Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

короновірус в Україні

Re: короновірус в Україні

все
нету его уже
написали мне только  что ушел (((


бля какие же вы ебанутые все антиваксеры

 :(
RIP
   
Re: короновірус в Україні

Якого хера ти мені шлеш це лайно? Я приїхала на похорон родича і перехворіла короною.
Сука драна!

от не п1зди
   
Re: короновірус в Україні
Via

от не п1зди
Їпанувся?
   
Re: короновірус в Україні

Їпанувся?

чим докажеш ?   :lol:

переворіла якимось гімном, так само як в серпні і вигадує тут про корону
   
Re: короновірус в Україні
Via

чим докажеш ?   :lol:

переворіла якимось гімном, так само як в серпні і вигадує тут про корону
Бо й тести ваші з гівна і палок - у мене і тітки негативний, а у брата і його дружини позитивний.
   
Re: короновірус в Україні

Бо й тести ваші з гівна і палок - у мене і тітки негативний, а у брата і його дружини позитивний.

тобто доказів, як і в серпні шо ти хворіла короною нема

тк шо не бреши
   
Re: короновірус в Україні

Мужики тяжелее болеют.
 :(

Вия, то, что ты очухалась, это не значит, что так же переболеет кто-то другой.
Зачем призывать других - вот что не понятно?
Люди сами без тебя разве не разберутся?
Не хочешь - не колись.
Твоё право.
Вопрос только один - зачем вести агитацию?.
Кто-то глупее тебя и ему это надо?
   
Re: короновірус в Україні

Мужики тяжелее болеют.
 :(

Вия, то, что ты очухалась, это не значит, что так же переболеет кто-то другой.
Зачем призывать других - вот что не понятно?
Люди сами без тебя разве не разберутся?
Не хочешь - не колись.
Твоё право.
Вопрос только один - зачем вести агитацию?.
Кто-то глупее тебя и ему это надо?

вона не хворіла короною

якимось гімном перехворіла, абичний гріп
   
Re: короновірус в Україні

Бо й тести ваші з гівна і палок - у мене і тітки негативний, а у брата і його дружини позитивний.
Ну то домалювати треба ще одну полоску  :weep:
   
Re: короновірус в Україні

вона не хворіла короною

якимось гімном перехворіла, абичний гріп

та не.
в очаге короны всё по умолчанию корона.
как то так.
   
Re: короновірус в Україні
Via

Мужики тяжелее болеют.
 :(

Вия, то, что ты очухалась, это не значит, что так же переболеет кто-то другой.
Зачем призывать других - вот что не понятно?
Люди сами без тебя разве не разберутся?
Не хочешь - не колись.
Твоё право.
Вопрос только один - зачем вести агитацию?.
Кто-то глупее тебя и ему это надо?
Моє право жити своїм власним життям. Коліться до усрачки хоч щодня, мені якось пофіг. А тих, хто не бажає труїтися вашими шмурдяками, не чіпайте, уроди!
   
Re: короновірус в Україні

ніх і смак від грипу пропадає також (с)  :K
   
Re: короновірус в Україні

та не.
в очаге короны всё по умолчанию корона.
как то так.

ти про який очаг ? вона і тітка негативні  :laugh:
   
Re: короновірус в Україні

может тот мужик, что умер,
если б дурные тётки вокруг него не вопили,
может он и привился бы.
а так они выживут, а он того.
   
Re: короновірус в Україні

Мужики тяжелее болеют.
 :(

Вия, то, что ты очухалась, это не значит, что так же переболеет кто-то другой.
Зачем призывать других - вот что не понятно?
Люди сами без тебя разве не разберутся?
Не хочешь - не колись.
Твоё право.
Вопрос только один - зачем вести агитацию?.
Кто-то глупее тебя и ему это надо?
Чоловіки більш безпечні, їх важко здвинути з місця, щоб вони дійшли до лікаря, не дай Боже здати аналізи. А потім, коли раптом накриває - ааа, дайте мені щось протизапальне.

   
Re: короновірус в Україні

с чего бы это? маски носят на подбородке (шоп отыпались), дистанцию не соблюдают.. с наступлением холодов общественный транспорт вообще превратился в распространители коронасрани (вентиляции то нет, а народ набивается в часы пик еще как)..
все только начинается. имхо
ну хоча б Київ довше тримався. Таки більше маски носили на носі а не під; по моїм спостереженням і те про що говорили колеги з Харків-Одеса - там взагалі жопа - ніхто тих масок не користував
   
Re: короновірус в Україні

Джерело: звіт ЦПД РНБО

Деталі: У звіті продемонстровано, як за допомогою мережі засобів масової комунікації, зокрема, у соціальних мережах та месенджерах, поширюються повідомлення про начебто негативні наслідки вакцинації. Акцентована увага на популярних нібито українських політичних Telegram каналах, що пов’язані із РФ. Вони просувають деструктивні наративи за допомогою як публікацій, так і ботів у коментарях до них.

Те, що усі ці канали адмініструються з Росії – підтверджує також СБУ.

Telegram-канали просувають деструктивні наративи в Україні щодо вакцинації.
   
Re: короновірус в Україні

достаешь смартфон, ставишь WiFi Analyzer, включаешь сканирование. ТД с самым лучшим сигналом - ты. там и мак посмотришь

Смени имя роутера на "COVID-19 - 5G test cell"  - удиви соседей  :D
   
Re: короновірус в Україні

МОЗ затвердило перелік протипоказань для щеплення від COVID-19: кому дозволять не вакцинуватися

За яких умов можна отримати довідку
За словами Радуцького, в документі вказано такі типи протипоказань:

 - абсолютні протипоказання, якщо існує чітко визначена ймовірність виникнення серйозної побічної реакції;
 - застереження (вакцинація з пересторогою), коли остаточне рішення щодо щеплення приймається лікарем з урахуванням переваг над ризиками;
 - тимчасові протипоказання (у такому разі у довідці вказується термін дії) або протипоказання для вакцин лише для конкретного типу (якщо існує можливість провести щеплення іншим типом вакцини – довідка не надається).

"Наприклад, діагноз тромбоз з тромбоцитопенією означає у певних випадках абсолютні постійні протипоказання до вакцин на векторній основі (АstraZeneca та деякі інші). Наслідком міокардиту та/або перикардиту є абсолютні протипоказання для мРНК вакцин (Pfizer/Moderna). Для осіб з імунодефіцитом рекомендована вакцинація з пересторогою. Загалом визначено 16 причин для або відмови від вакцинації (постійної чи тимчасової), або для її проведення з пересторогою", - пояснив Радуцький.

"Довідки про протипоказання для щеплення почнуть видавати на початку листопада. За оцінками МОЗ, реальні протипоказання до вакцинації від коронавірусу має не більше ніж 1% населення", - написав народний депутат.

https://novyny.live/covid-19/minzdrav-utverdil-spisok-protivopokazanii-dlia-privivki-ot-covid-19-komu-razreshat-ne-vaktsinirovatsia-20271.html
   
Re: короновірус в Україні

Сьогодні до лікаря ходив,  підслухав випадково , врач та скора шукали для однієї бабулі місце, а вона в трьох метрах сидить, чистенька така, з сумочкою, чекає мовчки, врач каже що одинока, рідних немає, а місцьу лікарні і в нашому місті, і рядом, і обласному центрі немає. Сатурація 79 каже, потрібно лікувати, хвилин 30 обзвонювали, потім щось змінилось, найшли щось в терапії, мабуть додаткові койки виділяють, повели бабусю туди... Дай бог їй здоров'я.  До сих пір не можу прийти в себе.
   
Re: короновірус в Україні
Ant

Сумні новиниі у мене. Майже одночасно захворіли сусіди  з нашого під"їзду. Четверо чоловік, дві сім"ї живуть по сусідству на одному поверсі. Двоє з них вакциновані короноваком ще влітку (подружня пара), двоє інших - ні. Подружжя викарабкалось, а там вік 70+, а невакцинованих вчора відспівували на кладовищі. Мати й син. Сину 40+.
   
Re: короновірус в Україні

Папа глуп!
Не читает фуп..

У Ватикані почалася ревакцинація від COVID-19. У зв'язку з чим Папа Римський Франциск отримав третє щеплення від коронавірусу. Про це з посиланням на видання Digi24.ro. повідомляє "УНН"
   
Re: короновірус в Україні

Папа глуп!
Не читает фуп..

У Ватикані почалася ревакцинація від COVID-19. У зв'язку з чим Папа Римський Франциск отримав третє щеплення від коронавірусу. Про це з посиланням на видання Digi24.ro. повідомляє "УНН"
Ну 85 лет - реальная группа риска..
Хотя, если Папа надеется не на "работодателя" и не спешит к нему на встречу - ну вот такая вера!
   
Re: короновірус в Україні

Ну 85 лет - реальная группа риска..
Хотя, если Папа надеется не на "работодателя" и не спешит к нему на встречу - ну вот такая вера!
Не.. Верунов, а тем более Папу, не когда за "хвост" не впоймаешь. Всегда будет словоблудная отмазка.
В данном случае - личным примером Папа призывает паству принять прививку - так угодно самому.... !

И правильно!
Папа молодец
   
Re: короновірус в Україні

Джерело: звіт ЦПД РНБО

Деталі: У звіті продемонстровано, як за допомогою мережі засобів масової комунікації, зокрема, у соціальних мережах та месенджерах, поширюються повідомлення про начебто негативні наслідки вакцинації. Акцентована увага на популярних нібито українських політичних Telegram каналах, що пов’язані із РФ. Вони просувають деструктивні наративи за допомогою як публікацій, так і ботів у коментарях до них.

Те, що усі ці канали адмініструються з Росії – підтверджує також СБУ.

Telegram-канали просувають деструктивні наративи в Україні щодо вакцинації.

Ну якшо СБУ, то конечно верим.
   
Re: короновірус в Україні

Смени имя роутера на "COVID-19 - 5G test cell"  - удиви соседей

Спалять квартиру...
   
Re: короновірус в Україні

Сумні новиниі у мене. Майже одночасно захворіли сусіди  з нашого під"їзду. Четверо чоловік, дві сім"ї живуть по сусідству на одному поверсі. Двоє з них вакциновані короноваком ще влітку (подружня пара), двоє інших - ні. Подружжя викарабкалось, а там вік 70+, а невакцинованих вчора відспівували на кладовищі. Мати й син. Сину 40+.

Вія ж одужала.

І всіх посилає з вакцинацією :)
   
Re: короновірус в Україні

Вія ж одужала.
Від якої хвороби?
   
Re: короновірус в Україні

Від якої хвороби?

Невідомо  :D
   
Re: короновірус в Україні

Невідомо  :D
абичний гріп нікуди не подівся. Вія перехворіла грипом! (не факт, що вже перехворіла, зараз може всяке вилізти).
   
Re: короновірус в Україні

абичний гріп нікуди не подівся. Вія перехворіла грипом! (не факт, що вже перехворіла, зараз може всяке вилізти).
Думаю, що вона перехворіла ковідом.
На той момент, як робили тест, організм вже поборов вірус, завдяки уколам дексаметазону.
   
Re: короновірус в Україні

Думаю, що вона перехворіла ковідом.
На той момент, як робили тест, організм вже поборов вірус, завдяки уколам дексаметазону.
нехай доведе.
   
Re: короновірус в Україні
Via

нехай доведе.
Нафіг ви мені всралися, ще щось доводити. Смішні.
   
Re: короновірус в Україні

Нафіг ви мені всралися, ще щось доводити. Смішні.
ти ж постійно просила тобі щось довести. Твоя черга.
   
Re: короновірус в Україні

Нафіг ви мені всралися, ще щось доводити. Смішні.
Віє, щось Ви так невиховано, так грубо.
Може, то побічка від ліків? Ви ще приймаєте щось?
   
Re: короновірус в Україні
Via

ти ж постійно просила тобі щось довести. Твоя черга.
А що ви змогли довести? Шмурдяки - лайно, тести - лайно, дельта гуляє і косить ваксерів. Це фіаско.
   
Re: короновірус в Україні
Via

Віє, щось Ви так невиховано, так грубо.
Може, то побічка від ліків? Ви ще приймаєте щось?
Я нічого вже не приймаю. А грубо тому, що мені після хвороби сотня ваксерів побажала здохнути. З якого хера? Взагалі мізки вакциною відбило?
   
ветка для одноклеточных фанов ЗЕ!



вы спросите, почему я сделал ОТДЕЛЬНУЮ ветку про это, ведь есть тематическая..
а ВОТ ПОЧЕМУ



забыли, как возили концентраторы в Индию? а я нет
   
Re: ветка для одноклеточных фанов ЗЕ!

я пам'ятаю, 400 концентраторів тоді відправили

   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія