Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Что такое +8 и зима

Что такое +8 и зима

это значит котел на нуле,  все кипит, страна работает, все хоршшо
   
Re: Что такое +8 и зима

Это порка Газпрома.
   
Re: Что такое +8 и зима

Ша профиватника палочкой потыкаю.
   
Re: Что такое +8 и зима

Ша профиватника палочкой потыкаю.

Садист!  :gigi:
   
Re: Что такое +8 и зима

Садист!  :gigi:

А где Украина в этом году возьмет гас?  :gigi:
https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=932627.0
   
Re: Что такое +8 и зима

А где Украина в этом году возьмет гас?  :gigi:
https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=932627.0
:weep:
Так я так и догадался!
   
Re: Что такое +8 и зима

А где Украина в этом году возьмет гас?  :gigi:
https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=932627.0
з пуканів профіватників
   
Re: Что такое +8 и зима

А +35 и йолка?((
   
Re: Что такое +8 и зима

мобилизуйте весь ФУП дружно пукать вонючим газом. А то что-то измельчал нарид, только о болячках, жратве и платежках думает.
   
Re: Что такое +8 и зима

мобилизуйте весь ФУП дружно пукать вонючим газом. А то что-то измельчал нарид, только о болячках, жратве и платежках думает.

Ой, стара підараска проснулася! X(
Я думав ти вже померла!?
   
Re: Что такое +8 и зима

Ой, стара підараска проснулася! X(
Я думав ти вже померла!?

А, вибачте, хто така "підараска" ?  ;)

По темі : в селі газ по мін...
Там син відпустку проводить
Сердиться - СНІГУ не має
   
Re: Что такое +8 и зима


А, вибачте, хто така "підараска" ?  ;)



Вона знає.

Така сама як лисааліса, тільки стара гримза, мабуть вже 90 років.
Ненавидить Україну і всіх навкруги.
   
Re: Что такое +8 и зима

+8

Что єто за цифра?
   
Re: Что такое +8 и зима

"Что такое +8 и зима"

Порка Газпрома. Через Ротердам.
   
Re: Что такое +8 и зима

+8 - чи ми наближаємося до Гольфстріму, чи Гольфстрім до нас. суто англійський зимовий клімат. тіко вони, закальонні зарази, в таку погоду в футболках і босоніжках з голими ногами лазять.
   
Re: Что такое +8 и зима

Вона знає.

Така сама як лисааліса, тільки стара гримза, мабуть вже 90 років.
Ненавидить Україну і всіх навкруги.

ЮАР, ти(вибач за ти, але я тебе давно знаю на ФУПі) на днях ,
згадав, показав Коцюбинського

я - дитя лісу, але зараз у мене хата в степу
Дружина 2 роки воювала, щоб не продавали, вона там дитинство провела

і ось чому : (далі Коцюбинський)

Мої дні течуть тепер серед степу, серед долини, налитої зеленим хлібом. Безконечні стежки, скриті, інтимні, наче для самих близьких, водять мене по нивах, а ниви котять та й котять зелені хвилі і хлюпають ними аж в краї неба. Я тепер маю окремий світ, він наче перлова скойка: стулились краями дві половини — одна зелена, друга блакитна — й замкнули у собі сонце, немов перлину. А я там ходжу і шукаю спокою. Йду. Невідступно за мною летить хмарка дрібненьких мушок. Можу подумать, що я планета, яка посувається разом із сателітами. Бачу, як синє небо надвоє розтяли чорні дихаючі крила ворони. І від того — синіше небо; чорніші крила.

На небі сонце — серед нив я. Більше нікого. Йду. Гладжу рукою соболину шерсть ячменів, шовк колосистої хвилі. Вітер набива мені вуха шматками згуків, покошланим шумом. Такий він гарячий, такий нетерплячий, що аж киплять від нього срібноволоті вівса.

і я тут проводжу пів-року
   
Re: Что такое +8 и зима

мобилизуйте весь ФУП дружно пукать вонючим газом. А то что-то измельчал нарид, только о болячках, жратве и платежках думает.
:) скажите пжлста...а это правда- шо вы ленина видели ...и не только видели, а т.сказать ...ещё и удовлетворили?
   
Re: Что такое +8 и зима

Вона знає.

Така сама як лисааліса, тільки стара гримза, мабуть вже 90 років.
Ненавидить Україну і всіх навкруги.
90?
Хиба?

А хвалилась шо ей бойфренд недавно Ниссан микру подарил.....
   
Re: Что такое +8 и зима

90?
Хиба?

А хвалилась шо ей бойфренд недавно Ниссан микру подарил.....

Та ну!
Може на пару років я і помилився. Колись вона фотку викладала, вже тоді була стара, а це років 7 тому було.
   
Re: Что такое +8 и зима

А як же найсуворіша зима за останні десятки років ? Цього року постійно цей прогноз чув.
   
Re: Что такое +8 и зима


ЮАР, ти(вибач за ти, але я тебе давно знаю на ФУПі) на днях ,
згадав, показав Коцюбинського

я - дитя лісу, але зараз у мене хата в степу
Дружина 2 роки воювала, щоб не продавали, вона там дитинство провела

і ось чому : (далі Коцюбинський)

Мої дні течуть тепер серед степу, серед долини, налитої зеленим хлібом. Безконечні стежки, скриті, інтимні, наче для самих близьких, водять мене по нивах, а ниви котять та й котять зелені хвилі і хлюпають ними аж в краї неба. Я тепер маю окремий світ, він наче перлова скойка: стулились краями дві половини — одна зелена, друга блакитна — й замкнули у собі сонце, немов перлину. А я там ходжу і шукаю спокою. Йду. Невідступно за мною летить хмарка дрібненьких мушок. Можу подумать, що я планета, яка посувається разом із сателітами. Бачу, як синє небо надвоє розтяли чорні дихаючі крила ворони. І від того — синіше небо; чорніші крила.

На небі сонце — серед нив я. Більше нікого. Йду. Гладжу рукою соболину шерсть ячменів, шовк колосистої хвилі. Вітер набива мені вуха шматками згуків, покошланим шумом. Такий він гарячий, такий нетерплячий, що аж киплять від нього срібноволоті вівса.

і я тут проводжу пів-року

Ну то звісно, Поліщуки з Полісся.

А далі я нічого не зрозумів, окрім того, що ти оцінив творчість Михайла Михайловича  (tu) 

   
Re: Что такое +8 и зима

90?
Хиба?

А хвалилась шо ей бойфренд недавно Ниссан микру подарил.....

В мои года половой хуй по другому называли.  :-)o
   
Re: Что такое +8 и зима

Турч...

Шо такое +8?
   
Re: Что такое +8 и зима

сьогодні увечері нарешті урочисто вмикаю опалення, бо з наступного дня починається мінусова температура.
(стоїть квартирний лічильник)
Звісно, увімкну на самий мінімум, щоб темература в квартирі була не більшою 22 градусів.
   
Re: Что такое +8 и зима

Турч...

Шо такое +8?
это 46.40
   
Re: Что такое +8 и зима

Звісно, увімкну на самий мінімум, щоб темература в квартирі була не більшою 22 градусів.
а ви квартирні, балувані. :beach:  я з тих пір, як в хату переселилася, вже забула, що таке +22 взимку.
   
Re: Что такое +8 и зима

а ви квартирні, балувані. :beach:  я з тих пір, як в хату переселилася, вже забула, що таке +22 взимку.

тю я полетами могу и 30+ нагнать , а смысол?
   
Re: Что такое +8 и зима

солнышка не хватает...саипали тучи и туман
   
Re: Что такое +8 и зима

Просто к Авдеевке еще газ не подключили...
У Боженьки все под контролем
   
Re: Что такое +8 и зима

а ви квартирні, балувані.  я з тих пір, як в хату переселилася, вже забула, що таке +22 взимку.

Так і є. Не маю в жодній кімнаті такої Сахари. Максимум +20, в середньому по хаті +19.
   
Re: Что такое +8 и зима

я - дитя лісу

Мавуглі!


   
Re: Что такое +8 и зима

Гадаю, в даному разі варто відмітити  :D , що в силу певної специфіки....Газпро м порить себе сам...., а ми лише в силу своїх можливостей сприяємо цьому процесу... :)
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія