Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

ФЗВ:T2-T2-T2-

ФЗВ:T2-T2-T2-

Земляки, а що, з першого вересня, в нас українського телебачення більше не буде? Зєльоний, Алєзка, Донч признавайтесь. Бо щось я ніяк не второпаю.
   
Re: ФЗВ:T2-T2-T2-

Аналогове все.
   
Re: ФЗВ:T2-T2-T2-

в нас українського телебачення більше не ?
а воно було хіба?
 :weep:
   
Re: ФЗВ:T2-T2-T2-

Аналогове все.
Ну це, тоді капець. Хай вже я (« ми, брат, просвіщєни»), а оті бабці що по Мар'їнках, Красногорівках, тепер тільки власівців дивитися будуть?
   
Re: ФЗВ:T2-T2-T2-

купити приставку за 300 грн і буде
   
Re: ФЗВ:T2-T2-T2-

а воно було хіба?
 :weep:
А ти з Донецька хіба, пане брате? Плюси й п'ятий аж бігом показують.
   
Re: ФЗВ:T2-T2-T2-

У нас в місті немає стабільного прийому,так що зеонбуд йде в пішу мандрівку..
   
Re: ФЗВ:T2-T2-T2-

Кто то еще смотрит формат ссср тв?

7лет смотю тв по MAG 250 micro 3 приставки на 3 тв.
Опций куча.
Цифра весчь, аналог для совка.
   
Re: ФЗВ:T2-T2-T2-

Тю, у нас сёла давно в Т2 смотрят
   
Re: ФЗВ:T2-T2-T2-

Кто то еще смотрит формат ссср тв?

7лет смотю тв по MAG 250 micro 3 приставки на 3 тв.
Опций куча.
Цифра весчь, аналог для совка.
То зрозуміло є.
Справа в тому, що до кодування має доступ, зеонбуд - москалі - ФСБ (разрішоная в расіі тірарістічіская арґанізация). І в годину ХУ у всьому етері чорний екран, альбо писок ампяратора всія.
   
Re: ФЗВ:T2-T2-T2-

Выбросил телики все еще лет 15 назад, когда появился высокоскоростной безлимитный интернет на кухне стоит одни оброс пылюкой, даже родители не смотрят, у всех ноуты и планшеты 21 век на дворе, какое тв.
Купите себе приставку и за трафик она Вам покажет весь мир.
   
Re: ФЗВ:T2-T2-T2-

Сам тв як дейвас то при чім тут?)) Міняються джерела контенту але футбол чи кіно набагато зручніше дивитись на великій діагоналі..
   
Re: ФЗВ:T2-T2-T2-

Панове, я не про обладнання питаю, не про протоколи, інавіть не про типи й методи шифрування (повірте, що я трохи більше на цьому розуміюся, ніж деяка молодь), а про те чи правда що в нас таке недолуге керівництво, що на догоду Лайфам, Емтеесам під соусом вимог Европи залишити прифронтове населення без УТ.
   
Re: ФЗВ:T2-T2-T2-

Панове, я не про обладнання питаю, не про протоколи, інавіть не про типи й методи шифрування (повірте, що я трохи більше на цьому розуміюся, ніж деяка молодь), а про те чи правда що в нас таке недолуге керівництво, що на догоду Лайфам, Емтеесам під соусом вимог Европи залишити прифронтове населення без УТ.

так. на дві спаяні пивні банки вже тєлік не подивишся...
с..ана европа.
с...ана влада.
с...ана цивілізація
в ...упу прогрес.

Останнє редагування: 5 серпня 2018 03:27:27 від maksmm
   
Re: ФЗВ:T2-T2-T2-

Панове, я не про обладнання питаю, не про протоколи, інавіть не про типи й методи шифрування (повірте, що я трохи більше на цьому розуміюся, ніж деяка молодь), а про те чи правда що в нас таке недолуге керівництво, що на догоду Лайфам, Емтеесам під соусом вимог Европи залишити прифронтове населення без УТ.

Що тебе дивує? Хіба це єдина дурня, що працює в унісон з кацапами проти України?
Нарізають як ковбасу вже зі всіх боків.
Це питання до адептів Пєті, по чийому завданню в них всеоб*ємлюча перемога по всім фронтам.
Мені навіть тут останнім часом здається що ми піддослідні кролики фсб.
   
Re: ФЗВ:T2-T2-T2-

Що тебе дивує? Хіба це єдина дурня, що працює в унісон з кацапами проти України?
Нарізають як ковбасу вже зі всіх боків.
Це питання до адептів Пєті, по чийому завданню в них всеоб*ємлюча перемога по всім фронтам.
Мені навіть тут останнім часом здається що ми піддослідні кролики фсб.

алюмінієвим целофаном пора накритись - і життя одразу покращиться
   
Re: ФЗВ:T2-T2-T2-

Шифрування зняли ще в 2014, купи на аліекспресі найпростіший тюнер, антену типу «хвильовий канал» і дивися зомбоящик далі без «снігу»
   
Re: ФЗВ:T2-T2-T2-

Шифрування зняли ще в 2014, купи на аліекспресі найпростіший тюнер, антену типу «хвильовий канал» і дивися зомбоящик далі без «снігу»

антеною підійдуть тіж самі "дві спаяні пивні банки"  :)
   
Re: ФЗВ:T2-T2-T2-

антеною підійдуть тіж самі "дві спаяні пивні банки"  :)
нє, ну єсі кажуть що там прийом поганий, то вже краще антену

У моєї бабці в селі (дуже кривому по рельєфу) ніколи толком телевізор не показував, сигнал ніякий
DVB-T на польську антену зараз показує відсінно
   
Re: ФЗВ:T2-T2-T2-

нє, ну єсі кажуть що там прийом поганий, то вже краще антену

У моєї бабці в селі (дуже кривому по рельєфу) ніколи толком телевізор не показував, сигнал ніякий
DVB-T на польську антену зараз показує відсінно

в селі де я буваю, стовідсотково використовували польські антени. Для аналогового тв це було виправдано, але морока з платами після грози.
Я сусіду запропонував для Т2 використати старого "метелика", сигналу вистачає, та й позбавився мороки з платою  :)
   
Re: ФЗВ:T2-T2-T2-
den

Донецька і Луганська обл - в них аналогове не виключать
   
Re: ФЗВ:T2-T2-T2-

І як влада тепер пенсам  в очі і вуха $$рати буде перед виборами?   Ще раз впевнююсь в тому, що Педро таки дурень  :S

Це тільки в рекламі бабуся в капцях на раз-два підключає приставку, на практиці вона впаде в ступор перед необхідністю щось там ззаду підключати та настроювати.

Останнє редагування: 5 серпня 2018 09:39:25 від Harddriver
   
Re: ФЗВ:T2-T2-T2-

Місто Калуш ,70 000 населення,сигналу немає. Вишка з аналоговим сигналом закривається,поставити в місті т2 Зеонбуд пожлобився. З Івано Франківська не ловить,з Долини-лише в сусідніх селах.
   
Re: ФЗВ:T2-T2-T2-

  супутниковий тьюнер і тьюнер Т2 коштують однаково,

  по супутниковому можна приймати >4000 телеканалів по Т2 - лиш 40
 
   навіщо ще комусь треба це Т2?

Останнє редагування: 5 серпня 2018 09:56:29 від Чжан
   
Re: ФЗВ:T2-T2-T2-

І як влада тепер пенсам  в очі і вуха $$рати буде перед виборами?   Ще раз впевнююсь в тому, що Педро таки дурень  :S

Це тільки в рекламі бабуся в капцях на раз-два підключає приставку, на практиці вона впаде в ступор перед необхідністю щось там ззаду підключати та настроювати.
по телевізору 5 років агітували за цифру, а останній рік попереджали про відключення аналога з кожного чайника
Якщо хтось досі в лугандоні дивиться аналог, значить наші канали йому нафіг не потрібні і він дивиться свою наваросія-тв
   
Re: ФЗВ:T2-T2-T2-

пенси лишаться без зомбоящика  :zrada:  :-G
   
Re: ФЗВ:T2-T2-T2-

Сам тв як дейвас то при чім тут?)) Міняються джерела контенту але футбол чи кіно набагато зручніше дивитись на великій діагоналі..
Мон 27 - для усього вистачає, а в залі стоїть великий ТВ, але без ТВ. Футбол не дивлюся ))) Приставка через інтернет фільми дивитися іноді,але зазвичай дивлюся серіали на моніторі 27 розкинувшись у кріслі з кавою та їжею по вечорам.
   
Re: ФЗВ:T2-T2-T2-

Місто Калуш ,70 000 населення,сигналу немає. Вишка з аналоговим сигналом закривається,поставити в місті т2 Зеонбуд пожлобився. З Івано Франківська не ловить,з Долини-лише в сусідніх селах.
IPTV або спутник. Гадаю за мiсяць буде там 4g покриття ще як мiнiмум вiд Киïвстар, тож ще один метод. Але аналогове нажаль вже вiджило.
   
Re: ФЗВ:T2-T2-T2-

  супутниковий тьюнер і тьюнер Т2 коштують однаково,

  по супутниковому можна приймати >4000 телеканалів по Т2 - лиш 40
 
   навіщо ще комусь треба це Т2?

У китайцiв все можна отримати не обираючи мiж. В мене Mecool kIII Pro, вiн трохи дорожчий, але одночасно може приймати i T2 i супутник i звiсно IPTV. Дешевше нiж окремо купувати. Гарна штука, не жалiю що купив i раджу для нашого нестабiльного рiзноманiття)
   
Re: ФЗВ:T2-T2-T2-

Пенсіонерам ще при двічі несудимомуу приставки собеси роздавали. Правда всім не вистачило.
   
Re: ФЗВ:T2-T2-T2-

Пенсіонерам ще при двічі несудимомуу приставки собеси роздавали. Правда всім не вистачило.
не пенсіонерам,а інвалідам першої групи
   
Re: ФЗВ:T2-T2-T2-

не пенсіонерам,а інвалідам першої групи

Там ,скоріше попил грошей був
   
Re: ФЗВ:T2-T2-T2-

Панове, я не про обладнання питаю, не про протоколи, інавіть не про типи й методи шифрування (повірте, що я трохи більше на цьому розуміюся, ніж деяка молодь), а про те чи правда що в нас таке недолуге керівництво, що на догоду Лайфам, Емтеесам під соусом вимог Европи залишити прифронтове населення без УТ.

в прифронтовых районах не отключают аналоговое ТВ, так же и в некоторых приграничных районах.

"В 2006 году в Женеве состоялась Региональная конференция радиосвязи (РКР) по планированию цифровой наземной радиовещательной службы в частях Районов 1 и 3  в полосах частот 174-230 МГц и 470-862 МГц. В конференции  приняли участие представители 104 стран мира. Участники конференции подписали Региональное соглашение  по вопросам планирования цифровой наземной радиовещательной службы, а также связанные с ним резолюции, содержащиеся в Заключительных актах.

Подписание Заключительных актов  Региональной конференции радиосвязи  по планированию цифровой наземной радиовещательной службы  (или соглашение «Женева – 2006») положило отсчет переходному периоду, который должен завершиться для стран Центральной Азии к 17 июня 2015 году.  Эта дата означает завершение эпохи  аналогового вещания и начало цифрового наземного вещания. "

из стран Европы, только в Украине осталось аналоговое ТВ (может в раше еще). Частоты, которые высвобождаются пойдут на расширение покрытия 4G

Останнє редагування: 5 серпня 2018 18:16:53 від planken
   
Re: ФЗВ:T2-T2-T2-

не пенсіонерам,а інвалідам першої групи

Не то, щоб песіонервм, а в селі всим, хто отримував субсидію, чи як воно тоді називалось, на паливо.
Ну а такі майже стовідсотково всі пенсіонери.
Я п'ятьом чи шести пенсіонеркам в той час налаштовував Т2 на тих дармових приставках
   
Re: ФЗВ:T2-T2-T2-

IPTV або спутник.
Глюченое говно, в отстойном разрешении, разве что на телефоне смотреть... Да еще постоянно список каналов надо обновлять...
   
Re: ФЗВ:T2-T2-T2-

Не може лугандон нас тормозити абсолютно у всьому
Українське тб настільки ж ватне як і наваросія тв, а тамошню вату не перевиховаєш навіть якщо на всіх каналах обіцянки петра крутити 24/7

Тому хай вирубають нах і віддають частоти під далекобійний лтє
   
Re: ФЗВ:T2-T2-T2-

Глюченое говно, в отстойном разрешении, разве что на телефоне смотреть... Да еще постоянно список каналов надо обновлять...
Не соглашусь.  Есть каналы в HD качестве. Список обновлять - это любителям халявы, а так - в Ураине полно сервисов, поставляющих за абонплату кабельного совершенно нормальное качество эфиров. Хотя наверное совсем корректно выражаясь, это ОТТ TV сервисы. Начиная от самого Киевстара, Lifecell с бесплатным трафиком и далее oll.tv, divan.tv,  Triinity TV, Megogo, YouTV как минимум. Там свои приложения, все работает как в аптеке, пакеты на любой вкус. Ну это я про импортные сервисы не гтворю ещё, хотя те часто да, могут висеть из-за удаленности серверов..

Останнє редагування: 5 серпня 2018 20:49:58 від Dimka
   
Re: ФЗВ:T2-T2-T2-

так в киевской области уже рубанули вс' таки или нет?
   
Re: ФЗВ:T2-T2-T2-

так в киевской области уже рубанули вс' таки или нет?

аналоговое ТВ отключили в киевской и кировоградской областях 1 августа. Штук 5 каналов аналоговых осталось еще в эфире в Киеве
   
Re: ФЗВ:T2-T2-T2-

значит всё таки процес пошёл. это хорошо.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія