Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Дощі якісь тропічні стали. І зараз має лити на заході

Таке враження що якусь греблю прорвало  ;o
   
Новобудови. Напевне в заплаві якоїсь річки.
   
Нечего строить. Я б "постраждалым", шо построились в водоохранных зонах рек не то шо не помогал. Я б еще и штрафовал.
   
По мові - Галичина. Може навить Франківщина...
   
це де???
   
Нечего строить. Я б "постраждалым", шо построились в водоохранных зонах рек не то шо не помогал. Я б еще и штрафовал.

Тут згодна.
   
це де???

Надія Грона
2 год
Негода на Тернопільщині. Село Красіїв...
   
Красіїв

А, рідна Золота Липа. Ну що ж, тут у верхів'ях таке твориться, що вже, як мінімум, років 30 не спостерігалося.
Потрібно знати де будуєш дім.

   
Одне доросле 40-50 рокив дерево утримує трохи більше 2-х тон води...
Не важко порахувати скільки зараз води НЕ утримується деревами, в зв'язку з відсутністю такових...
   
Херассе..
   
Одне доросле 40-50 рокив дерево утримує трохи більше 2-х тон води...
Не важко порахувати скільки зараз води НЕ утримується деревами, в зв'язку з відсутністю такових...

ще б хмари відвертати
бо там ліс не рубають :)
   
уявіть яка б пррекрасна була б ця планета
без людей (tu)
   
Гляньте гугл-крту, в тому Красієві вулиця поперек сухої долини, але щоб стільки води назбиралось на сточищі декількох кв. км. - це щось захмарне.
   
На Земле зафиксирован рекордный уровень углекислого газа


Количество CO2 на Земле превысило исторический максимум с момента появления сельского хозяйства.

По данным обсерватории Национального управления США по исследованию океанов и атмосферы (NOAA) в субботу, 11 мая, был зафиксирован самый высокий уровень углекислого газа на планете.

В земной атмосфере зафиксировали 415 частей СО2 (ppm). Это означает, что в каждом кубическом метре воздуха присутствует не менее 415 мл углекислого газа.

Ученые сообщают, что это самый высокий показатель не только среди задокументированной истории, а и с момента появления сельского хозяйства 10 тысяч лет назад. Около 3 млн лет назад - в эпоху плиоцена концентрация углекислоты составляла от 310 до 400 ppm.

Впервые в современной истории уровень СО2 достиг отметки 400 ppm в 2013 году.



   
Готуйтеся це тільки початок  :-)o

   
Але навіть сила опадів не так страшна як те що станется після досягнення 1000  частин СО2 (ppm). Років через 50-70
   
Але навіть сила опадів не так страшна як те що станется після досягнення 1000  частин СО2 (ppm). Років через 50-70
ну і?
   
ну і?

Може зникнути хмарність на планеті на 90 %
Що одразу потягне подальше пришвидшення підвищення температури на планеті і масові засухи
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія