Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Россия и Белоруссия проведут военные учения на границе с Украиной

Тобто цей дописувач A.W.  можливо працює на ...... і не треба його діставати?

Але він явно і давно працює на хуйло. І це очевидно.

Я б не задавав такі питання. Не кажучи вже про ПТРС. Для мене це щось на кшталт питати у того, хто там був "ну і скільки ворогів ти поклав?" Хоча якось один служивий розповідав мені... Він казав, що не хоче думати, що когось вбив. Заспокоїв, каже. І надіється, що вони живі...
   
Я б не задавав такі питання. Не кажучи вже про ПТРС. Для мене це щось на кшталт питати у того, хто там був "ну і скільки ворогів ти поклав?" Хоча якось один служивий розповідав мені... Він казав, що не хоче думати, що когось вбив. Заспокоїв, каже. І надіється, що вони живі...

Якщо A.W.  убив кацапів, він для мене герой.
   
яка область?
київська. ймовірно, нас теж будуть брати.
   
Тобто цей дописувач A.W.  можливо працює на ...... і не треба його діставати?

Але він явно і давно працює на хуйло. І це очевидно.
оооооо, розкрилося чмо.
  :lol:
Томік із фінляндії.
   
Президент Белоруссии Александр Лукашенко анонсировал совместные учения российских и белорусских военных. Они пройдут около границы Белоруссии и Украины в ближайшие два месяца. Запланированы два этапа с перерывом в месяц, уточнил Лукашенко в интервью РИА Новости.

Минобороны Белоруссии ранее заявляло о военной активности соседних западных стран и Украины​​​. Как заявляли в ведомстве, в последнее время их "нападки" на республику особенно заметны.

В этой связи Александр Лукашенко не исключает, что Вооруженные силы Белоруссии увеличатся еще на пять тысяч человек – до 70 тысяч. По словам президента, это необходимо, чтобы "прикрыть юг".

Поки що все йде згідно з озвученими планами кацапів у західних ЗМІ ,що не є гут. Всі заяви останніх тижнів що бульбофюрера що путлера вписуються в цей весь шантаж щодо України і НАТО\ЄС.
   
оооооо, розкрилося чмо.
  :lol:
Томік із фінляндії.

Він точно не вбивав кацапів....
   
тю, я вбив колись 3 кацапи, ще задовго до початку війни. ножем :laugh:
   
на їх території до речі :laugh:
   
тю, я вбив колись 3 кацапи, ще задовго до початку війни. ножем :laugh:

 (tu)
   
та то зрозуміло. тому я хз, хто усе розрулить. в 19 році особисто я зарікся. сьогодні привіз додому бензогенератор на 2.5 квт, 15 літрів вина, забив холодильник яйками, качками, телятиною та бараниною, взяв кілька кг зерен qualita oro і влаштувався спостерігати за подіями :beach:

Фіг воно тобі поможе. В першу чергу як показали попередні кризи основний удар то  гречка,олія і т д . Ти не з того почав. Якби переді мною стояло питання запастися продуктами то набрав би консерв і якихось сухпайків.
   
Фіг воно тобі поможе. В першу чергу як показали попередні кризи основний удар то  гречка,олія і т д . Ти не з того почав. Якби переді мною стояло питання запастися продуктами то набрав би консерв і якихось сухпайків.
так я ж не маю наміру опинитися в окупації і не планую провести в ній значну частину життя. я собі взяв запасів на місяць. мені є куди відступати, на відміну від бидла, яке поголосувало папріколу і зараз думає, що отой дядько з фупу піде на війну і усе за нас порішає. у випадку писдецю бидло, яке його породило, залишиться тут — без мене, і буде розгрібати те, що воно породило. а я згодом повернуся, якщо буде куди :laugh:
   
Фіг воно тобі поможе. В першу чергу як показали попередні кризи основний удар то  гречка,олія і т д . Ти не з того почав. Якби переді мною стояло питання запастися продуктами то набрав би консерв і якихось сухпайків.

Не забудь к этому комплекту купить запас лекарств бо после недели на таком рационе жкт начнет тебе такие фокусы выкидывать...
   
так я ж не маю наміру опинитися в окупації і не планую провести в ній значну частину життя. я собі взяв запасів на місяць. мені є куди відступати, на відміну від бидла, яке поголосувало папріколу і зараз думає, що отой дядько з фупу піде на війну і усе за нас порішає. у випадку писдецю бидло, яке його породило, залишиться тут — без мене, і буде розгрібати те, що воно породило. а я згодом повернуся, якщо буде куди :laugh:

Ага думаєш все от так просто.Шановний,як почнеться заміс то повітряний простір і кордони просто закриють.А відступити можна буде хіба в криївку. У мене є знайомі які надіються вздриснути в Польщу якщо димком запахне.Якщо файно притиснути то 3-3,5 години в ідеальних умовах і ти на кордоні) Я на таке лише посміююсь. Вони поки той кордон пройдуть то їх кацапські танки доженуть. Всюди буде хаос і повна дупа з багатокілометровими заторами.
   
Ага думаєш все от так просто.Шановний,як почнеться заміс то повітряний простір і кордони просто закриють.А відступити можна буде хіба в криївку. У мене є знайомі які надіються вздриснути в Польщу якщо димком запахне.Якщо файно притиснути то 3-3,5 години в ідеальних умовах і ти на кордоні) Я на таке лише посміююсь. Вони поки той кордон пройдуть то їх кацапські танки доженуть. Всюди буде хаос і повна дупа з багатокілометровими заторами.
знаю. не перший рік живу. готовий :beach:
   
Польские пограничники задержали российский сухогруз, который выполнял очень странные манёвры, чуть не сел на мель, экипаж не выходил на связь

Российский сухогруз «Руслана» чуть не въехал на пляж Собешево рядом с Гданьском, развернувшись в самый последний момент. Выяснилось, что капитан и двое его помощников были пьяны в стельку.

 :pooh_lol:
   
Все эти заявления еще раз подтверждают голимые понты. Значит 100% нифуя не будет

да конечно не будет.
ислючения если войска нато официально зайдут, или если на донбассе начнётся наступление.
тогда быстро зайдут на донбасс может ещё куда неподалёку.

сейчас всеь реальный движ в белоруссии.
Украина внимание отвлекает.
Вот после нескольких зим, может и в Украину полезут.
   
пока будут заниматься фильтрацией в белоруссии.
кто хочет в польшу, пусть едет.
примерно как на донбассе было несколько лет.
Это всё длинные процессы.
   
:( А може навпаки?.... Якраз наприкінці січня навчання...ну там їздять на танках та літають на літаках та гвинтокрилах вздовж нашого кордону....і тут фуйяк! і миттєво повертають і через кордон на нас... А ми на розслабоні...

Да не навпаки. Очень много шума демонстративного Кремль создает. Слишком громко яйцами трясет, Луку подпрягает к тому же, сливает говно свое всяким Бильдам и другим источникам.
Брешушая собака не кусает
   
Поки що все йде згідно з озвученими планами кацапів у західних ЗМІ ,що не є гут. Всі заяви останніх тижнів що бульбофюрера що путлера вписуються в цей весь шантаж щодо України і НАТО\ЄС.

Ну так они тебе и подают информацию согласно слитой же им инфе во всякие Бильд. Главный эффект что бы у вас булки покрепче сжались.
   
Может быть отвлекают Украиной а полезут в Литву?
   
Re:
AI

Запланированы два этапа с перерывом

Прочитав "з проривом через кордон". Від кацапських слів ще й не таке примариться.
   
Президент Белоруссии Александр Лукашенко анонсировал совместные учения российских и белорусских военных. Они пройдут около границы Белоруссии и Украины в ближайшие два месяца. Запланированы два этапа с перерывом в месяц, уточнил Лукашенко в интервью РИА Новости.

Минобороны Белоруссии ранее заявляло о военной активности соседних западных стран и Украины​​​. Как заявляли в ведомстве, в последнее время их "нападки" на республику особенно заметны.

В этой связи Александр Лукашенко не исключает, что Вооруженные силы Белоруссии увеличатся еще на пять тысяч человек – до 70 тысяч. По словам президента, это необходимо, чтобы "прикрыть юг".

В Чорнобильській зоні навчання проводитимуть?
   
Может быть отвлекают Украиной а полезут в Литву?

В натівську країну засцуть.
   
В натівську країну засцуть.

але там 30 км до Вільнюса...
ніхто не встигне навіть ойкнуть
   
так я ж не маю наміру опинитися в окупації і не планую провести в ній значну частину життя. я собі взяв запасів на місяць. мені є куди відступати, на відміну від бидла, яке поголосувало папріколу і зараз думає, що отой дядько з фупу піде на війну і усе за нас порішає. у випадку писдецю бидло, яке його породило, залишиться тут — без мене, і буде розгрібати те, що воно породило. а я згодом повернуся, якщо буде куди :laugh:
ти не бидло, ти долбойоб. Якби вибрали Петра все було б так само тільки на 2 роки раніше. І ти так само б зригнув за кордон.
   
Якби вибрали Петра все було б так само тільки на 2 роки раніше.

нед

все было бы по другому и хуйло бы опасался последствий своих действий гораздо сильнее чем сейчас.
   
Вот белорусы почему молчат, это интересно. Их вот-вот погонят убивать украинцев. Они мечтают погибнуть в чужой, еще и оккупационной и преступной войне?
   
да конечно не будет.
ислючения если войска нато официально зайдут, или если на донбассе начнётся наступление.
тогда быстро зайдут на донбасс может ещё куда неподалёку.

сейчас всеь реальный движ в белоруссии.
Украина внимание отвлекает.
Вот после нескольких зим, может и в Украину полезут.

Якщо війська НАТО зайдуть в Україну там кацапів поженуть траншеї навколо Москви копати
   
ти не бидло, ти долбойоб. Якби вибрали Петра все було б так само тільки на 2 роки раніше. І ти так само б зригнув за кордон.

Ну можливо і було б.

Бо хуйло теж сподівався, що бубочка йому віддасть Україну на тарілочці. Тому не було сенсу воювати.

Але щось поки не віддав, все морозиться.

От хуйло і вирішило полякати великою війною.

А якщо не злякаються - то таки піти воювати.
   
Орки Сарумана пляць..приспешника Саурона и мордора..согласно первоисточнику получается должны получить кизды первыми   :-)o
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія