Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Яблофани-и-и!.... Ви готові?

Re: Яблофани-и-и!....  Ви готові?

Оба утверждения субъективны. Не вижу смысла комментировать.
1) коли ви підносите телефон до лиця, ваш телефон вже розблоковано;
2) пальцем сплячого чи непритомного телефон розблокується (про труп не знаю), обличчям - ні
   
Re: Яблофани-и-и!....  Ви готові?

1) коли ви підносите телефон до лиця, ваш телефон вже розблоковано;
2) пальцем сплячого чи непритомного телефон розблокується (про труп не знаю), обличчям - ні
1) вместо телефона к лицу я подношу палец к телефону. Палец субъективно проще поднести, чем поднять телефон к лицу
2) как часто в вашей жизни могли случиться ситуации, когда ваш телефон разблокировали вашим пальцем, когда вы спите? Вы регулярно напиваетесь и засыпаете в стремных местах?
   
Re: Яблофани-и-и!....  Ви готові?

запропонуй краще
чесний кетай робить краще.
   
Re: Яблофани-и-и!....  Ви готові?

1) вместо телефона к лицу я подношу палец к телефону. Палец субъективно проще поднести, чем поднять телефон к лицу
2) как часто в вашей жизни могли случиться ситуации, когда ваш телефон разблокировали вашим пальцем, когда вы спите? Вы регулярно напиваетесь и засыпаете в стремных местах?
Та не треба його підносити прямо до обличчя, ти просто береш його в руки повертаєш до себе і він вже розблокований, це дуже зручно насправді.
А ще дуже зручна фіча, що прибрали кнопку хоум, оце взагалі мега фіча.
   
Re: Яблофани-и-и!....  Ви готові?

А ще дуже зручна фіча, що прибрали кнопку хоум, оце взагалі мега фіча.
Юзери Андроїда ридають!
   
Re: Яблофани-и-и!....  Ви готові?

мене андроїд вводить в стан ступора...
я тупо не розумію що і як треба робити...
як ви справляєтесь із цією програмуліною - моя логіка не розуміє... ???
   
Re: Яблофани-и-и!....  Ви готові?

Це так здається, поки не починає користуватись приладом, як бізнес пристроєм, а не телефоном.

я пока для себя не обнаружил ничего сильно отличающегося "бизнесового" в смартфоне от айфона, кроме возможностей работы с почтой

связка Outlook c аккаунтом MS Exchange в айфоне конечно рулит, имно, в плане синхронизации почты, включая и с клиентом Outlook на РС под виндовс,
   
Re: Яблофани-и-и!....  Ви готові?

Яблуко - єдиний виробник, у якого ще лишилася одна модель зручного розміру і з пристойними нутрощами, на відміну інших виробників, що давно й на 100% перейшли на штампування лопат-мухобійок

Показати зображення...
не єдина. тре шуршати серед істинних кетайців-середнячків
   
Re: Яблофани-и-и!....  Ви готові?

не єдина. тре шуршати серед істинних кетайців-середнячків

Айфон SE справді єдний нормальний смартфон який влізає у кишеню джинсів і в одну руку.
чисто чоловіча модель.  (tu)
дзвонити і вайбер.
все шо треба  :D
у мене такий маленький смартфон :)))
   
Re: Яблофани-и-и!....  Ви готові?

не єдина. тре шуршати серед істинних кетайців-середнячків

Не, ну если серьёзно, есть прошлогодний Sony Compact XZ2
   
Re: Яблофани-и-и!....  Ви готові?

Айфон SE справді єдний нормальний смартфон який влізає у кишеню джинсів і в одну руку.
чисто чоловіча модель.  (tu)
дзвонити і вайбер.
все шо треба  :D
у мене такий маленький смартфон :)))

Все мои огромные лопаты точно так же влезают в карман джинсов. Да, одной рукой не поработаешь, но неудобств с носить нет.
   
Re: Яблофани-и-и!....  Ви готові?

Все мои огромные лопаты точно так же влезают в карман джинсов. Да, одной рукой не поработаешь, но неудобств с носить нет.

дивно.
7+ в кишеню мені хоч і влазить але сидіти неможливо, в машині тим більше.
шо в руках тримати весь час чи в сумці ?

купуватиму SE такого розміру поки його випускатимуть.
   
Re: Яблофани-и-и!....  Ви готові?

я пока для себя не обнаружил ничего сильно отличающегося "бизнесового" в смартфоне от айфона, кроме возможностей работы с почтой

связка Outlook c аккаунтом MS Exchange в айфоне конечно рулит, имно, в плане синхронизации почты, включая и с клиентом Outlook на РС под виндовс,
Ось коли андроїд навчиться нарешті нормально відновлюватися на всіх апаратах із резервної копії, ото тоді можна сказати, що це телефон для ділових людей і бізнесу.
   
Re: Яблофани-и-и!....  Ви готові?

Ось коли андроїд навчиться нарешті нормально відновлюватися на всіх апаратах із резервної копії, ото тоді можна сказати, що це телефон для ділових людей і бізнесу.
у відра мільйони комбінацій заліза і кожен виробник ще свої приблуди пише. а у епла? пару десятків комбінацій....
   
Re: Яблофани-и-и!....  Ви готові?

Ось коли андроїд навчиться нарешті нормально відновлюватися на всіх апаратах із резервної копії
Відновлювати шо?  :facepalm: Все лежить у клауді, взяв новий девайс, ввів гугл еккаунт - готово.
   
Re: Яблофани-и-и!....  Ви готові?

Відновлювати шо?  :facepalm: Все лежить у клауді, взяв новий девайс, ввів гугл еккаунт - готово.
Ну хоча б паролі до домашнього вайфай, я вже мовчу про інше.
   
Re: Яблофани-и-и!....  Ви готові?

Ну хоча б паролі до домашнього вайфай, я вже мовчу про інше.
:facepalm: Повторюю для аналітиків: взяв новий девайс, ввів гугл еккаунт і все. Усі аплікухи, паролі в т д автоматично підтягнуться.
   
Re: Яблофани-и-и!....  Ви готові?

На меня у Андроида более вменямый интерфейc
Но у Apple значительно более вменямый подход к privacy
Если начнут делать свои модемы ваще будет отлично
   
Re: Яблофани-и-и!....  Ви готові?

хоч і яблучник.. але оті камери у вигляді бритви  :facepalm1:

   
Re: Яблофани-и-и!....  Ви готові?

Ну хоча б паролі до домашнього вайфай, я вже мовчу про інше.

Ну так поставь птичку в меню настроек синхронизации с облаком - "разрешать сохранять пароли"
У меня Ксиомка может восстановить все важные параметры на выбор из трех облаков - своего MiCloud, Google и  Baidu.
   
Re: Яблофани-и-и!....  Ви готові?

Відновлювати шо?  :facepalm: Все лежить у клауді, взяв новий девайс, ввів гугл еккаунт - готово.
не зовсім... приблуди тре вручну ставити
   
Re: Яблофани-и-и!....  Ви готові?

Ось коли андроїд навчиться нарешті нормально відновлюватися на всіх апаратах із резервної копії, ото тоді можна сказати, що це телефон для ділових людей і бізнесу.

Уже все разжевали товарищи выше. Бросайте жить слухами про андроид десятилетней давности.
   
Re: Яблофани-и-и!....  Ви готові?

не зовсім... приблуди тре вручну ставити
Шо за приблуди?
   
Re: Яблофани-и-и!....  Ви готові?

Шо за приблуди?
софтинки
   
Re: Яблофани-и-и!....  Ви готові?

софтинки
Пишу ще раз: після того як увів гугл еккаунт / пароль, система питає чи не бажає пан магістр встановити увесь софт що був встановлений на девайсі Х. Якщо пан бажає, то один клік - і все готово. І це вже працює хз кіко років.
   
Re: Яблофани-и-и!....  Ви готові?

Пишу ще раз: після того як увів гугл еккаунт / пароль, система питає чи не бажає пан магістр встановити увесь софт що був встановлений на девайсі Х. Якщо пан бажає, то один клік - і все готово. І це вже працює хз кіко років.
не все....
   
Re: Яблофани-и-и!....  Ви готові?

не все....

Мы с пиратами не разговариваем.
   
Re: Яблофани-и-и!....  Ви готові?
dmp

Пишу ще раз: після того як увів гугл еккаунт / пароль, система питає чи не бажає пан магістр встановити увесь софт що був встановлений на девайсі Х. Якщо пан бажає, то один клік - і все готово. І це вже працює хз кіко років.

Autobackup ограничен в 25мегабайт на приложение на юзера. Все, что больше приложение должно бекапить самостоятельно в драйв.
   
Re: Яблофани-и-и!....  Ви готові?

Autobackup ограничен в 25мегабайт на приложение на юзера. Все, что больше приложение должно бекапить самостоятельно в драйв.

Открываю раздел синхронизации, смотрю MiCloud - синхронизированно 0.26ГБ из 5ГБ

Еще раз по-русски - 260 Мегабайт будет восстановлено из облака если сброшу настройки или на новый аппарат.
Ручками никогда ничего не сбрасывал - стоит автосинхронизация на разрешенные пункты.
Фото и видео не бекаплю.

Десь Ви, дядьку, прибрехали.
   
Re: Яблофани-и-и!....  Ви готові?

те iPhone11 Pro меньше, чем iPhone11?
   
Re: Яблофани-и-и!....  Ви готові?

те iPhone11 Pro меньше, чем iPhone11?

Зато дороже, значит лучше, всё логично.
   
Re: Яблофани-и-и!....  Ви готові?
dmp

Открываю раздел синхронизации, смотрю MiCloud - синхронизированно 0.26ГБ из 5ГБ

Еще раз по-русски - 260 Мегабайт будет восстановлено из облака если сброшу настройки или на новый аппарат.
Ручками никогда ничего не сбрасывал - стоит автосинхронизация на разрешенные пункты.
Фото и видео не бекаплю.

Десь Ви, дядьку, прибрехали.

autobackup - фича гугла, а не китайцев. Доверить данные китайцам это надо их совсем не ценить :)

Повторяю: 25М на приложение. 10 приложений - 250М.

За подробностями - https://developer.android.com/guide/topics/data/autobackup
   
Re: Яблофани-и-и!....  Ви готові?

Autobackup ограничен в 25мегабайт на приложение на юзера. Все, что больше приложение должно бекапить самостоятельно в драйв.
Головне шо аплікуха сама встановиться, а то як вона сінкає бекап даних - то її проблема. Я ніколи навіть не помічав ніяких траблів.
   
Re: Яблофани-и-и!....  Ви готові?

Зато дороже, значит лучше, всё логично.

Да мне для жены, а ей большие телефоны не нравятся. Так что даже удобней.
   
Re: Яблофани-и-и!....  Ви готові?
dmp

Головне шо аплікуха сама встановиться, а то як вона сінкає бекап даних - то її проблема. Я ніколи навіть не помічав ніяких траблів.

Пользовательские данные - это же самое главное, приложение из стора никуда не денется :) А если приложение нагадит на 30М данных, то бекап остановится и всё. Гениальное решение от гугля, но бесплатное. Я уж не говорю о том, что потребовалось 6 лет чтобы сделать это.

И ах да, тут как раз на днях устаревает API синхронизации через Google Drive, посмотрим все ли успели обновится :)

А гадкий Apple все бекапит начиная с iphoneos 1.0

Останнє редагування: 11 вересня 2019 16:36:27 від dmp
   
Re: Яблофани-и-и!....  Ви готові?

Мы с пиратами не разговариваем.
аха, одразу -"пірати, свинарчукє" :weep:
   
Re: Яблофани-и-и!....  Ви готові?

Я уж не говорю о том, что потребовалось 6 лет чтобы сделать это.
Тобто вже 4 роки як є іскаропкі  :D

А гадкий Apple все бекапит начиная с iphoneos 1.0
Я от чесно не знаю шо там за дані пересічного які треба бекапити.  В мене є пару десяток аплікух які я юзаю,  телефон новий майже щороку і ніколи не помічав що щось втратив.
   
Re: Яблофани-и-и!....  Ви готові?

А гадкий Apple все бекапит начиная с iphoneos 1.0
А скільки років еплу на мультитаскінг знадобилось? І то він зараз покоцаний.
   
Re: Яблофани-и-и!....  Ви готові?

Тобто вже 4 роки як є іскаропкі  :D

Я от чесно не знаю шо там за дані пересічного які треба бекапити.  В мене є пару десяток аплікух які я юзаю,  телефон новий майже щороку і ніколи не помічав що щось втратив.
ви не знаєте, а я маю знайомого, що вже просрав з 5 айфонів. Бере новий, вводить епл айді і за 10 хвилин має все як було
   
Re: Яблофани-и-и!....  Ви готові?

А скільки років еплу на мультитаскінг знадобилось? І то він зараз покоцаний.
в чому полягає покоцаність?
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія