисню, знаєш тпких?
   
Re: Вакханалія секти вакцинаторів
Via

.

В мене після двох доз файзера загостився артроз і вже мысяць не проходить біль в плочовому суглобі. І почалось все саме після вакцинації. Це при тому, що контактував з тими, хто ніби хворий на ковід і це гівно мене не зачепило. Я правильно розумію, що набуті болі варті тої вакцини?

Может, раз така фігня, нехай вакціонатори сплачують лікування тих, хто отримав побічні ефекти на ускладнення після вакцини? Тоді б це було справедливо на тлі примусової шмурдякицації.
Ти погодився на клінічні дослідження вакцини. Сплатити збитки і оплатити лікування тобі має виробник вакцини. Але оскільки ти не застрахований і вакцина в Україні не зареєстрована, ти даром прислужився науці, ніхто ніякої відповідальності не несе. Просто на тобі провели експеримент.
   
Re: Вакханалія секти вакцинаторів

Справедливо коли антивакцинатор підписує відмову від госпіталізації та кисню, знаєш тпких?

Только если это правило будет действовать и для вакцинаторов.

Расходы одни и те же, но государство еще оплачивает вакцинаторам стоимость вакцины и сервиса по вакцинации.

Так что вакцинаторы должны платить больше.
   
Re: Вакханалія секти вакцинаторів

не дивлюся. А антиваксери фейки розповсюджують
не взмозі фейки відрізнити,критичне мислення увімкнути? так тобою все життя манипулюватимуть
   
Re: Вакханалія секти вакцинаторів

Только если это правило будет действовать и для вакцинаторов.

Расходы одни и те же, но государство еще оплачивает вакцинаторам стоимость вакцины и сервиса по вакцинации.

Так что вакцинаторы должны платить больше.
з 100%  хворих 3-5потребують госпіталізації, які були вакцтновані, 90% просто уєбани, які не вакцтнуються і не підписують відмову
   
Re: Вакханалія секти вакцинаторів

з 100%  хворих 3-5потребують госпіталізації, які були вакцтновані, 90% просто уєбани, які не вакцтнуються і не підписують відмову
ок,нехай ті 3-5 хворих вакцинованих підписують
   
Re: Вакханалія секти вакцинаторів

не дивлюся. А антиваксери фейки розповсюджують

Ви про що?

Ось офіційні дані

https://www.worldometers.info/coronavirus/

Зараз у країнах з високим відсотком вакцинації нова хвиля. Причому в рази більша ніж рік тому ви цей же час. Коли не було жодного вакцинованого.

Як пані пояснить ці факти?
   
Re: Вакханалія секти вакцинаторів

в мене без вакцінації пару тижнів тому щось запальне загострилося - суглоб нив і радикуліт вхопив, що ледве ходила.
два уколи диклаку і фаніган крем, як рукою зняло.

Не відчуваєте різницю? У вас без вакцинації , а у ТС після вакцинації. До цього проблем не було.
Ундерстуд?
   
Re: Вакханалія секти вакцинаторів

ок,нехай ті 3-5 хворих вакцинованих підписують
скільки з тих 90+ уже підписали, жалюгідних 3-5 хоть буде?
   
Re: Вакханалія секти вакцинаторів

Доречі, всі антивакцинатори в різних країнах, які закликали до бойкоту вакцин повмирали з аисневими масками на мордах, дивно правда?
   
Re: Вакханалія секти вакцинаторів

Ви про що?

Ось офіційні дані

https://www.worldometers.info/coronavirus/

Зараз у країнах з високим відсотком вакцинації нова хвиля. Причому в рази більша ніж рік тому ви цей же час. Коли не було жодного вакцинованого.

Як пані пояснить ці факти?

Елементарно, Ватсон...
Будь яка вакцинація знижує імунітет. Це відомо ще з 60х років.
В профільній гілці відео є.
   
Re: Вакханалія секти вакцинаторів

ТС задаёт правильные вопросы, на которые у уколотых только один ответ. Вы мешаете нам жить, вы разносите заразу. И забывают про то что сами они тоже могут нести в себе заразу. Их дети и внуки так же переносят её. И хоть они защищены вакциной стали ещё больше бояться ковида.
   
Re: Вакханалія секти вакцинаторів

Елементарно, Ватсон...
Будь яка вакцинація знижує імунітет. Це відомо ще з 60х років.
В профільній гілці відео є.

Пан натякає що мета цієї вакцинації лише зниження імунітету?

А з початку ж вакцинатори казали що мета то набуття колективного імунітету. Набули?
   
Re: Вакханалія секти вакцинаторів

Не відчуваєте різницю? У вас без вакцинації , а у ТС після вакцинації. До цього проблем не було.
Ундерстуд?
:pofig: В мене після двох доз файзера загостився артроз
   
Re: Вакханалія секти вакцинаторів

скільки з тих 90+ уже підписали, жалюгідних 3-5 хоть буде?
ok,я підписую,а ви знімаєте з мене ці антиконституційні
 обмеження,ок?
   
Re: Вакханалія секти вакцинаторів

:pofig: В мене після двох доз файзера загостився артроз

Пані тримайте себе в руках. Після чого артроз загострився ?
   
Re: Вакханалія секти вакцинаторів

Доречі, всі антивакцинатори в різних країнах, які закликали до бойкоту вакцин повмирали з аисневими масками на мордах, дивно правда?
навіщо поширюєш фейки ?
   
Re: Вакханалія секти вакцинаторів

   
Re: Вакханалія секти вакцинаторів

Пані тримайте себе в руках. Після чого артроз загострився ?
загострюється те, що вже раніше було.
Людасе, а якщо серйозно, яка тобі різниця вакцінуються люди, чи ні? от я ще не вакцінувался, бо мене смущає дуже короткий термін дії вакцини. але мені індиферентно, вакцінуються люди чи ні. навіть не так, я мовчазно за, щоби люди вакцінувалися.
а яку мету переслідують ті, що агресивно пропагують невакцинування?
   
Re: Вакханалія секти вакцинаторів

Чому Ви доколупуетесь до тих, хто не хоче вакцінуватись саме від ковідьки? Хто вам заважає вакцінуватись?
Може нехай це буде право на вибір кожного? Як показали майже 2 роки ковідоістерії, то проблема таки більше штучна і висмоктана з пальця.
Зараз вже понеслась нова тема: певна частина дописувачів відкриває масово гілки про те, як хтось помер з невакцінованих, що не хотіли вакцінуватись. Но, померли. Вам яка різниця? Це був їх свідомий вибір.

В мене після двох доз файзера загостився артроз і вже мысяць не проходить біль в плочовому суглобі. І почалось все саме після вакцинації. Це при тому, що контактував з тими, хто ніби хворий на ковід і це гівно мене не зачепило. Я правильно розумію, що набуті болі варті тої вакцини?

Может, раз така фігня, нехай вакціонатори сплачують лікування тих, хто отримав побічні ефекти на ускладнення після вакцини? Тоді б це було справедливо на тлі примусової шмурдякицації.

А лікувати ковідних хто має? вакцинатори? Побічок від ковіду значно більше і в кожного другого.
В мене після пфайзеру нічого не загострювалось, а у коленги жінки - міокардит, а в самого колеки якісь тромби на нозі.
   
Re: Вакханалія секти вакцинаторів

Ви про що?

Ось офіційні дані

https://www.worldometers.info/coronavirus/

Зараз у країнах з високим відсотком вакцинації нова хвиля. Причому в рази більша ніж рік тому ви цей же час. Коли не було жодного вакцинованого.

Як пані пояснить ці факти?

Тобі гроші платять за брехню чи ти безкоштовно?
   
Re: Вакханалія секти вакцинаторів

а яку мету переслідують ті, що агресивно пропагують невакцинування?

та ніхто не проповідує.

здебільшого пох на тих хто вогнав у себе швабівку і отримав каліцтво.

це уже євгеніка...

інше питання що обмежуються права і усіх людей заради секти скалічених.
   
Re: Вакханалія секти вакцинаторів

Пан натякає що мета цієї вакцинації лише зниження імунітету?

А з початку ж вакцинатори казали що мета то набуття колективного імунітету. Набули?

Вона каже, що ковіда вже ніхто не уникнув
.
Дехто і не помітив.


 :-)o
   
Re: Вакханалія секти вакцинаторів

А лікувати ковідних хто має? вакцинатори? Побічок від ковіду значно більше і в кожного другого.
тобто вакцинованих не ліюкуємо?))
   
Re: Вакханалія секти вакцинаторів

тобто вакцинованих не ліюкуємо?))

Від чого?? вони здорові.
   
Re: Вакханалія секти вакцинаторів

та ніхто не проповідує.

здебільшого пох на тих хто вогнав у себе швабівку і отримав каліцтво.

це уже євгеніка...

інше питання що обмежуються права і усіх людей заради секти скалічених.

Тут купа вакцинованих, щось ніхто не став калікою
   
Re: Вакханалія секти вакцинаторів

і отримав каліцтво.  :weep:  якеий довбьойоп, не дивно шо зелений
   
Re: Вакханалія секти вакцинаторів

повторюю - з моїх знайомих каліками стали ті хто перехворіли на ковід - міокардит , та тромби в нозі...
Хочете теж такого - не вакцинуйтесь
   
Re: Вакханалія секти вакцинаторів

хто буде лікувати антивакцинаторів коли їбане осінню ?
   
Re: Вакханалія секти вакцинаторів

примусової шмурдякицації.
тобто вас примусили вакцинуватися?
   
Re: Вакханалія секти вакцинаторів

хто буде лікувати антивакцинаторів коли їбане осінню ?
лікарі.
   
Re: Вакханалія секти вакцинаторів

А лікувати ковідних хто має? вакцинатори? Побічок від ковіду значно більше і в кожного другого.
В мене після пфайзеру нічого не загострювалось, а у коленги жінки - міокардит, а в самого колеки якісь тромби на нозі.

А остальных кто лечит, или кроме ковида нет болезней? Ты остальных лечишь. Задрали своими тупыми ответами. Пока вы должны остальным за ваши уколы. Кстати сколько стоит банкет. Никто не считал ещё?
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія