Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Вашє місцє біля туалету або Рай -2

Re: Вашє місцє біля туалету  або Рай -2

   
Re: Вашє місцє біля туалету  або Рай -2

Шику там якраз нема, скоріш гармонійна простота.
Більшість українців будуть вважати нищебродством  те шо хата  оздоблена деревом.
Але сам стиль  хати лаконічний, мені дуже норм.
Черепаху не хочу жерти, вона для мене як той рапан - жорсткіша аніж креведко, але до  звичайного м'яса не дотягує.  Шось середнє, я їпу.

жєр бо купив і всє
   
Re: Вашє місцє біля туалету  або Рай -2

радій гізмо. що Вудік в канаду зьїздив і гроше тобі насипав

https://youtu.be/gR0nzpcOf3I
ти енвиїздний по світовим курортам, через азбор до Канадійців з'їздив то максимум, економ клас, канадійці люди хороші, ти хоч подивився як люди живуть. с фотіком бігав як емігрант однорічка. так? :laugh:
   
Re: Вашє місцє біля туалету  або Рай -2

   
Re: Вашє місцє біля туалету  або Рай -2




 інфраструктура чеснок ажучи для ніщебродів.  В Україні все нове а не ото як там покоцане та пожухле наче для селюків.


фуфло то все, а не шик і блеск. тобі шик і блеск недоступний, ти не середній клас а нижче.


Ми сидимо оце дивимось і розуміемо що ти економ клас відпочинок влаштував, бо неможеш собі дозволити інчого. навіть на їжу нормальну. 
   
радій гізмо. що Вудік в канаду зьїздив і гроше тобі насипав

https://youtu.be/gR0nzpcOf3I
Відос так собі, але ця (наша) єврейська музичка...

   
Re: Вашє місцє біля туалету  або Рай -2

   
Re: Вашє місцє біля туалету  або Рай -2

радій гізмо. що Вудік в канаду зьїздив і гроше тобі насипав

https://youtu.be/gR0nzpcOf3I

Купив собі ту футболку з написом "Canada", все-таки?  :pooh_lol:

P.S. Торговий центр в Сейнт Джоні і сувенірний неподалік - то ще не "в Канаду". То лише містечко в Нью Брансвіку.
   
Re: Вашє місцє біля туалету  або Рай -2

https://youtu.be/17I4FyD8Rr0
ніщейобінг якийсь.

такі свята організовували в УКраїні десь років 10 тому, нічого там немає у вас на тому святі.
  Якщо ти вважаєш що то щось видатне та недосяжне для українців - живи далі в цих ілюзіях, ти просто совок котрий нічого не бачив, і вже не побачиш вуд.
 мені шкода, що в тебе таке сіре неяскраве нудне життя у чужому домі.

   
Re: Вашє місцє біля туалету  або Рай -2

Купив собі ту футболку з написом "Canada", все-таки?  :pooh_lol:

P.S. Торговий центр в Сейнт Джоні і сувенірний неподалік - то ще не "в Канаду". То лише містечко в Нью Брансвіку.
мені зажди везє я зустрівся з вашими депутатами давав їм інтервью по телеку у вас було
   
Re: Вашє місцє біля туалету  або Рай -2


селюки якісь. оце твій рівень?
 Зрозуміло, навіть соромно за тебе, в такому гавніщі відпочивати. та спати біля параші. пашол ти накуй тупіздень.
   
Re: Вашє місцє біля туалету  або Рай -2

   
Re: Вашє місцє біля туалету  або Рай -2

   
Re: Вашє місцє біля туалету  або Рай -2

Гуляють наливають - запитую скількі вхід
ваша їжа та бухло  :lol:

   
Re: Вашє місцє біля туалету  або Рай -2

мені зажди везє я зустрівся з вашими депутатами давав їм інтервью по телеку у вас було


епать счастье, то для  тебе щастя у тілівізар попасти, як у кроля серце билося так?

Та всім срати на тебе та твоє щастя,  ти старий і ніщій дурачок з амбулансе 1982 року, ржавим та гнилим. неприбутковим.

 океан недоступний бо біля параші. єжа недоступна нормальна бо ніщій. пособіє дітей просираеш.

 А Яночка працює ти її спеціально примусив працювати у ВАві. БО ти альфонс.
   
Re: Вашє місцє біля туалету  або Рай -2



А де ж крістмас гіфти? А індичка, з начинкою, з пататою, пюре з ейкорн-гарбуза, журавлиновим соусом, брюсельською капустою з беконом і стрючками квасолі з миндалем?!
Невже зекономили на такому? На Крісмас?!
   
Re: Вашє місцє біля туалету  або Рай -2

https://youtu.be/Gyag_kkPVtw
От жінка у тебе хороша и миловидна. бережи її. альфонс.
   
Re: Вашє місцє біля туалету  або Рай -2

А де ж крістмас гіфти? А індичка, з начинкою, з пататою, пюре з ейкорн-гарбуза, журавлиновим соусом, брюсельською капустою з беконом і стрючками квасолі з миндалем?!
Невже зекономили на такому? На Крісмас?!
та ти подивись гна стол з дерева за харі п'яниць. це ж совки в америці, економ класом дикарями . нема грошей є лише фотографії чужого.
   
Re: Вашє місцє біля туалету  або Рай -2

https://youtu.be/Gyag_kkPVtw
жінка у тебе має розмні очі. я пробачаю тобі все совок, бережи її, вона розумна та хороша. альфонс, я пробачаю тобі все крім Яни.
   
Re: Вашє місцє біля туалету  або Рай -2

та ти подивись гна стол з дерева за харі п'яниць. це ж совки в америці, економ класом дикарями . нема грошей є лише фотографії чужого.

Тихо-тихо...
Несуть щось....

   
От жінка у тебе хороша и миловидна.
Не знаю, хто то, жінка чи не  жінка, але гарно.

Тримайте коуба:




   
Re: Вашє місцє біля туалету  або Рай -2

Не знаю, хто то, жінка чи не  жінка, але гарно.

Тримайте коуба:

https://coub.com/view/2ujrqq

 Класна позитивна жіночка.
 ВУдтекер респект!
 Я тобі все пробачаю. Бо з такою жінкою і сам стаеш кращим.


тільки використання Яни не пробачаю, ти іі використовуеш , чужа дитина мала б на відпочинку бути а вона в магазині корячиться поки тип рожираеш  іі гроші дитячі.
 Це паскудство я не пробачу тобі.
   
Re: Вашє місцє біля туалету  або Рай -2

вудтекер а ти палиш тютюн? Сміх якийсь чесно кажучи  нездоровий. багато палиш?
   
Re: Вашє місцє біля туалету  або Рай -2
Пшениця

Вуде,
"Брехня - це один з методів возвеличити себе, маючи інших за ідіотів" (с)-я
Людині, у якої є чим довести свої досягнення - не стане принижувати себе, кажучи неправду. Це за визначенням - неможливо для ПОРЯДНОЇ людини.

Тобто, брешучи - ти САМОопускаєшся. САМО-.

Це геть не те, що ти, наприклад, дойопувався, вимолював пісдлюну, напрашувався ...  і потім пришов Пшениця і ... ти з запісяними штанішками побіг скаржитися модераторам.
Тут трохи важчі наслідки: ти сам себе виїпав. І сміх і гріх.  :weep:

І коли підaрaca ловлять на брехні, це означає що він сам кинувся відсмоктувати у тих, кому він намагався збрехати.  :weep:

Ну, ось дивись:
Ти сказанув, що піймав Маковія-Пшеницю за номером фотоапарата (я хз що ти мав на увазі).
І такою вумною фразою то висловив, що на це повелася твоя (і нумерного) персональна шльондра - Злата: навіть перезапитала тебе, чи то в EXIF фотографії чи де.  :weep:
І тут ти раз - і зіскочив з теми.  (tu)

Але пізно.

Тебе спіймали на брехні - самоозалуп в квадраті. Разом із шльондрою.

Вона - дурненька, не знала, з ким повелася -- і тепер результат: якщо вона вірила тобі і тягла за тебе мазу, відбілюючи тебе і кидаючись на всіх (я, Бандерівець, хто там ще) - то вона тепер також "законтачена".
Вуде, тобі пох на неї, що вона за тебе тягнула ганьбу а ти її кинув посеред дороги голою та розп"ятою на хресті - підходь-бери хто хоче?  :facepalm1:

Те, що ти кончений брехун - це всі давно знають і це не тайна. Тебе ловили і на префіксах-суфіксах, і на викривлюванні фактів (джинси в Германію, брехня, про Турчинова, брехня що я є в 7 особах і т.д.)
Але навіщо ти зі щирої та добропорядної шльондри (своєї і Нумерного) зробив брудну потаскуху - ... в общем, самі розбирайтеся. Мір вам да любов.

Ну, а ти, вважай, САМО-опустився. Це все одно, що сам себе отімєл в рота. Фу.  :bueee:
   
Re: Вашє місцє біля туалету  або Рай -2
Пшениця

ПС. Вуде, як там твоя старша - ще не отримала листа? Цікаво, як довго пошта йде? :S

Уявляєш? - Приходиш додому, а тобі без пояснень з носака та під дих !  :gigi:

   
Re: Вашє місцє біля туалету  або Рай -2

МаковіЯ душить жаба
   
Re: Вашє місцє біля туалету  або Рай -2
Пшениця

Маковій підарас  :K

Номер фотоапарта давай :K

Так що, ти кинув Злату під танки і зробив з неї потаскуху?  :(
Злата, прийми мої поздоровлення.  :give_rose:

Ти купилася на Вудовську "правду" і тепер відгрібай по-повній.  :(
   
Re: Вашє місцє біля туалету  або Рай -2

Маковій злидота
   
Re: Вашє місцє біля туалету  або Рай -2
Пшениця

Маковій злидота

Маковіє!
Ти там казав, що, якщо Вуд не відчепиться, ти знаш, як його вирубити
Твій зоряний час настав!
Тобі телефони чи адреси? :-)o
   
Re: Вашє місцє біля туалету  або Рай -2
Пшениця

Подзвони тьощі запитай чи вона все ще здає квартиру над океяном під інтимні фільми ?
Скажи якийсь боровіц об'яву з фоторафіями розмістив, опиши їй її квартиру, що в холодильнику та в шуфляді з посудом :laugh:

Останнє редагування: 27 липня 2021 03:49:59 від Пшениця
   
Re: Вашє місцє біля туалету  або Рай -2
Пшениця

То схиблений заздісний Маковій я його по номеру фотоапарату піймав


Вудяро, давай номер фотоапарату

Порядному пану не личить брехати
А якщо ти брешеш - ти не порядний пан, а брехливий тупий самоопущений поц, якого так легко впіймали на брехні

ПС. Шльондру пожалій, бо вона тебе зненавидить за те, що ти зароніл тєнь сомнєнія в єйо чістую душу своїми побрехеньками :laugh:


   
Re: Вашє місцє біля туалету  або Рай -2

Пляж він і в африці пляж також пляж в америці пляж але плятний всього $8 за вхід і ти маєшь кайф
океан вітер і насолоду гарні тихі сусіди  виховані діти і приємний відпочінок
на пляж приїджають на лісапеті. на машині і всі платять за парковку машина 2-3 дол година. лісапет не паркував  :lol:


   
Re: Вашє місцє біля туалету  або Рай -2

   
Re: Вашє місцє біля туалету  або Рай -2

І чім дорожчє послугі проживання тім гарніше відпочінок
за такі гроші не приїдуть сюди цигані  і канадці  вони поїдуть в інше місцє
   
Re: Вашє місцє біля туалету  або Рай -2

   
Re: Вашє місцє біля туалету  або Рай -2

Так бежал кушать что повредил колено
   
Re: Вашє місцє біля туалету  або Рай -2

Спорт калечит люлей :(
   
Re: Вашє місцє біля туалету  або Рай -2

А за що ви там платите на пляжі? Парасольки свої я так розумію, крісла теж свої. Може пройти 100 метрів  і там вже безкоштовно?
   
Re: Вашє місцє біля туалету  або Рай -2

Купив собі ту футболку з написом "Canada", все-таки?  :pooh_lol:

P.S. Торговий центр в Сейнт Джоні і сувенірний неподалік - то ще не "в Канаду". То лише містечко в Нью Брансвіку.

Він в Канаді певне купив Тюркей.
Ніби на морі в туреччині був.
   
Re: Вашє місцє біля туалету  або Рай -2

А за що ви там платите на пляжі? Парасольки свої я так розумію, крісла теж свої. Може пройти 100 метрів  і там вже безкоштовно?
ми платемо за все
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія