Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Хто тут записався на вакцинацію в Дії і чекає дзвінка?!!! :facepalm:



Evgeny Istrebin
10 годин тому
ааааааааа.......... ....как перестать орать с этих дибилов.....

-----------------------------
Користувачі додатку "Дія", які записалися в електронну чергу на вакцинацію проти COVID-19, 15 липня отримали сповіщення з проханням видалити свій запис, якщо вже вакцинувалися.

Чому так трапилося, пояснив для LIGA.Life Дмитро Черниш, директор Департаменту розвитку електронної системи охорони здоров'я Національної служби здоров’я України.

За його словами, запис в "Дії – це лише черга на вакцинацію, а не фактичний запис на щеплення.

"Запис в "Дії" був реалізований для того, щоб оцінити бажання населення, яке хоче вакцинуватися і зрозуміти, скільки потрібно на перший період часу вакцин.

Але це не запис на вакцинацію.
Ви коли ставали в чергу – вам писало очікувати якихось подальших дій.

Фактично, черга не переросла в запис на вакцинацію, бо він відбувався через медичні інформаційні системи, зокрема, в МВЦ", – пояснив Черниш.
   
бред
единственный способ, которым я изъявила желание вакцинироваться, была дия
сегодня ширнулась второй прививкой
   
бред
единственный способ, которым я изъявила желание вакцинироваться, была дия
сегодня ширнулась второй прививкой

Вам пощастило. Я записалася на вакцинацію, як тільки це стало можливим в Дії. Позаяк я не підпадаю ні під які льготні категорії, мені було вказано, що черга підійде у кращому випадку через рік.

Сьогодні вакцинувалася першою дозою Модерни, але не через Дію.

А сьогодні перевірила - в Дії зникла навіть кнопка "запис до листа очікування" та кнопка "Вакцинація" в Послугах. В Послугах залишилися Виконавчі провадження та Штрафи та порушення ПДР.

То що, Дія похєріла вакцинацію взагалі?

   
Мы с мужем через дию вакцинировались.
   
І нехай не брешуть. ось такі пояснення були в Дії - там ясно було вказано про лист очікування і про те, що людей повідомлять, коли відкриються центри вакцинації.

А зараз кнопка "Вакцинація" зникла взагалі :gigi: Можуть тільки в рельсу повідомити. :facepalm:

Всіх вже провакцинували?




Останнє редагування: 21 липня 2021 00:39:58 від шуша
   
Мы с мужем через дию вакцинировались.

Ви були у льготній категорії?
   
Першу дозу отримав по реєстрації через Дію.
Обрав в додатку найближчу амбулаторію, звідти подзвонили й записали вже на конкретний день.
Другу дозу пішов сам за 30 днів в живу чергу до тієї ж самої амбулаторії.

Останнє редагування: 21 липня 2021 00:45:46 від птах Сорока
   
Iren Semivolos
Дія дивна як мінімум. Я записалась через програму в телефоні - мені ніхто не дзвонив, тільки періодично присилали повідомлення, щоб я видалилась.
Чоловік записувався через сайт і йому подзвонили і запросили на вакцинацію

Taras Kuga
Iren Semivolos теж саме.

Artur Rudzitsky
И вся эта Дия за охренительные деньги из карманов граждан Украины

===================

І в мене те ж саме. Записувалася в Дію через телефон - ніякої реакції, а зараз і потрібні кнопки зникли.

"Дохтур, ісцелі сєбя сам" :gigi:
   
Сергей Коваль
9 ч.  ·
helsi.me до сих пор рассказывает что нужна запись в Дия )

 :laugh: Але там вже немає потрібної кнопки.

   
Першу дозу отримав по реєстрації через Дію.
Обрав в додатку найближчу амбулаторію, звідти подзвонили й записали вже на конкретний день.
Другу дозу пішов сам за 30 днів в живу чергу до тієї ж самої амбулаторії.

Ура, а я по всем параметрам уже давно должен был бы вакцинироваться, и ни фига.
   
Я б все ж таки талончик в реєстратурі б взяв...  :gigi:
Бо ці діджіталізатри можуть ще щось утнути.
   
Сергей Коваль
9 ч.  ·
helsi.me до сих пор рассказывает что нужна запись в Дия )

 :laugh: Але там вже немає потрібної кнопки.

Показати зображення...


ПРоцитую найвеличнішого президента.

"Наразі ми виділяємо наступний пріоритет у боротьбі з коронавірусом - вакцинацію. Її дорожня карта розроблена для забезпечення належного і рівного доступу до вакцини для всіх жителів України. Її головним завданням є охоплення щонайменше половини населення України протягом 2021 та початку 2022 року", - сказав Зеленський на відкритті Всеукраїнського форуму "Україна 30. Коронавірус: виклики та відповіді" в понеділок, 8 лютого.

https://www.dw.com/uk/koronavirus-zelenskyi-rozpoviv-pro-plan-vaktsynatsii-ukraintsiv/a-56495385

 (tu)   :D
   
Ура, а я по всем параметрам уже давно должен был бы вакцинироваться, и ни фига.
А шо в твоєму місті нема пунктів вакцинації, куди можна просто прилізти в живу чергу?
   
Екатерина Коропачинская
Anna Dudko а мне семейный сказал, что оттуда нужно будет брать паспорт вакцинации. Вот уже вроде сейчас там данные синхронизируются с Хелси - и вуаля. Вот теперь сижу и думаю: снести эту дию, или еще подождать
   
Taras Kuga
Конченные дыбилы. После обновления убрали графу запис на вакцинацію. А я жду, блд, когда хоть какая тварь наберёт.

Oleksandr Zaiets
Да, реализация мягко говоря получилась так себе

Андрей Победин
Так вам и референдум устроят потом. Или выборы )) По приколу, хоть поржем - ну а чего, один раз же выбрали уже )

Останнє редагування: 21 липня 2021 00:55:20 від шуша
   
А шо в твоєму місті нема пунктів вакцинації, куди можна просто прилізти в живу чергу?

Целая куча. Просто меня нужно было вакцинировать еще до их появления. Для чего вообще было писать эти приоритетные списки, если они никогда не выполнялись?

Останнє редагування: 21 липня 2021 00:59:48 від Kilkenny
   
Просто меня нужно было вакцинировать еще до их появления.
Й чим ти такий особливий, що заслуговуєш на неїпаццо ставлення?
Ну то якшо ти сам кажеш шо в тебе там дофуя пунктів вакцінації, то чому  хоча б першу дозу не отримав?
   
Й чим ти такий особливий, що заслуговуєш на неїпаццо ставлення?
Ну то якшо ти сам кажеш шо в тебе там дофуя пунктів вакцінації, то чому  хоча б першу дозу не отримав?

Людина ж Вам написала, що "нужно было вакцинировать еще до их появления"
   
Пора банить уебанов с фейками с заборов
   
що "нужно было вакцинировать еще до их появления"
Ну так, а Дія й направляла людей у ті центри, тому ну ніяк би не вийшло "еще до их появления".
Нехай не вийопується, а йде й вакцинується. Хто хоче, в принципі має можливість.
   
Ну так, а Дія й направляла людей у ті центри, тому ну ніяк би не вийшло "еще до их появления".
Нехай не вийопується, а йде й вакцинується. Хто хоче, в принципі має можливість.

Ще раз. Я записана була в Дії з самого початку. через телефон. Результатів - ноль.

А тепер Дія сама видалила пункт "Вакцинація" без пояснення причин.

Що я зробила не так?
   
Ще раз. Я записана була в Дії з самого початку. через телефон. Результатів - ноль.
А тепер Дія сама видалила пункт "Вакцинація" без пояснення причин.
Що я зробила не так?

Ну не фартонуло тобі, може якби я не обрав в Дії місце щеплення, в мене б також було результатів нуль.
Шукай перелік пуктів вакцинації в твоєму місті й шуруй туди, якшо тобі дісно воно треба.
Й так, зараз в Дії я також не бачу пункту вакцинація.
   
Ще раз. Я записана була в Дії з самого початку. через телефон. Результатів - ноль.

А тепер Дія сама видалила пункт "Вакцинація" без пояснення причин.

Що я зробила не так?

 21 июля в Украине стартует пятый этап вакцинации - теперь прививки могут сделать абсолютно все желающие

"Можете вакцинироваться в ближайшем пункте прививки, центре массовой вакцинации", - заявил Ляшко.

Вакцины которые будут использоваться: Moderna, CoronaVac и Pfizer (отличается по регионам).
   
Ну не фартонуло тобі, може якби я не обрав в Дії місце щеплення, в мене б також було результатів нуль.
Шукай перелік пуктів вакцинації в твоєму місті й шуруй туди, якшо тобі дісно воно треба.
Й так, зараз в Дії я також не бачу пункту вакцинація.

Ото ж бо.

Вже зробили сьогодні першу дозу Модерни, через чуже  підприємство. Чекали днів з десять, поки зроблять списки бажаючих. Обіцяли Файзер, але сказали, що закінчився)))
   
Вакцины которые будут использоваться: Moderna, CoronaVac и Pfizer (отличается по регионам).
Розподіляються напевно відповідно до політичної відданості.
   
Дію взагалі просувають щоб через неї Бубочку і шлуг на другий строк обрати , ну і як бонус  з лохів тягти штрафи і податки  :gigi:
   
Просто проезжал мимо пункта вакцинации и спросил- сказали,что можно
Записали, сделали
Через три недели позвонили, дали адрес куда подьехать- повторно сделали
Позвонил врачу, записался- сделали жёлтую бумагу/сертификат
Правда, коронавак
   
я записувався
дзвінка не дочекався, пішов на мвц, там вкололи без питань
   
Ура, а я по всем параметрам уже давно должен был бы вакцинироваться, и ни фига.
а договор с семейным врачом есть?
   
Запитання до тих, хто вакцинувався в пунктах мас. вакцинації: щодо другої дози вам дзвонили чи треба було самому прийти в потрібний день?

(варіант з птах Сорока вже бачив - самостійно
Груздев - подзвонили) Бачу, може бути обидва варіанти :)
   
"Можете вакцинироваться в ближайшем пункте прививки, центре массовой вакцинации", - заявил Ляшко
Тепер педдроти скажуть, що дорога до найближчого пункта не заасфальтована.
   
Запитання до тих, хто вакцинувався в пунктах мас. вакцинації: щодо другої дози вам дзвонили чи треба було самому прийти в потрібний день?

(варіант з птах Сорока вже бачив - самостійно)
перша 19 червня, сказали прийти на другу від 12 до 17 липня.
   
Запитання до тих, хто вакцинувався в пунктах мас. вакцинації: щодо другої дози вам дзвонили чи треба було самому прийти в потрібний день?

(варіант з птах Сорока вже бачив - самостійно
Груздев - подзвонили) Бачу, може бути обидва варіанти :)
мені дали номер на папірці, куди сказали дзвонити через 15 днів. А там відправили в поліклініку на Б.Хмельницького за другим дозняком
   
Шо за кипиш?
По новостям уже который день говорят, что через дию записываться уже не надо.
Уже может вакцинироваться любой желающий без записи в центре вакцинации.
   
Шото котяча телеграм зрада не злетіла   :)  купа народу вакцинувалися через Дію )
   
Шо за кипиш?
По новостям уже который день говорят, что через дию записываться уже не надо.
Уже может вакцинироваться любой желающий без записи в центре вакцинации.

Просто в когось чергова телеграмсрачка ))
   
Тепер педдроти скажуть, що дорога до найближчого пункта не заасфальтована.
так)
   
Розподіляються напевно відповідно до політичної відданості.
Ні
По політичній відданості - то Спутнік
Не віриш - спитай Медведчука або Ківу
   
Запитання до тих, хто вакцинувався в пунктах мас. вакцинації: щодо другої дози вам дзвонили чи треба було самому прийти в потрібний день?

(варіант з птах Сорока вже бачив - самостійно
Груздев - подзвонили) Бачу, може бути обидва варіанти :)

Зазвичай - при першому уколі вас записують на дату, коли треба прийти за другим
Тільки треба самій/ому зайти в ресепшн і попросити, щоб вам назначили дату
   
В Україні триває вакцинація організованих колективів проти коронавірусної хвороби.

Наразі працівників компаній щеплюють вакциною Comirnaty від Pfizer-BioNTech.

Проте у Міністерстві охорони здоров'я розглядають можливість залучення іншого препарату.

Зокрема у відомстві пропонують компаніям подавати заявку на щеплення вакциною CoronaVac від Sinovac Biotech.

Таке рішення у міністерстві пояснюють бажанням прискорити процес, оскільки кількість медичного персоналу обмежена.


Наразі щеплення організованих колективів відбуваються в порядку черговості за датою запису.

"Навантаження на мобільні бригади, які працюють з цим препаратом (CoronaVac – ред.), менше.

Тож ваші співробітники зможуть захиститися від COVID-19 значно раніше, ніж за загальною чергою", – пояснюють у відомстві.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія