Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Російському "Антивоєнному комітету" не сподобалася ідея Зеленського про заборону віз для росіян :wee

Так, було раніше, здається, у цій темі.
зараз сезон заготовки, тому я фізично не можу
вичитати всі сторінки в цікавих темах.

Обидва казали, що не всьо так однозначно, Крим не зовсім український, треба для нього придумати якийсь особливий статус. Такий сором'язливий кримнаш
так Крим і має особливий статус - автономна республіка в складі України.
   
Нафуй кацапів. Показав ютюб Потапенка що в рашці після хуйла буде хунта. Дай думаю гляну. Ну так каже буде хунта а от в Україні просіла пропаганда і може бути таке що народ без влади буде домовлятись з хуйлом  :facepalm:
   
Не таких там 0,0001%
це звідки дані?

Тому, так. Там всі такі.
ну вище ж Ви навели цифру яка доводить що таки не всі.
   
   
Всі
а куди ж подівся отой Вами порахований 0,0001%?
   
Если Шендерович вернется в Россию будет иметь 15 лет строгого режима

а що в цьому поганого?
такі як шендеровіч, створюють міф для заходу на можливість побудови "новоі росіі", у всіх злидням звинувачують лише путєна і його оточення і не бачать що майже 80% москалів підтримують війну і вбивства украінців
ото спитати того Шендеровича, ті хто зараз воюють на боці кацапів для нього "наші" чи які, а ті мільйони кацапів котрі підтримують війну для нього "своі" чи невсьотакоднозначно?
і що той Шендеровича зробив для Украіни? Хоть одну копійку передав на ЗСУ?


   
а куди ж подівся отой Вами порахований 0,0001%?
Пройшов туди-ж куди і 99,9999% русні - наxуй

Виколупувати напівперетравлені кукурудзинки це ваше.

Для українців - русня = наxуй
   
створюють міф для заходу на можливість побудови "новоі росіі"


а як не вийде то створити в Україні "другую росію"
   
Ще один екземпляр харошеруського:
   
Если Шендерович вернется в Россию будет иметь 15 лет строгого режима.
Я життя та творчість Шендоровича знаю непогано, бо колись мав дурість захоплюватися ним, ще з часів «дєрєвні Гадюкіно». Так от на протязі років 30 я постійно читаю та слухаю, що Шендоровича от-от посадят, розстріляють, повісять і навіть четвертують публічно. А ряха в нього все ширшає і ширшає. І розкатує Віктор Анатолійович з концертами по києам та торонтам, не гребуючи при цьому мокшанами та усть-піздюйськами. За цей час хуйло знищив всіх, хто мав для нього хоч якусь небезпеку, а Шендоровича, який зве себе ворогом хуйла номер один навіть пальцем не зачепив. Прямо який невловимий Джо… так що я б за Віктора Анатолійовича сильно не переживав. Буде як істинний кацапський ліберал страждати у Варшаві і тупим хохлам цитувати улюбленого Станіслава Єжі Лєца і пояснювати які вони дикуни, що не люблять хороших руzzкіх і відмовляються від великої мови Пушкіна та Коклюшкіна.
   
Я життя та творчість Шендоровича знаю непогано, бо колись мав дурість захоплюватися ним, ще з часів «дєрєвні Гадюкіно». Так от на протязі років 30 я постійно читаю та слухаю, що Шендоровича от-от посадят, розстріляють, повісять і навіть четвертують публічно. А ряха в нього все ширшає і ширшає. І розкатує Віктор Анатолійович з концертами по києам та торонтам, не гребуючи при цьому мокшанами та усть-піздюйськами. За цей час хуйло знищив всіх, хто мав для нього хоч якусь небезпеку, а Шендоровича, який зве себе ворогом хуйла номер один навіть пальцем не зачепив. Прямо який невловимий Джо… так що я б за Віктора Анатолійовича сильно не переживав. Буде як істинний кацапський ліберал страждати у Варшаві і тупим хохлам цитувати улюбленого Станіслава Єжі Лєца і пояснювати які вони дикуни, що не люблять хороших руzzкіх і відмовляються від великої мови Пушкіна та Коклюшкіна.
ситуація змінилась після 24.02.2022. І ми не взнаємо, чи посадили б чи не посадили б, бо він не повернеться.
   
А чому всі ці "хароші кацапи" займають таку пасивну позицію? І не займаються здаванням владі і травлею "нехароших кацапів"? Тому що всі бачать, як буянять "нехароші кацапи", а "хароших кацапів" щось ніяк не видно  8-)
   
Хароші кацапи тільки починають ворушитися, коли їх викидають нахрен з ЄС після буйства "нехароших кацапів"?  :facepalm:
   
Грубо кажучи, "хароші кацапи" мають бути зацікавлені допомогти Європі відсортувати та вислати нахрен "нехароших кацапів", а не сидіти нишком та чекати, коли Європа стомиться від "нехароших кацапів" і не почне висилати нахрен усіх кацапів  8-)
   


Кисельов, той що Євгеній, підтримав ідею «нех#й шастать».
   
У кацапов истерика на тв. Значит удар точный. Всех нах из европы
   
(tu)
Ці рос ліб засрали маленьку, гарну Грузию.

Грузия сама обосралась

   
Грубо кажучи, "хароші кацапи" мають бути зацікавлені допомогти Європі відсортувати та вислати нахрен "нехароших кацапів", а не сидіти нишком та чекати, коли Європа стомиться від "нехароших кацапів" і не почн, те висилати нахрен усіх кацапів  8-)

Пригадуете Серебряннікова кіношники московитських?
Давненько вже,  до 14р, показували його по їх тб. Я випадково побачила. Він тоді казав що вивіз родину за кордон бо ,,росте тотальна мгла'' та небеспека для несагласных, а  в россії  він буде тільки заробляти.
І що він в Каннах нещодавно казав? ,, Нада памагать семьчм пагибших русских солдат, пни страдают!''

Пішли вони всі нахер разом з моїми родичами! Нехай всі хоч живцем згніють! Бо вороги!
   
це звідки дані?

ну вище ж Ви навели цифру яка доводить що таки не всі.
Ну ок, не всі. Тепер питання, як Європі фільтрувати гарних кацапів? Примушувати заповнювати анкету як той грузинський ресторан? Хня, кацапи будуть всі писати «ми проти війни», це нація без совісті та стиду. Моніторити їхні соцмережі? Це яке навантаження на візові відділи? От і залишається два варіанти: або всіх впускати як зараз, або всіх за руським кораблем, як пропонують зараз. Вибір невеликий і очевидний, якби деяким не було жалко хороших руzzкіх…
   
Кисельов, той що Євгеній, підтримав ідею «нех#й шастать».


але плутає еміграцію з туристичними візами
   
Ну ок, не всі. Тепер питання, як Європі фільтрувати гарних кацапів? Примушувати заповнювати анкету як той грузинський ресторан? Хня, кацапи будуть всі писати «ми проти війни», це нація без совісті та стиду. Моніторити їхні соцмережі? Це яке навантаження на візові відділи? От і залишається два варіанти: або всіх впускати як зараз, або всіх за руським кораблем, як пропонують зараз. Вибір невеликий і очевидний, якби деяким не було жалко хороших руzzкіх…

На даний момент відсутній будь-який правовий механізм для репресалій щодо російських імігрантів у Європі. Його або потрібно створювати - і розглядати "особисту справу" кожного в індивідуальному порядку - або, як естонська прем'єрка пропонує - депортувати всіх без розбору. В т.ч. - Шендеровича, Ходорковського, Латиніну, Каспарова, та інших лузерів злочиного хуйло режиму.
бо хуйло режим продукт суспільства до якого вони i досі належать ..
   
Що там, "білоносочники" скаржаться, що їхні стояння в білих шкарпетках на лавочках проти влади хуйло не оцінили?  8-)
   
Як зараз бачу, як один кацапський поліцай ганяв цілий табун цих "білих шкарпеток"  8-)
   
всьо, почалось...   :facepalm1:

мі хаділі на демонстрацєє протів хуйла, а украінская наменклатура дружіла с хуйло.......



   
а украінская наменклатура дружіла с хуйло.......

а що не дружила?

русомітинги ж лише випускали пару і не більше...
   
Каже заходу теж треба визнати колективну відповідальність що купували в рашці газ ...
В нас теж це кажуть
   
Навіть дивитися цього підaра не хочу. Насрати на цих шендеровічів з латиніними. Ніхто, лузери, які вміють лише хохлів повчати як жити треба.

Але як жеж Україні пощастило, що ці свинособаки скинули свої маски ще задовго до завершення війни.
   
Русоліберали говорять відміна віз вигідна хуйлу? а що в росії не вигідно хуйлу?
мітинги в клітках? чи закрите ухо маци?
та бугага
   
Ну так ми й розплачуємось тепер і за себе, і за Європу, і за газ, і за дружбу номенклатури. А Шендерович хоче і рибку сьєсть, і в воду нє лєзть
   
Навіть дивитися цього підaра не хочу. Насрати на цих шендеровічів з латиніними. Ніхто, лузери, які вміють лише хохлів повчати як жити треба.

Але як жеж Україні пощастило, що ці свинособаки скинули свої маски ще задовго до завершення війни.

так і є. наступив перелом рускій значить нафуй

ЗІ шендеровича так ткнув де секунд по відео. всього недивився
   
Ну так ми й розплачуємось тепер і за себе, і за Європу, і за газ, і за дружбу номенклатури. А Шендерович хоче і рибку сьєсть, і в воду нє лєзть

Логічно.
А Шендерович хоче сидіти в гейропі і розповідати які всі дурні а він розумний.
Проте просрав свою країну саме він.
   
а що не дружила?

так от за цю "дружбу" украiнцi несуть не лише вiдповiдальнiсть, а платять цiну своiм життям
а Шендеровичу не по мiтингам треба було шастать, а скликати народ на революцiйну боротьбу
лузер грьобаний, якого свого часу не допустили до корита разом з Ходорковським, Каспаровим та iньшими лiберастами


   
всьо, почалось...   :facepalm1:

мі хаділі на демонстрацєє протів хуйла, а украінская наменклатура дружіла с хуйло.......

https://www.youtube.com/watch?v=ySWRm4lrzhs


На цей момент Шендерович вже побував в пyтінському обізьяннику.
   
а скликати народ на революцiйну боротьбу


яка нах революційна боротьба в рашці
   
Полюбе у них є варіант виїхати через Грузію або Туреччину. Так що якщо загроза життю від режиму хуйла, хай виїжджають, там безвіз же ж. А далі просять притулку в Європі, опозиціонерам точно дадуть.
   
яка нах революційна боротьба в рашці

то хай тот Шендерович засуне язика в дупи i непєздить про вiдповiдальнiсть украiнцiв
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія