Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

тепрь любые покупки интернет-сервисов +20% НДС .. как это сделает вас богаче?

Украинцы по умолчанию считают что оплата налогов делает их богаче т.к. это как-то очень правильно и хорошо.

Ну, вот нам всем в соответвии с этой ибанутой идеологией впаяли 20% на покупки в интернет.

Как это сдалет вас богаче? .. можете нарисовать план как оплатив за что-то +20% вы начинаете процветать???

Как отдав 20% своих денег из своего кармана в караман подоляку-арестовичку-зеленскому-шмыгалю вы станете богаче?? хоть примерный механиз опишите.

а если не можете то почему вы считаете что налоги - это хорошо???
   
ну штабного плющить сьогодні..  :weep:
накинув, а про що ?
   
А чего тут сложного? Если платить в налогах мало а социала получать много то налоги это хорошо. Чем выше тем лучше. 
   
А чего тут сложного? Если платить в налогах мало а социала получать много то налоги это хорошо. Чем выше тем лучше. 

ну норм объяснение -принмается

но тогда надо признать что ты иждивенец.
   
Украинцы по умолчанию считают что оплата налогов делает их богаче т.к. это как-то очень правильно и хорошо.

Звідки таке твердження?

НМД українці генетично вважають державу апаратом гноблення, тому намагаються взаємодіяти, платити чи навіть отримувати від неї мінімум.
   
ну штабного плющить сьогодні..  :weep:
накинув, а про що ?
а що за штаб, можна дізнатись?
   
Звідки таке твердження?

НМД українці генетично вважають державу апаратом гноблення, тому намагаються взаємодіяти, платити чи навіть отримувати від неї мінімум.

соцопросы.

налоги - это хорошо платить надо.. все считают.. практически 90%
   
«Украинцы по умолчанию считают что оплата налогов делает их богаче т.к. это как-то очень правильно и хорошо.»

any proof of this claim?
   
ну норм объяснение -принмается

но тогда надо признать что ты иждивенец.

Совершенно верно. Это побочный результат. Нет смысла работать если есть возможность просто получать. Многие люди к такому выводу и приходят.
   
не знаю звідки ви берете таких українців. усі з ким я контактував протягом всього життя, будь які продавці-покупці, просто якісь випадкові люди — усі завжди хочуть без податків/зборів. будь яких. навіть на кабанчику когось винаймаєш, то він потім каже: відмініть будь ласка заказ, типу я вам не підійшов, щоб комісію не платити :weep:  тож які там податки бля :laugh:
   
накинув, а про що ?

Google розіслала українським користувачам платних послуг компанії повідомлення про зростання цін на 20%. Це наслідок прийнятого закону про податок на онлайн-послуги компаній-нерезидентів, пише AIN.ua.


Що сталося

У червні 2021 року президент Володимир Зеленський підписав закон № 1525-ІХ, який отримав у народі назву «податок на Google». Він передбачає додатковий податок 20% на онлайн-послуги іноземних компаній для українських користувачів. Тож із 1 грудня Google вирішив підняти ціни на ті ж 20% на свої послуги. Але нововведення не стосуватиметься бізнес-акаунтів.

«На виконання місцевого законодавства в Україні Google починає стягнення 20% ПДВ із цифрових сервісів для індивідуальних користувачів та підприємців в Україні, що не зареєстровані як бізнеси», — зазначається в повідомленні корпорації.
   
соцопросы.

налоги - это хорошо платить надо.. все считают.. практически 90%

Наприклад https://www.slovoidilo.ua/2021/09/20/novyna/finansy/ukrayinczi-ne-vvazhayut-spravedlyvoyu-podatkovu-systemu-ukrayiny-opytuvannya

"Крім того, респонденти впевнені, що подальше підвищення податків для бізнесу матиме певні негативні наслідки. 56% вважають, що бізнес почне масово переходити в тінь, 46% - що скоротиться кількість бажаючих почати свою справу в Україні, 39% - що скоротиться кількість робочих місць. Тільки 15% вважають, що негативних наслідків не буде і бюджет тільки виграє, якщо бізнес буде платити більше податків."
   
писати стільки дурниць в одному дописі це ознака їбанутості
   
«Украинцы по умолчанию считают что оплата налогов делает их богаче т.к. это как-то очень правильно и хорошо.»

any proof of this claim?

79% опрошенных считают, что налоги способствуют развитию Украины.

https://ratinggroup.ua/ru/research/ukraine/nalogi_i_predprinimatelstvo_ocenki_i_ozhidaniya.html?fbclid=IwAR1yyUYumHstESR5fYmRk_SPhxootHWDc8X0AZt32Ts9hJ9MaDMq5gfda3g


Ви погоджуєтесь чи не погоджуєтесь з такими твердженнями?
Податки сприяють розвитку України

Не погоджуюсь -13%

   
о, тобто ютуб преміум тепер дорожче на 20%? бля, може відмовитися взагалі від того лайна… все рівно там один шлак, треш і клікбейт…
   
ТС знову демонструє дивний анабіоз.
Ця ситуація існує з червня, коли ТС ще в бані дрочив на офшори та пенсіонерів.
Наприклад гугл став офіційно платником ПДВ в Україні, тому стягує  й перераховує ПДВ з юзерів (фізособи та фопи єдинники.):

Цитувати
Щоб дотримуватися вимог законодавства України, компанія Google почне стягувати податок на додану вартість (ПДВ) у розмірі 20% на цифрові послуги з фізичних осіб і приватних підприємців, які не є платниками ПДВ у цій країні.
Приватні підприємці та продавці-фізичні особи, які класифікуються як "Приватний підприємець" і не зареєстровані як платники ПДВ, обкладаються податком на додану вартість у розмірі 20%. Якщо Ви маєте податковий статус "Приватний підприємець", використовуєте свій обліковий запис для комерційних цілей і зареєстровані як платник ПДВ в Україні, увійдіть у платіжний центр Google і в розділі Налаштування вкажіть статус "Приватний підприємець" та змініть статус "Зареєстрований платник ПДВ" на "Так".
Виконайте цю дію, щоб ми могли правильно обчислити розмір ПДВ для Вашого облікового запису.
З користувачів, які мають податковий статус "Фізична особа", стягуватиметься ПДВ в розмірі 20%.
Важливі зміни у Вашому обліковому записі Google Ads
•      Сума ПДВ, що стягуватиметься з Ваших покупок, відображатиметься в окремому рядку сторінки "Трансакції" або "Підсумок". Щоб перейти на таку сторінку, натисніть значок гайкового ключа й виберіть "Оплата".
•      Сума стягненого ПДВ зазначатиметься в рахунку-фактурі або виписці.
   
Google розіслала українським користувачам платних послуг компанії повідомлення про зростання цін на 20%. Це наслідок прийнятого закону про податок на онлайн-послуги компаній-нерезидентів, пише AIN.ua.

Хм. Мені не приходило нічого такого
   
не знаю звідки ви берете таких українців. усі з ким я контактував протягом всього життя, будь які продавці-покупці, просто якісь випадкові люди — усі завжди хочуть без податків/зборів. будь яких. навіть на кабанчику когось винаймаєш, то він потім каже: відмініть будь ласка заказ, типу я вам не підійшов, щоб комісію не платити :weep:  тож які там податки бля :laugh:

а это уже готтентотская мораль

сее без налогов, но чтоыб налоги были

чтобы коррупции не было, но тчобы кум мог порешать...
   
79% опрошенных считают, что налоги способствуют развитию Украины.

https://ratinggroup.ua/ru/research/ukraine/nalogi_i_predprinimatelstvo_ocenki_i_ozhidaniya.html?fbclid=IwAR1yyUYumHstESR5fYmRk_SPhxootHWDc8X0AZt32Ts9hJ9MaDMq5gfda3g


Ви погоджуєтесь чи не погоджуєтесь з такими твердженнями?
Податки сприяють розвитку України

Не погоджуюсь -13%
дякую. ну, відповідати на якісь теоретичні питання в інтернеті — то одне, а діяти в реалі — то геть інше. якщо є можливість пересічному ухилитися від податку/комісії/збору — 95% ухилиться :laugh:
   
ТС знову демонструє дивний анабіоз.
Ця ситуація існує з червня, коли ТС ще в бані дрочив на офшори та пенсіонерів.
Наприклад гугл став офіційно платником ПДВ в Україні, тому стягує  й перераховує ПДВ з юзерів (фізособи та фопи єдинники.):


эта ситуация лишь пример.
   
а это уже готтентотская мораль

сее без налогов, но чтоыб налоги были

чтобы коррупции не было, но тчобы кум мог порешать...
саме так, тому оті опитування не мають сенсу. я вже давно це зрозумів
   
дякую. ну, відповідати на якісь теоретичні питання в інтернеті — то одне, а діяти в реалі — то геть інше. якщо є можливість пересічному ухилитися від податку/комісії/збору — 95% ухилиться

готтентотская мораль и лицемерие.

мы живем в аморальном обществе .. или для вас это открытие??
   
о, тобто ютуб преміум тепер дорожче на 20%? бля, може відмовитися взагалі від того лайна… все рівно там один шлак, треш і клікбейт…

та нікуя не дорожче, я тільки-но сходив подивився на ціну підписки, як було 149 грн, так й залишилося
й ніяких листів від гугля не було теж
   
саме так, тому оті опитування не мають сенсу. я вже давно це зрозумів

имеют т.к. от политков и государства гражданини требует того за что голосует в том числе и в соцопросе.

а в реале действуе так как считает выгодным лично себе.
   
эта ситуация лишь пример.
Приклад того,  як ти тупиш й бояниш після амністії.
В принципі,  я хз нафуя тебе з бану випускали, все одно крім боянів та зрадойопських бздурів від тебе ніц нема.
Раніше хоч прикольно пенсоофшорами накидував, а зараз й того нема.
   
та нікуя не дорожче, я тільки-но сходив подивився на ціну підписки, як було 149 грн, так й залишилося
й ніяких листів від гугля не було теж
скіки?? ніби ж 99 було коли я підписувавс. двозначна цифра. піду перевіряти…
   
скіки?? ніби ж 99 було коли я підписувавс. двозначна цифра. піду перевіряти…

в мене сімейна підписка, 5 аккаунтів додатково
   
а это уже готтентотская мораль

сее без налогов, но чтоыб налоги были

чтобы коррупции не было, но тчобы кум мог порешать...

Мораль тут вообще ни причём. Люди адекватно реагируют на экономические стимулы. А в ответах просто врут что бы выглядеть красиво. 
   
имеют т.к. от политков и государства гражданини требует того за что голосует в том числе и в соцопросе.

а в реале действуе так как считает выгодным лично себе.
тут согласен, да… население само себе на яйца наступает.. но опять же, пересичной этого просто не понимает
   
ТС знову демонструє дивний анабіоз.
Ця ситуація існує з червня, коли ТС ще в бані дрочив на офшори та пенсіонерів.
Наприклад гугл став офіційно платником ПДВ в Україні, тому стягує  й перераховує ПДВ з юзерів (фізособи та фопи єдинники.):


у нього взагалі проблеми з головою
твердження
"79% опрошенных считают, что налоги способствуют развитию Украины"
у нього перетворюється на
"Украинцы по умолчанию считают что оплата налогов делает их богаче"

просто синок Зеленського "тату я тепер президент Україна?"
   
Мораль тут вообще не причём. Люди адекватно реагируют на экономические стимулы. А в ответах просто врут что бы выглядеть красиво
(tu) во-во. это как проводя соцопрос на тему «надо ли легализовать проституцию?», подойти к семейной паре, задавать этот вопрос и удивляться тому, насколько ж у нас моральное общество — все хором против проституции )))
   
торгова організація

GOOGLE *YouTubePremium

місце g.co/helppay# GBR

сума 99,00 ₴

але це за минулий міс
   
торгова організація

GOOGLE *YouTubePremium

місце g.co/helppay# GBR

сума 99,00 ₴

але це за минулий міс

зайди до свого акка та подивись підписки, там має світитися сума
   
(tu) во-во. это как проводя соцопрос на тему «надо ли легализовать проституцию?», подойти к семейной паре, задавать этот вопрос и удивляться тому, насколько ж у нас моральное общество — все хором против проституции )))

так в этом и броблема.

и с налогами такая же проблема.

никто не может даже на пальцах пояснить как так-то, что ему на самом деле мешает, и он ЛИЧО пытается избежать выполнения/применения озвученного правила тем не менее так же искреннее этот же человек считает что эта норма должна сущестовать и государство должно ее суровой рукой заставить всех выполнить!!

хоть налоги
хоть протмитуция
хоть канабис
хоть покупка алкоголя после хх ...
   
Ти вже тоді ратуй за повну відміну ПДВ, а то виходило що свої інтернет сервіси вимушені були платити ПДВ, а зарубіжним був привілей не платити.
З чого б це такі пільги і так не бідним транснаціональним компаніям.
   
зайди до свого акка та подивись підписки, там має світитися сума
це з банкінгу. а, зрозумів, у тебе або сімейна підписка, або із ютуб-музік. а у мене це чисто замість едблокера. після того як прибрали правило don’t be evil я гуглу жодної зайвої копійки не даю і не дам :D
   
щодо гугля - "ложь, пістьош і провокація" (с)
ось, ютьюб, зайшов окремим акком, де нема підписок, пішов оформляти підписку
Як було 99 грн, так й лишилося


   
щодо гугля - "ложь, пістьош і провокація" (с)
ось, ютьюб, зайшов окремим акком, де нема підписок, пішов оформляти підписку
Як було 99 грн, так й лишилося

Показати зображення...
може ще не роздуплилися. через місяць два все порахують і піднімуть. бо усі податки завжди перекладують на кінцевого
   
20% ПДВ на онлайн сервіси це нормально. Можна і 30%

 Те що в нас 20% ПДВ на продукти харчування ото варварство
   
20% ПДВ на онлайн сервіси це нормально. Можна і 30%

 Те що в нас 20% ПДВ на продукти харчування ото варварство
краще 300! ото заживем! високі податки то шлях до процвітання! так пабєдім! [ua]
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія